wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ZLot w Gda?sku

Terminy zlotu w 3city
5-6 . 07.2008 r. ;]
51%
 51%  [ 17 ]
12-13. 07.2008 r.
24%
 24%  [ 8 ]
19-20. 07.2008 r.
3%
 3%  [ 1 ]
26-27. 07.2008 r.
21%
 21%  [ 7 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
!*AgRaFFkA*!
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 14:25    

Powiem Wam ?e to wcale nie takie proste :D mimo i? widzia?am wszystkie na ?ywo teraz nie moge dwóch rozpozna? :x
ci??ko oj ci??ko..
 
 
klisiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 14:30    

1 nie znam ;-P
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-17, 15:36    

No to Kochani s?owo sie rzek?o - czas na realizacj? :-P

Par? s?ów ode mnie o ka?dym z uczestników zlotu - to moja subiektywna ocena - licz?, i? ka?dy z Was doda co? od siebie i w ten sposób stworzymy pe?ny obraz tego co sie dzia?o w przeci?gu tych szalonych dni :-)



Jako pierwsz? przybli?? Wam ekip? Pa? - uczestniczek zlotu :-)


Angelika - angel88ona - z ?odzi




Angela to jeden z najwi?kszych ?ywio?ów z jakimi mieli?my doczynienia na zlocie :-P Jej niepohamowany i zara?liwy ?miech zostanie bez w?tpienia w pami?ci ka?dego z nas, w?ascicielka imponuj?cego biustu - ?wietnie prezentuj?cego sie pod mokr? koszulk? - a deszczu nam nie brakowa?o, nieposkromiona na parkiecie - jedna z si? nap?dowych tego zlotu :-)

Paula - !*AgRaFFkA*! - z Sulejówka



Paula to dusza dziewczyna, u?miechnieta, zawsze skora do zabawy, du?e ilosci alkoholu Jej nie straszne - spokojnie opi?aby niejednego faceta i nic by po Niej nie da?o sie pozna?, razem z Angel? walczy?y w Gda?sku a? do ?rody :-)

Marta - nmarta - z Choszczna



Marta jest pozornie spokojna - ale tylko pozornie :-P Wpad?a w oko paru Panom z Info, z którymi dzielnie walczy?a na parkiecie, Jej z kolei wpad?y w oko oczy pewnego Pana :-P ale to tu przemilczymy - dziewczyna konkretna i zdecydowana, szkoda tylko, ze powrót do domu mia?a z ma?ym wypadkiem zako?czonym szyciem r?ki - ale do nekst zlotu sie zagoi :-)

Ewa - ewa7713 - z Pruszcza Gda?skiego



Ewa - moja bratnia dusza, która gosci?a mnie w domu blisko tydzie?, kobieta, obok której nie mo?na przej?c oboj?tnie, robi?c jaskó?k? udowodni?a, ?e zlot by? bezalkoholowy :-P ?wietny kierowca i niemniej zdolna kucharka - co bez w?tpienia potwierdzi Kaba :-P

Asia - zielundino - z Warszawy



Joasia na zlocie pojawi?a sie w GreenClubie i spedzi?a z nami ca?? sobot? - dziewczyna bardzo sympatyczna, zgrabna i ?adna :-P Rozrusz?a nam Kabe do tego stopnia, ?e cho? deklarowa? sie ?e parkiet nie jest dla Niego - sp?dza? w towarzystwie Joasi na nim ca?e godziny :-P Jednym s?owem zielono po zlocie by?o paru osobom :-P

Eliza - elizablee4 - z Gda?ska



Elizy nie mog?o zabrakn?? skoro ca?y zlot mia?a pod nosem :-) Na pocz?tku bardzo niesmia?a szybko sie zaaklimatyzowa?a, rozkreci?a i nie opu?ci?a ?adnego dnia ze zlotowych szale?stw :-) To dziewczyna z klas?, bardzo sympatyczna i chyba bede sie musia?a na Niej skupic i namówic na admina w 4_everyone :P

