wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kultura ligowców
Autor Wiadomość
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 16:32    

Latin_Soul napisał/a:
Nie ma jak u?ywa? ostrze?e? do w?asnych prywat,ego zosta?o naruszone ale rozumiem to - te? by mi g?upio by?o ;D ;)


Hmm, no to nic nie rozumiesz bo mi nie jest g?upio :) Ponadto zastanawiam si? jakie to korzy?ci prywatne odnios??m podejmuj?c t? decyzj? i nijak ?adnych wymy?li? nie mog?.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 16:44    

Kipcior na gadu mi nie odpisa?e? i tu te? nic mi nie wyja?ni?e? ;)
Chcia?em normalnie porozmawia? co Cie tak urazi?o, ale widze, ze nie masz czasu dla mnie, albo nie masz konkretnych argumentów ;-) napisa?e? tylko, ?e ton by? nieodpowiedni :lol:
Pzdr
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 22:48    

W to,?e nic nie mo?esz wymy?li? to akurat wierz? ;)
Tomek...wszystko da si? podci?gn?? pod jakie? bzdury,sam wiesz ;)
Andzem ma chyba ch?? na admina twierdzy forum ;D
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-05-25, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-25, 08:57    

A latin ma ewidentn? ch?? na Tomkawoza5 (nie zazdroszcze - od razu pisz?) i na po?egnanie sie z forum za ci?g?e pisanie bezsensownych tekstów ;) wprowadzaj?ce na forum zamieszanie, k?otnie i prowokacje (tak tak, tez taki by?em :-] )
Latin napisał/a:
W to,?e nic nie mo?esz wymy?li? to akurat wierz? ;)
I jak wida? dalej r?niesz g?upa i jestes ironiczny wobec Kipciora ;)

PS. Co do ostrzezenia dla woza - zgodze sie ?e nie rozumiem czemu da? Kipcior.
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-27, 19:26    

No ja b?d? obiektywny i szczerze mówi?c tez nie rozumiem za co to ostrze?enie dla Tomka.
4SZAKAL4 napisał/a:
A latin ma ewidentn? ch?? na Tomkawoza5

:lol:

Mi si? wydaje Latin, ?e Tomek adwokata nie potrzebuje, wi?c sko?cz wstawia? krety?skie teksty, docinki, bo jest to ?a?osne, a do tego sam sobie mo?esz zaszkodzi?.
 
 
Limfanatic
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 08:38    

Ale panowie, troch? z tematu zeszli?cie :) W sumie dziedzina pokrewna, ale takie sprawy kto komu za co da? warna, powinni?cie sobie na pw za?atwia? :)
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-28, 23:26    

Napisz? tu zeby nie zakladac new temat. Zmak.. jestes m?dry facet ale to co w ogole wyprawiacie jako administratorzy tego forum.. to s? normalnie jaja jak berety. S?OWO WYGWIAZDGKOWANE jest cenzur? a nie pe?nym slowem. Od tego wlasnie jest cenzura. Domyslac sie mozna zawsze, ale wazne jak to wida?.

Daj mi od razu i 3 pstrzezenie to w ogole nie bede pisa?, bo chyba do tego zmierzacie. ?A?OSNE ! dos?ownie. Dziecinada maxymalna... normalnie jak w Auschwitz-Birkenau
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-11-29, 10:52    

Niedawno poda?e? 4SZAKAL4 link, którego nie powiniene? poda? ale nie dosta?e? (warunkowo) ostrze?enia. Inny u?ytkownik, który przez zapomnienie poda? niew?a?ciwy link, przyzna? ?e pode?ni? b??d i przeprosi?. Ty nie masz zwyczaju przyznawa? si? do niew?a?ciwych dzia?a? ale to nie ty ustanawiasz zasady obowi?zuj?ce na tym forum, je?eli si? z nimi nie zgadzasz to twój problem. Nie b?dziesz wp?ywa? swoimi wypowiedziami na moje dzia?ania, a porónywanie takiego drobiazgu do tak wielkiej tragedii ludzko?ci, o której wspomnia?e? to ju? jest niedopuszczalne. Wielokrotnie by?y problemy z twoj? kultur?, jaki? czas by? spokój i znów si? powtórzy?o. Twój ostatni post potwierdzi? to, ?e nie powiniene? wypowiada? si? publicznie i tak te? si? sta?o, otrzymujesz trzecie ostrze?enie.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-11-29, 11:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Szakal85
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 14:29    

