wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Poszkodowany Maniu? Kutno
Autor Wiadomość
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-29, 19:17    Poszkodowany Maniu? Kutno

""Witaj. Otrzymujesz ?ó?t? kartk? za bardzo wulgarny i agresywny j?zyk w stosunku do osoby organizatora Maniek_Kutno. Wyra?enia, które u?y?e? s? niedopuszczalne i nieakceptowalne w naszym serwisie. Nie ma znaczenia, czy rozmawiasz z zawodnikiem czy organizatorem, ludzi nale?y szanowa? i odpowiednio formu?owa? swoje my?li bez u?ycia wulgaryzmów. Ostrze?enie b?dzie dzia?a? przez najbli?sze 3 miesi?ce pocz?wszy od teraz, je?li w tym okresie popiszesz si? podobnym wyczynem lub innym, który równie? jest po za normami otrzymasz kartk? czerwon?, a co za tym idzie zostaniesz zdyskwalifikowany z rozgrywek ligowych bez mo?liwo?ci zapisów do ko?ca sezonu z WzB w??cznie.
Zarz?d wwwBILARDYinfo.""

Wiecie co Wam powiem. Wam to juz sie dos?ownie w ..... g?owach poprzewraca?o :-) Rozumiem ze jeste?cie ci?ci na wulgarnych i chamskich graczy, ale bez jaj :!:
Po 2. Jesli tu juz mowa o chamstwie. To chamstwem jest wi?za? prywatne rozmowy na gg, czy gdzie? tam z TYM SERWISEM. Nie rozmawialem z nim jako organizatorem - TYLKO WIRTUALN? OSOB? Z GG !!!!!!! Nie bede traktowa? kazdego zawsze i wszedzie "s?u?bowo"
Ludzi nale?y szanowa? - tak wiem.

Wiecie co, s? relacje gracza z serwsiem. S? relacje graczy z graczami. I s? prywatne sprawy miedzy graczami. Mialem do niego ma?? pretensj? i on wie dlaaczego. Uznalem to za prowokacj? i nie bede tego tolerowal. Maniek Kutno ""na zloty nie chcesz przyje?dza? bo albo Ci kasy brakuje albo Cie laska nie puszcza..."" Nie bed? tolerowal takich oszczerst. BY?A TO PRYWATNA ROZMOWA !! Potraficie to zrozumiec?

Maniu?, nie musiale? p?akusia? do ADMINÓW serwisu. Do Mamusi i Tatusia te? poleciales? powiedz wszystkim, o czym na gg rozmawiamy. Jezeli uwazales ze zle sie do Ciebie odnosz? - blok na gg. I po sprawie. A nie ??czy? to z serwisem gdzie by?o to w 100% zb?dne. Na policj? rownie dobrze mogles zglosic ze Ci tak ktos pos?a? wulgaryzmami.

Je?eli za moj? prywatn? rozmow? na gg z Maniek Kutno ??czycie z serwisem i dajecie mi ?ó?t? kartk?, to domagam sie o czerwon?. Prosz? o dyskwalifikacje ze wszystkich lig, blokad? na konto na ten serwis i banner na grach wp.pl lub gamedesire.
Mam to gdzie?. Nie bedziecie szuka? okazji do zastraszania mnie. Do?? tego.

Je?eli nie zrobicie tego ok. OG?ASZAM ?e rezygnuj? z LIG. Wiadomosc do DARKA DARECKIEGO, oraz admina z B8. Prosz? mnie wypisac z lig na listopad. Je?eli zachodzi taka potrzeba to napisz? PW.

No wi?c, dzi?kuj? wszystkim graczom za gr?, sp?dzone chwile, za te prawie 3 lata (bez 2 miesiecy) w serwisie. Bylismy, jestesmy i B?DZIECIE najlepszym serwisem na tej odmianie bilarda :) PRZEPRASZAM za stracone nerwy, za chamskie odzywki, za wszsytko co z?e z mojej strony wynik?o. S? osoby ktorym dziekuj? na tym serwisie, ktorzy s? dla mnie priorytetami : kalashnikov, DerekDarecki, Zmak, DannyCh, grzechoo16, ECTHELLION, Kaba pajac te? ; P :-) hyhy Natalia i inni. Dzieki za wszystko.

