wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
((..F1..))
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-18, 09:22    

Ja odnios? si? do kultury osobistej gracza KaBa89. Sytuacja mia?a miejsce podczas turnieju miedzy pokojami. Ów turniej mia? oficjalnie zacz?? si? 03.04 jednak ju? dzie? wcze?niej (wieczorem) tabelka przygotowana przez Zmak'a by?a gotowa. W?a?nie wieczorem 02.04 arogancki jak si? pó?niej okaza?o gracza kaba napisa? do mnie z propozycj? rozegrania meczu, jak wida? przed ustalonym terminem. Ja odpisa?em z zapytaniem, kto do mnie pisze (jaki gracz), a on odpisa? "czy to wa?ne ? " . Zawsze jestem ch?tny do gry ale ten wieczór mia?em ju? zaplanowany, wi?c odpisa?em ?e " mam czas " , nie musz? gra? ju? teraz. Natomiast bezczelny typ odpisa? i tu cytuje " no to pfff sram na twój czas :D " :-/ . Nie pisa?em o tym wcze?niej bo my?la?em , ?e jest jednostkowe zdarzenie. Jednak po tym co tu przeczyta?em :shock: , stwierdzi?em i? umieszcz? t? informacje. Komentarz pozostawiam Wam ;-)
 
 
municypalna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-18, 15:22    

trudno si? nie zgodzi? z lordvaderem.
niby wszyscy doro?li a zachowuj? sie jak dzieciaki.
jesli macie zamiar tak dalej sia? perm? to ogolcie jajka i do piaskownicy si? ?opatkami nawala?. przykre, ale prawdziwe.
generalnie to chcia?em tylko napisa?, ?e mnie przyk?adowo nie rusza czy ktos si? nie przywita, czy nie gratuluje po wygranej partii, czy moze nawet gratuluje przed wbiciem czarnej. moze nawet sobie kln?? jesli mu to pomoze, b?d? ul?y - jego sprawa. w tym wszystkim chodzi przecie? O GR?, a nie o pierdoly zwi?zane z mentalno?ci? przeciwnika - je?li ma jaki? uraz z dzieci?stwa, albo jest niewychowany - jego indywidualna sprawa.
dlatego w zwi?zku w powy?szym uwa?am, ?e ka?dy powinien si? ZAJ?? SOB?, bo naj?atwiej jest ocenia? innych. kto? mo?e si? nie zgodzi?, ale w ko?cu ?yjemy w kraju demokratycznym i ka?dy ma prawo do w?asnego zdania.
pozdrawiam i ?ycz? SUKCESÓW W GRZE
 
 
Ol!mp!ada 

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 13
Wysłany: 2009-04-18, 18:58    

Krotko i na temat. Brawo municypalna :D
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2009-04-18, 21:46    ach ci ludzie :)

A mnie si? wydaje, ?e ludzie si? nudz? i wtedy na grand? celowo si? trudz?, ?eby co? zrobi? cokolwiek by by?o, byleby si? tylko afer? sko?czy?o. :-D
Odrazu od r?ki forum o?ywa, jeden mniej inny bardziej tamacik prze?ywa, kto? si? podnieca kto? k?ótni? wznieca, robi si? zam?t, haos i heca. :-D
Ka?dy ma swoj? argumentacj?, my?l?c, ?e oto ma ?wi?t? racj?, próbuj?c przekona? opini? publiczn? s? w stanie wywo?a? bujk? uliczn?. :-D
Bo gdyby?my si? nagle spotkali na dworze, to spór by si? opar? o pi??ci i no?e, krew by si? la?a jak z wodotrysku, gdy? by?my si? t?ukli po g?owie i pysku. :-D
Bo cz?owiek to takie najgorsze stworzenie, który zapu?ci? w piekie?ku korzenie i czerpie z?e cechy od Lucyfera, a zazdro?? i zawi?? cz?sto go z?era. :-x
Mamy minusy, przywary i wady, jeste?my gorsi ni? p?azy i gady, bo one nikogo nie oczerniaj?, a tylko w samoobronie niekiedy k?saj?. :-P
Ja proponuj? schowa? z?e cechy, gdy? do wakacji zosta?y tylko dwa miechy, ka?dy odpocznie psychofizycznie, za?wieci s?o?ce i zrobi si? ?licznie. :-)
I znów by? mo?e si? zobaczymy, piwko walniemy i pota?czymy, w bilka na ?ywo sobie pogramy, bo jednak do tego ci?goty mamy. :mrgreen:
Celem powinna by? jednak wspó?praca, zasady fair play, u podstaw praca, poniewa? serdeczno?? i skromno?? si? zawsze op?aca, no i si? nie ma moralnego kaca. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-04-19, 12:03    

Dywagacje na temat kultury graczy po?wi?cony jest inny temat :) tutaj rozmawiamy o meczach mi?dzypokojowych.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group