wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Muzyka z kompa na K800i
Autor Wiadomość
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-24, 11:43    Muzyka z kompa na K800i

S?uchajcie, mam program do ?ci?gania muzyki BearShare.... przy ka?dej próbie przerzucenia muzyki na SE k800i pokazuje mi si? informacja:

Niektóre z wybranych ?cie?ek nie mog? by? transferowane do przeno?nego urz?dzenia.
S? one uszkodzone lub nie posiadaj? licencji wymaganej do przeno?nych urz?dze?.....

Mo?na to jako? omin??....?

W czym jest k?opot? :P
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-07-24, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-25, 09:12    

Z tego co wiem, na bear sharze, pobiera sie normalny plik mp3 (oznakowany przynajmniej pr?dkoscia taktowania, bo pliki z dodanym rozszerzeniem w nazwie *.mp3 czasami mog? byc w ogole innego formatu i mog? to nie byc pliki muzyczne :-P )
A gotowe pliki mp3 z dysku (nie pobrane) daj? sie wrzucic??
Masz karte pamieci??
Przez jaki program wrzucasz pliki na koma? Czy wrzucasz poprzez kopiuj/wklej w PHONE CARD utworzone w Moj komputer jako kolejny "dysk"?
A odpowiem Ci jak wpadne wieczorem jesli bede mial mozliwosc znowu na s?pa ;-P

PS. 26 stopni a temp rosnie rosnie :-D :-D Na sloncu 34stopnie :D:D:D:D
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-25, 12:47    

Nie mog? zgra? na telofon kompletnie nic, wydaje mi si?, ?e mo?e by? to k?opot ze sterownikami które najprawdopodobniej nie chc? si? zainstalowa? ( mam oryginaln? p?ytk? SE)..... :-P

Kopiuj? na wszystkie mo?liwe sposoby...... nawet uda?o mi si? wrzuci? jedno nagranie ....ale telefon nie odtwarza.... :-P
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-25, 13:59    

Krzy? kup se lepiej empeczwórk? :-P
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-25, 16:50    

taaa...albo klasyczn? gitar? :-P :mrgreen:
 
 
 
nmarta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-25, 22:57    

Wiec ja mojemu tacie robilam tak:
podlaczalam telefon kabelkiem do kompa czekalam az wszystko sie zainstaluje otwieram folder z karty pamieci tam gdzie powinna byc muzka pozniej kopiuj z dysku u mnie akurat D i wklej w ten folder na karcie i bylo git :)

A najlepiej to zmien na nokie tam prosciej,albo sprzedaj telefon kup mp3 :P
 
 
Grzegorz76
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 23:32    

Kup sobie adapter do kart pami?ci i problem z g?owy, kopiujesz jak z dysku na dysk. Bez kabelków i dziadowskich oprogramowa? ;)
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-05, 20:29    

Nie wrzucaj przez program, tylko przez transfer danych (wybierz w tel podczas podlaczania kabelka) Wtedy w "moj komputer" pokazuje Ci sie np PHONE CARD, a tam tylko wklej, kopiuj itd :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group