wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Liga snookera sezon 2007/08
Autor Wiadomość
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 21:21    Liga snookera sezon 2007/08

W styczniu mo?na z czystym sumieniem powiedzie?, ?e na naszych snookerowych stolikach królowa?a jedna osoba:

Grzegorz76

W finale pucharu ligi pokona? gracza bielu84 5:1. Co wi?cej wygra? te? klasyfikacj? breaków w kategorii pucharu ligi. Co prawda by?y tylko 4 zg?oszone setki w tym miesi?cu, ale zwyci?ski wynik 135 do z?ych nie nale?y. Jeszcze nie by?o podsumowania ligi, ale patrz?c na tabel? trudno przypuszcza?, aby ktokolwiek odebra? Grzechowi tytu? tak?e podwójna korona si? szykuje (formalnie potwierdzi to Yzer :)).

Niestety smutn? wiadomo?ci? jest to, i? tak dobrego gracza, a zarazem obro?cy trofeum zabraknie w kolejnej edycji PL. Poinformowa? ju? mnie o tym, i? rezygnuje ze startu w PL w miesi?cu lutym. Có?, ?yczymy realizacji tego w czym PL przeszkadza? i czekamy na powrót na pucharowe stoliki :)

Jak tylko b?dzie gotowe podsumowanie ligi snookera, zostanie rozpisany puchar na nowy sezon. Dzi?kuj? graczom za edycj? styczniow?.
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 20:34    

Z kilkudniowym po?lizgiem, ale co najwa?niejsze w sportowej walce, uda?o si? rozstrzygn?? Puchar Ligi snookera za miesi?c Luty 2008. Tym razem ?mia?o mo?na powiedzie?, i? czarnym koniem edycji jest
dawk 11
, który startuj?c z pozycji jeszcze 2-ligowca pozamiata? po drodze 4 graczy z eks i po zaci?tej walce w finale pokona? gracza bieniowski 5:4. Zatem gratki dla niego oraz drugiego finalisty. Najpó?niej jutro b?dzie gotowa rozpiska pucharu ligi na miesi?c marzec.
 
 
bieniowski
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-03-17, 09:12    Po?egnanie

Witam wszystkich,

Tak si? pouk?ada?o w moim ?yciu, ?e niestety musz? zrezygnowa? z udzia?u w rozgrywkach ligowych. :cry:
Naprawd? mi?o sp?dza?em czas podczas ostatnich paru lat rozgrywek. Dzi?kuj? wszystkim za wspólne turlanie kulek, ?ycz?c tym samym dalszych sukcesów no i przede wszystkim czerpania jak najwi?cej przyjemno?ci z bilardów.

Pozdawiam WSZYSTKICH serdeczenie, a szczególnie graczy, którzy byli w lidze od pocz?tku.
:-(
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 09:41    

co prawda nie mieli?my przyjemno?ci zagra? ale wiem jak ci??ko jest odej?? z dnia na dzie? po tylu latach gry có? ja mog? tylko powiedzie? aby? jak najszybciej do nas wróci? spowrotem. 3maj sie <9>
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-03-17, 12:26    

szkoda bie?ku, ?e rezygnujesz :roll: zazwyczaj rywalizacja by?a ostra, mimo jedengo incydentu :-P b?d? wspomina? mi?o gr? z Tob?:)
mam nadziej?, ?e kiedy? jeszcze zagramy towarzysko
pozdrawiam i powodzenia :-D
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 12:43    

Ano szkoda zwa?ywszy ?e gra?e? praktycznie od pocz?tku istnienia ligi snookera i niezale?nie od wszelakich sytuacji miedzy nami to zawsze mecz z Tob? by? bardzo ci??ki, a poprzeczke stawia?e? wysoko. Bieniowski to sta?y uczestnik ekstra snookera od kiedy pami?tam: ?wiadczy to ewidentnie o wysokim poziomie gry.

Powodzenia w realizacji tych innych planów.
 
 
HOOLLAND
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 15:27    

Bieniek to stary snokerowy lis z którym gra?o si? róznie , na pocz?tku mial passe ze mn? której nie mog?em prze?ama? , cz?sto tez urywa? pkt. pozwalaj?ce stan?? na najwy?szym stopniu. W ostatnich sezonach znowu ja czu?em si? pewniej przy stole..Jako ze to stary wyga tym barzdziej szkoda ?e odchodzi..Zostaje ?yczy? POWODZENIA!
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-04-07, 13:56    tabelki??!!

7 kwietnia, a jeszcze nie wida? tabelek na kwiecie? ??;>
Czy tylko ja mam takie problemy ?? :-P
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-07, 14:36    

Generalnie ostatnie par? dni trwa?y jakie? prace administracyjne na serwerze na którym mamy tabelki. To spowodowa?o, i? niektóre z tabelek by?y ca?y czas b?d? czasowo niedost?pne. Jednak?e dzisiaj prace zosta?y zako?czone i tabelki powinny by? ju? ok. Wyj?tek to tabelki snookera. które nadal nie dzia?aj?, ale jeste?my w trakcie ich odzyskiwania i mam nadziej?, ze lada moment si? pojawi?. Natomiast inne tabelki u mnie otwieraj? si? normalnie.
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-07, 14:36    

Problemy niestety maj? wszyscy. S? jakie? prace na serwerach ovh.org, na których mamy wszystkie tabelki, w zwi?zku z tym mamy pewne problemy z dost?pem do nich.
 
