wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kultura ligowców
Autor Wiadomość
Niszczak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 17:02    

...Nie..którzy gracze zadobrze sie tu czuj?...
Ostatnio zmieniony przez Niszczak 2008-04-09, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:39    

niektórzy * ;-)
W?a?nie Niszczaku...kiedy dostan? zwrot za sponsorowany przez ciebie turniej gdzie musia?em wy?o?y? WG$ za niego ? :-)
 
 
Niszczak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:52    

Latin_Soul napisał/a:
niektórzy * ;-)
W?a?nie Niszczaku...kiedy dostan? zwrot za sponsorowany przez ciebie turniej gdzie musia?em wy?o?y? WG$ za niego ? :-)

Ty tego nadal nierozumiesz wystarczy pogadac ze Zmak... (i po co sie osmieszasz)
Ostatnio zmieniony przez Niszczak 2008-04-09, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 19:40    

Latin... prawie za kazda raz? robisz to co niszczak napisa? w nawiasie :) PS. wiedzialem ze pod kolejnym postem Woza sie podpiszesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (jak zawsze bez sensu, z prowokacj?, nie tylko ja to widz?. Opanuj troch? swoje zwieracze i zamilcz jak nie jestes w temacie, a tylko masz ochote mi dogryza? :) administratorzy to widz? :shock: ) heh
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-09, 21:41    

Latin_Soul zrezygnowa?e? z gry w ligach, nast?pnie zrezygnowa?e? z admina, a teraz robisz zamieszanie na forum. Dostajesz ostrze?enie, zastanów si? nast?pnym razem co piszesz, czy to ma jaki? sens i po co to piszesz.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 23:41    

Ostrze?enie jak najbardziej s?uszne. Jaki? czas temu ju? pisa?em, ?e niepotrzebnie prowokujesz i sko?czy?o si? to tak jak sko?czy? si? powinno.
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 08:13    

:lol: Prawid?owo :!: :mrgreen: dobra, teraz nie czas na gadanie ! czas sie wzi?? za ligi ! powo wszystkim :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-04-10, 08:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 09:24    

wiedzia?e? ,bo m?dry jeste?....
Walcie sobie te ostrze?enia za to,?e chc? swojego...buehehehehe :mrgreen:
Zmak nie raczy ruszy? swych czcigodnych paluszków by mi odpisa? w tym temacie i chyba jest ma?o powa?ny razem z tob? skoro uwa?acie,?e nawet teraz si? zamkn? w kwestii swojej kasy wi?c b?de pisa? o tym tu a? dostan? co moje ;-)
Ty si? o?mieszy?e? jak na swój sponsorowany turniej nie przyszed?e? i ja musia?em ?wieci? oczami i swoj? kieszeni? :roll:
A ja na swoj? kas? mam czelno?? czeka? dalej i upomina? si? o ni? b?d? ;-)
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-04-10, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-10, 10:02    

Latin_Soul poniewa? ostatnio zachowujesz si? jak dziecko, ?eby? nie p?aka? przela?em ci 200k, czyli tyle ile si? domaga?e?. To jest moja dobra wola, a nie obowi?zek. Nie dosta?e? ostrze?enia: "za to,?e chc? swojego". Je?eli nie chce ci si? przeczyta? wyja?nienia, to zacytuj? go tu:
"Prowokawanie u?ytkowników do niew?a?ciwych wypowiedzi i robienie zamieszania na forum."
Moje "czcigode paluszki" s? warte wi?cej ni? mo?e ci si? wydawa?.
Wyja?ni?em ci wcze?niej dlaczego niszczak19 nie by? obecny na turnieju ale w tej sytuacji napisz?, ?eby wszyscy wiedzieli. W dniu kiedy odbywa? si? turniej niszczak19 nie mia? dost?pu do internetu z powodu awarii. Ka?dego mo?e to spotka?. Nast?pnego dnia napisa? mi co si? sta?o, przeprosi?, podzi?kowa? za zaufanie (da?em na turki swoj? kas?) i przela? na moje konto W$ w ilo?ci wi?kszej ni? powinien, przeznaczy?em je na kolejne turnieje.
Temat uwa?am za zako?czony.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 18:00    

a ja nadal nie wiem o co chodzi :?: :lol: :-(
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-04-10, 19:40    

tomku najwa?niejsze, ?e osoby zainteresowane wiedz? o co chodzi...

