wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info i CollectiveRoom - S?awa 2009
Autor Wiadomość
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
  Wysłany: 2009-01-27, 13:39    Zlot Info i CollectiveRoom - S?awa 2009

Witajcie - mam dla Was wst?pn? propozycj? Kolejnego juz zlotu bilardowego, na który chcia?am zaprosic Oba zaprzyja?nione pokoje

Miejsce Zlotu : S?awa

S?awa to miasto le??ce na pograniczu Dolnego ?l?ska i Wielkopolski - w województwie lubuskim nad Jeziorem S?awskim.

Podaje link, w którym mozna zapoznac sie z okolic? :-)


http://slawa.pl/html/artykul/13

Proponowany przeze mnie termin zlotu:

01.08 - 08.08.2009 (sobota - sobota)

Termin nie jest wybrany przypadkowo - poniewaz w pierwszy weekend sierpnia od lat obchodzone s? dni S?awy - jest to czas, gdy w miesicie i na terenie o?rodka, który zaraz zaproponuj? jako baze odbywa sie szereg darmowych atrakcji.
W poprzednich latach m.in wyst?powa?u zespo?y Kombi, Ira, inscenizowano na jeziorze walki piratów, wystepowa?y miedzynarodowe zespo?y folklorystyczne, odbywa?y sie zloty motocyklistów, pokazy ognii sztucznych itp

Co jest przewidziane na ten rok niestety jeszcze nie wiem - ale b?d? orientowa?a sie w tym teamcie.


Baza Noclegowa:

O?rodek Sportu i Rekreacji
ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19


Link z galeri? zdj??:

http://slawa.spanie.pl/?foto=1&p=26472.jpg

Na terenie o?rodka istnieje ró?norodna mo?liwo?? zakwaterowania.

:idea: Damki murowane - 4 osobowe (pokoje 2 osobowe) - cena za dobe za domek 130 z? (32,5 z?/osobe) - domki s? z ?azienkami

:idea: Domki drewniane - 4 osobowe (pokoje 2 osobowe) - cena za dob? za domek 80 z? (20 z?/ osobe) - domki jedynie z WC - prysznic w g?ównym budynku o?rodka

:idea: Pole namiotowe, kempingowe


W osrodku tym sp?dzi?am wczasy 6 lat temu - spa?am wówczas w domkach drewnianych - wtedy ich standard nie by? juz za wysoki - wi?c osobiscie wola?abym do?o?y? 12 z?otych dziennie i spac w lepszych warunkach :-)

Na terenie o?rodka mozna zagrac w pla?ow? pi?k? siatkow?, jest rozbudowana gastronomia, dyskoteka, knajpa z bilardem, mo?liwo?? zorganizowania ogniska.

Jezioro jest pod sta?ym nadzorem sanepidu i jest dopuszczone do k?pieli - mozna pop?ywac równiez kajakiem i na rowerku wodnym.

Na zach?te przedstawie Wam pare zdje? z 2003 roku z moich wakacji na tamtym terenie :-)


Na kajaku...



Na rowerku - siostra i kuzynka :-P



boisko do siatkówki



Przysta? Lubuskiego Klubu ?eglarskiego



Wyst?p zespo?u z Seulu w ramach Dni S?awy




No i na koniec dlaczego S?awa :?: i dlaczego pisze ju? dzisiaj :?:

Mysle, ?e to ca?kiem nowa propozycja po zlocie nad morzem, w mie?cie i w górach; propozycja umo?liwiaj?ca maks integracje, bo wszyscy przez tydzie? jeste?my na terenie jednego osrodka a nie rozsypani po róznych miejscach noclegowych.
Uwa?am te?, ?e atrakcji w okolicy jest nie ma?o a i cena za pobyt nie jest jaka? astralna :-)

Pisz? ju? poniewa? wykona?am wst?pne telefony do S?awy - na chwil? obecn? jest ma?o rezerwacji, ale z ka?dym dniem bedzie ich przybywa?o - zw?aszcza na domki murowane i zw?aszcza w terminie Dni S?awy.

Najpó?niej ko?cem marca trzeba sie okre?lic wiec co do ilo?ci miejsc i wp?aci? zaliczk? - standardowo jest to 30% ceny.

