wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatni dzie? w pracy
Autor Wiadomość
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-30, 08:26    Ostatni dzie? w pracy

Poniewa? to mój ostatni dzie? w serwisie w charakterze organizatora oraz gracza dzi?kuj? wszystkim za wspóln? gr? od pocz?tku istnienia serwisu. Mam nadziej? i jednocze?nie przekonanie, ?e serwis b?dzie si? rozwija? bo po tych paru latach gry mam do niego du?y sentyment o czym ?wiadczy fakt, ?e mimo wielu chwil s?abo?ci i zniech?cenia ci??ko by?o si? odwróci? i opu?ci? ligi. Organizatorom ?ycz? du?o cierpliwo?ci, której mi czasami brakowa?o, graczom ?ycz? rado?ci z gry i sukcesów w rozgrywkach. Pozdrawiam

P.S. Oczywi?cie aktualne rozgrywki przeze mnie prowadzone zostan? doprowadzone do ko?ca i przekazane w lepsze r?ce :)
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2384
Wysłany: 2008-06-30, 10:09    Dzi?kuj? Ci Kipcior

Dzi?kuj? Ci Kipcior za te wszystkie lata sp?dzone w serwisie. Jeste?my rówie?nikami je?li chodzi o sta?, bo zaczynali?my w tym samym okresie przygod? najpierw u Jessicazma, nast?pnie na zast?pczej Cenciego i w ko?cu w naszych bilardach.info. Od tego czasu up?yn??o ju? 4 lata i kilka miesi?cy.
Najpierw by?e? zapalonym graczem uczestnicz?cym we wszystkich ligach. Potem wszed?e? w organizacj? i konkretnie zaj??e? si? Lig? Wst?pn? na snookerze, która wtedy jeszcze by?a silna i pr??na. Po zmianach personalnych obj??e? funkcj? administratora forum oraz zaj??e? si? prowadzeniem ligi snookera new.
Napisa?e? grubo ponad 1000 postów, wi?kszo?? na starym forum bilardy.info.
Po awarii czy tam problemach serwera, na którym mieli?my w?a?nie to stare forum za?atwi?e? nowy serwer z now? wersj? forum, a nast?pnie przenios?e? ca?o?? tutaj.
Przez okres, w którym by?e? administartorem wiele razy musia?e? uczestniczy? w sytuacjach bardzo nieprzyjemnych, godzi? strony, nak?ada? ograniczenia itp. z uwagi na posiadan? funkcj?.
Niew?tpliwie przyczyni?e? si? do rozwoju tego serwisu za co dzisiaj Ci dzi?kuj? ?ycz?c wszystkiego najlepszego na nowej drodze ?ycia.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-06-30, 16:49    

Pawle nie mieli?my okazji pozna? sie bli?ej niemniej ?ledz?c na bie??co to wszytsko co dzieje sie na Info mam poj?cie o Twojej roli pe?nionej w tym serwisie.

Rola administratora forum i pokoju raz daje niesamowicie wiele satysfakcji i rado?ci z tego, ?e tworzy sie co? co ?aczy pewn? grup? osób i organizuje Im wolny czas, innym znów razem jest ci??kim kawa?kiem chleba.

Podziwiam Ci? za te 4 aktywne lata w tej roli - bo z w?asnego do?wiadczenia wiem jaki to po?eracz czasu, ile trzeba do tego energii, ile charyzmy, jak cz?sto mimo najlepszych ch?ci nie da sie dogodzi? wszystkim - taka to ju? profesja ;-)

?ycze Ci wszystkiego co najlepsze i dzi?kuj? za wspólne ligowe pojedynki - powodzenia :->
 
 
 
HOOLLAND
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-30, 17:20    

Odchodzi nast?pny solidny (jeden z nielicznych) snokerzysta. Gracz bardzo mocny z którym rywalizacja dawa?a wiele satysfakcji, którego plecy w tabelkach ligowych ogl?da?em wiele razy gdy stawal na pudle z nr 1. Pozostaje ?yczy? powodzenia , a wszystkim naszym bilardzist? czy snokerzyst? z serwisu wi?cej takich graczy do rywalizacji.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-06-30, 19:25    

Jeste? kolejnym administratorem z tego serwisu który odchodzi w tak krótkim czasie.... szkoda..... szkoda przede wszystkim dla tych którzy u nas graj? i pasjonuj? si? ró?nego rodzaju rozgrywkami w serwisie bilardów info.

?ycze powodzenia i by? mo?e powrotu.... odej?? po tych kilku latach na pewno nie b?dzie ?atwo.

Pz
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-30, 21:30    

Nie lubi? po?egna? i nie mam zamiaru si? bardzo rozpisywa? :-) Dzi?ki za wszystko, bo zrobi?e? dla Serwisu naprawd? wiele. Powodzenia i by? mo?e do zobaczenia kiedy? na wirtualnym stoliku. Pozdro.
 
 
K@rolas_RSP
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-04, 21:24    

widz? ?e coraz to wi?cej osób po?era ?ycie prywatne, wiem co? o tym ;-) ?egnaj ale z do?wiadczenia wiem, ?e chocia? po wielu miesi?cach sie zajrzy do gierek do zawsze fajnie zagra? partyjk?, ?ycz? powodzenia Kipicior.

ja obecnie wróci?em na turniej b8 i mam nadzieje, ?e b?dzie fajnie. Pzdr 8-) spróbuje znale?? czas aby móc znowu wspólnie pogra?. :)
Ostatnio zmieniony przez K@rolas_RSP 2008-07-04, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group