 
Mackal21
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-07, 20:16    

Mi?o si? z Tob? gra?o przez te kilka lat.
Pozdrawiam.
 
 
Yzer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-08, 05:37    Liga snookera

Od edycji majowej wprowadza si? zmiany w systemie gry ligi snookera 2004 na system: 3 frejmy przewagi, maksymalnie 4 frejmy, czyli mo?liwe wyniki to 3:0, 3:1, 2:2.
Zycz? powodzenia Yzer.
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-08, 11:02    

No to mila niespodzianka... :) Nareszcie powiedzialbym bo ju? temat by? dawno poruszany 8-) Dzi?ki temu liga b?dzie wg mnie du?o ciekawsza. Brawo za decyzje <12> :)
 
 
MiRiNdA_147
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 11:59    zapis

MiRiNdA_147
rozegrane:2144
wygrane:1108
przegrane:1036
rank:6230
gg:2692766
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 14:52    Re: zapis

MiRiNdA_147 napisał/a:
MiRiNdA_147
rozegrane:2144
wygrane:1108
przegrane:1036
rank:6230
gg:2692766


Do ligi snookera zapisujemy si? do??czaj?c do odpowiedniej grupy na forum. Linki do zapisów bezpo?rednio do poszczególnych grup mo?na znale?? na g?ównej stronie portala w sekcji "Tabele ligowe":

http://bilardy.na1.pl/bilardy/portal.php?show=3

Niemniej jednak zapisy na miesi?c kwiecie? zosta?y ju? zamkni?te, a zapisy na miesi?c maj zostan? otwarte po po?owie tego miesi?ca.
 
 
dawk11
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 15:35    

Tylko ze w tabeli ekstraklasy jest wpisany wynik 2:0 - wiec jak wkoncu trzeba grac??
 
 
dawidekooooo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 16:30    

Yzer napisał/a:
Od edycji majowej


dawk czytaj dok?adnie :)
 
 
Yzer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 12:59    

j.w :)
 
 
dawk11
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 11:17    

Tak juz mi KaBa wytlumaczyl - sorry za zamieszanie
 
 
skorupa911
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-14, 17:09    

skorupa911
rozegrane:267
wygrane:138
przegrane:128
rank:5000
gg:12588762
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-14, 17:30    

skorupa911 napisał/a:
skorupa911
rozegrane:267
wygrane:138
przegrane:128
rank:5000
gg:12588762


A przeczyta? powy?ej nie ?aska? ;)
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-01, 09:42    Snooker 2004 na wp

Nie wiem czy inni maj? ten sam problem co ja, ale dzisiaj przy próbach wej?cia do listy pokoi snookera 2004 wchodz? na list? Snookera new. Powiem szczerze nie wiem o co chodzi, mam nadziej? ?e to tylko b??d programisty, który podlinkowa? z?y adres, a nie próba zdj?cia starego snookera z listy gier (jako taka gra w ko?cu istnieje na li?cie tylko wej?? dalej nie mo?na).

W ka?dym razie póki konwencjonalny sposób nie dzia?a podaje info jak dosta? si? na nasz pokój starego snookera, aby rozegra? mecz. Wystarczy otworzy? któr?kolwiek z tabelek snookera starego, a nast?pnie klikn?? na link "wwwBILARDYinfo" mieszcz?cy si? w oknie w którym wida? aktualny status pokoju: ilo?? osób, kto w nim jest itd. Po klikni?ciu otworzy si? okienko z naszym pokojem.
Je?li komu? nie przeszkadza, ?e pokój nie otwiera si? w oknie to tutaj link bezpo?redni

http://gryonline.wp.pl/fi...2&hb=0&aff=1000

By? mo?e kto? wie co jest powodem takiego stanu rzeczy jaki dzi? wyst?puje, to te? prosimy o info.
Ostatnio zmieniony przez kipcior 2008-05-01, 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-01, 09:46    

Prosz? KipciorQ

http://gryonline.wp.pl/in...61&room=1002422 pokój snooker 2004 - wwwBILARDYinfo
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-01, 14:38    

No i wszystko chodzi ponownie dobrze tak?e temacik zamykam. Jakkolwiek mo?e komu? przydadz? si? linki powy?ej st?d nie usuwam.
 
 
mk_rono
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-02, 11:02    Do zobaczenia :)

Witam. Chcia?em sie pozegnac z uczestnikami bilardy.info. Milo spedzalem czas, choc wiem, ze nie zawsze byla mila atmosfera....ale chcialem wam zyczyc wszystkiego najlepszego :) mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie spowrotem po wakacjach:) milego wypoczynku :)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-02, 12:36    

Dzi?kujemy :lol: haha :-P
Wpadaj dzi? do Zielego jest melange ;) :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group