wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kultura ligowców
Autor Wiadomość
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-05-06, 18:49    

hahaha tez sie usmialem :). To moze byc gwara zaczerpnieta z pod Poznanskiego Suchego lasu. Ostatnio bedac przelotem wlasnie w tej miejscowosci stalem sobie pod bankomatem i nagle podszedl do mnie facet zadajac mi pytanie: "To ten ta biedronka tu?" zrobilem dziwna mine i powiedziawszy ze nie wiem odszedlem. Widze jednak ze to nie byl odosobniony przypadek :)
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 18:53    

Zemek, to skoro znajesz li t? gwar?, to przet?umacz co i jak to dla nas ?miertelników oznacza.
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-05-06, 19:20    

Chcialem tylko zaznaczyc ze mialem stycznosc z pewnym odlamem tejze gwary jednak o co chodzilo naszemu koledze moge sie tylko domyslac :)
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-05-06, 19:34    

Przyznam, ?e i ja mia?em styczno?? z owym grzegorzem. Wczoraj na snooku pisze do mnie: "zapisz mnie liga", napisa?em i wyt?umaczy?em gdzie mo?e to sam zrobi?. Po chwili znów widz?: "zapisz na liga mnie". Wys?a?em, mu link gdzie to mo?e zrobi?. Napisa? mi: "zapisz tur mnie na". Spyta?em czy jest obywatelem Polski... odpowiedzi nie uzyska?em.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 22:50    

Nie wiem czy ?mia? si? czy p?aka? :lol: Darek Mistrz :mrgreen:
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-05-07, 00:00    

Zapiszcie na mnie do liga tur cokolwiek ;-)

Kiedy? na studiach mielismy warsztaty z komunikacji interpersonalnej szeroko poj?tej - mysle ?e kolega Grzegorz by?by ca?kiem niez?ym kandydatem na " podmiot - obiekt" badawczy w tym zakresie :)

W kazdym razie serdecznie Go pozdrawiam :-D
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-05-07, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-07, 06:53    

Madzia, wpierw mu si? dosta?o a teraz go pozdrawiasz..... napewno teraz czuje si? duzo lepiej ;-) ..... to taki marnotrawny syn który wraca do ?ask :-D
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-05-07, 08:01    

Jest szko?a, która mówi:
"Ludzie ?miej? si? z tego, co ?mieszne, albo z tego czego nie rozumiej?..."

W tym kontekcie nie wiadmo, kto z nas jest bardziej ?mieszny :P
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-07, 09:04    

Tym bardziej ?e zrozumia?a? mój post na powa?nie..... ;-) a o ?mieszno?ci nas obojaga mam nadziej? ?e mo?na si? wypowiada? tylko w pozytywnym kontek?cie.... :-)
 
 
 
Limfanatic
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-07, 23:08    

ch?opak ma swój j?zyk, a wy si? z niego ?miejecie :mrgreen:

Ja zasypuje jego skrzynk? prywatnymi wiadomo?ciami, bo chc? si? dowiedzie? wi?cej na temat tego pi?knego j?zyka, mo?e pod nim kryj? si? równie? kultura czy obyczaje tego forumowicza, lec? spamowa? dalej ;p
 
 
ECTHELLION
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 01:12    

mo?e Ci pomóc ?:) a najlepiej wszyscy to zróbmy xD
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 09:17    

A ja troche na inny temat. W sumie gram ju? w Ex snookera troche i poza jednoosobowym wyjatkiem kultura tam zawsze byla nienaganna. Jednakze w rozgrywkach PL czesto jest dane spotyka? si? z graczami z lig ni?szych tak jak i w tym miesiacu.

No i tym samym chcia?bym zaznaczy? - koledzy snookerzy?ci uwazajcie na niejakiego dawidekooooo. Rok temu gralem z nim w lidze tu na info i mnie zwyzywal i dostal warna :) Potem lige olal i wylecial. Ostatnio znow sie zapisal i teraz trafilem na niego znowu w Pucharze Ligi. Choc obylo sie tym razem bez wyzwisk to gra z nim do kulturalnych i fair nie nalezy. Non stop na stole przeszkadza w grze , po czym nie gratuluje wygranych frejmow , kazde zagranie w niewyszukany sposob komentuje nie dajac nawet chwili na spokoj i koncetracje na grze i potem sie nie trafia latwych bil. Chlopaczek jest z pokoju znanego na calym WP ze swojej "wyszukanej" kultury i ma typow? dla niego sredni? wieku - 14 lat lub cos kolo tego. ( Co do pokoju to oczywi?cie s? tam wyj?tki - np dawk11 - grajacy tez na info w Ex - bardzo porzadny gracz )

