wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy styl gry- ANTY FAIR PLAY
Autor Wiadomość
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-21, 13:16    Nowy styl gry- ANTY FAIR PLAY

Znacie go?

Tak to styl w którym wynik jest wa?niejszy od wszystkiego innego...od:

:arrow: moralno?ci
:arrow: poczucia zdrowej rywalizacji
:arrow: sportowego ducha

Dlaczego o tym pisz?... :?:
Normalnie w takich tematach pisz? ogólnie...nie wymieniaj?c nicków...tutaj jednak nie zamierzam zostawi? tego anonimowo, poniewa? z takim sportowym chamstwem i bezwzgl?dno?ci? dawno si? nie w naszym serwsie nie spotka?em.

Otó? chodzi o gracza Solina z którym to gra?em Snookera w meczu najprawdopodobniej o utrzymanie w Extraklasie.

Có? takiego mnie poruszy?o?
Wygrywaj?c 2:0, w trzeciej partii mój przeciwnik maj?c kija pope?ni? b??d i pojawi?y si? dla mnie dwie opcje:

Kontynuuj oraz Graj ponownie

I co si? wtedy wydarzy?o...przynaj? ?e w snookera jak do tej pory gra?em niewiele... wi?c klikn??em Graj ponownie dlatego ?e sytuacja na stole by?a bardzo klarowna i chcia?em gra? dalej...powinienem klikn?? Kontynuuj. :-/

Niektórzy powiedz?..."dobra sfrajerowa?e? si? Twoja strata"... mo?e i tak ...

Mój przeciwnik wiedz?c doskanale ?e pope?ni?em gaf? na pytanie czy odda kija odpowiedzia?: zdarza si?.

Bravo Panie Solina i nie ?ycz?c powodzenia, ?ycz? Ci ?eby takie zachowanie powróci?o do Ciebie ze zdwojon? si?? :-x

Zach?cam wszystkich do grania fair play, ?eby nasze rozgrywki by?y porównywalne do tych realnych ...?eby g?upi b??d myszki nie powodowa? komplikacji ligowych ;-)

Panie i Panowie...oraz Drogie Dzieci GRAJMY FAIR PLAY! :arrow:
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2010-02-21, 14:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Solina
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 18:11    "ANTY FAIR"

Ja mia?em trudn? sytuacj? bo przegrywa?em 0:2. Mo?e nie zachowa?em si? w tej sytuacji idealnie, jednak niew?a?ciwie odpowiedzia?em na pytanie przeciwnika czy oddam mu kij, przepraszam za odpowied? "zdarza si?". CJINCLNJMO przepraszam za to zachowanie.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-21, 18:19    

Nie chodzi o Twoj? odpowied? "zdarza si?", gdy? faktycznie ta sytuacja przypomina?a powiedzenie- " nie ma zlituj, ?ycie...".

Chodzi o bezwzgl?dno?? która pozbawiona jest ducha walki...na zasadzie d?ungli...ludzie...szanujmy si? nawzajem ... :!:
 
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 18:53    

Znam ten ból :-)

Ja niedawno, chyba 1-2 m-ce temu, mia?em sytuacj? "nie fer" w meczu ligowym B8.
Otó? gra?em z przeciwnikiem "nicku nie pami?tam, bo i nie chc? pami?ta?" :oops: , który celowo wbi? 1 lub 2 moje bile które "blokowa?y" ?uz?.
Ale nie opisywa?em zdarzenia, mimo ?e nie jest to zgodne z duchem uczciwej sportowej rywalizacji ;-) Po prostu odpu?ci?em...
Chyba kolejnym razem zg?osz? taki "wybryk", w ko?cu bilardyinfo musz? s?yn?? z gry FER (jak zreszt? zawsze bywa?o) :-)

CJINCLNJMO ja staram si? stosowa? do s?ów:

"Pami?taj tylko to co dobre,To co z?e, zapominaj szybko" (ale mnie ponios?o, poetycko tak jako? tak :oops: :mrgreen: ).