Natalka - 4!Fun - z Liverpoolu



Natalka - Pani organizator z Info pojawi?a sie tylko w pi?tkowy wieczór i to niestety raptem na pare godzinek. Niemniej wej?cie mia?a szumne - porozdawa?a prezenty - niezb?dnik dobrego bilardzisty - czyli linijk? :-P co wybrani dostali te? czekoladki :-P Natalka to dziewczyna ?ywio?, pi?kna, u?miechni?ta, damska wizytówka serwisu Info :-)

Ania - Ania24051986 - z Che?mna



Ania to jedna z dwóch reprezentantek Info - osoba u?miechni?ta i bardzo skora do zabawy, kandydatka do tytu?u pierwszego biustu zlotu :-P Cz?sto go?ci?a na parkiecie i wida? by?o, ?e zlot ten uzna?a za bardzo udany - a? ?al by?o sie rozstawac :-)

Kasia - *Vicki* - z Gda?ska



Kasia to jedyna Pani nie zrzeszona w ?adnym z dwóch pokoi - graczka pokoi publicznych, kolezanka Ani:-) Niemniej zas?u?y?a na tyty? pierwszych cycków.info ( jakkolwiek to brzmi :-P ) oraz udowodni?a, ?e muchy lgn? do s?odkiego :-P My?le, ?e na neskt zlotach bedzie ju? bardziej zrzeszona :-)

za jakis czas o Panach bo to potrwa co nieco bo by?o Was du?o - wiec póki co nacieszcie oczy Paniami 8-)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-07-18, 13:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 17:38    

uwaga oddzielam .... w innym tego s?owa znaczeniu mozna powiedziec ze nabijam posta ; P
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-18, 10:51    

No to czas na Facetów :P

Darek - DerekDarecki - z Legnicy



Darek to posta? zlotu wr?cz kultowa :) Rewelacyjny towarzysz wszelkich rozmów, zaanga?owany uczestnik gier, niezmordowany lew parkietu :) Poczuciem humoru i energi? przewy?sza? chyba nas wszystkich - jako kierowca nieocenionego busa da? transport znacznej cz?sci zlotowiczów :)

Daniel - DannyCh - z Lublina



Daniel jest facetem, z którym mozna konie kra?? i góry przenosi? :P Na zlocie b?ysn?? parkietowymi szale?stwami po s?ynnej wymianie koszulek, ca?kiem przyjemnie sie z Nim mi?toli...a i powiem Wam w tajemnicy, ?e brakowa?o ca?kiem niewiele a po przegranym zak?adzie musia?by zmienic barwy na 4_everyone :P

Damian - KaBa89 - z Krakowa



Damian na zlocie w Krakowie by? bardzo cichutki - tu z kolei wszedzie by?o Go pe?no. Mimo stara? nie unikn?? porannej morskiej k?pieli, w bila na ?ywo przegra? z tymi co powinien :P i cho? zawsze twierdzi?, ?e nie ta?czy - ca?e godziny na parkiecie sp?dza? w towarzystwie pa? z 4_everyone :) No i bu?ka za wspóln? noc... w poci?gu oczywiscie :)

Krzysiek - CJINCLNJMO - z Gda?ska



Krzysiek rewelacyjnie sprawdzi? sie w roli organizatora, to Jemu zawdzi?czamy, ?e wyszuka? nam miejsca do pogrania w bila, to On wybra? ?wietny lokal do sobotnich szale?stw :) Poza tym obok zemeckisa okaza? sie najlepszym realnym bilardzist?, ogólnie dusza cz?owiek - to by?a wielka przyjemnosc poznac Ci? na ?ywo :)

Mariusz - Maniek_Kutno - z Kutna



Mariusz to bardzo przystojny i postawny m??czyzna - da? nam z rana popis p?ywackich umiejetnosci :) *** Go wielkie poczucie humoru - zreszt? jak sam mówi - gdy On milczy to robi sie nudno :P S?ysza?am te?, ?e masa? w Jego wykonaniu to co? dla czego warto ?y? :P

