wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info...
Autor Wiadomość
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-01, 02:07    Zlot Info...

Witajcie ;-)

Nie wiem czy nie bedzie to nietaktem je?li te s?owa wyjd? ode mnie ale pozwol? sobie na nie :-P

Z tego co si? orientuj? na starym forum istnia? temacik, który mówi? o planowanym zlocie graczy Info :arrow: z tego co pami?tam miejscem spotkania mia? by? Kraków :arrow: termin - marzec 8-)

Poniewa? jestem na ?wie?o po trzydniowym zlocie w Zakopanym i utrzymuje mi si? stan podniecania tamtym wydarzeniem oraz mam ma?y g?ód poznania paru osób, z którymi symaptyzuj? na tym pokoju chcia?am zapytac ....

Czy zlot Info w krakowie w marcu tego roku jest aktualny :?: :?:


Zaplanowa?abym urlopik i takie tam .......
Odezwijcie si? - pozdrawiam :)
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 13:31    

moze by? ciezko :)

gospodarz (dziecko neostrady :P) Krakowa chyba sie boi i nie zawita ... :(

moze kto? sie orientuje jak tam z lokalami w Krakowie ?:P bo ja nie mam poj?cia...
przyda?by sie jaki? nocleg... i knajpa gdzie bedzie mozna wypi? piwko i pograc ;)

Pzdr 8-)
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-01, 14:15    

tu ju? musz? wykaza? si? krakowiacy, nie wiem jak Kaba ale jest jeszcze nadzieja w Eli, Darku oraz ostatnio rozmawia?em z kb, który wykaza? zainteresowanie i spyta? mnie co trzeba by?oby zorganizowa?... nie wiem czy by?y to s?owa rzucone na wiatr ale...
czekamy na sugestie ludzi z grodu Kraka 8-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
Ostatnio zmieniony przez Maniek_Kutno 2008-02-01, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 14:48    

s? 3 kluby (mo?e wi?cej dok?adnie nie wiem) + FANTASY PARK (hihi)

Cue Bar
adres: ul. Mogilska 35
ceny: 15 PLN/h, trening za po?ow? ceny
sto?y: snooker i pool

Loch Ness
adres: ul. Warszawska
ceny: 12 PLN/h
sto?y: snooker i pool (podobno nienajlepszy stan :-/ )

Frame
adres: ul. Smolki 11a
ceny: 15 PLN/h, trening za po?ow? ceny
sto?y: snooker i pool
otwarte:
PN - SB od 11 do ostatniego klienta
ND od 14 do ostatniego klienta
(info dla woza piwo po 5z? :lol: )

Fantasy Park
adres: Al. Pokoju (jak si? dobrze orientuje ;P)
ceny: 17 PLN/h do 17 , 25 PLN/h po 17
sto?y: pool
inne gry: kr?gle :mrgreen: i wiele automatów :lol:

noclegi dam pó?niej :>

pogadam z kb bo sam tu nie zadzia?am
 
 
langenord
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 15:22    

Lochness chyba raczej odpada Kaba bo tam jest jeden stol snookerowy, jedynie i a? du?ym plusem tam jest tanie piwo :P. Fantasy parki fajna propozycja ale minusem jest brak sto?ów snookerowych o ile sie dobrze orientuje. Wiec to zalezy jaki ten zlot ma miec charakter i jakie czynniki musza byc spelnione, ja mieszkam w krakowie wiec moge poszukac fajnych propozycji ale musze wiedziec czy to ma byc lokal z naciskiem na tanie piwo czy na sto?y bilardowe. Wiem, ?e najlepiej by by?o ?eby to i to by?o atrakcyjne.
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 15:39    

zgadza si? w fantasy parku s? tylko sto?y do poola ale mo?na mie? pewno?c ?e nie b?dzie brakowa?o :P bo jest ich z 30 jak si? nie myle
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 16:10    

Witam :)

No wiec ja chetnie zawitam na zlocik tym bardziej jak ma sie odbyc w moim miescie :)

Co do klubów to polecam 2 w których bylem i sobie chwal? :

Cue Bar - bardzo profesjonalny klub. Kilka stolow do bilka jak i do snooka. Cena za stol do snooka 15zl/h , w bilka tam nie gralem wiec nie wiem , byc moze za stol do bila jest taniej.
Ogólnie bardzo porz?dny klub , fajny wystrój i atmosferka