Ale zgadzam si?, ?e powinni?my stosowa? si? do gry FER PLAY dotyczy to w szczególno?ci unikania celowych fauli lub d??enia do wygrania za wszelk? cen?, wykorzystuj?c "bug", s?abego ??cza internetowego przeciwnika, spamowaniu podczas gry - rozpraszanie uwagi,koncentracji :roll:

Pozdrawiam CJINCLNJMO oraz Solin?.

P.S Prawdopodobnie gdybym gra? bardziej egoistycznie/bezwzgl?dnie to bym zdoby? w ko?cu jakis medal? :-P :idea: (wiem wiem, umiej?tno?ci nie te :-x )
Ostatnio zmieniony przez *Mocny_Kij* 2010-02-21, 18:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-21, 19:19    

Tak Kiju.... wreszcie znalaz?e? metod? na zdobycie medalu :mrgreen:

Oczywi?cie , ?e jest o co walczy?...rozmawiaj?c z graczami na "publikach" zawsze podkre?lam z czym mog? si? spotka? na Info...i b?d? t?pi? wszelkie zachowania które temu zaprzeczaj?... Tak jak zreszt?, mam nadziej? wszyscy Organizatorzy naszego serwisu...

;-)
 
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 19:38    

CJINCLNJMO napisał/a:
rozmawiaj?c z graczami na "publikach" zawsze podkre?lam z czym mog? si? spotka? na Info...;-)


Taa jak ja powiedzia?em raz, ?e w ligach u nas gra si? z r?ki, to prosz? Ciebie, normalnie mnie "zjechano" niczem najgorszego wroga ludzko?ci w??cznie z wyrzuceniem mnie ze stolika, hy hy :lol:

Ale czego nie robi si? dla "sprawy" :-)
To ja si? pytam si?, to jaka jest prawda, je?li chodzi "o gr? z r?ki": :?:

Jak mawia? pewien prorok, s? 3 prawdy:
"?wi?ta prawda", "Tysz prawda", i za przeproszeniem "G..o prawda" :lol:

Inaczej mówi?c, ka?dy ma swoj? :-P
Ale MY tutaj w serwisie wiemy, ?e gra z tzw. "r?ki" to przywilej przys?uguj?cy po FAULU przeciwnika a nie dlatego, ?e komu? si? tak zachcia?o gra? :lol:
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-21, 19:48    

Oczywizda... je?li jeste? taki dobry to nie doprowadzaj do sytuacji w której b?d? móg? "wzi?? bia?? do r?ki"... i tyle :!:

Przy tej dyskusji przypomn? jeszcze: I? serwis www.BILARDY.info sugeruje gr? bez specjalnego wbijania bil przeciwnika :!:
Prosz? o tym pami?ta?...Wy wiecie kto :evil:
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2010-02-22, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 19:55    

CJINCLNJMO napisał/a:
je?li jeste? taki dobry to nie doprowadzaj do sytuacji w której b?d? móg? "wzi?? bia?? do r?ki"... i tyle :!: (...)serwis www.BILARDY.info nie toleruje specjalnego wbijania bil przeciwnika :!:

Zgadza si? :!:
Liczy si? kontrola bia?ej, my?lenie "do przodu" na kolejne 1-2 ruchy, technika i opanowanie - to zawsze cenie w graczach a takich tu niema?o (wi?kszo??) i jest si? od kogo uczy? ;-)
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 20:11    Re: "ANTY FAIR"

Solina napisał/a:
Ja mia?em trudn? sytuacj? bo przegrywa?em 0:2. Mo?e nie zachowa?em si? w tej sytuacji idealnie, jednak niew?a?ciwie odpowiedzia?em na pytanie przeciwnika czy oddam mu kij, przepraszam za odpowied? "zdarza si?". CJINCLNJMO przepraszam za to zachowanie.


ty czesto nie zachowujesz sie idealnie ;)) grasz typowo dla wynikow nie zwracajac uwagi WCALE na gre FAIR !