Od samego pocz?tku nie pasowa?em do Was. Jedno co mnie z Wami ??czy?o to my?l? ?e dobra gra :) Z Wami si? uczy?em. No i mog? si? szczy? tym ze nie gram po chamsku :) zawsze fair -play. Co do poziomu kulturalnego, nie dorastam Wam do pi?t. Jestem graczem kontrowersyjnym, chamskim, wulgarnym. Nie pasuj? do Was. Na zloty z Wami nie je?d??. Nie rozmawiam z Wami mi?o. Maniek napisa?: "spotka?em si? z lud?mi na ?ywo i wiem jakie maj? zdanie o Tobie..." trudno si? mowi :) jak sobie poscielesz, tak si? wy?pisz. Na pewno bym nie chcial takiego zdania, ale ?ycie.. :) Tak?e my?lcie dalej co chcecie, Wasz wybór.
Pozdrawiam i powodzenia <9> <beer> :):)
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-10-29, 20:29, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-29, 21:26    

szakal jestes alkoholikiem pijakiem ale slcuhaj pykaj wligach fajowa sprawa c toc jestes ziom pijesz jka polak i jestokej szefie gramy i pijemy i jest ok ja mam ok
 
 
_Cappy
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-10-29, 22:20    Re: Poszkodowany Maniu? Kutno

:mrgreen: Dzie?dobry / dobrywieczór :mrgreen:

Cze?? Tomu?... :* moim skromnym zdaniem przyznam Ci racj? do jednej z dwóch rzeczy dotycz?cych Twojego posta, deklaracji - nie wiem jak to nazwa?. A wi?c... przyznaj? Ci racj? co do tego, i? rzeczy prywatne to rzeczy prywatne chodzi o rozmowy lub sytuacje. Nie powinno si? czego? wywleka? z gg lub innego pokoju i przenosi? to na inny. Ale co do tego z czym si? nie zgadzam powiem w prost ... robisz z siebie ofiar? ... mo?esz teraz zaprzecza?, ale niestety, albo i stety tak to wygl?da. B?d?my doro?li Tomek. Jeste? fajny, lubi? Ci?, ale to prawda ?e jestes chamski w niektorych sprawach, b.cz?sto sam prowokujesz do jakiej? awantury. :-? na prawd? nie widz? tu powodu dla którego najpier ka?esz sobie likwidowac konto, nak?ada? bannery na pokoje. To jest zwyk?e zwrócenie na siebie czyjej? uwagi. Bo taka prawda - lubisz by? w centrum uwagi. W tym jeste?my do siebie podobni, ale trzeba mie? jak?? granic?. Dlatego nie dziw si?, ?e ludzie pisz? takie teksty:


""na zloty nie chcesz przyje?dza? bo albo Ci kasy brakuje albo Cie laska nie puszcza...""

"spotka?em si? z lud?mi na ?ywo i wiem jakie maj? zdanie o Tobie..."


Dlatego moim zdaniem nie ma sesu stawia? tak wszystkiego na jedna kart? i dzi?kowa? za wspó?prac? poszczególnym osobom. Tomu? to jest gra, to jest virtual. Trzymaj si?, i mam nadziej?, ?e b?dziesz troch? rozs?dniejszy :*

A przy okazji pisania tego posta... witam wszystkich ;)

Nowa graczka ;) na bilardach ifno :) :*

Monika
Ostatnio zmieniony przez _Cappy 2008-10-29, 22:26, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-29, 22:26    

Nara Szakal :)
tylko zrezygnuj raz a porz?dnie, a nie znów za jaki? czas przyleziesz ;)
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-10-29, 23:57    

Tomek, je?li ju? rozwlekasz takie tematy to zacznijmy od pocz?tku... 4SZAKAL4 napisa?/a:
4SZAKAL napisał/a:
Wiecie co, s? relacje gracza z serwsiem. S? relacje graczy z graczami. I s? prywatne sprawy miedzy graczami. Mialem do niego ma?? pretensj? i on wie dlaaczego. Uznalem to za prowokacj? i nie bede tego tolerowal. Maniek Kutno ""na zloty nie chcesz przyje?dza? bo albo Ci kasy brakuje albo Cie laska nie puszcza..."" Nie bed? tolerowal takich oszczerst. BY?A TO PRYWATNA ROZMOWA !! Potraficie to zrozumiec?

Maniu?, nie musiale? p?akusia? do ADMINÓW serwisu. Do Mamusi i Tatusia te? poleciales? powiedz wszystkim, o czym na gg rozmawiamy. Jezeli uwazales ze zle sie do Ciebie odnosz? - blok na gg. I po sprawie. A nie ??czy? to z serwisem gdzie by?o to w 100% zb?dne. Na policj? rownie dobrze mogles zglosic ze Ci tak ktos pos?a? wulgaryzmami.


nie zacz??e? rozmowy od pocz?tku... nie przedstawi?e? ludziom sytuacji...