Pisze te? na tyle wczesniej by chetne osoby mia?y okazje do zaplanowania urlopu na zbli?aj?ce sie lato :-)

Zatem je?li mieliby?cie ch?? i zaufaliby?cie mi na tyle by pozostawi? mi organizacj? tego zlotu wraz z zebraniem zaliczki i wsystkim co sie z nim wi??e to jestem gotowa podj?? sie tego zadania :-)

Propozycje sk??dam równolegle na forach obu pokoi :-)

Myslcie i piszcie co uwa?acie

Bu?ka
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2009-03-11, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2009-01-27, 15:28    Rewelacja:)

Pierwszorz?dna wiadomo??, ?wietna nowina. :-D Z pewno?ci? b?d? chcia? si? spotka? ze zlotowiczami, gdy? niedaleko sp?dzam co roku 2 tygodnie nad Jeziorkiem Dominickim. Podczas tegorocznych wakacji te? chyba pojedziemy do Boszkowa, wi?c chwila moment i jestem w S?awie, teraz tylko musz? dogra? z ?on? warunki na jakich móg?bym si? tam zjawi?. :-D
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-27, 17:46    

po wcze?niejszych rozmowach z Madzi? :-D na 100% b?d? jecha?a! :-D
super sprawa! super pomys?! super miejsce !;-) idealne do kolejnej integracji:D
kombinowac bilardowcy:D
 
 
korbixxxx
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-27, 22:47    

Zgadzam sie z Ani? , miejsce dobre , jezioro pi?kne , generalnie super :) dla mnie to bardzo znajome rejony i cz?sto ucz?szczane tak wi?c do zobaczenia 8-)
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 11:38    

Ja mam ok. 45 km, wi?c troch? daleko mam, wi?c nie wiem czy dam rade na paliwo uzbiera? :mrgreen:
 
 
SoltantoTuo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 13:56    

Kufix napisał/a:
Ja mam ok. 45 km, wi?c troch? daleko mam, wi?c nie wiem czy dam rade na paliwo uzbiera? :mrgreen:



:-o :-o :-o :roll: :roll: :roll: :shock:

o mamoo :o gdybym ja mia?a 45km to bym rowerem przyjecha?a :D :D :D

Siedlce - S?awa <-- 509 km :O

jednak powinni?my si? spotka? :D
A tak wogóle to witam Forumowiczów :D


:roll: :roll: :roll: Pozdrooo :oops: :oops: :oops:
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 19:59    

Kufi no chyba nie zamierzasz zrezygnowa? z okazji poznania tak ?wietnych ludzi jak np. angel88ona ? :roll: :roll: hihi :P

decydowa? si? :D ja juz prawie spakowana wi?c wiecie :lol: :lol:
 
 
SoltantoTuo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 20:01    

e e a Ty o kim? nie zapominasz ma?lanQo? :roll:
Ostatnio zmieniony przez SoltantoTuo 2009-01-28, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-01-28, 20:23    

zach?caj?co to brzmi :mrgreen:
Oby by?o tak weso?o jak w Gda?sku a szczególnie rano i wieczorem w akademiku 8-)
Ja nic nie obiecuj?. Termin niby wakacyjny ale nie wiem co b?d? robi? w tym czasie. Jak co? to w namiocie si? przekimam.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 20:39    

heheh Mariuszku w pokojach duzo miejsca;P wi?c mozna przekimac sie w 2 na ?ozku:x ktos nieodmówi:D hehhe :D <wiaderko> :PPPP
Kufcio;> niestety Ty jedziesz obowi?zkowo i nie przyjmujemy odpowiedzi NIE:P zr?szta kiedys mi obieca?es ;>
z wczorajszej rozmowy z Kubusiem wywnioskowa?am,ze Pozna? te? na bank pojedzie :D do tego zbierze sie ekipe z pó?nocy i czad jak w Gda ;-) az sie nie moge doczekac ;-) )))
Anio?Q haha to wpadnij i mnie spakowac ;P
Ostatnio zmieniony przez Ania24051986 2009-01-28, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 21:06    

licze Zmaku? na Ciebie :***
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 09:59    

wszyscy na kogo? licz? :-P to Ja licz? na woza :mrgreen:
 
 
SoltantoTuo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 11:51    

Woz nieprzewidywalny jest :mrgreen: :* :x
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 13:41    

Mo?e i nie jestem w temacie ale kto? tu gnie pa?k?...
 
 
Speed
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-30, 23:57    

w sumie brzmi zach?caj?co... :)
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-31, 11:23    