Zmaku napisa? : "Temat zako?czony" wi?c nie ma sensu dalej rozwleka? historii...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 21:54    

ale nie chodzi mi tu o sytuacje z Latinem :-P

tylko o jakies zarzuty Szakala wobec mojej osoby ;-)
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 20:15    

Co Was op?ta?o ch?opaki :roll: ;>
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-19, 19:49    

Porusz? niewygodny dla nas temat ale jednak ci?gle przewijaj?cy si? przez pokoje bilardowe w których grywam.

Bycie graczem info to niew?tpliwy zaszczyt który dla niektórych graczy zamienia si? w but? oraz w pych? ...... dowodem na to s? opinie zupe?nie obcych i tych znajomych nam zawodników, których spotykamy przy kolorowym suknie.

Graj?c w jednym z turniejów na new bilardzie spotka?em ogólnie znanego gracza którego nicku nie ujawni? - gdy? spowodowa?oby to niepotrzebne zamieszanie a jest to gracz o wysokiej kulturze osobistej....

Wspomn?, i? mojemu nickowi na new bilardzie towarzyszy znak "czerwonej bili"....

Kiedy w kolejnej rundzie napotka?em tego? w?a?nie gracza, spodziewa?em si? sympatycznej wymiany zda?....nic bardziej mylnego....
Cytuj?:
" nic do Ciebie nie mam i paru z bilardów info, jest tam kilku graczy na wysokim poziomie ale du?a cz??? to "orgia pychy, braku wychowania, szacunku dla kogokolwiek" st?d moja reakcja na znaczek bilardów info- przepraszam Ci? je?li urazi?em".....

Podkre?lam, ?e to nie pierwsza taka opinia z któr? si? spotka?em .....

W zwi?zku z tym apeluj? o zastrze?enie znaku "czerwonej bili" nie mo?e by? ona etykiet? ludzi którzy maj? tak negatywny wp?yw na nasz serwis i dzia?aj? na jego szkod?.

Etykieta powinna by? zaszczytem, wyró?nieniem i odpowiedzialno?ci? z któr? gracz powinien si? liczy?.....

To si? nagada?em ;-) ale chyba warto by?o o tym wspomnie?....
 
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-19, 21:58    

To nie serwis tworzy graczy,
gracze kreuj? serwis taki,
zachowanie, s?owa, czyny,
s? serwisem jaki widzimy.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-20, 11:27    

W mojej wypowiedzi k?ad? nacisk na znak firmowy "www.bilardy.info" ...... to ?e w naszych ligach b?d? gracze tacy czy owacy jest spraw? oczywist?, lecz nie wszyscy powinni legitymowa? si? znakiem firmowym..... sam mog? si? takiego pozby?, je?li kto? uzna, ?e ma mi co? do zarzucenia, co uw?acza graczowi info.... to tyle panie Karolu :-D
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-04-20, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 12:04    

No ja si? tutaj z Krzysiem ca?kowicie zgadzam. Nie sztuk? jest zapisa? si? do ligi jakiego? serwisu, zagra? jedn? edycj?, wrzuci? sobie od razu logo na profil, narobi? bajzlu i sobie pój??. Tworzymy grup? ludzi, jak?? ca?o??, a takie sytuacje, zachowania jednostek rzutuj? potem na ca?y serwis. Niestety z tym chyba nic nie zrobimy. Nie mo?emy mówi? nikomu co mo?e, a czego nie mo?e wrzuca? sobie w swój profil.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-20, 16:40    

Chyba ?e zastrze?emy znak ;-) wtedy b?d? go mie? wybrani .... wybierani np. poprzez g?osowanie zarz?du ;) zastrzeganie to nic strasznego ...trzeba tylko przy tym pobiega? ;-)
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-04-20, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 18:08    

