wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pomys?y na reklam? www.bilardy.info
Autor Wiadomość
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 07:14    Pomys?y na reklam? www.bilardy.info

Witam wszytkich.

W innym miejscu forum poruszany jest temat rozreklamowania bilardów info , aby ilo?? graczy nie mala?a ,a odwrotnie - ros?a . Pomysla?em , ?e warto poruszy? ten temat , aby zebra? w jednym miejscu pomys?y na reklam? , które by? moze przypadna do gustu Zarz?dowi bilardów info i w przysz?o?ci zostana wykorzystane .
Poruszaj?c ten temat mam taki pierwszy pomys?, który moze wdro?yc w ?ycie prawie ka?dy .Proponuje aby gracze zwiazani z bilardami info posiadajacy samochody umie?cili na tylniej cz??ci pojazdu naklejke z adresem " www.bilardy.info " Nie musi ona by? du?a , a i tak b?dzie widoczna dla innych u?ytkowników ruchu. Jestem pewien, ?e nie jedna osoba lubiaca t? gr? zaciekawi sie co to za adres z bilardami .
Poza tym ciekawie by?oby spotkac na ulicy drugi taki pojazd , innego bilardzisty z bilardów info .

Pozdrawiam
 
 
langenord
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 09:32    

Bez przesady kolego ;-)
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 09:51    

Pomys? jest nieg?upi, a nawet wr?cz przeciwnie - oryginalny i ciekawy.
Obawiam si? jednak, ?e niewielu graczom b?dzie si? chcia?o wykona? ów naklejk?, bez wzgl?du na rozmiar. :-)
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 11:18    

Ja pozostan? jednak przy bilardzie na WP i GD :-P
Na t? chwil? my?l?,?e bardzo nieg?upim pomys?em by?oby wstawienie przez graczy identyfikuj?cych si? z serwisem B.Info naszego logo na g?ównym zdj?ciu profilowym :-)
Je?li chodzi o nowy bilard (a g?ównie tam teraz dzia?am) g?ówna fotka jest widoczna dla ka?dego gracza podczas ka?dego meczu czy turnieju i robi nam dobr? reklam?.Tym bardziej bior?c pod uwag? to,?e w owych turniejach idzie nam nie?le ;-)
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 11:50    no

My?l? , ?e taka naklejka na samochodzie to jest drobna przesada.

Proponuje, aby ka?dy gracz BI mia? na swoim g?ównym zdj?ciu fotk? z logiem serwisu bilardyinfo (tak jak ma to Zmak czy np. Kaba89)

- Uwa?am, ?e to spowoduje i? gracze WP i GD b?d? ciekawi co to jest i wejd? na stronke.


,ale na pewno musi by? zmieniona strona g?ówna ?eby ?atwiej by?o sie rejestrowa?,
Mo?e jaka? inna kolorystyka, LINKI DO TABELKI ?EBY NIE BY?Y OD RAZU NA G?óWNEJ , BO PRZECIE? NA NIEJ POWINNY ZNAJDOWA? SI? JAKIE? WA?NE INFORMACJE DOTYCZ?CE SERWISU ITP.


Tyle ...
PzdR
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 12:19    

Najwa?niejsze co do stronki jest to aby j? zaktualizowa?....1sze co si? rzuca w oczy to wyniki z 2004ego roku...reszta nie musi ulega? zmianie.Ci,którym nie chce si? przegladac strony nie b?d? na tyle ch?tni by sko?czy? cho?by miesi?c jakiejkolwiek ligi ;-)
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-02-21, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 13:58    Re: no

_(*MICH@L*)_ napisał/a:
LINKI DO TABELKI ?EBY NIE BY?Y OD RAZU NA G?óWNEJ , BO PRZECIE? NA NIEJ POWINNY ZNAJDOWA? SI? JAKIE? WA?NE INFORMACJE DOTYCZ?CE SERWISU ITP.