Magda na zaprzyja?nionym pokoju zorganizowa?a turniej... Wieczór z Adminkami...
Szakal odnosi? sukcesy a ja w owym temacie zamie?ci?em post tre?ci : Madziu, nie zapisujcie Szakala bo on i tak nie skorzysta z g?ównej nagrody, zapisujcie pewnych ludzi http://bilardy.na1.pl/bil...php?p=3399#3399

po czym otrzyma?em na gg:

liga 4szakal4 16:41:33
a po co chodzisz po forach i {} to samo?
liga 4szakal4 16:42:05
2 dni minely z cyklu 5 dniowego a TY chodzisz i {} ze nie korzystam z nagrody? spojrz sie na siebie
Maniek 18:06:31
jeszcze co? chcesz napisac do mnie ?
Maniek 18:07:06
nie moge wchodzi? na fora ?
liga 4szakal4 18:07:07
yhy
liga 4szakal4 18:07:09
ci?gnij si? :)

a co mi tam dam wam ca?? rozmow? i sami os?dzicie... :

liga 4szakal4 16:41:33
a po co chodzisz po forach i {} to samo?
liga 4szakal4 16:42:05
2 dni minely z cyklu 5 dniowego a TY chodzisz i {} ze nie korzystam z nagrody? spojrz sie na siebie
Maniek 18:06:31
jeszcze co? chcesz napisac do mnie ?
Maniek 18:07:06
nie moge wchodzi? na fora ?
liga 4szakal4 18:07:07
yhy
liga 4szakal4 18:07:09
ci?gnij si? :)
Maniek 18:08:03
no to cz?owieczku jeste? teraz dla mnie nikim... to co kiedy? pisali o Tobie widze ?e jest prawd?, mia?em kiedy? inne zdanie o Tobie i prawid?owe...
1399692 23:45:22
liga 4szakal4 18:08:23
cos jeszcze ?
Maniek 18:08:32
chyba od Ciebie
liga 4szakal4 18:08:49
nikim? zero chcesz zobaczec ? to spojrz w lustro, bo skoro przez internet jestes w stanie to stwierdzic to jestes zero
Maniek 18:10:06
heheheh szakal, co Ty gadasz... na zloty nie chcesz przyje?dza? bo albo Ci kasy brakuje albo Cie laska nie puszcza... komu takie kity chcesz wciska?? spotka?em si? z lud?mi na ?ywo i wiem jakie maj? zdanie o Tobie...
liga 4szakal4 18:11:05
{} mnie to jakie maj? zdanie o mnie :) mam to w {} :) jestem sob? i {} mnie to co ktos z netu o mnie powie. 2 zloty byly. Pierwszy - jestem z kobiet?. Drugi - jestem z kobiet?. Nie mam potrzeby jechac :)
Maniek 18:11:29
4 zloty by?y
liga 4szakal4 18:11:35
i nie {} glupot ze laska mnie nie puszcza lub kasy nie mam. Zdarza sie i tak. Za bardzo bogaty jestes ? i slepy ze u innych sie nie przelewa?
liga 4szakal4 18:11:38
moze i masz {} w {} kasy
liga 4szakal4 18:11:45
ale u mnie biedno w domu :)
liga 4szakal4 18:11:58
a jak mam kobiete nie bede j? zostawial i jezdzil gdzies w {} :)
liga 4szakal4 18:12:12
skoro Ty mozesz to rob to, a mnie to {}
liga 4szakal4 18:12:20
i powinno Cie tez {} u mnie
liga 4szakal4 18:12:48
powiedz teraz jak sie z nimi spotkasz, ze mnie {} ich zdanie i mam je g??boko w {}
liga 4szakal4 18:13:20
po drugie gdybys nie by? chamem zachowa?bys to dla siebie
Maniek 18:14:00
cz?owieku przeczytaj to co wy?ej napisa?e? i zastanów si? kto tu jest chamem
liga 4szakal4 18:14:12
nie mam zamiaru
liga 4szakal4 18:14:22
podyskutuj sobie z nimi nie ze mna
liga 4szakal4 18:14:24
nara
Maniek 18:14:43
podyskutuje... ale na Twój temat gry w lidze
liga 4szakal4 18:15:07
niby jakiej?
1399692 23:45:51
Maniek 18:15:46
nie wiem, je?li grasz jeszcze w jakiej? to mo?esz nie gra?
liga 4szakal4 18:16:04
a co zabronisz mi ?
liga 4szakal4 18:16:06
hahahahah
liga 4szakal4 18:16:10
smieszny jestes :D
Maniek 18:16:46
sie oka?e
liga 4szakal4 18:16:57
hahahaha
liga 4szakal4 18:17:10
dobra nara bo sie rozplacze ze smiechu :D
Maniek 18:18:34
ale wida? ?e s?aby punkt poszed?... prawda w oczy kole ?
liga 4szakal4 18:19:01
to jakas t?pa gadka z Tob? :D
liga 4szakal4 18:19:10
bo Ty w ogole od rzeczy gadasz :D
liga 4szakal4 18:19:30
slaby punkt? prawda? :D nie wiem o co Ci chodzi :)
Maniek 18:20:10
acha... w takim razie mo?emy ju? sko?czy? dyskusje... widocznie za trudne rzeczy pisze
Maniek 18:20:13
?egnam
liga 4szakal4 18:20:34
bezsensowne :D
liga 4szakal4 18:20:38
zegnam
liga 4szakal4 18:23:21
ale powiedz, mowisz ze nie ma sensu grac i wygrywac bo nie skorzystam z nagrody?
liga 4szakal4 18:25:37
wiesz, za kazdy tur jest 150k :d wiec jest o co grac, nagrode zgarniam :D a co do glownej, mam dziewczyn? ktor? kocham i nie pojade na randke z inn? bo WYGRALEM TURNIEJ hahaha
liga 4szakal4 18:26:45
to moze niech nie graja wszyscy ktorzy maja dziewczyne :D to nie bedzie pewnie komu grac :D
liga 4szakal4 18:27:01
no bo zaden nie pojedzie na randke z inna bed?c w jakims zwiazku :D
liga 4szakal4 18:27:05
ciekawe czy rozumiesz :D
Maniek 18:29:20
nie no okej... szkoda ?e do tego co napisa?em nie odnios?e? si? z pewnym dystansem, tylko odrazu na mnie naskoczy?e? jak SZAKAL !! zauwa?y?e? na ko?cu postu bu?ke roze?mian??? mo?e trzeba by?o pomy?le?... a mo?e ?artobliwie to napisa? ?
1399692 23:45:59
liga 4szakal4 18:29:53
wiem ze zartowales, ale glupi text , jakbym mial nie brac udzialu
liga 4szakal4 18:30:04
bo po co ? bez sensu ? on i tak nie pojedzie na randke
liga 4szakal4 18:30:31
zagraj w turnieju, wygraj i jedz
Maniek 18:30:44
nie umiem gra? w b8 wi?c nie gram
liga 4szakal4 18:30:46
albo inaczej, jak juz nie masz szansy, a ja wygram, jak mi sie uda
liga 4szakal4 18:30:50
odst?pie Ci nagrody :)