Tomek - tomekwoz5 - z Legionowa



Tomek - temat rzeka :P Jak na *SexiBoy* przysta?o by? ulubie?cem damskiej cz?sci zlotu, obdarzony przez natur? nieziemskim spojrzeniem brylowa? na parkiecie i poza nim, z Kab? stoczy? najwa?niejszy mecz bilardowy o tytu?... najs?abszego w ekipie Info, ogólnie przesymaptyczny facet, bez którego zlot by?by znaczniej mniej atrakcyjny :)

Bartosz - JohnyDepp - z Poznania



Haber - facet z charakterem, jeden z najlepszych bilardzistów w realu, niesamowity i charyzmatyczny wykonowaca "El Mariachi" - przy Nim wymieka nawet Banderas :P Cho? nie ta?czy w parach - paru kobitkom z naszego roomu uda?o sie Go zmobilizowac do takich baletów, aaa no i zapomnia?abym - mia? pi?kn? fryzure :P

Kuba - zemeckis - z Poznania



Kuba....dla jeszcze niewtajemniczonych przedstawiam - Pan pisek_leszek - najwi?kszy ?ciemniacz na wp :P przetrwa? zlot w Krakowie, którego by? g?ównym bohaterem i nie pu?ci? pary, ?e to On, na zlocie b?ysn?? oryginalnym zamawianiem taksówki, zreszt? b?yszcza? ca?y czas - zw?aszcza wyrywaj?c co ciekawsze dziewcz?ta - nawet te, co na imprezach pojawia?y sie ze swoimi facetami :D

Grzesiek - *Slabiutki* - z Grudz?dza



Grzes to jeden z najwy?szych uczestników zlotu - 192 cm - ciasteczko :P Facet niezwykle sympatyczny, ?wietny tancerz. Szybki z?apa? wspólny temat z ?e?sk? cz?sci? zlotu, jednak przy grze w butelk? w "Yesterday-u" mia? pecha bo jako? mu losowa?o do ca?owania samych facetów :P Bardzo sie ciesz?, ?e Cie pozna?am :)

Tomek - HoratioCaine - z Poznania



Tomek to jeden z najspokojniejszych uczestników zlotu - na dobre rozkreci? nam sie dopiero w niedziele, kiedy to w ko?cu pojawi? sie na parkiecie i szala? z aparatem fotograficznym :) Facet sympatyczny, obdarzony tajemniczym usmiechem :P W sobote wraca? w koszulce z wywietrznikiem - ale jak to sie sta?o nie wie nikt :P

?ukasz - LukMojBrat - z W?oc?awka



?ukasz na zlocie zjawi? sie w pi?tek wraz z ca?? busow? ekip? Darka. M?ski i bardzo sympatyczny, ?wietny towarzysz kumpelskich rozmów, a jaki sprawny na parkiecie dziewczyny :roll: Ch?opaki w akademiku zafundowali mu niez?e ?niadanko - ledwie otworzy? oczy a tu wódeczka z ma?? ilo?ci? soku :P Mnie osobiscie cieszy fakt, ?e w ko?cu ma zdjecia w innej pozycji ni? kucaj?ca :P

Grzegorz - lordvader200 - z Gda?ska



Grzes sp?dzi? z nami pi?tkowy wieczór i sobot? w GreenClubie :) Da? sie pozna? jako bardzo sympatyczny i uczynny facet - dzieki za transport do Bacówki :* ?al tylko, i? planowany wyjazd uniemo?liwi? Mu sp?dzenie z nami tanecznego wieczoru, niemniej wierze, ?e to nie ostatni raz, gdy uda?o nam sie spotkac :) AAA i pies jest niesamowity - wiadomo o co biega :P

