wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Damian na zawsze w sercach naszych.....
Autor Wiadomość
Domelll1984
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 22:22    

...Ostatni raz, kiedy gra?em z Waszym Przyjacielem by? zarazem moj? pierwsz? gr? z Nim...( W sensie, ?e spotka?em si? z Nim w grupie (turnieju pi?ciu bilardów) gram od kilku lat, ale tak naprawd? z Takim Graczem gra?em pierwszy raz… my?la?em sobie musi On wygra? ten turniej (nie zna?em Jego wcze?niejszych dokona?)… Jest za Dobry ?eby przegra?(my?la?em)… teraz my?l?, ?e czasu nie ma nikt na tyle by dotrwa? we wszystkim do ko?ca z reszt? taka moja ma?a filozofia w sumie od zawsze… Najpierw, kiedy zobaczy?em w grupie wiadomo??, ?e „nie zagra ju? z nami…” pomy?la?em, ?e pojecha? na wakacje i dlatego nie zagra, bo nie ma czasu, ale nie podejrzewa?bym, ?e nigdy ju? Nie Uderzy tak celnie jak to potrafi?… mo?e i pisze jakbym go i zna?, ale nie na tyle pisze by odczu? w 100% strat? Jego Najbli?szych…
01.07.2009.r. – pierwsza nasza gra
02.07.2009r. – wygrana grupa…

Jeszcze nigdy tak krótko nie znaj?c kogo? tak bardzo nie ?a?owa?em… Go ju? nie ma( a jednak ?yje dalej) , Ch?opak naprawd? wida? by?o, ?e ma pasje…

Jak ju? kiedy? napisa?em … „Je?eli ludzie tak szybko odchodz? to zaczynam wierzy?, ?e ?mier? jest Nagrod?”.
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 22:25    

smutne to co piszecie... serduszko p?acze... ?zy same ciekn?... ehhh... tak ci??ko si? z tym pogodzi?...
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 23:10    

W takich momentach tym bardziej nachodz? mnie my?li, ?e ?ywot cz?owieczy krótkim jest nadto i warto go sp?dzi? godnie i w dobrej mierze, aby pozosta?y wspomnienia godne szacunku i pami?ci. Zarówno w?ród bliskich, jak i osób nieznanych.
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-07-09, 14:24    

W pokoju CollectiveRoom ruszy?y zapisy na turniej specjalny ku Pami?ci Damiana.

Turniej ten jest po??czeniem bilarda i snookera i rozgrywany b?dzie na odmianie 2004 (stare gry).

Aby nie za?mieca? tego tematu podaje tylko linka na forum - portal naszego pokoju - tam znajdziecie szczególowe zasady, tam te? do niedzieli b?d? trwa?y zapisy.

http://collectiveroom.pl/portal.php

Jako organizatorka tych zawodów bardzo serdecznie Was zapraszam.
 
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-12, 00:03    

Kaba Mistrzu .Spoczywaj w pokoju ,Zawsze b?dziesz najlepszy zdecydowanie ,legenda wp.



[*]
 
 
4!Fun
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-13, 08:56    

Minelo juz kilka dni...a ja w dalszym ciagu nie jestem w stanie sie pogodzic z ta wiadomoscia, po prostu nie moge...Rozegralam z Kabusiem ponad 2000 gier na stolach, godziny rozmow na Skype, spotkania na zywo przy piwku...byl mi najblizsza osoba. Razem ze Slabiutkim stanowilismy nierozl?czn? trojke, zawsze. Kazdy turniej parowy tez gralismy wspolnie. Nie potrafie wyrazic ile nas ??czylo. Nie potrafie wyrazic bolu ktory we mnie siedzi. Na pogrzeb nie mialam jak przyjechac, bo le?alam akurat w szpitalu :(
Damian [*]

Nie stój nad mym grobem i nie ro? ?ez.
Nie ma mnie tam; nie zasn??em te?.