Na proby zwrocenia mu uwagi ma jedynie argument ze "on nie umie przegrywac" :lol: Ewentualnie sie wysilil jeszcze na to aby mi komende podpowiedzie? :
- "jak masz problem to wpisz #ignore dawidekooooo" :lol: :lol: :lol:
No coz mialem czysty uklad na wygran? podczas tej jego gadki no ale swoje zrobi?. Osiagnal Cel - wygral - niech sie cieszy akurat to jest tu najmniej istotne bo ja gram dla przyjemnosci a nie dla zwyciestwa za wszelka cene lecz gra z taka osoba przyjemnosci mi nie sprawia i wogole sie zastanawiam czy przy kolejnej ewentualnej koniecznosci gry z nim wogole podchodzi? do meczu. A jesli tak to tylko z udzialem sedziego.

Jestem zbyt powa?nym cz?owiekiem ?eby si? u?era? z takim po raz kolejny. Zreszt? gram ju? troszke w serwisie w rozgrywkach snookerowych i my?le ,?e ka?dy ma wyrobion? opinie na mój temat.

Pozostaje miec nadzieje ze nasz 14-latek nie awansuje nigdy do Ex snookera. W sumie cieniutki jest wi?c raczej nie powinien. Ponoc maxy za to dobrze ustawia.

Chyba koniec zreszt? tacy jak on w sumie nie s? warci nawet tylu s?ów. Mo?na ich jednym s?owem podsumowa? : "?enada". Jednak napisalem to aby ostrzec innych. Pozdro dla normalnych graczy.
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-05-09, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 10:58    

kb_3riseFast, popieram Cie ;) trafi?em na niego w mistrzostwach snooka i od razu mia?em z nim problem... ja ju? powiedzia?em, ?e nie bede z nim gra? jak nie bedzie organizatora na stole, bo dzieciak jest naprawd? wkurzaj?cy :-P
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 11:42    

Skarga, skarg? ... Nie bronie tego ch?opaka, który zachowa? si? jak si? zachowa?... ale czasem jak piszecie takie opinie na kogo? temat to troch? si? pohamujcie, bez przesady...
Czytaj?c Twój post nie pomy?la?am dobrze ani o ch?opaku,który robi? problemy ani o Tobie kb, ze wzgl?du na to w jaki sposób si? wyra?a?e?-bez urazy.


Ten fragmencik chocia? :

Cytat:
Pozostaje miec nadzieje ze nasz 14-latek nie awansuje nigdy do Ex snookera. W sumie cieniutki jest wi?c raczej nie powinien.


Cieniutki ... zale?y dla kogo cieniutki, mo?e dla Ciebie... dla kogo? innego mo?e by? bardzo dobrym graczem.
Ostatnio zmieniony przez lobuziarkaaa 2008-05-09, 13:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 13:04    

Istotnie wskazane by by?o komentowa?, ale tylko na odpowiednim poziomie kulturalnym.

Ponadto, je?li co? Tobie przeszkadza, warto by by?o o tym wspomnie? przeciwnikowi w jak najbardziej przejrzysty sposób.
Np.:
"Móg?bym Ciebie prosi? o zachowanie ciszy podczas gry? Przeszkadza mi to w skupieniu."

Nie twierdz? ?e tego nie robisz, ale je?li oczekujesz kultury, to poka? przyk?ad takowej.
Nakierowuj gracza na poprawny kurs wys?awiania si? i zachowania poprzez jego zrozumienie Twoich argumentów, a nie umieszczaniem nieprawid?owo?ci na forum.
Tutaj powinny si? znajdowa? tylko recydywy, których ju? nie sposób nawróci? na poprawno?? (aczkolwiek s?dz? ?e wszystko jest mo?liwe).
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 14:39    