Jarek - mamay1 - z Gdyni



Jarek na zlocie pojawi? sie po 2 w nocy w tanecznej Bacówce :) Wpad? w samym ?rodku imprezy gdy towarzystwo by?o ju? mocno rozlu?nione - ale szybko si? zaaklimatyzowa?. Kawa?ków z Nim zata?czonych z pewno?ci? nie zapomn?, jest m??czyzn? z klas?, kulturalnym i symaptycznym - wspo?ne dobierane pary bed? ju? teraz mia?y zupe?nie inny smak :)

?ukasz - klisiu - z Gda?ska



?ukasz to facet, którego znam ju? na ?ywo od roku, rozrywkowy, szalony, obdarzony rozbrajaj?cym u?miechem. Z nieod?acznym aparatem ?wietnie udokumentowa? parkietowe szale?stwa :) Jako jeden z gospodarzy zlotu dba? o transport dla wszystkich - ogólnie dusza cz?owiek - ?ukasz Ty wiesz :*


Tomek - nijoZG - z Zielonej Góry



Tomek ochrzczony jednog?osnie jako - "cz?owiek - mina" - facet o niesamowitym wrecz poczuciu humoru, jak sam mówi ca?y zlot delektowa? sie alkoholem, a ?e Mu smakowa?o to delektowa? sie sporo :P Jako jedyny reprezentant 4_everyone zaliczy? porann? k?piel w morzu, ?wietnie ta?czy - wiem bo sprawdzi?am, ogólnie wielki pozytyw - Tomek - bu?ka :)

Bartek - bobek1906 - z Krakowa



Bartek jest bardzo spokojnym, mi?ym facetem. Dzielnie walczy? przy bilardowym stole, ale ta?ce nie nale?? do Jego ulubionych zajec wiec odpiu?ci? je sobie :P Przez nieporozumienie z zapewniaj?cym Mu nocleg drzewko niestety zlot zako?czy? sie dla Niego wczesniej ni? planowa? :(

S?awek - _K0N!ECZK0_ - z Gda?ska



S?awek nie móg? opu?cic zlotu, który odbywal sie w Jego miescie. W bilardowych potyczkach wyst?pi? w zastepstwie nijo w pokojówce na Info, da? sie pozna? jako osoba bardzo spokojna, powa?na powiedzia?abym nawet - twardo przesiedzia? ca?? sobot? i za nic nie da? wyrwac sie na parkiet :P Mam nadziej?, ?e na nast?pnych zlotach dasz sie nam bardziej rozerwac :P

Marek - drzewo_mocne - z Sopotu



Marek na zlocie by? bardzo krótko - bo jedynie w piatkowy wieczór, sprawy rodzinne nie pozowoli?y Mu poimprezowac z nami d?u?ej. Przez te pare godzin by? bardzo cichy i spokojny - mo?e, gdyby spedzi? z nami ciut wiecej czasu bardziej by sie nam rozkreci? :)

Ponad to przez zlot przewin?li sie jeszcze marjo, Latin_Soul, J@r00, wasssuuup, wiec_wlasnie, TOMEKZABRO pozdrawiamy :beer:

A ja tam by?am miód i wino pi?am.....
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-07-18, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 11:52    

To teraz moze ja cos powiem.. oni s? cudowniiiiiiiiiiiiiiii tyle h na parkiecie co z nimi sp?dzi?am to szoook a jak oni wczesnie rano wpadaj? do pokoju w 10 osob.. bezcenne... az ?za sie w oku kr?ci ... szkoda ze tak szybko... ale nie wykluczone przyspieszenie nastepnego z takimi facetami tylko konie kra?? .... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:--*:-*:-*:-*:-* :beer:
 
 
!*AgRaFFkA*!
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 14:05    

hahaha Madzia a jednak uda?o Ci si? co? napisa? o ..... no sami wiecie o kim :mrgreen:
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-07-18, 15:10    Magda D?i Pi