Sorki za s?owa... {}

na tym moja rozmowa z szanownym mieszka?cem Ciechanowa si? zako?czy?a...

Wystartowa? do mnie w sposób "nieciekawy" - je?li komu? by odpowiada?o takie wyra?anie "uczu?" to ok. Mi nie odpowiada?o i poczu?em si? ura?ony, zg?osi?em to na forum organizatorskim i pozostali organizatorzy wypowiedzieli si? na temat zaistnia?ej sytuacji. Przedstawi?em wszystko dok?adnie tak jak tutaj.

Szakal jest mi przykro, ?e przedstawi?e? mnie w ?wietle tego z?ego i niedobrego. Przykro mi równie?, ?e nie masz poczucia humoru i odpowiedniego dystansu do w?asnej osoby, poniewa? je?li sam nie potrafisz z siebie ?artowa? to co? jest nie tak.

Bardzo ?a?uj?, ?e nie pozna?em Cie osobi?cie poniewa? bardzo wiele si? zmienia, gdy rozmawiasz z kim? kogo zna?e? tylko przez okienko monitora.

Wiele si? zmieni?o kiedy pozna?em zemka, habra, wolasa, tomka, magde, darka, karpia, daniela, krzy?ka, natalie, ewe, marte i wiele wiele innych osób (sorki, ?e nie wymieni?em), o którzych musia?em zmieni? zdanie poniewa? okno monitora nie przedstawi Ci Ciebie!!!

Szakalu, wielkim bogaczem nie jestem, sam opu?ci?em zlot w Krakowie z braku funduszu. I nie mam jak to powiedzia?e? "naruchane kasy".

To ?e rezygnujesz ?wiadczy tylko o poczuciu w?asnej warto?ci jak? dusisz w sobie. Ja przeprasza? Cie nie zamierzam. Nie wypowiedzia?em z?ego s?owa na Twoj? osob? - Ty natomiast (w odniesieniu do mnie) - tak.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 00:23    

Maniek napisał/a:
Nie wypowiedzia?em z?ego s?owa na Twoj? osob?

Maniek napisał/a:
no to cz?owieczku jeste? teraz dla mnie nikim

tak dla sprostowania. Nie, nie obra?am sie o to.
Nie mam zamiaru robi? z siebie ofiary ani zwraca? na siebie uwag?. Robi? swoje. To na co mam ochote czy sie komus to podoba czy nie. Wozik, wiem ze dla Ciebie i innych bylo by lepiej zebym sie ca?kowicie rozp?yn?? :-) bo gram Wam na nerwach :-)
Rownie? bezczelny jestes Maniek wklejaj?c nasze rozmowy z GG. Zero.. nic wiecej
 
 
_Cappy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 00:28    

To jeszcze raz ja :)

Pozwol? sobie Maniek Ciebie zacytowa?.. Sorry, ?e po nicku mówi? ale si? nie znamy chyba.


"Przykro mi równie?, ?e nie masz poczucia humoru i odpowiedniego dystansu do w?asnej osoby, poniewa? je?li sam nie potrafisz z siebie ?artowa? to co? jest nie tak."

