wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Liga B8UK NEW - sezon 2007/08
Autor Wiadomość
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 19:27    Liga B8UK NEW - sezon 2007/08

Zako?czyli?my pierwsz? edycj? po nowym roku bilka angielskiego w wersji NEW, zatem czas po podsumowanie:

Podium:

Kufix

Krzysiek!

DerekDarecki


Brawa dla pierwszej trójki Mistrzem po raz drugi w karierze zosta? Kufix, który wyprzedzi? odpowiednio o 1 i 2 punkty zawodnika Krzysiek! oraz znanego nam wszystkim DerkaDareckiego Odnotowali?my 2 walkowery z czego jeden obustronny. Sprawa Pucharu Ligi jest jeszcze nierozstrzygni?ta, ale miejmy nadziej? w najbli?szej przysz?o?ci fina? pomi?dzy CJINCLNJMO i bigD stanie si? histori? i poznamy styczniowego triumfatora :mrgreen: Do PL na luty zakwalifikowa?a si? pierwsza ósemka ;-) Z ligi nie spad? oczywi?cie nikt :-) To tyle odno?nie styczniowych rozgrywek na "nowym" jukeju. Warto jeszcze wspomnie?, ?e w Ekstraklasie mamy jedno wolne miejsce na luty, wi?c osoba zainteresowana gr? trafi bezpo?rednio do Ekstraklasy. Kto pierwszy ten lepszy. Liczy si? data zg?oszenia. No to tyle. Gratulacje dla zwyci?zców i ?yczymy wszystkim powodzenia w bie??cym miesi?cu.

Organizatorzy Ligi B8UK NEW
DerekDarecki & kalashnikov_


TABELKA STYCZNIOWA
PUCHAR LIGI
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-03-05, 23:20    Edycja lutowa

Oto podium edycji lutowej :

1 miejsce bigD
2 miejsce CJINCLNJMO
3 miejsce DerekDarecki

Pierwsze mistrzostwo weterana naszego serwisu bigD i z pewno?ci? nie ostatnie, o ile b?dzie kontynuowa? gr? w lidze. Gratulacje.
Gratki równie? dla wicemistrza gracza CJINCLNJMO, dla którego II miejsce jest te? najlepszym osi?gnieciem w lidze nie licz?c PL, ale o tym za chwil?.
Dla mnie zaj?cie 3 miejsca jest o tyle istotne, ?e jak dotychczas non - stop ?api? si? na podium. :-D
Edycja przebieg?a dosy? spokojnie, dwóch zawodników zosta?o zdyskwalifikowanych, nieaktywny gracz *B*I*L*A*R*D oraz zawodnik wchilinski, który zacz?? i nie sko?czy?, po dwóch meczach zamilk?. Trzy spotkania si? nie odby?y, a szczególnie jedno zapad?o mi w pami??, mecz pomi?dzy CJINCLNJMO, a Krzysiek!. Spotkanie by?o przeze mnie ustalone na konkretny termin, gracze zostali powiadomieni, potwierdzili obecno?? i nazajutrz tylko pierwszy z nich si? stawi?, a drugi pomimo obecno?ci w internecie zbagatelizowa? spraw? i si? nie pojawi?. Wydaje mi si?, ?e si? przestraszy?. :-D W ka?dym razie post?pek godny pot?pienia.
Cz?owiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce. W skrócie
CJINCLNJMO

bo taki jest nick tego gracza obroni? Puchar Ligi wynikiem meczu finalowego :
CJINCLNJMO ( 6 ) - ( 2 ) gazda^

a tak by?o w styczniu :
CJINCLNJMO ( 6 ) - ( 5 ) bigD

Du?e brawa.
Zapisy do aktualnej edycji wci?? trwaj? i zosta?y ju? tylko 2 wolne miejsca, zatem warto si? pospieszy?, zapraszamy. Spora grupa ch?tnych ju? do??czy?a do rozgrywek, wi?kszo?? nowi gracze oraz jeden dinozaur, mowa tu o koledze Zmaku. :-D
Dzi?kujemy za edycj? lutow? i ?yczymy powodzenia w nast?pnej.
Organizatorzy Ligi B8UK NEW
kalashnikov_ & DerekDarecki