przypomnij sobie ta edycje snooka.... jest styczna bila zaczynal dopiero sie nasz mecz mialem aktywne inne okno (wiem moj blad) i w sytuacji kiedy oddaje bile normalnie jak z kazdym w podobne miejsce robisz afere ... ze mam wbic biala do luzy bo tak w regulaminie (gdzie tu zachwoanie FAIR jesli zagranie nie zmienia praktycznie sytuacji w partii a ty domagasz sie wbicia bialej do luzy co daloby ci latwa kontynuacje gry...) po czym gramy dalej (chcialem zatrzymac partie i powtorzyc) gracz solina rozbija nie udaje mu sie ja kontynuuje,koncze frejm ... w 2 partii powtorka z rozrywki...poczatek frejma styczna (mialem aktywne inne okno bo pisalem wlasnie z solina na gadu o zaistanialej sytuacji w 1 frejmie) znowu nic nie wnoszaca oddaje w podobne mijsce myslalem ze teraz zachowa sie inaczej... znowu nakazal wbicie bialej... nie zrobilem tego po czym rozbil i skonczyl... PO meczu domaga sie u Darka powtorzenia 1 frejmu bo przegral natomiast drugi frejm przy takiej samej sytuacji byl wg niego 'normalny'

Sie rozpisalem i zaraz bedzie ze brakuje mi kultury ze czesto wyzywam i ogolnie. Nie ukrywam jestem zawodnikiem porywczym i czesto palne bez wczesniejszego przemyslenia... ale jesli chodzi o zachowanie na stole to ciezko mi cos zarzucic bo gram FAIR i tego samego oczekuje od rywali... No ale lepiej odwolac sie do regulaminu i kazac wbic biala niz zachowac sie fair i kontynuowac gre ;)
 
 
Solina
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 23:53    Wypowied? Adamsa

Opisz? zachowanie gracza DerekDarecki pe?ni?cego jednocze?nie funkcj? ORGANIZATORA snookera i CZ?ONKA ZARZ?DU analogicznie do mojego zachowania.

"jest styczna bila zaczynal dopiero sie nasz mecz mialem aktywne inne okno (wiem moj blad)"
- Ja mia?em styczn? i bila przenios?a mi si? do pó?kola

"w sytuacji kiedy oddaje bile normalnie jak z kazdym w podobne miejsce robisz afere ... ze mam wbic biala do luzy bo tak w regulaminie (gdzie tu zachwoanie FAIR jesli zagranie nie zmienia praktycznie sytuacji w partii a ty domagasz sie wbicia bialej do luzy co daloby ci latwa kontynuacje gry...)"
- Ja nie wnika?em w to jak jest normalnie jak z ka?dym, DerekDarecki prosi o wbicie do ?uzy bia?ej "bo tak w regulaminie" znaczy w tym przypadku tak jak sobie ?yczy osoba, która doprowadzi?a do stycznej, w tym przypadku DerekDarecki sobie ?yczy wbicia bia?ej do ?uzy (analogicznie ja sobie ?yczy?em aby Adams wbi? bia?? do ?uzy). Ja si? pytam co je?li nie zrobi? tego co sobie DerekDarecki ?yczy to on powiedzia?, ?e na przyk?ad dyskwalifikacja za parti? (wygrywa DerekDarecki) (analogicznie Adams od razu zagra? niezgodnie z regulaminem i analogicznie mo?naby go za to zdyskwalifikowa?, jednak ja go nie zdyskwalifikuj?, mo?e to zrobi? DerekDarecki a wtedy go nie by?o, jakbym mia? nie gra? to DerekDarecki móg?by mnie ukara? za przeci?ganie ruchu powy?ej 3 minut (mo?liwo??) bo Adams mia?by prawo zg?osi? organizatorowi moje przewinienie, jednak kontynuowa?em bo Adams nie chcia? si? podda?, a on robi mi zarzut, ?e kontynuowa?em gr?

"(gdzie tu zachwoanie FAIR jesli zagranie nie zmienia praktycznie sytuacji w partii a ty domagasz sie wbicia bialej do luzy co daloby ci latwa kontynuacje gry...)"
- Identyczny zarzut mo?na postawi? DerekDareckiemu

"po czym gramy dalej (chcialem zatrzymac partie i powtorzyc) gracz solina rozbija nie udaje mu sie ja kontynuuje,koncze frejm"
- On jednak zrobi? breaka i gdyby nie moje zastrze?enia to spokojnie zosta?by dodany do listy breaków. Jak ja pyta?em DerekDareckiego o nast?pstwa zagrania przeze mnie innego ni? wbicie bia?ej do ?uzy to on odpowiadaj?c dopu?ci? mo?liwo?? dyskwalifikacji za parti? (Adams podaje, ?e chcia? powtórzenia, ale przecie? lepiej powtórzy? parti? ni? j? odrazu przegra? to lepszym rozwi?zaniem dla niego jest powtórzenie).