- Racja! Te? z czasem poznania Tomka, z dnia na dzie? da?o si? zauwa?y?, ?e nie lubi jak i nie potrafi z siebie ?artowa?, chocia? czasem by?y momenty, ?e tak robi? i nawet nie?le mu to wychodzi?o ;)

next...

"Szakalu, wielkim bogaczem nie jestem, sam opu?ci?em zlot w Krakowie z braku funduszu. I nie mam jak to powiedzia?e? "****** kasy"."

- Nie rozumiem jakie to ma znaczenie w k?ótni. Nie wa?ne chyba jest ile kto ma pieni?dzy, na jakim poziomie, pó?ce si? znajduje. Z drugiej strony mo?e Tomek po prostu nie poczu? si? do odpowiedzialno?ci bycia z Wami na tych zlotach. Nie ka?dy musi mie? ochot? jechania na nie. Tyle do tego cytatu.

Nast?pna sprawa taka, ?e to beznadziejna k?ótnia, Wy chyba ju? nie macie co robi? :). Wydaje mi si?, ?e temat mo?na zamkn?? bo nie widz? pozwi?zania, ?eby on by? w jaki? sposób dotyczy? tego pokoju. To s? wasze sprawy prywatne o ile mog? tak to nazwa? ;)

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony przez _Cappy 2008-10-30, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-10-30, 00:29    

4SZAKAL4 napisał/a:
Maniek napisa?/a:
Nie wypowiedzia?em z?ego s?owa na Twoj? osob?

Maniek napisa?/a:
no to cz?owieczku jeste? teraz dla mnie nikim


znów wszystko wyrwane z kontekstu...

4SZAKAL4 napisał/a:
Rownie? bezczelny jestes Maniek wklejaj?c nasze rozmowy z GG. Zero.. nic wiecej


mo?e i jestem ale teraz oceni? to inni, oceni? kto jest bezczelny...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 00:30    

Monika napisał/a:
To s? wasze sprawy prywatne o ile mog? tak to nazwa?


Niestety jego umys? nie potrafi? tego poj?? i zamkn?? na poziomie relacji 1vs1

Oceni? CI CO CIE POZNALI NA REAL :-) proste. wiec masz przewag? i zawsze bedziesz mia? :] lol
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-10-30, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 15:58    

Wozikowi nie grasz na nerwach, bo mi to wszystko powiewa ;)
Tylko b?d? konsekwentny i id? na kaw? ze swoj? Kobiet?, a nie siedzisz tu, trac?c czas na g?upie ligi :P
Nie rozumiem po co zak?adasz takie tematy... ka?dy kto to przeczyta na pewno nie wstawi si? za Tob? i Cie nie pocieszy przytulaj?c, ?e dosta?e? ostrze?enie.
Nikt nie jest ?wi?ty, ale jaki? poziom kultury wypada zachowa? :-D
nawet mi si? jako? udaje :-P 8-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-10-30, 16:25    

Hej - to i ja dorzuce pare s?ów bo jak widze zal??kiem zaognienia stosunków miedzy Panami by? cykl turniejów zorganizaowanych przeze mnie.

Gdy od blisko dwóch lat wymy?lasz dla pokoju coraz to nowe atrakcje w pewnym momencie zaczyna brakowa? pomys?ów - chcia?am uaktywni? pó?ne wieczory na naszym pokoju poprzez organizacje cyklu turniejów - musia?am je jako? nazwa? - z uwagi na fakt, i? wieczór naturalnie ??czy sie z relacjami damsko - m?skimi wymysli?am cykl zatytu?owany "Wieczory z Adminkami"

Pocz?tkowo nagroda mia?a by? jak zwykle ograniczona do wirtualnej gotówki - spotka?am sie jednak ze stwierdzeniem, ?e oprócz tego, ?e tury prowadzone s? przez adminki niczym szczególnym ten cykl sie nie wyró?nia.

Wymy?li?am wiec na zasadzie ?artu - co wyra?nie podkre?lam, i? zawodnik, który w 5 turach zaprezentuje sie najlepiej bedzie móg? sp?dzi? wieczór z dowolnie wybran? admink? - warunki tego spotkania opisa?am w temacie dotyczacym owych turów - by?y to warunki ?artobliwe - i ca?? t? nagrod? w tych w?asnie kategoriach nale?a?o traktowa?.

Daleka by?am od ustawiania komu? prywatnego zycia i nakazywania jakich? spotka?, na które nie maj? ochoty - to by? powiadam ?art - i ka?d? wypowiedz odnosz?c? sie do owej nagrody nale?a?o traktowa? ?artobliwie - co wi?kszo?? zrozumia?a bez problemu.