Zmak napisał/a:
Wielokrotnie by?y problemy z twoj? kultur?, jaki? czas by? spokój i znów si? powtórzy?o


i ju? cenzura na nie b?d? !! WALI JUZ MNIE TO WSZYTKO cenzura przy doslownie. ?al ?al i jeszcze raz ?AL ! Jak ostatnio Kaba pocisnal na every tak powinienem ja zrobi bo tu ju? mózgi ze?arte wirtualem. to ja przeginam ?? nie :-) To WY przeginacie. Policjanci sie znalezli. ide stad w cenzura bo mam dosc.

a TERAZ CIESZCIE SIE ZYCIEM !!!!!!
NARRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosz? o usuniecie moich wszystkich zdj??, konta 4SZAKAL4 i tego.

Wszytstko, Dosc mam u?erania z Wami. Chory ?wiat.

PS. WALI mnie to czy wyedytujesz/skasujesz tego posta. Cieszy mnie to ze juz pare osob to widzialo i przyznalo mi racj? na gg !! TO MNIE TERAZ CIESZY hahahahah s? ludzie ktorzy mi mowia ze dokladnie tak jest jak mowie :]:]:]

Wszystkie niecenzuralne s?owa s? usuni?te przez zarz?d bilardy.info i ka?de kolejne u?yte przez kogokolwiek b?dzie karane ostrze?eniem, a? do zakazu pisania.
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 14:31    

hehe to samo by?o na every tylko ze kris polecia? :-P

ps. prosi?bym o usuni?cie napisu obok mojego nicku EX ORGANIZATOR
Ostatnio zmieniony przez KaBa89 2008-11-29, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 15:16    

Zachowanie podstaw kulturalnych jest zawsze wskazane bez wzgl?du na miejsce, w którym aktualnie si? cz?owiek znajduje. Forum internetowe, czat czy rynek miejski - nie ma to znaczenia.
Bez ró?nicy co si? s?dzi o tym serwisie, o ligach, o konkretnym cz?owieku czy jego dzia?aniach - nie ma ?adnych podstaw do tego by wypowiada? si? wulgarnie czy w jakikolwiek sposób ubli?a?.
Czy?by kultura by?a towarem deficytowym? :-?
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 15:25    

brawo :) hahah Zmak masz chyba jakie? problemy ze sob? ;)
Mnie tez wywalili z lig za nic ... bo wymy?lili sobie jaka? akcje, bez zadnych podstaw.. jeszcze trafiliscie na taki z?y moment, ?e akurat nie mia??m neta i nie mog?em w ogole gra?!!
zalllll mi was....
Zmak musisz by? niez?a cenzura w zyciu :mrgreen:
Pzdr moze kiedy? mi kto? odpisze na priv:D chyba nie macie argumentów ! 8-)

Wszystkie niecenzuralne s?owa s? usuni?te przez zarz?d bilardy.info i ka?de kolejne u?yte przez kogokolwiek b?dzie karane ostrze?eniem, a? do zakazu pisania.
 
 
Szakal85
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 15:48    

haaaaaaaaaaaaaaaahahahahah no to widze ?e szaleje :D

Dieter. Rozumiem Ciebie doskonale. W realu jak i tu. KIEDY TRZEBA TO TRZEBA jestem kulturalny. Ale CENZURALNE s?owo by?o i ma byc ostrzezenie?

przydala by sie jakas kolejna reforma w tym serwisie. Bo co niektorzy to szalej? na punkcie neta. to teraz powiedzcie mi, po cenzura jest CENZURA jak za s?owo cenzura daje sie ostrzezenie ??????????????

BUAHAHAHHA a jak ktos wkleja? DOWCIP [do tej pory s? s?owa wulagrne] i gwiazdkowa? slowa ? Jak ktos sie kiedys t?umaczyl wkejal z gg tresci i gwiazdkowa? s?owa ???

