wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Dywagacje n/t MISTRZOSTW SNOOKEROWYCH
Autor Wiadomość
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 11:18    

z tego co widze to wszystko oprócz ostatniego akapitu jest odpowiedzi? GD czy tam WP...

kolega napisa? ?e ma zablokowane konto i dlatego nie bedzie móg? zagra? w mistrzostwach snookera... ja to tak zrozumia?em
 
 
wojtek7776
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 13:11    

Reebook ale na nowym koncie mozesz gra?, wiec jesli organizatorzy sie zgodza to wezmiesz udzial.
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 13:16    

jesli sie zgodza to oczywiscie moge zagrac... okolo 80 gier jest wiec organizatorzy?? :D

grzechoo16 masz racje.
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-04-20, 21:34    

No ja nie spe?niam wymogów by w mistrzostwach wyst?pi? ale pozwoli?am sobie zareklamowac ów turniej na naszym forum - mo?e to cho? ciut pomo?e ;-)
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-04-21, 00:00    

dzi?kuje Magdo :)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-23, 14:25    

jeszcze cos, podac nowe statystyki? czy zostane rozstawiony z tymi z reebok_CFC ktore podalem wczesniej?.
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-23, 14:30    

zostaniesz rozstawiony z tamtymi
tylko wejdz tam gdzie sie zapisywales i edytuj posta wpisujac nowy nick obok tamtego
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-24, 13:53    

jednak nie bede mogl zagrac, dopiero za miesiac zostana moje wszystkie nicki odbanowane, na ten czas musze sie niestety wypisac:( pozdrawiam

ps. nowe nicki tez zbanowane
Ostatnio zmieniony przez reebok_CFC 2008-04-24, 13:54, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
roniekk147
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 06:40    tepic z?odziej

z?odzieje nie powinni mie? prawa zapisu do mistrzostw czy zrobili to ?wiadomie czy nie a on napewno zrobi? to celowo tylko ?ciemnia jaki to on nie winny buaaaaaha
 
 
zgonbmw
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 14:18    

Maniek_Kutno napisał/a:
dawidekooooo napisał/a:
KaBanos przybli? wygl?d koszulki :D


na koszulce znajdzie si? nick zwyci?zcy czyli Gość, nazwa turnieju oraz www.bilardy.info :mrgreen:


Czyzbym wygral jakis turniej (po pijaku), i ludzie mnie na koszukach nosza??:)
Fajnie :D
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 16:00    

roniek idz lepiej pomecz graczy psychicznie, bo jak mowiles "normalnie grac nie umiesz" ;]
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 18:05    

roniekk147 oraz reebok_CFC mini ostrze?enie aby?cie si? nie sprzeczali na forum. Macie co? do siebie, prosz? na GG wyja?ni? sobie i nie robi? ba?aganu. Jasno si? wyrazi?em?
 
 
roniekk147
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 06:14    to tyloko prawda

sorka ja nie mam zamiaru sie sprzecza? ze z?odziejami a ze tak jest swiadcz? fakty to tyle w tej sprawie koniec tematu z mojej strony dzi i narcia :lol: :lol: :lol:
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 23:04    

jw..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group