Jestem tysi?cem wiatrów dm?cych.
Jestem diamentowym b?yskiem na ?niegu l?ni?cym.
Jestem na skoszonym zbo?u ?wiat?em promiennym.
Jestem przyjemnym deszczem jesiennym.


Kiedy ty? w porannej ciszy zbudzony,
Jestem ruchem – szybkim, wznoszonym,
Ptaków cichych w locie kr???cych.
Jestem ?agodnym gwiazd blaskiem nocnym.

Nie stój nad mym grobem i nie ro? ?ez.
Nie ma mnie tam; nie zasn??em te?.
Nie stój nad mym grobem i nie p?acz na darmo.
Nie ma mnie tam. Ja nie umar?em.
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-20, 09:20    

[*]
 
 
Mackal21
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-27, 23:33    

Nie by?o Mnie dawno na tej stronie , ale szczerze to ju? nic Mnie nie zdziwi na tym ?wiecie.
Nie raz , nie dwa grali?my mecze o jak?? stawk?(g?ównie w starego snookera).
Zawsze uwa?a?em GO za jednego z najlepszych graczy.
Przykre , ale tak to ju? jest.
Dla Nas jest to trudne do zrozumienia , bo jeste?my tylko lud?mi.
Twoje odej?cie uczci?em minut? ciszy ......
 
 
Seraphimka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-18, 11:20    

Bardzo ma?o tu zagl?dam i niestety dowiedzia?am si? dopiero teraz :(
Jestem w szoku :(

Pami?tam jak organizowali?my nabór nowych organizatorów. Dosta?am wiele PW w tym te? jedno od Kaby. I powiem wam szczerze by? jeszcze wtedy m?odziutki (podejrzewam , ?e to by?o jakie? 4-5 lat temu jak nie wi?cej) , chwilk? z nim pogada?am na GG i widzia?am , ?e mog? mu zaufa? , jest otwarty, ch?tny pomóc i naprawd? pe?en pomys?ów.
By? okres , gdzie tak naprawd? to on z organizatorów by? najbli?ej mnie.
Wiedzia?am , ?e zawsze mog? na niego liczy? .
I mimo m?odego wieku , o ile si? nie myl? by? najm?odszy w?ród organizatorów - by? niesamowicie odpowiedzialny, by? jednym z lepszych organizatorów.
Pami?tam jak wspólnie z Damianem my?leli?my nad ulepszeniem Mini Turniejów, Jak razem organizowali?my Turnieje Pokoi.
Zawsze jego zdanie by?o dla mnie bardzo wa?ne , i naprawd? super si? z nim wspó?pracowa?o.
Oczywi?cie by? te? a mo?e przede wszystkim wspania?ym graczem , jednym z najlepszych.
W Turniejach Pokoi z Kab? konsultowali?my sk?ady, Zawsze chcia?am , aby reprezentowa? nasz pokój , bo na niego naprawd? mo?na by?o liczy? i to nie tylko w grze ale i w sprawach prywatnych.
Cz?sto nawet nie mówi?am co mnie trapi a on wiedzia? , ?e jest co? nie tak, nigdy nie naciska? nie dopytywa?. Ale zawsze potrafi? powiedzie? co? odpowiedniego, sprawi? , ?e problem faktycznie stawa? si? mniejszy.

Kabu? - Spoczywaj W pokoju [*]
Ostatnio zmieniony przez Seraphimka 2009-08-18, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2010-11-16, 19:25    

Mia?by dzi? 21 lat, jest to spory czasu szmat, ale có? to dla cz?owieka, który nie wie co go czeka. Pewnie nadal gra?by w bilki, podjadaj?c baton z Milki, przy muzyce ulubionej lub dziewczynie wymarzonej. Dzi? mo?emy tylko wspomnie? i o Kabie nie zapomnie?, ?e by? przecie? jednym z nas, wi?c zapalmy jeszcze raz.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Irkez
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-16, 23:33    

[*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group