TABELKA LUTOWA
PUCHAR LIGI
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-04-07, 20:10    Podsumowanie edycji marcowej

Edycja marcowa dobieg?a ko?ca, a oto jak wygl?da?o podium Ekstraklasy:

Kufix

bigD

CJINCLNJMO


Mistrzem po raz trzeci w karierze zosta? Kufix Bardzo ?adny wynik, brawo. Drugie miejsce zaj?? zwyci?zca edycji lutowej, czyli niejaki Darek vel bigD, z kolei srebro przypad?o tak?e "podiumowiczowi" z zesz?ego miesi?ca, a co wi?cej, zdobywcy Pucharu Ligi za luty oraz stycze? :) Mowa oczywi?cie o sympatycznym graczu o nicku CJINCLNJMO. Wielkie brawa dla medalistów . Do Pucharu Ligi zakwalifikowa?a si? pierwsza szóstka graczy bez zawodnika Latin_Soul, który podobnie jak gracz ECTHELLION zrezygnowa? z gry w lidze. Dzi?kujemy obu panom za gr? ;-) By?y walkowery i jednostronne, i te obustronne równie?, ale suma sumarum rozgrywki zosta?y doko?czone i nikt nie spad? do... 1 ligi.

No w?a?nie - od marca ruszyli?my z 1 lig? na nowej wersji B8 UK, co my?l? jest bardzo dobr? wiadomo?ci?. Oznacza to, ?e zainteresowanie gr? wzrasta z czego bardzo si? cieszymy. Mamy nadziej?, ?e Wy równie? :mrgreen: W pierwszej edycji 1 ligi wzi??o udzia? 12 zawodników, z czego dwóch zosta?o zdyskwalifikowanych. Mniejsza o olewacz, zajmijmy si? gór? tabeli. Awans do Ekstraklasy otrzymali gracze: *A*r*e*S*. Zmak, Kasia lobuziarkaaa oraz !karolek7778 :-D Serdeczne gratulacje . W Pucharze Ligi zagraj? zawodnicy z miejsc 1-3.

Marcowy Puchar Ligi w?druje w r?ce zdobywcy mistrzostwa, a oto wynik meczu fina?owego:

Kufix ( 6 ) - ( 1 ) DerekDarecki


W tym miesi?cu peszek Darka, który otar? si? o podium zajmuj?c czwarte miejsce, a teraz wysoko uleg? w finale PL. Gratki za fina? si? nale??, ale zwyci?zca mo?e by? jeden i jest nim:

Kufix

Podwójna korona, wielkie brawa ;-) Dzi?kujemy wszystkim zawodnikom Ligi UK NEW za zmagania w marcu i trzymamy kciuki za kwiecie?. Jeszcze raz gratulacje dla zwyci?zców :-)

W 1 LIDZE MAMY WOLNE MIEJSCA I CH?TNI B?D? NA BIE??CO DOPISYWANI DO TABELKI. ZG?OSZENIA PRZYJMUJEMY DO 16 KWIETNIA.

Organizatorzy Ligi B8UK NEW
DerekDarecki & kalashnikov_


EKSTRAKLASA
PUCHAR LIGI
1 LIGA
Ostatnio zmieniony przez kalashnikov_ 2008-04-07, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-05-05, 19:12    Edycja kwietniowa