PzdR


Co do zmian na stronie g?ównej to zgadzam si? oczywi?cie, ale co do powy?szego zdania to odpowiem na to tak. Ludziom nie chce si? wej?? na forum ?eby wys?a? proste PW z wynikiem, my?lisz, ze je?li bardziej schowamy linki do tabelek to si? uciesz???? Linki na stronie g?ównej przede wszystkim daj? prosty i szybki dost?p do wszystkich tabelek. Je?li schowamy je bardziej pewnie cz??? graczy w ogóle ich nie znajdzie. Zmiana strony g?ównej tak, ale na zasadzie uproszczenia i uporz?dkowania, ale nie wyrzucania istotnych elementów, a istotnymi elementami wg mnie jest to co powinno by? szybko dost?pne i jest wykorzystywane na co dzie? czyli: tabelki i linki do wysy?ania wyników.
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 14:57    

Proponuj? by jedna lub dwie osoby zaj??y si? ?atwo czyteln? podstron? serwisu, gdzie by?yby wskazówki i rady, jak rozpocz?? karier? na bilardy.info oraz jak wysy?a? wyniki, gra?.
Natomiast jak to ju? zosta?o powiedziane - konieczne jest na g?ównej stronie zwi?kszenie czytelno?ci ów strony, tym bardziej by ?atwo by?o trafi? do w/w podstrony.
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 16:09    

W takim razie my?l?, ?e ka?dy cz?onek naszego serwisu ma pole do popisu, oczekujemy na konkretne propozycje layoutu strony :)
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 17:37    

a to ma by? rysunek czy wykonana ju? strona g?ówna????
 
 
Niszczak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 17:42    

Prosty sposób na reklame to pomno?enie Adminów,(albo lepiej do potegi) i poustawianie ich do danych pokojów(b8, b9.... tyle.... pozdro dla Adminów
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 17:56    

Zgadzam sie z niszczak19


Je?li b?dzie wi?cej adminów - b?dzie wi?cej kasy na tury i wko?cu samych turów .


A wszyscy wiemy tur = zainteresowanie :D


ale te? nie mog? by? to przypadkowe osoby, tylko jakie? zaufane kulturalne :P
Ostatnio zmieniony przez _(*MICH@L*)_ 2008-02-21, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 18:04    

_(*MICH@L*)_ napisał/a:
a to ma by? rysunek czy wykonana ju? strona g?ówna????


layout oznacza projekt wizualny strony zatem mo?e by? on w postaci rysunku b?d? nawet szkicu rozmieszczenia elementów strony z ewentualnym opisem jak ma co dzia?a? (menu, linki itd).
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 19:56    

Co do nowych adminów ja juz si? na ten temat rozpisa?em w odpowiednim tamacie....pot?gowanie nas odpada raczej ;-)
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 07:02    

Czy jest mozliwo?? zorganizowania jakichs gad?etów z logo bilardów info ? Móg?by powstac sklepik internetowy i chetni kupowaliby je - nie wiem czy zarz?d dysponuje jak?s gotówk? , któr? pewnie trzeba by wy?o?yc ....
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 12:03    

lordvader200 napisał/a:
Czy jest mozliwo?? zorganizowania jakichs gad?etów z logo bilardów info ? Móg?by powstac sklepik internetowy i chetni kupowaliby je - nie wiem czy zarz?d dysponuje jak?s gotówk? , któr? pewnie trzeba by wy?o?yc ....


Raczej nie przejdzie, par? lat temu jeden z cz?onków zarz?du: Cenci w?o?y? du?o pracy w to, ?eby przygotowa? projekty bluz, koszulek i kubków z naszym logo. By?y dost?pne w sklepie internetowym i prezentowa?y si? naprawd? fajnie, jednak zainteresowanie ze strony forumowiczów by?o niestety znikome mimo do?? mocno zakrojonej akcji promocyjnej.
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 14:38    :D

Ja proponuje, aby by?y jakie? nagrody rzeczowe albo WG .
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 16:35    

Micha? powielasz poruszone ju? niejednokrotnie kwestie.
Zupe?nie bezproduktywne posty tworzysz.
W naszych ligach renoma jest nagrod?.
Pozdrawiam.
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 16:38    .

No Ok , ale my?l?, ?e gdyby by?y jakie? nagrody (ma?e) to by ludzi zach?ci?o.

Jak kto? widzi o nagrody , to mówi? znajomym i opowiadaj? o tym .
(a o to nam chodzi ?eby by?o jak najwi?cej tych "znajomych".