Po cz??ci zgodz? si? z Waszymi uwagami co do formy wypowiedzi kb_3riseFast jakkolwiek z drugiej strony to o czym mówisz Dieter w tym przypadku nie zda?oby egzaminu. Sam gra?em z dawidekooooo puchar ligi i mam podobne odczucia. Po ka?dym nieudanym zagraniu marudzenie na chacie, rozpatrywanie gry w kategoriach farta (je?li przeciwnikowi wyjdzie co?) albo pecha (jesli jemu nie wyjdzie). Ja ca?y mecz zachowywa?em spokój w sumie, ignorowa?em te wypowiedzi, jednak na koniec meczu pokusi?em o podsumowanie w którym napisa?em mu co my?l? o tego typu zachowania. Na odpowied? dosta?em info, ?ebym go nie prowokowa? bo jest wkurzony. Co wi?cej doda?, ?e ka?dy to wie ?e on si? wkurza i tak si? zachowuje z czego jak rozumiem wniosek jest taki, ?e jemu z tym dobrze i nikt nie jest w stanie temu zaradzi?. Chcia?bym o?wiadczy? publicznie, ?e nie interesuje nas czy w innym pokoju ludzie toleruj? tego typu zachowania bo "dawidekoooo tam ma". U nas w ka?dym razie si? nie toleruje.

Na meczu z tomekwoz te? chwil? by?em, jednak?e ze wzgl?du na fakt, ?e podczas mojej nieobecno?ci nic negatywnego si? nie wydarzy?o (poza k?ótni? graczy z której nie wynika?o kto jest winny) to nie podj??em ?adnych akcji. Po swoim meczu tez akcji nie podejmowa?em bo by?em stron? w sprawie tzn ewentualna decyzja mog?aby by? odebrana jako uzyskanie korzy?ci w?asnej. Natomiast b?d? si? mocno przygl?da? zachowaniu tego gracza w rozgrywkach prowadzonych przeze mnie i je?eli otrzymam informacje i dowody w postaci screenów np na podobne tzn negatywne zachowania to b?d? reagowa?. Ale chce podkre?li? ?e bez zg?oszenia o takim zachowaniu popartego odpowiednimi dowodami, nie ma podstaw do jakichkolwiek reakcji.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-09, 14:43    

Upominanie graczy, którzy podczas meczu zachowuj? si? niekulturalnie, nie bardzo przynosi skutek..... niestety...... pewnie zdajesz sobie z tego spraw? Karolu, dlatego lekko rozumiem roz?alenie kb_3riseFast.

Takie zachowanie przeciwnika potrafi cz?owieka wyprowadzi? z równowagi...... ale faktycznie zwracaj?c komu? uwag? staram si? sam trzyma? ci?nienie..... je?li si? to nie udaj? zrównuj? si? tak naprawd? z tym na którego narzekam :-P
 
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 16:44    

Dieter napisał/a:

Ponadto, je?li co? Tobie przeszkadza, warto by by?o o tym wspomnie? przeciwnikowi w jak najbardziej przejrzysty sposób.
Np.:
"Móg?bym Ciebie prosi? o zachowanie ciszy podczas gry? Przeszkadza mi to w skupieniu."


CJINCLNJMO napisał/a:
ale faktycznie zwracaj?c komu? uwag? staram si? sam trzyma? ci?nienie..... je?li si? to nie udaj? zrównuj? si? tak naprawd? z tym na którego narzekam


Na stole podczas meczu wlasnie w podobny sposob si? wyrazi?em. Odpowiedzi? na kolejn? juz bezskuteczn? pro?b? by?o : "nic nie poradze ze nie umiem przegrywac" i "jak masz problem wpisz ignore dawidekooo". ?adnych innych uwag podczas meczu z mojej strony nie by?o.

Cytat:
Pozostaje miec nadzieje ze nasz 14-latek nie awansuje nigdy do Ex snookera. W sumie cieniutki jest wi?c raczej nie powinien.
to jest moja prywatna opinia po obserwacjach tego "gracza" pod któr? sie podpisuje i umiescilem j? tylko tu na forum opisuj?c problem i swoje odczucia na temat ewentualnych kolejnych spotka? z tym "graczem". Gra w lidze i tym podobnych rozgrywkach ma byc w moim rozumieniu przyjemno?ci?. Z szacunkiem dla przeciwnika i w kulturalnej atmosferze. Graj?c z takimi jak on , o przyjemno?ci z gry ci?zko mówic.

Kipcior napisał/a:
Ale chce podkre?li? ?e bez zg?oszenia o takim zachowaniu popartego odpowiednimi dowodami, nie ma podstaw do jakichkolwiek reakcji.