Oto najlepsza trójka graczy w kwietniu :
CJINCLNJMO

DerekDarecki

Kufix

Jest to pierwszy tytu? mistrzowski zawodnika CJINCLNJMO
w naszej lidze. Ca?y czas pi?? si? w gór?, a? w ko?cu dotar? na sam szczyt. Du?e brawa i gratulacje.
Dla mnie to ju? 4-te srebro w karierze, zatem te? mam swój rekord.
Z kolei gracz Kufix wywalczy? po raz pierwszy inny medal ni? z?oty, bo br?zowy. Równie? brawo.
Rywalizacja o zwyci?stwo w lidze toczy?a si? do ostatniego meczu, w którym triumfator wygra? z 3-im na mecie Kufixem i tym samym rzutem na ta?m? wyprzedzi? mnie o dwie partie. Remis dawa? mi mistrzostwo.
Wszystko co wa?ne dla uk?adów tabelek zosta?o napisane pod nimi, wi?c zainteresowanych odsy?am do archiwum.
W tej chwili jest sporo wolnych miejsc w 1 lidze i ka?dy ch?tny spe?niaj?cy nasze wymogi mo?e w niej zagra? poprzez zapisanie si? do 17 maja.
Puchar Ligi wygra? ju? po raz 3-ci:
CJINCLNJMO

Podwójna korona, du?e osi?gni?cie - gratulujemy.
W meczu fina?owym :
CJINCLNJMO ( 6 ) - ( 4 ) *A*r*e*S*

przegrywa? ju? 0-4 i potem poszed? jak burza, tymbardziej du?e brawa.
Równie? oklaski nale?? si? mojemu pogromcy z I rundy Aresowi, który by? jak?e blisko wygranej.
Dzi?kujemy za udzia? w edycji kwietniowej wszystkim graczom, równie? tym co zrezygnowali od maja i ju? od wczoraj w zasadzie gramy kolejny etap. :-D
Organizatorzy Ligi B8UK NEW
kalashnikov_ & DerekDarecki


EKSTRAKLASA
1 LIGA
PUCHAR LIGI
ARCHIWUM
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-06-20, 16:44    Edycja majowa

Z lekkim po?lizgiem sumujemy edycj? majow?. Oto najlepsi zawodnicy :
Zmak

DerekDarecki

CJINCLNJMO

Na zako?czenie przygody z lig? B8UK NEW po raz pierwszy w karierze tytu? mistrza dla starego wygi Zmaka i mamy nadziej?, ?e nie ostatni, bo liczymy na powrót po odpoczynku. Brawo i gratki.
Ja na drugim miejscu pobijam kolejny rekord sreberek, bo to ju? 5-ty medal w tym kolorze. :-D
No, a br?zik dla dotychczasowego mistrza CJINCLNJMO. Gratulacje.
Sporo walkowerów, bo a? 4, wszystkie obustronne, gdy? graczom zabrak?o zwyczajnie ch?ci, aby zagra? wszystkie mecze. Czasu jest naprawd? mnóstwo. Co to jest 11 spotka? zagra?, a w maju tylko 9, w jeden dzie? to mo?na wszystko pykn?? i jeszcze zostanie kupa czasu do wykorzystania. A je?li kto? mi powie, ?e nie wyrabia, bo co? tam to niech si? lepiej wypisze i nie zawraca gitary, ni? ma przysparza? g?ównie problemów.
1 liga na medal - zero walków. :-D
Puchar Ligi uda?o mi si? wygra? i z tego bardzo si? ciesz?. To by? mój pierwszy triumf w tej lidze. :-D
W finale pokona?em CJINCLNJMO
DerekDarecki ( 6 ) - ( 4 ) CJINCLNJMO

Dzi?kujemy za udzia? w maju i ju? nied?ugo podzi?kujemy za ca?y sezon, bo w?a?nie leci ostatnia edycja przed wakacjami.
Organizatorzy Ligi B8UK NEW
kalashnikov_ & DerekDarecki


EKSTRAKLASA
1 LIGA
PUCHAR LIGI
ARCHIWUM
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-07-04, 19:21    Zako?czenie sezonu 2007/08

Zako?czyli?my ostatni? edycj? sezonu 2007/08. Tak wygl?da podium czerwca :
DerekDarecki