"PO meczu domaga sie u Darka powtorzenia 1 frejmu bo przegral natomiast drugi frejm przy takiej samej sytuacji byl wg niego 'normalny' "
- Sytuacja o której wspomnia?em (kontynuacja), zg?osi?em organizatorowi obydwa przypadki, Adams tutaj si? myli, a odno?nie pierwszej partii to Adams stawia mi tu zarzut, ?e domaga?em si? powtórzenia pierwszego frejmu, jakbym chcia? mojej wygranej to te? stawi?by mi zarzut ch?ci nie powtórzenia ale wy?udzenia partii czy co? w tym stylu

"Sie rozpisalem i zaraz bedzie ze brakuje mi kultury ze czesto wyzywam i ogolnie. Nie ukrywam jestem zawodnikiem porywczym i czesto palne bez wczesniejszego przemyslenia... ale jesli chodzi o zachowanie na stole to ciezko mi cos zarzucic bo gram FAIR i tego samego oczekuje od rywali... No ale lepiej odwolac sie do regulaminu i kazac wbic biala niz zachowac sie fair i kontynuowac gre ;)"
- analogicznie je?li przyj?? ten cytat za prawdziwy to mo?na stwierdzi?, ?e ja nie s?uchaj?c si? DerekDareckiego w tej sytuacji (on decyduje a ja robi? co innego) gram FAIR i tego samego oczekuj? od DerekDareckiego (np. ?amania regulaminu), analogicznie dalej, dla DerekDarecki "lepiej odwo?a? si? do regulaminu i kazac wbic biala niz zachowac sie fair i kontynuowac gre ;)"

Dlaczego podaj? analogiczny przyk?ad? CJINCLNJMO poda? konkretny nick i mia? racj? odno?nie faktów (ró?nimy si? ocenami), ale Adams kreuje mnie na jakiego? niewiadomo jakiego okrutnego gracza i tu chcia?em podkre?li?, ?e zarzucanie tylko mi grania NIE FAIR jest NIE FAIR (celowe powtórzenie) bo nie tylko mi zdarza si? stosowa? praktyki, które mog? by? przez kogo? uznawane za granie NIE FAIR ale tak?e inny gracz, nawet ORGANIZATOR i CZ?ONEK ZARZ?DU

Przepraszam DerekDarecki je?li poczu?e? si? przeze mnie dotkni?ty tym postem
Ostatnio zmieniony przez Solina 2010-02-21, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2010-02-22, 09:01    

B??d w grze polegaj?cy na przeniesieniu bia?ej do "D" (dotyczy nie tylko snookera) lub na punkt niebieskiej ma miejsce od d?u?szego czasu. Nie by?o z tym do tej pory ?adnego problemu, co oznacza ?e gracze potrafili dogada? si? w takich sytuacjach. Ten przypadk jest marginalny i nie spowoduje ?adnych zmian. Graj?c w ligach nigdy nikomu nie nakaza?em wbicia bia?ej do kieszeni, mnie tylko raz przeciwnik poprosi? o to i zrobi?em to bez dyskusji i robienia afery. Rozwi?zanie z wbiciem bia?ej do kieszeni nie jest najlepsze ale nie ma dobrego. ?eby tego unikn?? wystarczy nie przechodzi? do innego okna i warto wy??cz? GG.
Regulamin:
§1 19. Podczas spotkania nakazuje si? trzymanie na wierzchu okno z gr?, aby zapobiec sytuacji, gdzie bila bia?a po stycznej zostaje przeniesiona w pole D, co jest b??dem gry. Je?li jednak komu? przytrafi si? taki przypadek to gracz, który doprowadzi? do stycznej ma prawo zadecydowa? co powinien uczyni? rywal i albo pozwala na kontynuacj? gry, albo nakazuje wbicie bia?ej do kieszeni, w celu oddania kija. W takich przypadkach nale?y robi? zrzuty ekranu, zachowa? je i przes?a? na ?yczenie organizatora na jego e-mail.