:roll:
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-31, 11:39    

Ja mam w?a?nie urlop od pierwszego sierpnia :-P Tyle, ?e jad? nad morze. W sumie to mog? na chwil? zajecha?, wypi? flaszk?, wsi??? za kó?ko i pojecha? dalej :roll:
Ostatnio zmieniony przez kalashnikov_ 2009-01-31, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
korbixxxx
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-31, 19:51    

kalashnikov_ napisał/a:
Ja mam w?a?nie urlop od pierwszego sierpnia :-P Tyle, ?e jad? nad morze. W sumie to mog? na chwil? zajecha?, wypi? flaszk?, wsi??? za kó?ko i pojecha? dalej :roll:


dajesz Kalach dajesz, na pewno bedzie weso?o :) rejony Unii Leszno, dni miasta S?awy , duzo ludzi :P a Kasienka niezadowolona, jak juz zlot poza 3miastem to dupska nie ruszy :P
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-01-31, 20:15    

korbixxxx napisał/a:
dajesz Kalach dajesz, na pewno bedzie weso?o :) rejony Unii Leszno, dni miasta S?awy , duzo ludzi :P a Kasienka niezadowolona, jak juz zlot poza 3miastem to dupska nie ruszy :P

nawet jak by? w 3mie?cie to uciek?a gdzie? do Francji :-?
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-31, 20:34    

mimo tego i tak zlot w Gda sie uda? ;-)
 
 
korbixxxx
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-31, 21:40    

w S?awie zapewne tez bedzie ciekawie, a po powrocie ten temat przytyje o kilka ?adnych stron :lol:
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-01, 13:07    

Maniu do ko?ca ?ycia b?dziesz mi to wypomina? ,co ?:-P
Poza tym ja nawet nie wiem gdzie jest S?awa :D
To jest dopiero pocz?tek lutego moje plany do sierpnia jeszcze nie wybiegaj? :-)
Wiem tylko,ze znowu po morzu b?d? sie w wakacje buja? ;)

P.S. Miku? a przyjedziesz po mnie ?:D A wóce z Wojtkiem :D:D
Ostatnio zmieniony przez lobuziarkaaa 2009-02-01, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-03-11, 22:21    

Odswie?am temat.

Tak jak napisa?am w po?cie otwarcia, ?e najpó?niej ko?cem marca trzeba ui?ci? zaliczk?, która jest konieczna do z?o?enia rezerwacji.

Przypominam termin:

01 - 08.08.2009

Jako, ?e cena za dob? od osoby wynosi 32,5 z? - mamy 7 noclegów - wiec daje to kwot? 227,5. 30% tej sumy to w zaokragleniu - 70 z? - i tyle w?asnie wynosi zaliczka konieczna do uiszczenia od osoby.

Osoby zdeklarowane, pewne, ?e chc? i moga stawi? sie w S?awie w tym terminie oraz chc?ce miec nocleg w domkach murowanych prosz? o przes?anie do mnie PW, w którym podacie swoje dane pesonalne.

Odpisze na ka?de PW i podam numer konta i dane do wp?aty 70 z?otych.

Dla osób, które dokanaja wp?aty w terminie do 31 marca zarezerwuje noclegi w S?awie i gwarantuje, ?e ?ó?ko na nich bedzie tam czeka?o :-)

Wszystkim, którzy dokonaj? wp?aty podam w PW informujacym o tym, ?e pieniadze dotar?y tak?e swój numer telefonu. W razie jakichkolwiek pyta?, problemów - bede dostepna.



P.S Mam nadzieje, ?e nie ma znaczenia, iz pokój mój zmieni? nazwe na CollectiveRoom - nadal tworz? go te same osoby ;-)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2009-03-11, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2009-07-28, 14:57    

temat moze troche zakurzony, ale ze termin zlotu sie zbliza to mam pytanko czy ktos sie wybiera??
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-31, 01:07    

pozostali tu juz sami emeryci i renci?ci ....
ja bede :)
Ty bedziesz :D
JohnyDepp
Maniek ?
Pzdr 8-)
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-31, 09:11    

spakujcie mnieeee bo ja nie trawie tego robic :/ najgorsza rzecz to pakowanie !! :/ i jeszcze dzi? mia?am sen oznaczaj?cy niebezpiecze?stwo w senniku :| bomba :evil:
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-07-31, 12:08    

Nie wypowiada?am si? ju? tu za bardzo, gdy? temat zlotu ?yje bardzo intensywnie na naszym forum i nawet zdeklarowani reprezentanci Info ?ledz? go u nas - zatem zak?adam, ?e kto ma by? to i tak b?dzie - macie namiary do mnie wi?c w razie jakichkolwiek pyta? dzwo?cie ?mia?o :)

Jutro o tej porze zamierzam ju? by? na miejscu - urlop - pi?kna sprawa :-)

Dzela pakowanie to nie taka z?a rzecz - wszystko przed nami - robi to sie z przyjemno?ci? :-) gorzej rozpakowywanie po :arrow: o tego to nie znosz? :-P
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2009-07-31, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-07-31, 21:18    

;] I po co Tomasz siepiesz j?zorem ... Udanego zlotu Collective Room :-) Czekamy na sprawozdanie :-) du?o s?o?ca i pozytywnych emocji ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group