wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Oddam w dobre r?ce...
Autor Wiadomość
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 20:07    Oddam w dobre r?ce...

Moja psinka gardzi?a pieskami swojej rasy , umawiali?my j? regularnie na spotkania towarzystkie tudzie? randki.... ale która z kobiet chcia?aby wi?za? si? z kim? kogo jej si? na si?e pod nos podstawi?:P
Tak?e szczescie znalaz?a u boku psa mojej przyjació?ki ...(po prostu zrobi?a nam niespodzianke chocia? bardzo jej pilowali?my)...
Zaowocowa?o dzie?mi w ilo?ci sztuk cztery...
Mo?e kto? si? pokusi? PO mamie beagle :P w ?yciorysie mo?na wpisa? ojciec unknown: )
Psiaki rosn? jak na dro?d?ach mimo ,?e tatu? jest du?y (wilk:P ) Pani weterynarz powiedzia?a nam ,?e raczej b?d? wzrostu mamy :) S? zdrowe i ?liczne, maj? ksi??eczki zdrowia! :P w tej chwili maj? 4 i pó? tygodnia :) Dodam jeszcze,?e wszystkie s? p?ci pi?knej ;-) A ta na drugim zdj?ciu to moja ulubienica , ma mój chaRRRrrakter :-P
Mo?e kto? si? skusi ?



Ostatnio zmieniony przez lobuziarkaaa 2008-10-30, 21:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 20:34    

Spakuj mi ze 3 i pode?lij :-P otwieraj? u nas drugi ShangHai :-P
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-10-30, 21:21    

Rewelacja .... uuu jak ja uwielbiam czworonogi - ale niestety mam juz jednego - bokserk? - prawda, ?e ?adn? kalashu :-D :?:

Kasia a to co opisa?a? - historia ich pocz?cia to jakbym o swojej Torze czyta?a - ona tez dopu?ci?a sie mezaliansu - z tym, ?e ja z?a kobieta jestem i nie dopusci?am do narodzin - a mia?aby ich a? 10 :shock:

W kazdym razie mam nadzieje, ?e znajdziesz dla nich dom bo s? pi?kne :-)

P.S W ?adnym wypadku nie posy?aj ich do Ciechanowa :lol:
 
 
 
_Cappy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-31, 00:16    

?liczne psiaczki, jakbym mog?a to bym wszystkie wzi??a, ale mam kota :P Kefir si? nazywa :P :)
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-31, 00:22    

Kefir :-P beaglelki :-P mmmmm chyba jaki? pub otworz? ;-P
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-31, 15:49    

ja mam kota i dwa psy :P w tej chwili 6 psów:P
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-01, 10:22    

Kasiu ko?o mnie otworzyli nowy kebab. Takie ma?e to akurat na taki w bu?ce w sosie czosnkowym mmmmmmm :lol:

A tak na serio to przes?odkie s? :) Prawie jak moja bokserka :P
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-01, 13:22    

Kalash bylem pierwszy :-| po drugie do mnie maj? bli?ej, jeszcze sie udusz? zanim do Bytomia dotr? :-/ w sumie.... :-x
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group