Klub Studio ( na miasteczku AGH ) - 5 sto?ów do bilarda zwyk?ych plus jeden du?y. Zwykle bodajze 8zl / h ; duzy 10zl. Maj? bile do snooka i mozna grac nimi na stolach do bilka co jest bardzo fajne bo jak wiadomo na stole do snooka ktos kto malo co w niego gral wiele nie zdziala :) A tu mozna nawet jakiegos brejka fajnego ugra?. Oprócz tego bardzo fajne imprezki sie tu odbywaj?. Jest to duzy klub jeden z wiekszych w krakowie jesli chodzi o imprezy. Wiele czasu w nim spedzilem i mozna powiedziec ze znam go jak wlasna kieszen :) No i piwo nie jest drogie. Typowy studencki klimacik :)

Ogólnie w obu klubach jest mozliwosc rezerwacji telefonicznej sto?ów takze z tym wogole nie ma klopotu.

W fantasy parku tez jest calkiem przyjemnie i fajne imprezki tam s? nawet jednakze ciut drogo bym powiedzia? :) Z 30 stolow przesadziles. Ok 15-20 jest.
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-02-02, 06:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-01, 17:33    

Heh no i widz?, ?e co? si? ruszy?o ;-)

Nast?pna rzecz co widz? to, ?e tu sami zawodowcy bilardowi równie? na ?ywo :-P Oki od jutra zaczynam trenowa? bila w realu bo wstyd bedzie :arrow: niemniej mam nadzieje, ?e jakie? inne atrakcje tez zaplanujecie :-)

Mi tam bardziej niz na bilu zale?y na bardziej namacalnym (w dobrym tego s?owa znaczeniu :-P ) poznaniu Tych co mnie tu obijaj? sobie na mi?tko w ró?nych ligach :-D
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-02-01, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 18:06    

zgadzam sie z Madzi? ;)

mozna zagra? jedn? partyjke i skoczy? na jakie? balety :PPPP

z tego co napisane powyzej... najbardziej atrakcyjny dla mnie jest klub Studio ;)

ale to tylko moje zdanie... jeszcze zobaczymy jak z terminem ;) ale wyrazam jak najbardziej ch?ci na stawienie si? na zlociku 8-)
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 18:10    

link od lange http://www.bilardstudio.pl/index.php?menu=galeria klub studio
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-01, 18:24    

Kraków bez w?tpienia pi?knym miastem jest ( no i z Gda?skiem zaprzyja?niony), a i do ukochanych Tater blisko :)....ale od 3miasta kawa?eczek eh..... :)....obaczymy, obaczymy :D fajnie by by?o kija z szafy wyci?gn?? i go odkurzy? :D
 
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 19:44    

langenord napisał/a:
musze wiedziec czy to ma byc lokal z naciskiem na tanie piwo czy na sto?y bilardowe.

Zdecydowanie na tanie piwo :-P
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-01, 20:01    

i drinki :)

musz? si? nauczy? nowych zagra? by znów czym? zemka i tomka zaskoczy? :D
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 21:37    

to mówisz ?e zemek i tomek rotacje maj? opanowane?? :lol:
 
 
bigD
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 21:40    

Witam, co do Eli i Darka to ostatnio zaj?ci i nie wiem czy znajd? czas na za?atwianie, z opisanych klubów by?em we "FREJM" spokojna atmosferka, cisza, piwko, niedaleko jest hostel, praktycznie zaraz za rogiem, wiec by?y by noclegi, gdzies tam jest tez pizza hut, do centrum (czyt. rynku) jest niestety kawa?eczek blizej do kazimierza gdzie tez mozna sie zabawic. Postaram sie sledzi? temat i wmiare mozliwi?ci s?uzy? pomoc?, cho? nie jestem rodowitym krakowianinem i za krótko tu mieszkam.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-01, 22:24    

