wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pomys?y na reklam? www.bilardy.info
Autor Wiadomość
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 14:37    

Prosz? graczy , którzy graj? na bilardach nowych ?eby?cie dodali to zdj?cie jako g?ówne :)





PzDr...
Ostatnio zmieniony przez _(*MICH@L*)_ 2008-02-23, 14:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 15:15    

Nareszcie co? konkretnego ;-)
Niekoniecznie tylko na nowym,niektórzy maj? czo?owe nicki na bilardach 2004 wi?c b?d?c na li?cie 1szej 10tki graczy te? zrobiliby nam dobr? reklam? :-)
 
 
nin@96
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 03:41    

kalashnikov_ napisał/a:
Ja bym sobie strzeli? raczej nie z nickiem, a z nazw? miasta. Poza mn? z Bytomia nie ma tutaj aktywnych osób zdaje si?, to by?bym oryginalny :-D A mo?e nick na r?kawie :-> A cholera to wie. Na razie to tylko czcze gadki :-P



Jest sporo graczy z tego rejonu...mo?e nie u Was w Pokoju ale na necie grasuj? ..hehehe :lol: :lol:


np. Ja (nin@96) pochodz? z Bytomia (centrum) :-P :-P
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 08:30    

Eee no to fajnie ;) To jest Nas dwoje :-P Ja te? centrum ;-)
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-24, 11:05    

ja jak b?d? sobie strzela? to nick z nazw? miasta... Maniek_Kutno
mam kumpla, który si? tym zajmuje wi?c mo?e nawet zlece mu wykonanie takiej koszulki 8-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
Ostatnio zmieniony przez Maniek_Kutno 2008-02-24, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andrzem_6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 12:52    

Mój pomys? mo?e jest g?upi:D Ale to ju? sobie oce?cie;) my?l?, ?e mo?na by?o by zrobi? taki filmik jak kiedy? robili szakal czy kaba czy nawet ja:D Tylko ?e by?by on troch? d?u?szy no i tam najlepsi zawodnicy lig pokazali by jakie? sztuczki lub mo?na by by?o nagra? jakie? ciekawsze mecze ligowe lub jak kto? np. robi wysoki break w snooka:) z odpowiednimi podpisami i reklam? serwisu mo?e da?o by to dobry efekt:) Mo?na by to wrzuci? na youtube i gracze umie?cili by link w swoich profilach namawiaj?c do obejrzenia, lub nawet mo?na by wrzuci? ten link na g?ówn? stron? pokoju;) Gracz który nie mia? by nic wspólnego z serwisem, a obejrza? by taki filmik móg?by si? zaciekawi?, widz?c tak? mas? "wymiataczy" :) mog?o by to kogo? zainspirowa? do tego by stan?? do rywalizacji w naszych ligach:D Powiedzcie co o tym my?licie;P
pozdro:D
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 13:52    :D

Ja mam ju? nagrany filmik jak w b8 3 minuty wbi?em wszystkie kulki :)

Mo?e kto? w snooka nagra break 147??;d
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-24, 14:11    

Michale nie jestem specjalist? od b8 ale swego czasu w 40 sekund wbi?em swoje wszystkie bile wiec 3 min to chyba bardzo d?ugo... wi?c to nie b?dzie dobra reklama:)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 14:28    

Maniek_Kutno - to by? taki ?arcik :D , no na pewno to nie by?a by dobra reklama :) .

I co z tymi koszulkami??
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 18:33    

Koszulek nie ma i nie pytaj o nie. B?dzie co? wiadomo, to napisz?. ?liczny awatar...chyba go komu? ukrad?e? :-/
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 18:54    

To tylko avatar,skoro mu si? podoba to niech go sobie ma :-)
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-02-24, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-02-24, 21:56    

30-50 z? za koszulk? to sporo. Ja ze swojej strony mog? poleci? www.koszulkowo.pl :)
Zamawiali?my tam ze znajomymi wiele koszulek. Koszt - 26 z? za sztuk?, 5 z? za przesy?k? (przy wp?acie pieni?dzy na konto). Przynajmniej tak by?o jakie? pó? roku temu, ale s?dz? ?e nic si? nie zmieni?o. Koszulki z bardzo dobrego materia?u, a i metoda ich wykonywania nienaganna. Koszulka by?a ju? prana kilkadziesi?t razy i nic z niej nie zesz?o :) Jest oczywi?cie troch? przeciorana i straci?a pocz?tkowy mocny, czarny kolor, no ale to wszystkie koszulki tak ko?cz?.

Przód + r?kawy
Ty?
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 23:27    

Spoko. Ja tam nikogo nie namawiam do zamawiania czego?, czego na razie nie ma :-D Na razie nie mam czasu bawi? si? w co? takiego, ale jak b?d? bra?, to b?d? to zamawia? z tego ?ród?a, z którego mój kumpel zamawia ju? kup? lat.
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 16:53    

Mam takie pytania:

√ Co maj? pomóc takie KOSZULKI??
√ Mo?e lepiej zaj?? si? najpierw reklam? w internecie, polepszeniem strony g?ównej??
√ Szukajmy na razie graczy robi?c tury w pokojach i pisa? na czacie reklamy o ligach



POZDRAWIAM i czekam na pomys?y !!!


:-) :-) :-) :-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:-) :-) :-) :-)
Ostatnio zmieniony przez _(*MICH@L*)_ 2008-02-25, 16:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 17:04    

Koszulki w niczym nie maj? pomóc. Nigdzie nie napisa?em, ?e ma by? to forma reklamy. To ma by? gad?et dla mnie. Po prostu.
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 21:16    

_(*MICH@L*)_ - Kazdy kibic sportowy wie do czego s?u?? wiernemu kibicowi koszulki ulubionego klubu . Tak samo rzecz si? ma z koszulk? tego serwisu ( która byc mo?e powstanie )
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 01:57    

Poza tym,?e zgadzam si? z powy?szymi postami to Micha? ma racj?.
Trzeba by?oby zaj?? si? reklam? w necie....ale ju? kipcior napisa? - czeka na konkretne propozycje i projekty wi?c nie ma co dyskutowa? tylko zacz?? praktycznie my?le? :-)
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 02:24    

Tak jak to zosta?o wy?ej napisane, wpierw trzeba si? skupi? na jako?ci, by mo?na by?o my?le? o ilo?ci. Poprawa stanu strony g?ównej powinna by? priorytetem. Obawiam si? jednak ?e do tego to ja wyobra?ni nie posiadam wi?c z wizualizacj? nie pomog? wiele.
 
 
Andrzem_6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 19:55    

Zacznijcie my?le? :D! Jak mój pomys? nie jest wart nawet skomentowania:D to mo?e kto? napisa?by co? co mo?na by zacz?? wdra?a? w ?ycie hehe;) bo dyskusja trwa ju? troch? czasu a na razie wszyscy dochodz? do tych samych wniosków i ?adnych konkretów:D 8-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group