To jest jasne akurat , w sumie nie by?o moj? intencj? wyci?ganie konsekwencji dlatego nawet screenów nie robi?em , a jedynie ostrze?enie przed nim pozosta?ych graczy którzy b?d? mie? z nim do czynienia. Dlatego wlasnie moja reakcja na to zdarzenie ma miejsce na forum publicznym a nie np PM do organizatora. Gram tu ju? ponad rok , pó?tora chyba tak?e my?le , ?e osobom do których jest skierowane to co napisalem w zupelnosci wystarczy :) Kto mnie zna ten wie , ?e jestem spokojny podczas gry , zreszt? przez te pó?tora roku to jedyna sprawa któr? zdecydowa?em si? poruszy? na forum w zwi?zku z tym wiadomo chyba ze z b?ahych powodów tego nie robie. Zreszt? widze po powy?szych wypowiedziach , ?e coponiektórzy juz mieli z tym "graczem" do czynienia potwierdzaj?c tylko moj? opini?.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-05-09, 16:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
waffen.sch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 17:24    

Witam
Nie o koledze dawidekooooo to b?dzie, lecz o wielce podobnej sytuacji. Otó? gra?em jaki? czas temu u was Lig? b8-new i by?o ca?kiem mi?o, do czasu... Pierwszy miesi?c grania, spotkanie z sienek200 - gra przebiega ca?kiem ok, po za tym, ?e rywal nie jest zdolny przywita? si?, po?egna?, itp. Bez s?owa ca?? gra i bez s?owa zej?cie po pora?ce. Mog? to nawet zrozumie?, gdy? ten mecz podra?ni? zapewne "ambicj?" kolegi. Drugi miesi?c - sytuacja odmienna: od pocz?tku "atak" niejako komentarzy, zasypanie czatu s?owotokiem. Niektórym to nie przeszkadza, bo lubi? pogra? i pisa? w takcie. Ja tak nie potrafi? - chc? si? na grze skupi?. Raz, czy dwa razy prosz? rywala i spokój na czacie - co przynios?o odwrotny skutek, a poza tym jako? "poziom" spad? tej pisaniny do okolic "podwórkowego trzepaka", ?e tak sie wyra??. Przy stanie (je?li mnie pami?? nie myli) 2:1 dla sienka oznajmi?em, ?e ko?czymy te gr?, daj? walkowera. Lubie pogra? w spokoju, w kulturalnej atmosferze, gdy widz? i czuj? jednocze?nie, ?e "presja" wyniku nie psuje podstawowej idei: spotkania mi?dzy lud?mi. Wynik nie jest najwa?niejszy przecie?. Posz?y po tym ze strony kolegi jakie? uwagi, których cytowa? nie b?d?. Zostawi?em to, poda?em wynik KaBie - gra sko?czona, temat zamkni?ty. Chyba 2 dni pó?niej KaBa w?a?nie pisze do mnie, ?e sugeruje doko?czenie meczu od stanu 2:1 przy Jego obecno?ci (to chyba efekt dzia?ania luxora, który by? obecny przy mojej grze z sienkem). Uzna?em, ?e gra nie ma sensu - sienka to niczego nie nauczy, mnie szale?stwo rywalizacji nie op?ta?o, a na wyniki nigdy mi nie zale?a?o.
Dlaczego o tym pisz??
Szacunek z mojej strony dla KaBy, ?e "co? chcia? zrobi?". Po drugie: je?li rozgrywki ligowe maja by? okazj? do spotkania graczy o pewnym (domy?lnie: wysokim) poziomie gry, to niechaj te? poziom kultury b?dzie weryfikowany. W pokoju, w którym gram teraz Lig? wprowadzili?my mi?dzy innymi zasad?, ?e gracz, który da? sie pozna? organizatorom lub innym uczestnikom jako gracz bez kultury - nie zagra. Rozwi?zanie mocne, zapewne kontrowersyjne, dalekie od doskona?o?ci - wiem o tym. Ale chc?c broni? pryncypiów czasem nie ma innego wyj?cia, jak takie arbitralne, ostre ci?cia. Zrezygnowa?em z Ligi u was w?a?nie dlatego: nie ma sensu gra?, skoro i tak b?d? musia? jakie? spotkania z góry odda? walkowerem, bo nie mam przyjemno?ci z gry, gdy "stó? do kulturalnych" nie nale?y. Rywalizacja - tak. Walka w duchu fairplay - tak. Ale nie za cen? m?czarni i irytacji z powodu zachowa? rywali. Najpierw rado?? z gry, z atmosfery towarzysz?cej "kulaniu kulek" - potem wynik, walka, itp.
To tyle z mojej strony.
pozdrawiam, Krzy?
 