Ps Poruszy?em to jeszcze raz bo jako? tam nie by?o jasnej odp. :-)

PzDR :-o :-o :-o :-o :-o
Ostatnio zmieniony przez _(*MICH@L*)_ 2008-02-22, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 18:02    Re: .

_(*MICH@L*)_ napisał/a:
No Ok , ale my?l?, ?e gdyby by?y jakie? nagrody (ma?e) to by ludzi zach?ci?o.

Jak kto? widzi o nagrody , to mówi? znajomym i opowiadaj? o tym .
(a o to nam chodzi ?eby by?o jak najwi?cej tych "znajomych".



Ps Poruszy?em to jeszcze raz bo jako? tam nie by?o jasnej odp. :-)

PzDR :-o :-o :-o :-o :-o


Ci co graj? tylko dla nagród to ma?o atrakcyjne osoby dla serwisu. Zero poczucia przywi?zania do serwisu, tylko WG i WG :)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 19:45    

Nagrody s? ;)
w WzB wygra?em chyba 1,5mlnWG ;)
Maniek p?aci w lidze b14 WG za miejsca na podium ...
a co najwa?niejsze ...
u mnie na biurku stoj? dwie pi?kne statuetki za osi?gni?cia W B8 ;)
 
 
nin@96
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 23:06    

Sorki ?e si? wtr?c? ....czyta?am to wszystko i u?mia?am si? do ?ez :lol: .Czemu :-P ??
Piszecie o nagrodach rzeczowych ...wirtualnej gotówce i innych tam dodatkach.Mam takie spostrze?enie im dalej brnie si? ..szuka czego? nowego dla graczy ( by ich zainteresowa? gr? w danym pokoju) tym jest gorzej na WP.Kiedy? grywa?o si? o punkty..czasem dla urozmaicenia zrobi?o si? o W$.A teraz koszmar.Gracze pazerni na kas?..o niskie stawki nie graj?.Jak tak dalej pójdzie braknie pomys?ów by ich zadowoli?..Teraz Sobie pozwol? za?artowa?...stawka pójdzie w gór? tylko ciekawe na ile? kogo? b?dzie sta? by extra nagrod? ufundowa?.

Szkoda ?e czasy gry o honor , presti? wygas?y .
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-02-22, 23:42    

S?usznie nin@96 Ja tu zacz??em gra? (w zamierzch?ej przesz?o?ci) dla rozrywki, zdrowej rywalizacji, zaszczytu i zadowolenia najpierw z awansu do wy?szych lig, a potem z zajmowanych dobrych lokat w ligach, PL, TR i WzB. "czasy gry o honor, presti?" nie wygas?y (jest jeszcze kilku dinozaurów) tylko zosta?y przyt?umione przez W$, szybkie turki, nowe bilki, a nawet nagrody materialne. Zdobywanie na si?? nowych graczy tylko po to, ?eby zagrali jeden miesi?c lub tylko kilka meczy nie ma sensu. Czasy si? zmieniaj?, dlatego serwis taki jak nasz prze?ywa, mam nadziej?, chwilowe problemy. Czy i kiedy wróc? wcze?niejsze warto?ci - czas poka?e...
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 07:29    

Ja jestem tu od niedawna , ale podpisuj? si? " rekami i nogami " pod tymi dwoma wypowiedziami . Oryginalno?? tego serwisu oraz wierni gracze na pewno sa gwarancj? przetrwania teraz i rozwoju w przysz?o?ci .

Pozdrawiam .
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 10:24    

G?ównym problemem pazerno?ci graczy na kas? jest powstanie automatycznych turniejów na nowym bilku, gdzie w prosty sposób mo?na zarobi? WG. Mnie nigdy nie rajcowa?y nagrody w postaci WG. Satysfakcj? dla mnie by?o popatrzenie sobie w tabelk? i widok, jak mój nick jest na pierwszym miejscu, czo?ówce...cokolwiek, ?e jest w?ród najlepszych w danej lidze. Teraz ju? takich graczy jest coraz to mniej, niestety.