Magda - magdagp - z Bielska Bia?ej



Magda to super babka, nieoceniona organizatorka, energiczna i pe?na poczucia humoru kobieta, bezpo?rednia i ?mia?a w stosunkach towarzyskich, charyzmatyczna o mocnej osobowo?ci, doskona?a tancerka, bardzo dobra bilardzistka, ?wietna kumpela i w ogóle jest NAJLEPSZA !!!
Wad nie znam co nie znaczy, ?e jest od nich wolna, zreszt? jak ka?dy z nas. :-D
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 15:49    

pisek leszek :roll: zemek :roll: t.. ttt..... ttoo tooo sie nazywa chamstwo :-P tak k?ama? ! :-P no coz bywa.. ale w ost miechu dostales baty :-P mecze byly wyrównane :->
Tak w ogole to domyslalem sie ze to ktos ze skladu ale nie domyslalem sie kto, pod koniec juz mi cos ?witalo.

(a w my?lach: "ogolnie nie toleruje robienia nowego nicku i ukrywania to?samosci :-) .. inaczej sie gra z kim? kogo sie 'zna' ")
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-07-18, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-18, 16:54    

To temat rzeka ..... mo?naby pisa? i pisa? :-D

My?l?, ?e to co nas zaskakuje najbardziej to to, ?e osoby poznane przy wirtualnym stoliku mog? okaza? si? wielkimi kompanami w realnym ?yciu ....... ;-)

Okaza?o si?, ?e gracze 4everyone i www.bilardy.info prze?amali stereotypy .

Si?? imprezy by?a ilo?? uczestników ( ilu? pewnie tylko magdagp jest w stanie to zliczy? :mrgreen: ).... wi?c czemu na kolejnym zlocie nie mia?oby pojawi? si? jeszcze wi?cej osób ;-)
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-07-18, 16:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-18, 16:59    

Chcia?em jeszcze podzi?kowa? Madzi, w imieniu wszystkich z info, za tak redaktorskie wr?cz podsumowanie uczestników zlotu na naszym forum..... jeste? nieoceniona ;-)
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-18, 18:49    

heh - Darek ale z pikselami foty to przesadzi?es :-P widac mi wszystkie zmarszczki :-P

W ka?dym razie dzieki za mi?e s?owa - wad mam mnóstwo - ale sie kamufluje - heh

Krzy? to by?a przyjemnosc popisa? o Was - odswie?a?am obraz ka?dego z Was w swej pami?ci - a pisa?am to prawie dwa dni - bo gdy wczoraj by?am w po?owie posta - wywali?o mi pr?d i wszystko posz?o sie pa?? :evil: zaczyna?am ponownie od rana - ale efekt jest mysle ca?kiem fajny - wszyscy razem w pigu?ce - buziaki - nekst zlotu te? nie opuszcze :roll:
 
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 19:12    

Daru???... o mnie te? napisz... nie pamietasz juz? "ciiii Darek mówi ... jeszcze jeszcze" :lol: :lol: :lol:
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 19:29    

troch? Corela ...





i wuala :-P
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 21:25    

*Sexi*Madzia* hehe :D:D:D:D (PS: bez tego tez sexi oczywiscie :P ) :*
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-18, 21:37    

:lol: :lol: :lol: :lol: Pad?am :mrgreen: Tomek ale Ty wariat jestes :-P

Jeszcze pare lat i ka?d? fot? swoj? przed publikacj? gdziekolwiek bede Ci posy?ala do podrasowania :-P

Bu?ka wariacie :-P :lol:
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 06:36    

Bu?ka ! :-D ok, jestem do us?ug :-P Studio Szakal Photo Paint czynne ca?? dob? :-P
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-07-19, 06:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-19, 11:36    

;-) W podziekowaniu za cudowne chwile sp?dzone w Gda?sku ;-)



:lol: Dla Wszystkich uczetników Zlotu z 4_everyone & wwwBILARDYinfo :lol:

:-D Turniej Wspomnieniowo - Integracyjny :-D

Niedziela (20.07) -> Godzina 21.00 -> Zapisy na stole nr 2

;-) W turnieju mog? wyst?pi? tylko osoby, które cho? na par? chwil pojawi?y si? w Gda?sku ;-)