Je?eli nie mo?na doj?? do porozumienia z przeciwnikiem i nalega on na wbicie bia?ej do kieszeni, to nale?y si? do tego zastosowa?. Nie jest wa?ne to czy komu? ten zapis w regulaminie podoba si? czy nie i nie jest wa?ne stwierdzenie np.: nie mam zamiaru przegrywa? przez b??d w grze. Dopóki nie zostanie usuni?ty problem lub nie zostan? dokonane zmiany w regulaminie nale?y si? do niego stosowa? bez wzgl?du na to czy kto? to akceptuje czy nie. Nie mo?emy tworzy? w?asnych zasad bo gdyby?my ka?dego zapytali jakich zmian chcia?by, to okaza?oby si?, ?e najlepsz? zasad? by?oby brak zasad. Czy istnienie lig by?oby mo?liwe?
Je?eli natomiast chodzi o pogl?dy na temat grania z r?ki, wbijania bili przeciwnika i pope?niania celowych fauli, to powiem krótko, poniewa? nie ma zasad zabraniaj?ch tego niech ka?dy gra tak jak chce, nie wymusza na innych swojego podej?cia do sprawy i nie zarzuca gry nie fair. Nie traktujcie przeciwnika jak wroga ale jak przyjaciela, z którym gracie sobie w bilard i nie róbcie afery z drobnego problemu.
?ycz? wszystkim wi?cej tolerancji dla odmienno?ci pogl?dów innych osób oraz spotka? przy stole w dobrej, sportowej atmosferze.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2010-02-22, 09:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2010-02-22, 11:31    

Dopóki programi?ci nie zmieni? tego, dopóty b?dziemy nara?eni na kontrowersyjne sytuacje, jakimi s? przeniesienia bia?ej po stycznej przy przej?ciu do innego okna.
Ka?demu mo?e si? to zdarzy?, ale równie? na 100% mo?na temu zaradzi?, wystarczy nie klika? na inne okna podczas rozgrywki trzymaj?c gr? na wierzchu. Wiem, ?e jak przeciwnik ma kija to my najcz??ciej wtedy serfujemy po necie, piszemy na gg, czy jeszcze niewiadomo co, bo nie mo?emy wysiedzie? w spokoju patrz?c jak nasz rywal zabija raz za razem bilki do dziurki. Jednak w zaistnia?ej sytuacji musimy sobie odpu?ci? ?miganie po stronach, ?eby gra by?a czysta, pozbawiona kontrowersji. Wyobra? sobie, ?e odgrywasz dotaczaj?c do czerwonej, aby nie da? pozycji, bo nic lepszego zrobi? nie mo?esz. Nagle patrzysz a tu bia?a myk i jest ju? w polu D, gdzie do wyboru oponent ma np. 3 bilki do wbicia z kontynuacj? itd. I co wtedy, machasz r?k? i mówisz trudno licz?c, ?e klient si? pomyli i kijaszka jeszcze odda ? W kolejnym meczu z kim? innym sytuacja si? powtarza, z tego powodu przegrywasz parti? i co wtedy, nadal b?dziesz macha? r?k? i mówi? sobie jestem spoko go?ciem fair ? Rozwi?zanie jest w tej chwili jedno, albo nakazujesz wbicie bia?ej i tym samym otrzymujesz gr? z winy przeciwnika, który nie zastosowa? si? do nakazu, albo pozwalasz na kontynuacj?, bo jest to bezpieczne.
Je?li przydarzy ci si? taka sytuacja wbij bia?? na rz?danie i miej pretensje do siebie, ?e klika?e? po innych oknach, a ty co doprowadzi?e? do stycznej masz regulaminowe prawo nakaza? rywalowi wbicie bia?ej, takie samo jak np. powtórzenie ruchu (chybienie w snookerze), czy te? granie "z r?ki" w poolach.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-22, 15:50    Re: Wypowied? Adamsa

