wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja Wspó?pracy :)
Autor Wiadomość
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-04-08, 22:30    Propozycja Wspó?pracy :)

Propozycja Wspó?pracy :!:

Witajcie ;-)

Znamy sie ju? co nieco, zawsze na Waszym forum by?am traktowana bardzo dobrze, posiada?am swój temat na reklamowanie turniejów w swoim by?ym pokoju - pomy??a?am, ?e czas si? odwdzi?czyc jako? :-)

Wraz z kristofello1 i Adminami Wy?szych lvl w pokoju 4_everyone mam dla Was propozycje wspó?pracy opart? na wzajemnym szacunku i s?u?ac? mam nadziej? popularyzacji obu naszych pokoi.

Pokój nasz stopniowo organizuje si? coraz lepiej - wczoraj powsta?o jego forum, przewija si? i zak?adam, ?e przewija? si? przez nie bedzie wielu graczy, my?le, ?e b?dzie to miejsce cz?sto odwiedzane przez bilardzistów.

Poniewa? z za?o?enia serwisy nasze ró?ni? si? - Info :arrow: nakierunkowane na ligi; 4_everyone :arrow: na mniejsze i wi?ksze turnieje on - line my?le, ze wspó?praca taka nie kolidowa?aby nam zupe?nie a wr?cz przeciwnie by?aby pomocna.

Ad rem....

Proponuj? rzecz nastepuj?c?:

Na naszym forum za?o?e temat reklamuj?cy ligi prowadzone przez Wasz serwis na wszystkich rodzajach bilarda starej i nowej wersji wraz z linkiem do Waszego forum.
W ten sposób dam pozna? graczom 4_everyone Wasz pokój i przybli?e jego funkcjonowanie.

W ramach rewan?u b?dzie mi mi?o je?eli nadal jak dotychczas b?d? mog?a reklamowa? co ciekawsze turnieje odbywaj?ce si? na 4_everyone na Waszym forum w jakim? skromnym temacie stworzonym w tym celu :-)

Czuje si? zaprzyja?niona z Wami od dawna i chcia?abym by pokój, który dane mi jest wspó?tworzy? by? równiez pozytywnie postrzegany przez Was.

Mam nadziej?, ?e taka forma zdrowej wspó?pracy przypadnie Wam do gustu i ?e w przysz?o?ci narodz? sie jeszcze inne pomys?y, które wspó?prace tak? mog?yby zacie?niac :-)

Czekam na Wasz odpis - zw?aszcza chodzi mi o odpis organizatorów, którzy s? w?adni w tym temacie ;-)

Jezeli propozycja nasza przypadnie Wam do gustu to w najblizszym czasie wywi?ze si? ze z?ozonej tutaj propozycji :)

Pozdrawiam

magdagp
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-04-08, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-08, 22:42    

oczywi?cie popieram :-P

Dwa serwisy oferuj? zawodnikom odmienne oferty i s?dz?, ?e bardzo fajnie mog?yby sie uzupe?nia? po przez reklamy na obu forach ;-)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-08, 23:02    

magdagp jest zawsze u nas mile widziana i to ona dosta?a zgod? na reklamowanie turniejów, a nie pokój i nadal mo?e to robi?, a je?eli na forum swojego pokoju napisze co? o nas, to b?dzie nam mi?o.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 05:52    

Ja jestem oczywi?cie jak najbardziej za ;-) Mi?o przeczyta? co? takiego.
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 09:04    

pomys? dobry. tylko...
Jak napisz? co? o info na waszym czacie g?ównym to czy dostane jakie? upomnienie? ogólnie mówi?c - czy b?dzie to niemile widziane? :->
Oczywi?cie nie mam na my?li tylko siebie :-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-04-09, 14:11    

Grze? wiem, ?e to by? zawsze Twój problem odk?d pami?tam - heh ;-)

Odpowiem w ten sposób - propozycja moja dotyczy reklamy na forum - nie dotyczy puszczania np regularnej reklamy Waszej ligi na czat pokoju.

W pokoju naszym obowi?zuj? ogólnie zakaz reklamy - wi?c reklamy turów odbywaj?cych si? na innych pokojach s? zakazane, zakazane jest np napisanie czego? w stylu - BilardyInfo - najlepszy pokój na wp :arrow: mysle, ?e to w miare jasne.

Co do lu?nego u?ycia nazwy powiem tak - obecnie np nazwa abc jest na porzadku dziennym, nikt za jej u?ywanie nie karze - sami mówimy czesto o tym pokoju bo wszyscy z niego si? wywodzimy, lu?ne u?ycie nazwy nie jest wielkim przest?pstwem - cz?ste jej nadu?ywanie mo?e si? sko?czy? upomnieniem mysle.

Propozycja co do forum jest jak najbardziej aktualna i ciesz? si?, ?e ogólnie chyba zosta?a przyj?ta pozytywnie :-)
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 16:43    

dobry pomysl ; )
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-04-10, 17:39    

Dzi?kuj? bardzo za temat na Waszym forum - zaraz pozwole sobie napisa? w nim pierwsze zaproszenie :)

Jednocze?nie informuj? Was, ze i ja wywi?za?am si? ze z?o?onej obietnicy i zareklamowa?am Wasz serwis na naszym forum - zainteresowanych zapraszam podaj?c linka ;-)

http://4everyone.klis.biz/viewtopic.php?p=191#191

Aby poczytac nalezy si? zarejestrowac na forum - zapraszam do utworzenia konta o nicku analogicznym do tego jakim pos?ugujecie si? na WP ;-)


Mam nadziej?, i? temat ten zach?ci cho? paru graczy naszego pokoju do zasilenia obasady lig, które organizujecie ;-)

Pozdrawiam ;-)
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-08-10, 00:30    

Tak tu przypadkiem zerk?am dzisiaj w ten zapomniany juz temat od którego po czesci wiele tez sie zacz??o :-D

Po 4 miesiacach od jego napisania mozna juz chyba powiedzie? - ?e nie ?a?ujemy tej wspó?pracy - przynajmniej ja, my nie ?a?ujemy ;-)

Tyle sie wydarzy?o - wspólny zlot, Was du?o codziennie u nas, i my u Was pojawiamy sie czasem - ogólnie my?le, ?e mo?na ?mia?o powiedziec, ?e by? to strza? w dziesi?tke :-P :-D

Licze, ?e sie ze mn? zgodzicie :-)
:?:
 
 
 
nmarta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 00:23    

magdagp napisał/a:
Was du?o codziennie u nas, i my u Was pojawiamy sie czasem


Hehehehe :D Bo my jestesmy fajniejsi dlatego oni czesciej sa u nas :P :P :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group