NO ALE cenzura ! SZAKAL TO SZAKAL! TRZEBA ! :-D eliminujmy tych NIEDOBRYCH buhaha to niedlugo nie bedzie kto mial Ci pisac na tym forum :]:]

PO?OWA serwisu ostrzezenie :-D :-D


[text z gg] "ja dla Zmaka mam ogromny szacunek za to co zrobi? dla serwisu i jako dla gracza, ale z tym forum przegina troszke"

tego typu dostaj? zdania ;] no ale kto ma racj? ? ADMIN ! :-D

Wszystkie niecenzuralne s?owa s? usuni?te przez zarz?d bilardy.info i ka?de kolejne u?yte przez kogokolwiek b?dzie karane ostrze?eniem, a? do zakazu pisania.
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 15:57    

fakt faktem Szakal ma ci?ty ozorek;> w sumie ka?dy ma:) tyle,ze nie ka?dy pokazuje to na publike;]

dajcie troche na luuuz. Zmak odpu?? :roll:

PS. pozdro dla ka?amarniczki :PPPPP
Ostatnio zmieniony przez Ania24051986 2008-11-29, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szakal85
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 16:05    

Zmak jeszcze jedno, nie inny uzytkownik tylko Daniel. Tutaj nie ma tajemnic. Wszyscy wszystko widza administratorze! - to FORUM! a ja czemu nie przeposilem i nie przyznalem sie do bledu ? bo mam swoje racje i uwazam ze to nie bylo niczym z?ym. Wiec nie bede przeprasza?, aha mam sie domyslac jak cos wklejam ze "ojoj to jest z?e" To wy jestescie od tego zeby ocenic z?e i dobre. Ja oceni?em ze nie bylo Z?E ! i mialem przepraszac lol. PRZEPRASZAM ?E ?YJ? ! Lepiej ZMAKU ????????????
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 18:07    

Podzia? na z?ych i dobrych cz?owiek sobie sam stwarza, segreguj?c na znajomych i tych których zna? nie chce. Podobnie jest z wyrazami, jest multum s?ów, których korzystanie nie ugodzi w ?adn? osob? - s? natomiast s?owa, których znaczenie i/lub wykorzystanie nie przynosi nic dobrego, w zwi?zku z czym ludzie ich ogl?da? zwyczajnie nie chc?. Bez wzgl?du na to czy s?owo b?dzie zagwiazdkowane, przekre?lone czy w jaki? inny sposób przekr?cone, kontekst wypowiedzi pozostaje niezmienny i zazwyczaj narusza wtenczas zasady forum. Zasady te, cho? ró?nie interpretowane, s? ogólnie przyj?tym kodeksem, nie tylko na tym forum, lecz tak?e na milionach innych.
Nie jestem przeciwnikiem wolno?ci wypowiedzi, ale sprzeciwiam si? korzystaniu ze s?ów, których znaczenie pozostawia wiele do ?yczenia w sferze zachowa? kulturowych. Trzeba mie? szacunek do ka?dego, bez wzgl?du na to co robi.
Wyj?tków nie przewiduj?. :-P
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2008-11-29, 18:48    Rze? niewini?tek