Kufix

CJINCLNJMO

Jak wida? stan??em na szczycie, ale prawd? powiedziawszy nie mam satysfakcji, poniewa? dwóch bezpo?rednich moich rywali nie zagra?o meczu pomi?dzy sob?. Czeka?em do 2 lipca, ?eby 3-ego zrobi? podsumowanie i niestety do pojedynku nie dosz?o. Wstawi?em walkowera obustronnego, gdy? nikt nie zg?asza? problemów w terminie do tego przeznaczonym, czyli 28 czerwca, a nades?ane PW o k?opotach przez gracza Kufix 3 lipca nie zosta?o wzi?te pod uwag?. Tak wi?c zawodnicy sami sobie zawalili spraw?, bo niew?tpliwie i jeden i drugi mieli szans? na mistrzostwo.
Oprócz tego nierozegranego meczu by?o te? kilka innych, w których posypa?y si? walkowery z takiej samej przyczyny - nikt nie zg?osi? problemów do 28 czerwca z wyj?tkiem gracza CJINCLNJMO. Gracz spider_lt wysy?a 1 lipca info o problemach - za pó?no. Wyra?nie pisze pod tabelk? cytuj? : "Problemy z umówieniem si? z przeciwnikiem na mecz nale?y zg?asza? nie pó?niej ni? 2 dni przed up?ywem terminu, potem zg?oszenia nie b?d? uwzgl?dniane."
Skoro wi?kszo?? nie chce si? dostosowa? to prosz? bardzo, tylko, ?e potem ?apie si? walkowery i kr?ci nosem, a mo?na temu by?o zapobiec.
Dodatkowo podkre?l? jeszcze, ?e mo?na by?o ca?e 2 dni po terminie dogrywa? mecze, wi?c by?a szansa bardzo du?a zako?czy? rozgrywki z czystym sumieniem.

Puchar Ligi jeszcze si? nie zako?czy?. Tutaj jest normalnie tragedia. Najpierw dwójka graczy nie chcia?a zagra? I rundy, oboje zostali zast?pieni rezerwowymi, którzy mecz zagrali i ju? w kolejnym jeden z nich nie mia? ochoty na pó?fina?, a teraz czekamy na finalist?, który nie ma netu. Normalnie szopka, ?eby 7 meczów nie zd??y? zagra? w miesi?c, gdzie jedna osoba ma do zagrania max. 3 spotkania. Prawdopodobnie 7-ego zagramy ten fina?. :-)
Pierwszy sezon na nowym jukeju zaliczamy do udanych. Frekwencja ca?y czas oscylowa?a na poziomie 10 osób, czyli by?o ju? z kim pogra?. Mecze sta?y na dobrym poziomie, a wybijaj?c? si? postaci? w przekroju ca?ego sezonu okaza? si? Kufix, który 3 razy wygra? lig?.
Oto lista zwyci?zców :
Pa?dziernik '07 - kalashnikov_
Listopad '07 - Kufix
Grudzie? '07 - bielu84
Stycze? '08 - Kufix
Luty '08 - bigD
Marzec '08 - Kufix
Kwiecie? '08 - CJINCLNJMO
Maj '08 - Zmak
Czerwiec ' 08 - DerekDarecki

W peelu najlepiej sobie radzi? CJINCLNJMO, który 3 razy go zdoby? z szans? jeszcze na czwarte trofeum.
Puchar Ligi :
Listopad '07 - bigD
Grudzie? '07 - bielu84
Stycze? '08 - CJINCLNJMO
Luty '08 - CJINCLNJMO
Marzec '08 - Kufix
Kwiecie? '08 - CJINCLNJMO
Maj '08 - DerekDarecki

I to by by?o na tyle, ?yczymy fajnych wakacji, sukcesów w WzB i zapraszamy po przerwie.
Organizatorzy Ligi B8UK NEW
kalashnikov_ & DerekDarecki


EKSTRAKLASA
PUCHAR LIGI
ARCHIWUM
KLASYFIKACJA MEDALOWA
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group