wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga na nick!
Autor Wiadomość
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-04, 19:31    Uwaga na nick!

By? kiedy? problem z naci?gaczami, którzy zak?adali nicki podobne do znanych osób lub podawali si? za ich znajomych próbuj?c np. wy?udzi? W$. Nie dajcie si? na to nabra?. Pisz? o tym poniewa? 1 kwietnia kto? zacz?? gra? na nicku Zmak1 Nie mam z tym nic wspólnego.
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 00:09    

No to ja z góry napisz?, ?e je?li kto? poda si? za mnie, to napiszcie mu serdeczne "spadaj".
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-05, 06:26    

Mojego raczej nie podrobi? :mrgreen: , ale jakby co to o kas? nigdy nie prosz? :-D wi?c to nie b?d? ja :lol:
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 07:41    

dobrze, ?e Ja nie mam ju? z tym problemów:) po?yczy?em kiedy? znanemu graczowi 400k i okaza?o si?, ?e mu si? w?amano na konto:/ od tamtej pory mam 0 $ na koncie, bo nie lubi? takich sytuacji typu, " po?ycz $ oddam 2 razy tyle". Gra o wirt. $ zmieni?a bilard nie do poznania :cry: Dlatego nie grywam ju? w turniejach, a czerpie przyjemno?? z gry w ligach........, i pozwole sobi? ju? napisa? "Naszym serwisie", Pozdrawiam wszystkich graczy bilardy.info.
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 12:51    

moje nicki juz byly podrabiane hehe, ja nigdy nie prosze o kase na innych nickach na tym tez zadko:D

Ps. Kalashnikov z jakiej dzielnicy w Bytomiu jestes? ja ze stroszka :-D
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 17:42    

reebok_CFC napisał/a:
Ps. Kalashnikov z jakiej dzielnicy w Bytomiu jestes? ja ze stroszka :-D

Centrum. A na Stroszku te? kawa?ek ?ycia zostawi?em ;-)
 
 
*za.J.ara.J.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-01, 16:20    

Mialem kiedys nick Emo_X moze kilka osob mnie stad zna . Jak adminowalem na 4_everyone to zdazy? mi si? taki przypadek, ?e zszedlem z pokoju i nagle wszed? na pokoj Emo_XI wszed? na stó? "1" i podawa? sie za mnie chcial w?asnie $$$ . Wszyscy mysleli ze to ja i dali mu ponad 200k. Ale sprawa sie wyjasnila i oddal kase.
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-02-01, 16:58    

Ciekawostki Emo opowiadasz bo pierwszy raz s?ysze.....

W kwestii podrabiania nicków, wy?udzania kasy to jabym mog?a ksi??ke napisac - rekordzista wy?udzi? swego czasu na nicku maqdaqp ponad 3 mln od mojego znajomego - kasa wsiak?a bez szans odzyskania.

Poza tym by?o juz chyba wszystko maqdagp, magdagp. , magdagp1, magdaagp :lol:
magdadp ... :arrow: ma branie mój nick :-P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group