CJINCLNJMO napisał/a:
Chyba ?e zastrze?emy znak ;-) wtedy b?d? go mie? wybrani .... wybierani np. poprzez g?osowanie zarz?du ;) zastrzeganie to nic strasznego ...trzeba tylko przy tym pobiega? ;-)


To o czym mówisz to kompletna utopie, ?eby tego upilnowa? to by? musia? biega? po grach online i sprawdza? codziennie czy kto? nie ma emblematu w profilu, co jak wiemy jest absolutnie niewykonalne.

Ogólnie rzecz bior?c temat tzw reprezentowania serwisu ju? przerabiali?my w kontek?cie meczów mi?dzypokojowych, gdzie mia?y miejsce jakie? spotkania ad hock w których nasze barwy reprezentowa?y kompletnie nieznane nicki. Wypowied? z naszej strony by?a i jest jednoznaczna, ja generalnie reprezentowa?em pogl?d ?e gra? powinni ci którzy zas?u?yli na to, a nie ten kto najlepiej gra, ale z serwisem ma styczno?? miesi?c, albo jest czyim? koleg?. Temat rzeka, ale nie do upilnowania tak naprawd?. Co dopiero kwestia wklejania sobie logo w profilu. Przecie? nie b?dziemy nikogo kara? za to, ?e promuje w ten sposób nasz serwis, ale nie dosta? na to zgody. A je?li jak mówisz jest niegodny bo zachowuje si? tak a nie inaczej to mo?na go ukara? za konkretne zachowania je?li s? dowody. Problem w tym ?e wi?kszo?? z tych którym zale?y na kulturze, nie zg?asza nawet takich przypadków bo jak to mówi?: "nie s? donosicielami". Generalnie jak kto? widzi i nie zg?asza to tak samo dzia?a na szkod? serwisu jak ten co przekracza pewne kanony zachowa?.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-20, 18:25    

I owszem, mo?e i temat lekko w kontek?cie partyzantki..... ale tak mnie uj??a wypowied? kolegi z WP który nie mo?e ju? patrze? na nasz emblemat..... , ?e zdecydowa?em si? poruszy? ów temat i dowiem si? co mo?na a czego nie w tym kontek?cie ;-)
 
 
 
ECTHELLION
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 02:58    

to teraz CJINCLNJMO wyja?nij czy ja mog? nosi? ten emblemat ;) albo jak dosta? si? do waszej ekipy ;)

pzdr for all

P.S. a co do kultury niektórych graczy to có?.. lepiej na ten temat nie rozmawia? ;)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-04, 08:14    

Z informacji które znala?em, wynika ?e znak "www.bilardy.info" móg?by zosta? opatentowanym znakiem towarowym.

Jest kilka w?tków prawno -proceduralnych o których na forum nie b?d? si? rozpisywa?, jesli kto? z zarz?du b?dzie chcia? o tym porozmawia? zapraszam do dyskusji na PW.

A narazie Etchellionie je?li czujesz tak? potrzeb?, no? znak czerwonej bili i rozs?awiaj imi? jej :mrgreen:
 
 
 
Rammstein_grzegorz1108 
grzegorz1108 moje

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-05, 22:43    

pytam na jest liga na zapy
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-05, 23:11    

grzegorz1108 napisał/a:
pytam na jest liga na zapy

Mo?e ja?niej :?: :lol:
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-06, 09:08    

Wojtek chodzi?o chyba o: liga na pytam na zapy jest .... :mrgreen:
 
 
 
Rammstein_grzegorz1108 
grzegorz1108 moje

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-06, 16:51    

kalashnikov_, zapisz mnie liga na bilard8 uk
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2388
Wysłany: 2008-05-06, 17:17    Co za go?? :)