 
dawidekooooo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 20:27    

kb_3riseFast napisał/a:
Non stop na stole przeszkadza w grze , po czym nie gratuluje wygranych frejmow , kazde zagranie w niewyszukany sposob komentuje nie dajac nawet chwili na spokoj i koncetracje na grze i potem sie nie trafia latwych bil.

niewiem gdzie w zasadach jest napisane, ?e po ka?dym frejmie przegranym trzeba gratulowa? :o :?: he, ciekawe :D niewiem czy masz skleroze czy co ale Ty te? komentowa?es i to sporo, a wi?c nie mów, ?e takie niewini?tko z Ciebie.
kb_3riseFast napisał/a:
jest z pokoju znanego na calym WP ze swojej "wyszukanej" kultury i ma typow? dla niego sredni? wieku - 14 lat lub cos kolo tego.

tu dowali?e? :mrgreen: :lol: to, ?e twój room to burdel to nie musisz innych obrzuca? b?otem, ahhh ta zazdro??.
kb_3riseFast napisał/a:
Pozostaje miec nadzieje ze nasz 14-latek nie awansuje nigdy do Ex snookera. W sumie cieniutki jest wi?c raczej nie powinien. Ponoc maxy za to dobrze ustawia.
a co boisz sie :) :?: ?mieszne z tymi maxami, hahahaha tylko taki argument masz, ?e ustawia :?: rozumiem, ?e lubisz maxy ustawia? ale nie mów tego o innych, dosta?e? za przeproszeniem w dupe<niewiem jak ty wygra?e? t? lige no ale dobra :D> i skarge piszesz... ale b?azen...
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 20:52    

dawidekooooo napisał/a:

tu dowali?e? :mrgreen: :lol: to, ?e twój room to burdel to nie musisz innych obrzuca? b?otem, ahhh ta zazdro??.
kb_3riseFast napisał/a:
Pozostaje miec nadzieje ze nasz 14-latek nie awansuje nigdy do Ex snookera. W sumie cieniutki jest wi?c raczej nie powinien. Ponoc maxy za to dobrze ustawia.
a co boisz sie :) :?: ?mieszne z tymi maxami, hahahaha tylko taki argument masz, ?e ustawia :?: rozumiem, ?e lubisz maxy ustawia? ale nie mów tego o innych, dosta?e? za przeproszeniem w dupe<niewiem jak ty wygra?e? t? lige no ale dobra :D> i skarge piszesz... ale b?azen...


I za powy?sz? wypowied? ostrze?enie. Gdyby to by?a pierwsza to mo?e bym odpu?ci?, ale bior?c pod uwag? ca?y kontekst to Twoja odpowied? na zarzuty tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ?e to decyzja s?uszna.
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-10, 15:18    

Có?.. Nic doda? nic uj??. Ka?dy widzi :-)
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-22, 09:53    

Dzisiaj dawidekooooo zaskoczy? mnie kolejny raz. Od razu mówi?: nie by? chamski, nic nie zrobi? co przeszkodzi?o by mi w grze, natomiast objawi? mi pewn? prawd? o której nie mia?em poj?cia. A mianowicie po którym? tam postawieniu przeze mnie prawid?owego snookera i jego z?ym wyj?ciu z tego snookera napisa?:

Cytat:

czy tutaj wszyscy tak chamsko graj?, ?e stawiaj? snookery w sytuacji kiedy maj? wbicie?