Co do powodu za?o?enia tematu przez Szakala - osobi?cie uwa?am, i? ta rozmowa na gg by?a tylko i wy?acznie spraw? prywatn? - nie mia?a nic wspólnego z serwisem, gdy? nie wydarzy?a sie na ?adnym pokoju, czy na forum - a na prywatnym komunikatorze i w jego ramach powinna pozosta? - ja da?abym bloka po prostu - co cz?sto robie gdy napotykam na chamstwo na gg - co z uwagi na decyzje jakie czasem musze podj?? zdarza?o mi sie nieraz.

I dwa s?owa do Szakala...

Znam Cie Tomek nie od wczoraj, ró?nie bywa?o, bardzo róznie, nawet takiego bloka na moim gg sie swojego czasu dorobi?es - ale by?o, mine?o.
Uwa?am, ?e bezsensem jest rezygnacja z uczestnictwa w ?yciu serwisu, z którym odk?d pamietam bardzo sie uto?samia?es i którego barwy z wielk? ochot? reprezentowa?es zawsze.

Jeste? na?ogiem bilardowym takim jak my wszyscy - pykasz w te kulki od 3 lat, tego nie da sie rzucic z dnia na dzien - wiem to z obserwacji dzisi?tek osób, które próbowa?y to zrobi? obra?aj?c sie np na mój pokój.
Wraca?y po tygodniu na new nicku i graj? po dzi? dzie? :-)

Wiem, ?e Ty bardzo szanujesz sobie swój nick - wi?c po prostu korzystaj z niego dalej.

Ja natomist poraz kolejny dosta?am dowód na to, ?e nie zawsze wszyscy odbiorcy tego co pisze odczuwaj? mój tekst w taki sposób jakbym chcia?a - szkoda, ?e ?art - maj?cy by? tylko i wy?acznie sposobem na uatrakcyjnienie przebywania na naszym pokoju potraktowa?es tak powa?nie i z tak? agresj? zareagowa?es na kontynuacje tego ?artu przez Manka ;-)

Sorry za d?ugi post - jak chcia?o sie wam czyta? to fajnie :-P

Bu?ka
 
 
 
bilardy.info 
Organizator
Prezes


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-10-30, 17:25    Takie s? fakty

Witam na forum.
Temat jest bardzo ciekawy i elektryzuj?cy opini? publiczn?. Wi?kszo?? forumowiczów czeka?a od dawna na co? takiego, bo w ostatnim czasie wia?o z lekka nud?.
Nie mam zamiaru nikogo oskar?a? czy broni?, chc? jedynie przytoczy? fakty, a s? one nast?puj?ce.
Podczas cyklu turniejów organizowanych przez zaprzyja?niony pokój 4_everyone kolega Maniek_Kutno pisze krótkiego po?cika lekko zaczepnego o ?artobliwym zabarwieniu. W ripo?cie otrzymuje ca?? wi?zank? ?aciny na tzw.priv. Nast?pnie równie? w prywatnym gronie organizatorów zostaje rozmowa przed?o?ona do oceny przez Zarz?d i wydania jakiego? werdyktu.
Po naradzie dochodzimy do wniosku, ?e nale?y si? upomnienie dla 4SZAKAL4 w postaci ?ó?tej kartki, która jest tylko ostrze?eniem bez konsekwencji. Wysy?amy wiadomo?? do Tomka poprzez PW, czyli w dalszym ci?gu spraw? toczymy przez priv. I co dzi?je si? potem ? Ano wszyscy ju? wiedz? kto co powiedzia?, kto komu co napisa? i w ogóle kto do kogo ma pretensje. Któ?, wi?c chcia? nag?o?ni? spraw?: Maniek_Kutno czy 4SZAKAL4 ? Komu zale?a?o na rozg?osie i zaanga?owaniu osób trzecich w Ich prywatny spór: Mariuszowi, czy Tomkowi ?
Takie s? fakty, które stwierdzi?em osobi?cie.
Prezes zarz?du wwwBILARDYinfo
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 17:30    

Dziekuj? ?e chocia? jedna osoba mnie rozumie ze to by?a moja prywatna rozmowa miedzy mn? a Nim na komunikatorze. I tam powinna sie zamkn??. Niepisa?bym tego postu gdyby kto? nie wrzuca? mi jakiej? "?ó?tej kartki". A jak bym go spotka? na miescie i go zwyzwa?, te? bym dosta? na serwisie kartk??

prezes info napisał/a:
Komu zale?a?o na rozg?osie i zaanga?owaniu osób trzecich w Ich prywatny spór: Mariuszowi, czy Tomkowi ?


Nie ZALE?A?O a kto ZAANGA?OWA? OSOBY TRZECIE? Odp - Maniek_Kutno
Wam powinno NIC do tego co pisze do kogo? na GG. Prywatno?? naszej rozmowy byla skonczona gdy uderzy? z problemem do Was. A to bylo niepotrzebne i nie stosowne.
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-10-30, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 19:26    

Nawet ja si? wypowiem :P !
Powiem Wam tyle...
PODZIWIAM WAS,?e macie si?y, ch?ci i czas na takie ...hmm... co??
Mi si? odechcia?o czytania w po?owie posta Mariusza dok?adniej przy tym ca?ym tekscie z gadu...