wszyscy troje jeste?cie ofiarami
naszego systemu manipulowania osobami
to my przecie? wami sterujemy
i robimy z wszystkimi zawsze co chcemy
jeste?my nieludzcy i nietolerancyjni
a wy spoko go?cie i nieprowokacyjni
to my wam zak?adamy na r?ce kajdanki
i traktujemy jak wi??niów z ?ubianki
tak, to my jeste?my t? si?? nieczyst?
i ka?dy to powie, bo jest oczywist?
?e zmaku, darecki i ca?a ich zgraja
tylko zawiesza, wywala i robi se jaja
z porz?dnych, uczciwych i spoko graczy
których nick name na forum sporo do?? znaczy
czy wy czytelnicy uwierzyliby?cie
?e Kaba i Wozu s? na czarnej li?cie ?
no przecie? ex organizator tak niedawno jeszcze
sam wrzuca? na czarn?, zaraz wam streszcze
jak pisa? ten i tamten za olewk? totaln?
a gracz xy, za postaw? niemoraln?
a przy okazji dopowiem Kabie'mu
?e napis usun?? mo?na samemu
wystarczy wej?? w opcje swego profilu
i tam sobie zmieni?, zobacz - przyfiluj
a tomek faktycznie jest te? niewinny
na miraculeksie gra? chyba kto? inny
na pewno nie on, bo nie mia? neta
i w pa?dzierniku nie gra?, no gdzie tam
no, a szakal weso?ek co mi?chem rzuca
jest te? niewinny, wi?c si? wyk?uca
o swoje racje i prawa do g?osu
kln?c ci?gle na Ma?ka, w sprawie donosu
jak to pojecha? z wi?zank? ?aciny
co mu na j?zyk przynios?y ?liny
jeste?cie niewinni, czy?ci i prawi
a zarz?d bilardów tylko was d?awi
przez ca?y tydzie?, a zw?aszcza w pi?tek
robi selekcj? - rze? niewini?tek
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-11-29, 22:06    

Gdyby kto? mia? w?tpliwo?ci lub nadziej? na zmiany to mówi?, ?e nie "odpuszcz?", poniewa? wulgaryzmy, chamstwo, oszustwa itp s? mi obce i chocia? wiem, ?e jest to walka z wiatrakami, nie tylko nie b?d? tego tolerowa? ale b?d? w miar? moich mo?liwo?ci i ch?ci eliminowa? tego typu zjawiska.
4SZAKAL4 dosta?e? zakaz pisania na forum wi?c nie powiniene? pisa? korzystaj?c z innego nicku.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-11-29, 22:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 22:15    

Zmak napisał/a:
Gdyby kto? mia? w?tpliwo?ci lub nadziej? na zmiany to mówi?, ?e nie "odpuszcz?", poniewa? wulgaryzmy, chamstwo, oszustwa itp s? mi obce i chocia? wiem, ?e jest to walka z wiatrakami, nie tylko nie b?d? tego tolerowa? ale b?d? w miar? moich mo?liwo?ci i ch?ci eliminowa? tego typu zjawiska.
4SZAKAL4 dosta?e? zakaz pisania na forum wi?c nie powiniene? pisa? korzystaj?c z innego nicku.


identycznie pisa? kris :lol:
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-11-29, 22:57    

Serwis www.bilardy.info to serwis maj?cy za zadanie ?ci?ga? graczy wirtualnego bilarda, którzy maj? ochot? zagra? w bilki na wysokim poziomie. Paleta rozgrywek jest na tyle szeroka, ?e ka?dy mo?e tu znale?? co? dla siebie.

Wysoki poziom dotyczy zarówno rozgrywek ligowych jak i kultury, któr? gracze powinni si? wykazywa?.

Zapewne ka?demu z nas zdarza si? wypowiada? niecenzuralne s?owa, ale wypisywanie ich na forum jest niedopuszczalne. Tak jak we wcze?niejszym tek?cie Dietera zosta?o ju? napisane, kodeks ka?dego forum to kodeks toleruj?cy wysoki poziom kultury osobistej i og?ady... je?li kto? tego nie rozumie to ju? nie nasz problem.

Forum jest odczytywane przez du?e grono ludzi i nasze wypowiedzi powinny uwzgl?dnia? np. ich ró?ny wiek. Je?li kto? tego nie rozumie powinien urabia? swoje niecenzuralne teksty gdzie indziej.

Porównywanie wypowiedzi Zmaka do Krisa jest bezpodstawne... inny serwis, inne cele, inna struktura organizacyjna. Poza tym nie wszyscy wiedz? kto to jest.
 