Tur na "16" lub "32" osoby -> W razie niepe?nego sk?adu przyznamy wolne losy


:idea: To pierwszy turniej reklamowany przeze mnie, w którym nie przyznamy nagrody w postaci wirtualnych $ :idea:

:-D Zagramy towarzysko, dla samej przyjemno?ci wspólnej gry :-D

Serdecznie Zapraszamy

 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 13:46    

aha.. to juz nie moge w nim zagra? :-( ? wolicie wolnego losa :-/ :-?
Przeciez bylem z Wami duchem :-/ dzwonilem do woza :-/ :-P
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-07-19, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-19, 14:53    

?eby Was uczestników zlotu zach?ci? do udzia?u w tym turze - o ile dodatkowa zach?ta w ogóle jest potrzebna - powiem tak....

Przewidzieli?my jednak ma?? nagrode dla trzech pierwszych graczy turnieju - b?dzie to nagroda niespodzianka, któr? otrzymacie najpó?niej w poniedzia?ek wieczorem - co? zwi?zanego ze zlotem i cos co z pewno?ci? sprawi Wam przyjemno?? - zapraszam Was ;-)

P.S Tomku wybacz t? prywat? - lecz w tym przyapdku przewag? na obecno?ci? duchem ma obecno?? cia?em - to turniej, do którego organizacji zdeklarowalam sie w trakcie trwania zlotu - ma on dac nam jeszcze raz pare wspólnych chwil - teraz ju? niestety jedynie za po?rednictwem kabelka i monitora ;-)
Na przysz?o?? Tomek lepiej negocjuj z dziewczyn? wyjazd :-P
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 15:55    

fajnie :-]
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-07-19, 16:25    

hmmm
dla niektórych zlot jeszcze trwa np dla mnie...
ja dopiero w domu b?d? jutro o 7.33
w Mielnie odby?o si? par? konkursów parowych, w których brylowali : Maniek_Kutno oraz tomekwoz5 ogrywaj?c Habra vel JD vel Wielkiego Mistrza B oraz co niesamowite PISKA_LESZKA :mrgreen:
Pozdrowienia dla zlotowiczów z Mielna :-D
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 16:29    

hmmm
dla niektórych zlot jeszcze trwa np dla mnie ...
ja dopiero w domu b?d? jutro ok 7:00
w Mielnie si? dzia?ooooo :PPPP
Mistrz B i Suchar nie podo?ali ... chyba, ?e Zemkowi pójdzie w poci?gu :lol: hahaha

do zobaczenia na sto?ach w niedziele wieczorkiem ;) bede 8-)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-20, 06:32    

zlot mo?na uzna? za zako?czony :!: :mrgreen:
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-20, 11:53    

no to teraz ch?opaki relacje z Mielna poprosimy i zdjecia :P:P 8-)
 
 
JohnyDepp 


Dołączył: 13 Maj 2004
Posty: 12
Wysłany: 2008-07-20, 15:39    

a i owszem zlot mozna uznac za zakonczony. pelny "odlot" w mielnie no i swietna atmosfera. pogoda nie dopisywala ale nadrabialismy to nocnymi wypadami :D. Tylko panu Mariuszowi chyba osoby dominujace sie pomylily ;P Poznan rzadzi ;)
_________________
Larry Bird w 1986 r. po tym jak Jordan zdoby? 63 punkty przeciwko Celtom - "... my?l?, ?e to by? Pan Bóg przebrany za Michaela Jordana ... "
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-20, 22:59    

:!: Kochani :!:

Mam wielk? przyjemno?? [mimo porazki w pierwszej rundzie :-P ]podsumowa? jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny turniej, w którym zagra?y ze sob? osoby znaj?ce sie na ?ywo, osoby, które wódk? ze sob? pi?y, ta?czy?y na parkiecie, k?pa?y sie w morzu, spa?y pod jedn? ko?dr? :-P