Pozdrawiam, Kasia ;-)
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 19:54    

Kasiu:P ja przeczytalam od deski do deski:P
ale nie chce mi sie komentowac;P

zgadzam sie z tym,ze NIE powinno sie wyciagac rozmow z gadu tu przy wszystkich...

ale co do rozmowy to dawno nie widzialam tylu --> ****************
szok:x

pozdro
 
 
ewa7713
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 20:08    

trzymanie w schowku rozmów gg jest bardzo popularne :P nie wiadomo kiedy i co si? komu przyda :D znam jednego takiego Pana co archiwum gg w ?yciu nie skasuje :D (mi zapoda? ostatnio rozmow? sprzed roku :P ) pozdrawiam ?yj?cych SB-eków
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 23:46    

Z technicznego punktu widzenia wi?kszo?? u?ytkowników Gadu-Gadu jest skazana na w/w tytu?, ale tylko dlatego ?e pozostawiaj? wiele opcji niezmienionych ze stanu tu? po instalacji programu. A domy?lnie jest, ?e archiwum nie jest kasowane. ;-)
Zatem SB-ki XXI wieku, ??czmy si?. :-P :lol:

S?dz? ?e bez wzgl?du na to co si? wokó? dzieje, wszystko nale?y bra? z przymru?eniem oka i przy tej puencie pozosta?my. :-)
 
 
_Cappy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-31, 00:11    

Pozwol? sobie zacytowa?...

Tomek napisał/a:
Dziekuj? ?e chocia? jedna osoba mnie rozumie ze to by?a moja prywatna rozmowa miedzy mn? a Nim na komunikatorze.


A ja to nie stwierdzi?am tak samo tak?


Pfff... :-x
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-01, 10:16    

Hmmm ja jeszcze na ani jednym zlocie nie by?em. Pann? mam wyrozumia??... kasy mi nie brakuje... to mo?e mama mnie nie chce pu?ci? :?: Troch? po czasie odpisuje, ale ostatnio rzadziej zagl?dam na Forum. O ca?ej sprawie nie mam zamiaru si? wypowiada?, ale zastanawia mnie ta wstawka Ma?ka o tym, ?e Szakal na zloty nie je?dzi, bo albo go laska nie puszcza, albo kasy nie ma. Spytam: po co to ? Dla mnie to by?o dolewanie oliwy do ognia i niepotrzebne podjudzanie. Wiadomo jaki jest Szakal i jak reaguje na takie teksty. Tutaj moim zdaniem by?o to ze strony Ma?ka zb?dne. Tomek za skór? ma wiele, ale gracz z niego pierwsza liga i kumpel te? ?wietny. Przypuszczam, ?e znam go troch? lepiej ni? niektórzy z Was i zapami?tajcie jedno - nie mieszajcie ?wiata wirtualnego z rzeczywisto?ci?, bo nied?ugo b?dziecie mieli papki zamiast mózgów. My z Szakalem mamy zamiar zrobi? sobie zlot i pewnie niejedn? flaszeczk? obalimy :-) Ch?tnych zapraszamy ;) Pozdrawiam wszystkich :))
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-01, 16:40    

kalashnikov_ napisał/a:
Hmmm ja jeszcze na ani jednym zlocie nie by?em. Pann? mam wyrozumia??... kasy mi nie brakuje... to mo?e mama mnie nie chce pu?ci? :?: Troch? po czasie odpisuje, ale ostatnio rzadziej zagl?dam na Forum. O ca?ej sprawie nie mam zamiaru si? wypowiada?, ale zastanawia mnie ta wstawka Ma?ka o tym, ?e Szakal na zloty nie je?dzi, bo albo go laska nie puszcza, albo kasy nie ma. Spytam: po co to ? Dla mnie to by?o dolewanie oliwy do ognia i niepotrzebne podjudzanie. Wiadomo jaki jest Szakal i jak reaguje na takie teksty. Tutaj moim zdaniem by?o to ze strony Ma?ka zb?dne. Tomek za skór? ma wiele, ale gracz z niego pierwsza liga i kumpel te? ?wietny. Przypuszczam, ?e znam go troch? lepiej ni? niektórzy z Was i zapami?tajcie jedno - nie mieszajcie ?wiata wirtualnego z rzeczywisto?ci?, bo nied?ugo b?dziecie mieli papki zamiast mózgów. My z Szakalem mamy zamiar zrobi? sobie zlot i pewnie niejedn? flaszeczk? obalimy :-) Ch?tnych zapraszamy ;) Pozdrawiam wszystkich :))