Zainteresowa?a mnie propozycja zrobienia koszulek. Mam kumpla, który cz?sto robi sobie jakie? takie prototypy koszulek. Bawi si? grafik? i robi sobie przeró?ne rzeczy, zwykle o tematyce sportowej. Ju? dawno zastanawia?em si? nad zrobieniem koszulek b.info, ale produkcja na "masow? skal?" tutaj odpada. Wysz?oby to mo?e taniej, ale ja na pewno nie wy?o?? 600zl (strzelam) niemaj?c gwarancji, ?e potem nie b?d? stratny. W?a?nie jestem w trakcie rozmowy z tym kolesiem i mówi, ?e na dobrej gatunkowo koszulce, zrobienie czego? takiego wynios?oby razem z przesy?k? od 30-50zl. My?la?em nad czarnym t-shirtem z logo serwisu na piersi, a na plecach bia?ym drukiem wypo?rodkowane "www.bilardy.info". A mo?e nawet niewypo?rodkowane, a troch? wy?ej. Jak b?d? mia? troszk? czasu, to pogadam z nim i mo?e sobie zrobi? tak?. Jak wyjdzie jedna sztuka, to potem kwestia zrobienia nast?pnych, to ju? bu?ka z mas?em, wi?c jakby wtedy by? kto? zainteresowany, to wiadomo co i jak ;-)
 
 
lordvader200
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-02-23, 11:14    

Bardzo dobry pomys? :idea: . Potem mo?e pojawi? si? propozycje te? na inne gad?ety.
Ja zamawiam w ciemno taka koszulk? - rozmiar XXL .
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 11:38    

Ja te? zamawiam w ciemno - rozmiar 'M' :-P
(Prawie jak XXL) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-02-23, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 11:44    

Nie róbcie mi tutaj ?adnych zamówie?, bo na razie ka?dy jest ch?tny, a jak przyjdzie co do czego, to lipa b?dzie. Poza tym na razie ?adnych koszulek nie ma. Pad? pomys? i zobaczymy co b?dzie. Póki co nie ma koszulek - nie ma zamówie?. :mrgreen:

Aha i ?eby by?o jasne. Je?li pomys? zosta?by zrealizowany, to jest to kwestia do przedyskutowanie w gronie Zarz?du, wi?c nie rzuca? si? zaraz na te koszulki jak szczerbaty na sucharki :lol:
Ostatnio zmieniony przez kalashnikov_ 2008-02-23, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-23, 12:40    

Pomys? z koszulkami jest ?wietny - wiem bo blisko rok temu wpad?am na ten pomys? u nas i go zrealizowa?am :arrow: zainteresowani mog? zerkn?? na mój profil np gdzie widac paru z nas w firmowych ciuchach :mrgreen:

U nas z ty?u na koszulce ka?dy mia? wypisany swój nick a z przodu nazwe pokoju - by?y to póki co tylko koszulki dla adminów - ale planuj? tez T-shirty dla graczy.

Problem z zap?at? za nie - nic prostszego - najpierw okre?lasz cen? - zainteresowani podaj? Ci na PW swoje dane rozmiarowe, adresowe itd - Ty im numer konta :arrow: Oni najpierw w?acaj? pieni??ki a pó?niej dla Tych co zap?acili zamawiasz koszulki i rozsy?asz gotowe na adresy domowe.

Koniec wyk?adu - proste - bez ryzyka w?asnej kasy - tylko potem si? cieszyc z u?ytkowania.

U nas te koszulki cieszy?y si? du?? popularnosci? i zjednoczy?y nas w pewnym sensie - cz?owiek czuje si? wtedy zintegrowany, ma sie co? namacalnego, co? wspólnego - wyj?cie w takiej koszulce na miasto to jak darmowy reklamatorek pokoju :-P a wspólne zdj?cia w nich przy okazji zlotów.... bezcenne :mrgreen:

Pozdro ;-)
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 13:25    

Ja bym sobie strzeli? raczej nie z nickiem, a z nazw? miasta. Poza mn? z Bytomia nie ma tutaj aktywnych osób zdaje si?, to by?bym oryginalny :-D A mo?e nick na r?kawie :-> A cholera to wie. Na razie to tylko czcze gadki :-P
Ostatnio zmieniony przez kalashnikov_ 2008-02-23, 13:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group