Najbardziej cieszy mnie fakt, i? udowodnili?my, ze ekip? jeste?my zgran? i swietnie zorganizowan? - 28 osób zmobilizowanych w jednym dniu o jednej godzinie - brawo

:beer:

Wyniki Turnieju - wygrali zdecydowanie trzej zawodnicy 4_everyone - co widac na zdjeciach :P

1 miejsce obdarzony nieziemkim spojrzeniem :-P :arrow: tomekwoz5





2 miejsce obdarzony nieziemskim u?miechem :-P :arrow: #_Ka_Ba_89_#




3 miejsce obdarzony niezmskimi po?ladkami :-P :arrow: HoratioCaine




Jednym s?owej dwaj nas?absi zawodnicy Info w realu s? niepokonani tu w sieci - chyle czo?a i serdecznie gratuluj? :*

Wolas pokona? w meczu o 3 miejsce dzielnie walcz?cego w ca?ym turnieju Krzy?ka (CJINCLNJMO), któremu równie? gratuluje postawy :-)


Nagroda Niespodzianka turnieju bedzie do odebrania w sieci najpó?niej do wtorku wieczorem :-)

Dla trzech pierwszych graczy turnieju, dla ka?dego indywidualnie nasz niezast?piony klisiu przygotuje sk?adanke z ich zdje? ze zlotu, z podk?adem muzycznym i takimi tam bajerkami ;-)

Mam nadziej?, ?e taka w?asnie pami?tka oka?e sie w tym wypadku nagrod? o stokro? lepsz? ni? wirtualne dolary :-)


Jeszcze raz serdecznie dziekuj? wszystkim Przyjacio?om z wwwBILARDYinfo i 4_everyone za ka?d? wspóln? zlotow? chwil? oraz za udzia? w tym wyj?tkowym turnieju




Z bilardowym pozdrowieniem
magdagp - 4_everyone :-)
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-21, 00:25    

Owszem zlot ju? si? zako?czy?...... ale nasza zaprzyja?niona Pani Admin musia?a wymy?le? co?, co nie pozwoli o nim zapomnie? ... Turniej Zlotowiczów ;-)

Chcieli?my bardzo serdecznie podzi?kowa? za go?cinno?? i dopuszczenie do pierwszej czwórki graczy www.bilardy.info :mrgreen:

Trzeba przyzna?, ?e pomys? by? strza?em w dziesi?tk?, gdzy? na turnieju pojawili si? prawie wszyscy zlotowicze .... :-D

Czy?by proporcja pomiedzy wirtualnym bilardem a prywat? graczy z wp mia?a si? odwróci? .... ;-)
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-21, 00:36    

ale fotk? to wybra?a? ....dobrze, ze jeszcze sta?em na nogach :-P
pomys? na turniej bardzo fajny ;-)
Frekwencja dopisa?a co bardzo cieszy ... :-)
Niespodzianek tak jak na ?ywo nie by?o :-P kolejno?? podobna 8-)
Dzi?kujemy Madziu :!:

PS. Przepraszam :roll:
 
 
klisiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-22, 23:17    


Zgodnie z tym, co pisa?a Madzia ostatnio, zamieszczam poni?ej linki do nagród dla naszych zwyci?zców ;-)

1. miejsce
tomekwoz5
Tomku, oto Twoja nagroda: http://4everyone.klis.biz/zlot/1miejsce.zip


2. miejsce
#_Ka_Ba_89_#
Damian, oto Twoja nagroda: http://4everyone.klis.biz/zlot/2miejsce.zip


3. miejsce
HoratioCaine
Tomku, oto Twoja nagroda: http://4everyone.klis.biz/zlot/3miejsce.zip

Mi?ego ogl?dania i wspominania chwil sp?dzonych we wspólnym gronie 4_everyone & wwwBILARDYinfo podczas minionego zlotu w Gda?sku ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group