Kaba niech oni si? wypowiedz? kto co ma opanowane :lol:

czas my?le? nad konkretn? dat? tego spotkania;)
zemek i haber vel JohnnyDepp pewnie b?d?, nie wiem jak karpik i Darek ale fajnie z dolno?l?skiego by?oby si? wybra? tak? ekip?
osobi?cie ju? nie moge si? doczeka? spotkania, mo?e uda si? na ?ywo "skopa? ty?ek" w snooka kb :mrgreen:
ja proponuj? termin 7-9 marzec
8 marzec dzie? kobiet, 9 marzec moje urodziny i wszystko gra 8-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 22:58    

byle nie koncowka bo wtedy moge nie byc ... poczatek pasuje :D
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 02:24    

rotacje to ja mam opanowane :D ale gorzej z bilkami :)

podstawa to jaka? dobra imprezka 8-)
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 18:42    

Tylko Tomek tu do rzeczy gada :D
Co do pana KaBy to ja ju? w Kraku ostatnio by?em i si? umawia?em :P
Ale to,?e zacz?? pada? deszcz przeszkodzi?o mistrzowi si? spotka?,bo si? ba? pewnie o kabelki od modemu i zakleja? :mrgreen: :-P
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 18:48    

heh niech wam b?dzie ba?em si? ;] pisa?em CI w ?rode ?e le?e w ?ó?ku bo jestem chory :-) wsta?em z ?ó?ka w sobote w niedziele chcia?e? si? spotka? a ?e deszcz napieprza? to postanowi?em nie wychodzi? by nie by? spowrotem chory ale jak uwa?acie ?e si? ba?em to mnie to tam lotto ;] napisa?em CI ?e jak dasz rad? b?d? w marcu na zlocie ;-)

i zmie? podpis pod nickiem bo organizatorem nie jeste? ;-)
Ostatnio zmieniony przez KaBa89 2008-02-02, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 20:50    

Jak si? t?umaczy :mrgreen:
Spoko spoko nic si? nie sta?o :-D
 
 
HOOLLAND
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 13:46    

B?d? napijem si? dobrej wódki!!!!! Mam nadzieje :)
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 14:54    

Do wódki to ja pierwszy :D
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-02-04, 00:36    

Cytat:
8 marzec dzie? kobiet, 9 marzec moje urodziny i wszystko gra 8-)

a wiec juz wiemy kto stawia flaszke :D

My z Deppem na 90% bedziemy, moze jak zakon swietego tomasza bedzie laskawy to Wolasa tez uda sie zabrac. Takze mozemy tylko wstepnie zadeklarowac nasza obecnosc, a termin zalezy od gospodarzy jak im pasuje. Jezeli chodzi o dni 8-9.03. to nam jak najbardziej pasuje.
pozdrawiam i czekam na wypowiedzi kolejnych zainteresowanych.
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-04, 15:45    

zemeckis napisał/a:
Cytat:
8 marzec dzie? kobiet, 9 marzec moje urodziny i wszystko gra

a wiec juz wiemy kto stawia flaszke :D


Czy kolega zemeckis co? sugeruje :?: :?:

Póki co jedyn? kobiet?, która sie wypowiedzia?a w tym temacie jestem ja :roll:

O tempora o mores..... to ja mysla?am, ?e prawie ca?kiem bezgotówkowo przy tylu gentelmenach ten zlot op?dz? a tu takie za?o?enia :mrgreen: :mrgreen:


Co do terminu - ca?kiem przyjemny ten termin i ca?kiem ju? bliski - dzia?ajcie :-)
 
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-02-04, 16:07    

Bardziej na mysli mialem Manka :)
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-04, 17:03    

b?d? fajne prezenty, b?dzie flaszka ;)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 17:38    

Mam nadzieje, ?e i Mnie si? uda zjawi? na nabli?szym zlociku. Chcia?bym pozna? tych, którzy Mnie tak ogrywaj? w bilki :-| (musz? z Nimi powa?nie porozmawia?) i tych których i Ja fartem ogrywam :-P Pozdrawiam
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-06, 18:24    

mnie nie b?dzie:D sie wszyscy ciesza:PPPP
ale szczerze to daleko no :-? :cry:
Ostatnio zmieniony przez Ania24051986 2008-02-07, 08:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Coffe.Shop!
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-06, 21:19    

Witam. Op?aca?o sie pogrzeba? troche na forum :-P , i ja bym sie pisa? na taki zlocik,chcia?bym pozna? tych co zawsze mnie ogrywaj? 8-) Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group