Do tej pory my?la?em, ?e gra si? po to ?eby wygra?, oczywi?cie zgodnie z przepisami, a wi?c wybiera si? najlepsze rozwi?zanie i np w sytuacji kiedy wbicie jest zwi?zane z ryzykiem, b?d? niemo?liwo?ci? kontrolowanego wyj?cia na kolejn? bil?, to warto wybra? czasem postawienie snookera co przynosi wi?ksze korzy?ci. Teraz ju? wiem, ?e mo?na to postrzega? inaczej :) Zastanawiam si? tylko czy nie wynika to z nieumiej?tno?ci gry taktycznej, w szczególno?ci wychodzenia ze snookera. A chcia?bym podkre?li? ?e to te? bardzo wa?ny element tej gry, o czym mo?e niektórzy nie wiedz?.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-22, 13:58    

wychodzi brak my?lenia :-P
Kipcior nie mo?na za wiele oczekiwa? ;-) zrozum ze graj? ludzie w ró?nym wieku, ale mnie najbardziej przera?a, ?e takie dzieci neostrady s? niereformowalne ... i co potem z nich wyro?nie :?: :roll:
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-22, 22:06    

tomekwoz5 napisał/a:
wychodzi brak my?lenia :-P
Kipcior nie mo?na za wiele oczekiwa? ;-) zrozum ze graj? ludzie w ró?nym wieku, ale mnie najbardziej przera?a, ?e takie dzieci neostrady s? niereformowalne ... i co potem z nich wyro?nie :?: :roll:


Mimo, ?e wypowiadasz si? przychylnie do mojej wypowiedzi, to jednak ton wypowiedzi jest mówi?c krótko nieodpowiedni. Musz? by? konsekwentny i skoro par? wypowiedzi wcze?niej ukara?em dawidekooooo za podobne wypowiedzi w stosunku do Ciebie, to teraz musz? da? i ostrze?enie Tobie.

Prosz? Ciebie oraz pozosta?e osoby, aby w wypowiedziach, nawet negatywnych odno?nie czyjego? zachowania, nie u?ywa? obra?liwych sformu?owa?. To, ?e kto? zachowa? si? tak a nie inaczej nie uprawnia nas do wyzywania, ka?d? ocen? zachowania mo?na wyrazi? w kulturalny sposób.
Ostatnio zmieniony przez kipcior 2008-05-22, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-22, 23:11    

Kipcior napisał/a:

Mimo, ?e wypowiadasz si? przychylnie do mojej wypowiedzi, to jednak ton wypowiedzi jest mówi?c krótko nieodpowiedni. Musz? by? konsekwentny i skoro par? wypowiedzi wcze?niej ukara?em dawidekooooo za podobne wypowiedzi w stosunku do Ciebie, to teraz musz? da? i ostrze?enie Tobie.


co niby takiego napisa?em ??
Moje osobiste zdanie jest takie, ?e jak kto? na si?? wbija bile, nie graj?c taktycznie i spokojnie, to wychodzi brak my?lenia. Czy to by?o jakie? obra?liwe ?? ca?a moja wypowiedz nie by?a skierowana do, dawiedekooo, lecz ogólnie odnosz?ca si? do m?odzie?y korzystaj?cej z internetu. Zdarza mi si? tu spotyka? na prawd? dziwne przypadki i zastanawiam si? co z takich ludzi wyro?nie, którzy od ma?ego siedz? na ró?nych chatach , grach online itp...
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-23, 01:21    

buahaahahahahhahahhahhahahahhahahahahahahaha tyle powiem ;D
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-23, 20:08    

Kipcior napisał/a:


Cytat:

czy tutaj wszyscy tak chamsko graj?, ?e stawiaj? snookery w sytuacji kiedy maj? wbicie?




Có? powiem tyle ?e jak wida? ró?ne s? definicje chamstwa w grze :lol: Co by ostrze?enia nie zaliczy? komentarz b?dzie krótki : LOL :)

A co do gry taktycznej to akurat Kipcior jest jednym z najlepszych graczy w snookera graj?cych taktycznie i wielu "kozaków" z ustawionymi maxami mo?e mu w tej grze buty czy?ci? :) I nie jest to wazelina tylko stwierdzenie faktu. Pozdro dla normalnych graczy :) <12>
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 15:17    

Nie ma jak u?ywa? ostrze?e? do w?asnych prywat,ego zosta?o naruszone ale rozumiem to - te? by mi g?upio by?o ;D ;)
 
 
Andrzem_6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 15:32    

Najwidoczniej tomek za bardzo troszczysz si? o innych ...
A ty Latin za bardzo lubisz mu wtórowa?...
Czas panowie zaj?? si? sob? ;]
A bez w?tpienia nikt wam ostrze?enia "za nic" nie da
Pozdrawiam. 8-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group