wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dzi?kuj? za gr? i ?ycz? powodzenia.
Autor Wiadomość
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-30, 20:41    

Dzi?ki Maniek za wspólne mecze :) Ja równie? dzi?kuj? wszystkim za gr?. Ostatnio nie grywa?em i pojawi?o si? na forum troch? osób, z którymi nie zdarzy?o mi si? nawet porozmawia?, a o grze nie wspomn?, ale s? przecie? starzy wyjadacze, z którymi to przysz?o mi toczy? boje. Mam nadziej?, ?e mecze ze mn? nie by?y udr?k? i raz mniej raz bardziej obfitowa?y w te pozytywne emocje. Z dniem dzisiejszym rezygnuj? z roli Organizatora i dzi?kuj? kolegom po fachu oraz wszystkim, którzy przewin?li si? przez moje ligi przez ostatnie (prawie) 3 lata. Do zobaczenia kiedy? tam przy wirtualnym stoliku. <?apka>
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-30, 21:51    

O Maniu? i Wojtu? :-) no to trzymajcie sie. Wasza pozycja na tych stanowiskach byla odpowiednia i wzorowa :) dzieki za prowadzenie lig. Kalash :-P z Tob? to ja zaczynalem od "malego" :lol: wchodzic w ten bilard zaczynajac na UK :-D i byles jestes i bedziesz najlepszym ziomkiem na calym serwisie :-) pozdro
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2008-09-30, 21:54    Dzi?kujemy Ci kalashnikov_

W imieniu organizatorów dzi?kuj? za wspó?tworzenie serwisu, prowadzenie 1 i 2 Ligi B8 UK oraz wszystkie chwile sp?dzone na forum, naszych pokojach i czatach i ?ycz? szcz??liwego nowego ?ycia.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-09-30, 22:54    

Wojtku - ja nigdy nie mia?am przyjemo?ci zagrac w ?adnej Twojej lidze - w sumie nigdy nie mieli?my okazji nawet spotkac sie przy wirtualnym stole o ile pamietam - ale za?apali?my kiedy? kontakt przynajmniej pi?mienny ;-)

Zawsze jak ktos pisze, ?e na stanowisku administracyjnym sp?dzi? 3 lata - wzbudza to mój wielki szacunek - trzeba miec charyzme by robi? to tak d?ugo bez watpienia :)
Mam nadziej?, ?e zamienimy jeszcze nie raz s?owo - a mamy temat co nas ??czy :) - temat jest czworono?ny :)
Wszystkiego dobrego :)
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 07:03    

Szakalu, a? mi ?za si? zakr?ci?a w oku hahaha :P No Madziu...czworono?ny temat rzeka :)
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 08:16    

hmmmm.... no nic;) 3maj sie Wojtek;-) pasQdniku wstretny:PPPP
:*
 
 
Mop92.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-12, 08:47    

Kalach... znam Ci? od kiedy b9 rozkwita?o... nie raz mierzyli?my kije. My?l? ?e nie raz jeszcze zmierzymy cho? ostatnio na wirt widzia?em Ci? pó? roku temu jak nie wi?cej! Do Bytomia daleko nie mam ;P do pogody 4 przystanki... Trzymaj si? polonisto ;D i napisz kiedy? jak b?dziesz mia? ochot? pogra? :)
 
 
HOOLLAND
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 22:32    

Nie bede sie rozpisywal , zreszt? ca?kiem niedawno rezygnowa?em po raz pierwszy:), jak si? sko?czy?o wszyscy wiemy:) falstart klasyczny...Tym razem dzi?kuje za gre po raz ostatni.By?a to ci??ka, ale przemy?lana decyzja, dzi?ki za wszystkie mi?e chwile sp?dzone przy stole , ?mia?o mog? to powiedzie? z jednymi z najlepszych snokerzystów. Gra w barwach BI to zaszczyt , Jeszcze raz dzi?ki. Powodzenia !!!
Ostatnio zmieniony przez HOOLLAND 2008-11-10, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-11-10, 22:41    

Dzi?ki Rafale za dotychczasow? gr?, mam nadziej?, ?e wrócisz jeszcze do nas i zdob?dziesz tyle mistrzostw co vicemistrzostw :-D
Rozerga?e? wiele sezonów, wygra?e? wiele w tym serwisie... mam nadziej?, ?e to nie koniec i zabraknie Ci kiedy? wspó?zawodnictwa na tym serwisie
Pozdrawiam
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2008-11-10, 23:01    Dzi?ki Rafek, wracaj zdrów:)

Dzi?ki Rafek za te lata co sp?dzi?e? z nami, niech Ci teraz Twoja klata zarasta krzakami. Bo jak gra?e? w snookera to jednak goli? si? musia?e? i w ten sposób dobry przyk?ad m?odzie?y dawa?e?.
Teraz b?dziesz ?ni? po nocach o tych mi?ych chwilach, które jeszcze mog? wróci? po "kambeku z cywila".
Pozdrowienia dla Ciebie i ma??onki równie?, a od braku snookera na pewno nie schudniesz.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group