wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Granie i wspomaganie
Autor Wiadomość
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-02-17, 12:06    Granie i wspomaganie

Nie wszyscy lubimy pogra? w bilardy z ca?ym szacunkiem i bez pogardy, dla przeciwnika co opór stawia i szansy na triumf nas cz?sto pozbawia .
Niektórzy z nas tego nie trawi?, nie mog? znie??, zazdro?ci? si? d?awi?, wi?c wbrew wszelkim zasadom etyki, chwytaj? za bro? jak? s? triki.
Ale nie te ?wiczone latami, lecz wspomagane algorytmami, czyli cziterskie programy oszukuj?ce, ale? jest to odra?aj?ce.
Jak mo?na mie? satysfakcj?, jak mo?na robi? z tego atrakcj?, przecie? maszyna za ciebie gra, wi?c co z tego si? ma ?
?e oszukujesz, ?e wszystkich kantujesz, ?e jeste? najlepszy gracz w necie, a wy o tym nie wiecie ?
Nie martw si?, ludzie wszystko wiedz?, wszystko tutaj nam powiedz?, jak rozpozna? czitera, co rado?? z gry innym odbiera.
Miej honor i graj normalnie, lepiej przegra? ale legalnie, ni? pokazywa? wy?szo?? swoj? za któr? programy zwyczajnie stoj?.
Mam cich? nadziej?, ?e zrozumiesz swój b??d i albo nawrócisz si? lub pójdziesz st?d, bo wi?kszo?? i tak to wie, ?e przecie? nami?tnie wspomagasz si?. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
blaireQ 
Organizator


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 419
Wysłany: 2012-02-17, 17:56    

dusza poety !! cala prawda !! kazdy wie kto sie wspomaga i jest to odrazajace i denerwujace az odechciewa sie gry !!
_________________
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-02-17, 18:52    

Pi?kne :mrgreen: :!:

Chcia?bym zwróci? uwag? na kilka cytatów tego dzie?a :-D :

:arrow: wi?c wbrew wszelkim zasadom etyki- jak tak mo?na :-D

:arrow: ale? jest to odra?aj?ce- oj straaaszne to jest :-D

:arrow: wi?c co z tego si? ma- jak ?piewa?a nie?yj?ca ju? niestety wokalistka "I have nothing..." powinien to spiewa? ka?dy koksiarz :mrgreen:

:arrow: Miej honor i graj normalnie- to taki nasz krzyk :-D

:arrow: Mam cich? nadziej?, ?e zrozumiesz swój b??d i albo nawrócisz si? lub pójdziesz st?d- a to ?yczenie którego spe?nieniem b?dzie czysta liga info :-D

Czytajcie , czytajcie... i z programami ju? wi?cej nie grajcie :-D
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-02-17, 19:30    

I fraszka "Na nabo?nego" Jana Kochanowskiego:
Je?li nie grzeszysz jako mi powiadasz,
czemu si? mi?y tak cz?sto wspomagasz ?
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-02-17, 20:20    

DerekDarecki napisał/a:
Mam cich? nadziej?, ?e zrozumiesz swój b??d i albo nawrócisz si? lub pójdziesz st?d, bo wi?kszo?? i tak to wie, ?e przecie? nami?tnie wspomagasz si?. ;-)

Gorzej jak po?owa ludzi zniknie z lig :shock:
Cho? w?tpi? by ludzie si? przyznali, w dzisiejszych czasach honor i prawda przegrywaj? z cwaniactwem i d??eniem do celu bez skrupu?ów :roll:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
blaireQ 
Organizator


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 419
Wysłany: 2012-02-21, 18:16    

Tak suma sumarum to wszystko fajnie i pieknie ale to wcale nie jest zabawna sytuacja. Lepiej zeby byla liga w polowie pusta niz trzymac graczy co sobie pomagaja roznymi programami. Pewnie nikt sie nie przyzna do grania z pomoca bo to napewno wstd jak cholera. Ja powiem szczerze ze kiedys tez sobie sciagnalem jakas tam linijke ale... lepiej celuje bez pomocy linijek. Ale sciagnalem to tylko po to zeby sprawdzic czy to faktycznie dziala. Teraz juz te programy sa tak wypasne ze glowa boli ( wszystko na youtubie jest). Wczoraj rozmawialem z principlesem i przypomnial mi o pewnej kobitce zwanej Johana (nie wiem czy dobrze napisalem) ale na starym bilardzie wbijala wszystko z kazdej pozycji a rotacje takie miala ze az strach sobie przypomniec :))). Starzy gracze pewnie ja kojarza :) pare ladnych lat wstecz zabawa na grach byla swietna. Nie bylo zbyt wielu ludzi, byla wesola rywalizacja. Teraz robi sie coraz gorzej... Niestety... Pamietacie moze nazwe jeszcze innego portalu ktory mial bilard identyczny jak nasze poczciwe gamedesire?? Wiem ze gralem kiedys tam ale nie pamietam nazwy - moze ktos was sobie przypomnito niech da cynk. Jestem ciekaw czy to dalej istnieje. Dobra koncze wywody. A wracajac do sedna sprawy - grasz ze wspomaganie to lepiej sie wycofaj z ligi bo my nie tolerujemy oszustwa! Fair play przede wszystkim !!
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-02-21, 21:10    

To by?y czasy jak nie by?o programów, nie by?o kanciarzy, nie by?o chamów....
Bo jak inaczej nazwa? cwaniaków, co oszukuj? bilkowych maniaków :?:
Mo?e np. ty ma?y k?amczuszku, gr? w bilard masz w ma?ym paluszku.
Jednak tak nie wolno robi?, bo mo?na innym zaszkodzi? :?:
Nie nie, tak nie b?dziemy si? bawi?, chamstwo nale?y t?pi? i d?awi?.
Zwalcza? oszustów na ka?dym kroku, a? b?d? w tzw. ci??kim szoku. 8-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
[Cr@cK]
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-21, 23:47    