Pos?uchaj ch?opczyku, albo jeste? jeszcze przedszkolakiem, albo nie wiem dlaczego nie dociera do Ciebie to co próbujemy Ci napisa?.
Do??czy?e? wczoraj do grupy "Zapisy do Ligi B8UK NEW". Ok, w porz?dku, nie ma sprawy, ale ?eby u nas gra? trzeba spe?nia? minimalne wymogi, a takimi s? mi?dzy innymi posiadanie konta na grach przez co najmniej 60 dni. Wchodz?c w Twój profil nie mo?na tego stwierdzi?, bo si? "zaszy?e?", jak szympans w d?ungli, przepraszam, ale ju? nie mog? si? powstrzyma?, bo zosta?em wytr?cony z równowagi. :-D
Dobra, wysy?amy PW, w którym t?umaczymy o co biega.
B8UK.NEW w PW napisał/a:
Witaj. Aby?my mogli zapisa? Ci? do Ligi B8UK NEW musimy wiedzie? od kiedy jeste? posiadaczem konta na grach. W tym celu albo odblokuj dost?p, albo dodaj jednego z nas organizatorów do listy przyjació?. Dopóki tego nie zrobisz nie b?dziemy mogli Ciebie zapisa? do naszej ligi.
Org. Ligi B8UK NEW
kalashnikov_ i DerekDarecki

Wiadomo?? zosta?a odebrana, wi?c powiniene? by? j? przeczyta?. Nast?pnie ?api? Ci? w pokoju na snookerze i bezpo?rednio pytam czy chcesz gra? w tej lidze. Odpowiadasz "nie". No dobra, nic si? nie sta?o odrzucam kandydatur? w grupie zapisów. Po chwili piszesz do mnie na Gadu czy jestem, mówi?, ?e tak, t?umacz? raz jeszcze, ?e musz? zajrzy? w konto, ale nic, tylko cisza. Hmn, my?l?, mo?e wy??czy? kompa i polecia? na podwórko do piaskownicy.............
Ale za moment przychodz? maile z informacj? o przy??czeniu do grupy zapisów B8UK NEW oraz B8UK u?ytkownika grzegorz1108, jeden, drugi, trzeci, czwarty. No tak znalaz? sobie zabawk? i zacz?? klika? na "do??cz - opu??", bo jak wszed?em, aby sprawdzi? to akurat musia? opu?ci?, gdy? nicka ju? nie by?o. Za kilka minut przychodzi PW o tre?ci :
grzegorz1108 w PW napisał/a:
Skrzynka :: Wiadomo??
Od: grzegorz1108
Do: B8UK.NEW
Wys?any: Dzisiaj 16:36
Temat: Re: Liga B8UK NEW - info
zapisz mnie liga masz

Nie wiem co to za gwara, bo nie spotka?em si? nigdzie w Polsce z takimi s?ówkami, ale na pewno nie jest to ?l?ski, ani góralski. :-D
No i w po?cie powy?ej kolega szuka pomocy u Ka?asznikova, tyle tylko, ?e Ka?asznikov i ja to jedna firma. :-D
Tak, wi?c pisz? ju? po raz ostatni, je?li chcesz gra? w naszych ligach udost?pnij oboj?tnie któremu organizatorowi swoje konto na grach, aby móg? zobaczy? czy ma ono minimum 60 dni i je?li spe?niasz ten wymóg zapiszemy Ci? Grzesiu bez przeszkód. :-D
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 18:01    

To mnie rozbawi?e? Derek :D:D:D:D

W ka?dym razie te? otrzyma?em PW od kolegi z podobnym tekstem i te? zastanawia?em si? co mia? na my?li. Na forum wypowiedzi te? jakie? takie niby polsko-podobne, a jednak ma?o zrozumia?e :D
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 18:31    

hehehe :-P

Te posty bardziej by si? nadawa?y do tematu "To trzeba zobaczy?" :lol:

Brawo dla organizatorów za anielsk? cierpliwo?? i wyrozumia?o?? :-)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 18:37    

hahahahah Darek jest niesamowity :-P
jeszcze takiej sk?adni nie widzia?em :lol: wygl?da to jakby go?ciu t?umaczy? z translatora :-P ciekawych ludzi mo?na spotka? w necie :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group