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 15:45    

ja tak krótko tylko napisz?...

faktem jest ?e szakal dosta? ostrze?enie jedno czy drugie naprawd? s?usznie ale chodzi o t? ostatni? sytuacj?... dosta? te ostatnie - 3 ju? ostrze?enie za to ?e napisa? s?owa z "wygwiazdkowaniem"... za to za co inni ?adnej kary nie dostali... chodzi o t? równo??... trzeba by? konsekwentnym w swoich dzia?aniach i wszystkich równo traktowa?...
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-11-30, 16:33    

A ja sie zgodze ze Zmakiem, wiekszosc z nas jakos problemow z zachowaniem kultury nie ma, tylko jeden Szakal ktory pojawia sie i znika ma z tym problem. Jeszcze odnosnie bycia konsekwentnym to skoro juz napisales Szakal ze "wali cie to forum" to po co wracasz i piszesz kolejne posty? Nie mialem zamiaru sie wypowiadac na ten temat ale jak wchodze na forum i widze ze z zaskakujaca systematycznoscia szakal tu burdel robi to mnie krew zalewa. Tyle z mojej strony.
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-11-30, 17:13    

grzechoo16 napisał/a:
faktem jest ?e szakal dosta? ostrze?enie jedno czy drugie naprawd? s?usznie ale chodzi o t? ostatni? sytuacj?... dosta? te ostatnie - 3 ju? ostrze?enie za to ?e napisa? s?owa z "wygwiazdkowaniem"...


Przeczytaj ostatni post w tym temacie, który napisa? 4SZAKAL4 z tego nicku i zwró? uwag? na ostatnie zdanie. Ka?dy mo?e przeczyta? uzasadnienie ostrze?enia ale przytocz? go tu: "Przekroczenie norm wypowiedzi publicznych i podstawowych zasad kultury."
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 17:52    

Zajmijcie si? zbieraniem znaczków, monet, krasnali :-P To jest ewidentnie mniej stresuj?ce :-P
Ostatnio zmieniony przez lobuziarkaaa 2008-11-30, 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 02:28    

Nie jestem pewien co do krasnali, ale w pozosta?ych przypadkach si? z Tob? zgodz?. ;-)
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 18:45    

Hehe, jak by?em adminem to te? walczy?em z tymi wiatrakami o których mówi Zmak i sko?czy?o si? na tym, ?e reszta zarz?du uzna?a, i? tak radykalne podej?cie z mojej strony w stosunku do chamskich zachowa? nie by?o godne pe?nionej funkcji. To tak na marginesie, bo popieram Zmaka w jego dzia?aniach, aczkolwiek mam wra?enie pewnego "deja vu" ze zmian? ról z tym?e moja osoba jest neutraln? postaci? w tym przypadku :D

Cóz, chcia?oby si? powiedzie?, chcieli w?adzy, maj?, z wszystkimi konsekwencjami p?yn?cymi za tym :D Wytrwa?o?ci w walce z tymi co my?l?, ?e w necie mo?na wszystko.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 19:14    

:O jaki ja jestem fajny 8-)
gram w bilka on-line bez neta :shock: nauczy? kogo? ?
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 04:19    

Mam kilka pyta? i przemy?le?, z którymi wi??? odrobin? nadziei.

Jakie s? wed?ug Was warto?ci propagowane przez serwis www.bilardy.info?
Dzi?ki czemu on powsta? i z jakich intencji?
Co go wyró?nia na tle innych, pomijaj?c ligi jako form? rozgrywania partii?

Je?li ju? odpowiecie sobie na tych kilka pyta? i wysuniecie swoje wnioski, to by?bym wdzi?czny za ich umieszczenie, bez odpowiadania na wypowiedzi pozosta?ych. Bez obaw, ?adnych haków nie zamierzam u?y?, a jedynie sk?oni? do refleksji.
Za kilka dni odpowiem i wyja?ni? mój stosunek do tematu i wszelkie w?tpliwo?ci z nim zwi?zane. ;-)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 21:10    

aby wielbi? Zmaka ;>

do kiedy mam zakaz grania w ligach z powodu grania bez neta?
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2009-01-28, 21:43    

To nie Zmak da? ci zakaz gry w ligach do ko?ca lutego ale Ty sam swoim post?powaniem, oszukuj?c zawodników, a decyzj? podj?? nie Zmak tylko zarz?d wwwBILARDYinfo (czcij wi?c ten serwis). Rozumiesz ró?nic??
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2009-01-29, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group