Johana to ta szwedka? Ona pono? na treningowym trenowa?a wbicia podczas gry :D ?†P KaBa j? przyczai? kiedy?, bo d?ugo nie wykonywa?a ruchu ;)
 
 
blaireQ 
Organizator


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 419
Wysłany: 2012-02-22, 09:53    

tia to ta szwedka skubana ;] ja nie rozumie i nigdy nie zrozumie po co oszukiwac ;/ przeciez gra to sama frajda raz sie wygrywa raz przegrywa - trzeba grac z honorem i szacunkiem dla innych. iektorzy tego nie rozumieja ;/
_________________
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-02-22, 21:22    

Jest taki program do nagrywania (CamStudio 2.0) je?li zawodnicy by si? zgodzili to mo?na by poprosi? o nagranie swojego spotkania ....
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-03-03, 20:50    

Kto si? wspomaga ten niedomaga, rzecz jasna umys?owo i oczywi?cie sportowo.
Po prostu oszukuje, ludzi kantuje, jest zwyk?ym zerem, a nawet frajerem. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-03-04, 07:55    

I znowu kilka podpowiedzi :mrgreen: :

:arrow: niedomaga- zaczyna? chorowa?; podupada? na zdrowiu; nie funkcjonowa? nale?ycie.
:arrow: kantuje- oszukuje ( lub odwrotnie :lol: )
:arrow: zerem- potocznie: cz?owiek nieprzedstawiaj?cy sob? ?adnej warto?ci, niemaj?cy ?adnych umiej?tno?ci :mrgreen:
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-11, 23:07    

Witam serdecznie starych (i m?odych) wyjadaczy,

Jaka? plaga "oszukistów" si? zrobi?a ? Wszed?em tak sobie zobaczy? po d?ugim czasie i temat mnie w oczy porazi?. Darku - twoja poezja wci?? na topie :mrgreen: Szacun :mrgreen:
 
 
sienek200 

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 5
Wysłany: 2012-03-24, 16:03    

kalashnikov_ napisał/a:
Witam serdecznie starych (i m?odych) wyjadaczy,

Jaka? plaga "oszukistów" si? zrobi?a ? Wszed?em tak sobie zobaczy? po d?ugim czasie i temat mnie w oczy porazi?. Darku - twoja poezja wci?? na topie :mrgreen: Szacun :mrgreen:


Gracze graj?cy programami byli zawsze. Nawet w czasach starych bilardow. Tylko wtedy bylo to bardziej waskie grono ;]. A w ligach tu od czasu do czasu przewalaja sie gracze oszukujacy programami. Aktualnie to np. Arielos1984. Delikwent pracuje sobie bardzo szybko na 4evera ;]
 
 
 
bilardy.info 
Organizator
Prezes


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 135
Wysłany: 2012-07-24, 15:58    

Dzisiaj zosta?a podj?ta decyzja w Zarz?dzie wwwBILARDYinfo o do?ywotnim usuni?ciu gracza jaxdd. Powodem by?o stosowanie nieuczciwych programów wspomagaj?cych. Zawodnik zosta? natychmiastowo wydalony z naszego serwisu oraz turniejów, w których bierze udzia?.
Pami?taj graczu, Twoim celem jest wygrywanie, natomiast trzeba to robi? samemu, nie poprzez wspomaganie. ;-)
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-11-27, 17:24    

Oszu?ci jednak nadal szwindluj?, wci?? si? wspomagaj? i graczy wa?kuj?.
My?l?, ?e tego nie wida? i nikt si? nie dowie, s? w wielkim b??dzie, ka?dy to powie.
Ka?dy kto tylko musi mecz z takim zagra?, najlepiej wtedy oszustwo nagra?.
Wrzuci? na neta, obna?y? czitera, niech wszyscy widz?, ?e go?ciu si? wspiera.
Niech wszyscy zobacz? kto oszukuje i innym nerwy i czas marnuje.
;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-29, 14:44    

W jaki sposób idzie sprawdzi?, ?e kto? gra z "wspomaganiem"?
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-11-29, 16:06    

Je?li komu? kijek le?y oko?o 10-15 sekund i potem nast?puje wycelowanie, a nast?pnie strza?, oczywi?cie skuteczny. Taka sytuacja powtarza si? za ka?dym razem kiedy trzeba wbi? dosy? trudn? bil?. W przypadku ?atwiutkich, zawodnik nie musi korzysta? z pomocy. Czysty gracz od razu ?apie kija i zaczyna celowa?, nie le?y on mu przez kilkana?cie sekund w pozycji wyj?ciowej. Najgorsze jest jednak to, ?e wspomaga? si? mog? bardzo dobrzy gracze, czyli b?d? to robi? sporadycznie, a wtedy ci??ko takiemu udowodni? oszustwo. By? mo?e jest te? jaki? program, który ca?kowicie gra za ciebie. Kto ma jakie? wiadomo?ci na ten temat i chcia?by je ujawni? aby wyt?pi? oszustów, bardzo prosz? o podzielenie si? informacjami. :-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-11-29, 19:03    

A mo?e spróbujemy w ten sposób, ?e b?dziemy prosi? danego gracza aby z 2 lub 3 zawodnikami nagra? swój mecz. Porównamy wtedy wyniki jakie osi?gn?? gdy nagrywa? mecz i tego nie robi? :-?
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group