Dawno nic nie pisa?em, ale od czasu do czasu czytam forum i ten temat ?ledz? i przyznam, ?e kalash mnie zaskoczy?. Broni? tej kultury wypowiedzi?? Bo na gg?? Tzn ?e co, ?e na gadu mo?na powyzywa?, i to jest bez znaczenia??? Co niektórym si? pomiesza? we ?bach i tyle. Odpowiem Tobie tak, ?ycz? Tobie aby podczas tego spotkania z szakal i flaszeczk?, SZAKAL prowadzi? z Tob? kowersacj? na poziomie tej rozmowy z gadu. Wówczas pogadamy jak to jest nie miesza? netu z rezczywisto?ci? :D:D:D
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-01, 17:48    

Kipcior, moja wypowied? nie mia?a charakteru jakoby mia?a broni? Szakala. Powiem wi?cej, wiadomo, ?e ma on niewyparzony pyszczek i nie raz ju? przegi?? na Forum. Je?li chodzi o rozmow?, to powiem Ci, ?e czasem gadamy przez telefon i rozmowa jest na poziomie. W tym momencie s? dwie opcje - albo uwa?asz Nas obydwóch za prostaków twierdz?c, ?e cham z chamem zawsze si? dogada, albo stwierdzasz, ?e mi odpowiada poziom rozmowy jaki niejednokrotnie w wirtualnym ?wiecie prezentowa? Szakal. Nie jestem tutaj od wczoraj i chyba sporo osób mnie zna. Za prostaka si? nie uwa?am i mam nadziej?, ?e osoby, z którymi przysz?o mi si? mierzy? czy rozmawia? s? podobnego zdania. Odpowied? zatem brzmi, ?e nie - nie odpowiada?aby mi rozmowa na poziomie bliskim zeru, co jest równoznaczne z tym, ?e nie taki Szakal jakim go maluj?, b?d? sam si? maluje :-P Jestem tego zdania, ?e cz?sto zachowanie cz?owieka w necie odzwierciedla jego zachowanie w rzeczywisto?ci, ale nie generalizujmy tego i nie popadajmy w stereotypy, bo tak te? nie jest dobrze. Przegina tutaj - to fakt i macie racj?. Pozna?em te? kolesia, który na stoliku cisn?? ka?demu i robi? non stop awantury, a jak si? go pozna?o na ?ywo, to kole? dusza towarzystwa, do rany przy?ó?. To tyle. Dajcie sobie na luz :]

Pozdrawiam
 
 
Speed
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 01:14    

czas leci, bilki wpadaj?, kije si? ?ami?, a niesnaski zawsze jakie? s? i b?d? ;-)
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 09:36    

A? si? Speed obudzi? ;-) Pozdro:)
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 11:57    

a wy dalej dr??ycie ? ;-) chyba macie za du?o wolnego czasu :-P

je?li chodzi o Wojtka to bardzo Kurturarny cz?owiek! :P Mia?am przyjemno?? z nim ...no! ;-) Tak?e chamstwa w zadnej postaci mu nie mo?na zarzucic :)!
Zreszta Tomek te? jest nieszkodliwy w realu ;) Nie przeklina? przy mnie :P


Pozdrawiam :-)


P.S czesc Speed :roll:
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 18:11    

No widzisz Kasiu :-P jaki ja grzeczny :-P

Dobra temat mo?na zamkn??.
Podsumowuj?? jak wida? - wiekszo?? jest za tym (BO TAK BY? POWINNO) zeby w prywatne osobiste sprawy nie miesza? w to zarz?du tego serwisu poniewa? ten temat ich nie dotyczy. Kazda sprawa osobista jest i bedzie rozwiazywania miedzy 2 osobami. A nie przez "w?adze" ktore mog? sobie tylko oceni? jak sie zachowa? ten kto? i nic wiecej.

?adnej ?ó?tej kartki nie przyjmuj?. Poniewa? nie bede dostawa? za np: wyzywanie kumpla pod blokiem ktory jest organizatorem na www.bilardy.info :-| Czy te? na GG !!!!! CZY INNYM CZACIE !! Nie miesza? tego z serwisem !! Nie gadalem z nim jako organizatorem tylko jak z czlowiekiem ktory wjecha? mi na ambicje. Nie zas?uzylem na jakies kartki, jesli juz to z jego strony - podswiadomie. Jezeli dostaj? to juz mnie zdyskwalifikujcie bo ja nie bede tolerowal takich waszych reakcji na takie sprawy.

TEMAT DO ZAMKNIECIA, chyba ze jeszcze chce ktos cos powiedziec i by? m?drzejszy.
Pozdrawiam
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 18:12    

Dama prawd? g?osi :)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-11-02, 19:44    

Zgodnie z ?yczeniem zamykam temat. Zapraszam do bardziej przyjacielskich rozmów.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group