wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Liga par
Autor Wiadomość
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-19, 21:06    Liga par

Mam pomys?.W bilardach wszystkich starych i nowych chcia?bym zaproponowac ?eby sie odby?a liga par zamiast pucharu ligi.Co o tym s?dzicie
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-01-19, 21:30    

michkot94 nie wiem czy wypali liga par, poniewa? czasami s? problemy z tym by zagra?a jedna para w PL. Ludzie czasami maj? problemy z zagraniem w lidze - a co za tym idzie WO.
Wydaje mi si?, ?e w owej Lidze Par b?dzie jeszcze wi?cej walkowerów i problemów z umówieniem si? na mecz ni? w PL, a miesi?c z gumy nie jest co by go rozci?gn??.
Równie? dobór par... jak chcia?by? to przeprowadzi??
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
Ostatnio zmieniony przez Maniek_Kutno 2009-01-19, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2009-01-19, 23:43    

Robili?my ju? kiedy? Lig? Klanow?. By?o tak, jak pisze Maniek, mnóstwo walkowerów i musieli?my zrezygnowa?.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-20, 20:12    

Ci co by sie zapisali do tej ligi .Odby?o by sie losowanie i gitara
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-21, 16:33    

Jakby?cie mnie wzieli na admina to ja bym takie co? zrobi?.I o kase to by tych walkowerów nieby?o
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-21, 16:36    

Nie wiem jak zarz?d... ale mnie przekona? ;-)
 
 
lorddead89
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-21, 17:08    

A jesli chodzi o to losowanie to troche nie sprawiedliwie byloby gdyby do jednej pary zosta?o wybranych dwoch lepszych zawodników a do innej pary dwóch slabszych. Wi?c moim zdaniem nadal jest pewne niedoci?gni?cie. I jeszcze sk?d wzi??c t? kase? Ogólnie pomys? mi sie podoba.
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 14:50    

Jkaby mnie przyjeli na admina do nich to ja bym zafundowa? mam vipa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group