no fakt nie zalezy CI na wyniku solina szczegolnie jesli karzesz komus wbijac biala bile gdy styczna nie zmienia sytuacji na stole... sam Zmak napisal ze zawsze mozna sie dogadac... :-P Szkoda ze nie z toba .Rob jak chcesz dla mnie nie jestes godny uwagi ze tak kulturalnie napisze (i mi sie to zdarzy :-) ) Presja robi swoje ty rob swoje bez odbioru :evil:
Ostatnio zmieniony przez !Adams 2010-02-22, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2010-02-22, 23:38    

Wypowiem si?... mo?e troche po czasie ale...
Dzi? gra?em z Adamsem lig? 5 bilków i podczas b14 gdy Adams by? przy kiju potrzeba natury fizjologicznej zmusi?a mnie do skorzystania z kibelka. Wróci?em i po 3.48min. wykona?em uderzenie. Wygra?em ostatecznie frejma ale Adams napisa? mi, ?e przegra?em. ... nie wiedzia?em co mam my?le?...
Pó?niej wda?em si? w dyskusje z Adamsem i porówna? swoje zachowanie do zachowania Soliny z jego meczu... postanowi?em si? temu teraz dok?adnie przyjrze?...
Na snookerze wielokrotnie zdarza?y mi si? sytuacje kiedy to przenosi?o bil? bia?? na pole D, wiele razy bez mojej wypowiedzi gracz podsy?a? bia?? bil? pod miejsce gdzie by?a bila styczna i nie mia?em o to ?adnych pretensji... czyni? tak Zmak czy Olimpiada, snooker to gra d?entelmenów i tak powinno by?, ?e b??d gry powinni?my naprawia? w?asn? kultur?.

Po wczytaniu si? w post Adamsa wnioskuj?, ?e Solina powinien zgodzi? si? na powtórzenie frejma, w którym rozbi? i wygra?. Tak by?o by sprawiedliwiej. Fakt, ?e Adams nie powinien powtórzy? b??du z "oknem".

Solina, je?li 2 osoby Cie krtykuj? za taki styl gry to powiniene? si? zastanowi? czy co? z nimi jest nie tak, czy co? z Tob?.
Ja nie mia?em z Tob? takowej sytuacji poniewa? nie zmieniam okien. Zdarzy?o mi si? to z tomtronem ale dziwne by?o to, ?e mia?em okno otwarte, kaza? mi wbi? bil? i to zrobi?em... fakt, ?e ostatecznie frejm by? dla mnie ale niesmak pozosta? i troch? mnie to rozdra?ni?o.

Taka moja pro?ba... nie post?pujcie i nie decydujcie zbyt szybko. Popatrzcie na stó? i pomy?lcie czy taka pro?ba (nakaz) wbicia bia?ej bili nie wypaczy wyniku - zw?aszcza ?e jest to pocz?tek. Szanujmy si? wzajemnie a i Ciebie b?d? szanowa?.

Regulamin regulaminem ale ?yczliwo?? ludzka powinna by? nad regulaminem.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Solina
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-23, 22:58    Wypowied? Maniek_Kutno

Dwie osoby mog? mie? inn? ocen? tego samego zachowania, wiadomo, i nie oznacza to, ?e ze mn? jest co? nie tak albo z dwoma osobami, Dlaczego mam si? zgodzi? na powtórzenie frejmu w którym wygra?em jak Adams zrobi? breaka i potem ju? nie chcia? powtarza? (po zrobieniu breaka, a ja mia?bym si? zgodzi? po wygranej? On si? nie zgodzi? to ja te?, a ?e tylko w jednej partii na tym skorzysta? (wygra?) to trudno, w drugiej nie ma dyskwalifikacji (mog?aby by?) tylko normalna wygrana, proste nie?
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-24, 06:50    

Wszyscy ch?tni ju? si? wypowiedzieli, ka?dy obra? jakie? stanowisko i nikt tu ju? nikogo do niczego nie przekona... proponuj? wi?c wzi?? kije w d?onie i ruszy? do boju... ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group