wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskwalifikacja
Autor Wiadomość
zemadar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 20:21    Dyskwalifikacja

Witam
Wlasnie zostalem zdyskwalifikowany decyzja zarzadu z wszystkich lig, w ktorych bralem udzial, czyli b14, b8uk.
Zdaje sobie sprawe jaka sytuacja zaowocowala takim rozwiazaniem, jednak nie bylo to na tyle powazne, aby kroki dyscyplinarne byly tak drastyczne.
W tym poscie prosze jedynie o uzasadnienie decyzji, przedlozenie powodow, dla ktorych jest ona taka, a nie inna oraz dlaczego dotyczy to wszystkich lig, a nie bilarda 14, na ktorym to sytuacja miala miejsce.

Tak wiec czekam na wytlumaczenie przez zarzad swojej decyzji, wtedy przedstawie moja wersje, ktorej co zastanawiajace nikt nie byl ciekawy i decyzja zostala podjeta bez mozliwosci zadnych tlumaczen ze strony oskarzonego.
Pozdrawiam i czekam na wyjasnienia.
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-26, 21:21    

Decyzja zosta?a przeanalizowana i podj?ta przez ca?y zarz?d. T?umacze? nie musieli?my wys?uchiwa? poniewa? ca?a sytuacja nie by?a przedstawiana przez innych graczy ale by?a obserwowana przez cz?onków zarz?du. Jest do decyzja ostateczna i nie podlega odwo?aniom. Sprawa jest zamkni?ta.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
zemadar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 21:41    Dyskwalifikacja.

Zmak napisał/a:
Decyzja zosta?a przeanalizowana i podj?ta przez ca?y zarz?d. T?umacze? nie musieli?my wys?uchiwa? poniewa? ca?a sytuacja nie by?a przedstawiana przez innych graczy ale by?a obserwowana przez cz?onków zarz?du. Jest do decyzja ostateczna i nie podlega odwo?aniom. Sprawa jest zamkni?ta.


Kazda decyzja podlega odwolaniom, gdyz nawet zarzad moze nie byc nieomylny. Moze tez byc wprowadzony w blad. Nie twoich wyjasnien oczekuje zmak, wiec odhacz prosze klodke, nie ma po co robic smietnika, zakladajac kolejne tematy.
Ja oczekuje wyjasnien i to od czlonkow zarzadu, niezamieszanych bezposrednio w sprawe.
Od nich chcialbym sie dowiedziec, jak ta sytuacja zostala przedstawiona, abym wtedy mogl ja kwestionowac.
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-26, 22:11    

Odwo?ywa? móg?by? si?, gdyby decyzja zosta?a podj?ta przez jednego organizatora. W tej sytuacji nie mo?esz si? odwo?a? poniewa? nie masz do kogo. To co ja pisz?, to nie jest moja opinia ale zarz?du. Szczegó?owe wyja?nienia otrzymasz wkrótce od organizatora ligi. Je?eli nie zastosujesz si? do okre?lenia, ?e temat zosta? zamkni?ty zostaniesz pozbawiony mozliwo?ci pisania na forum.
 
 
zemadar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 22:18    

Czekam wiec na te szczegolowe wyjasnienia. Prosze je zamiescic w tym temacie.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-04-28, 18:20    

Zemadarze na pocz?tek przypomn? Ci rozmow? z naszej gry, chcesz tutaj prosz? bardzo nich inni Cie poznaj?.


Ad. 1 Nie poinformowa?e? mnie, ?e cokolwiek zamierzasz robi? i robisz. Dodam, ?e w 1 frejmie nie mia?e? ?adnych problemów z kontynuacj? frejma.
Ad. 2 U?ycie wulgaryzmu... Internet Ci nie dzia?a a czat tak? Ciekawostka.. dodam, ?e ping gracza zemadar nie by? ani razu wy?szy ni? 1.00.
Ad. 3 Obra?enie gracza a zarazem organizatora.
Ad. 4 Wynik wysy?a zwyci?zca meczu, zazwyczaj to Ci sprawia?o problem i zajmowa?o zbyt du?o czasu.
Ad. 5 Zmak Ci? prowokowa?? Ja Ci? denerwowa?em? Wklei?em praktycznie ca?? rozmow?, niech szeroka publika oceni co i jak by?o...

Przeprowadzi?em ankiet?, w której zarz?d wypowiedzia? si? po przeczytaniu naszej rozmowy...
Mo?esz si? odwo?a? ale w?tpi? aby Twoje odwo?anie zosta?o rozpatrzone pozytywnie...

Zosta?e? usuni?ty z ligi celem unikni?cia przykrych do?wiadcze?, skoro by?e? tak wrogo nastawiony do organizatora ligi, nie wiem i nie chce wiedzie? co by si? dzia?o podczas innych gier.

Niech Twoje zachowanie i nasza decyzja b?dzie przestrog? dla innych graczy. :!:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
Ostatnio zmieniony przez Maniek_Kutno 2008-04-28, 18:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-28, 19:15    

I to chyba wszystko na temat ...... brrrrrrr :-x
 
 
 
zemadar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 20:04    

Witam ponownie
Chcialbym teraz zamiescic moja wersje wydarzen co do sytuacji z weekendu.

Moje problemy z internetem zaczely sie w meczu z Derkiem Dareckim, w jego ostatnim frejmie. Krotko mowiac w tych warunkach to byla tortura. Partia zajela bardzo dlugo, choc wynik frejma na to by nie wskazywal. Problemem bylo to, ze nie pojawial sie kij bezposrednio po wykonaniu uderzenia. Za kazdym razem czekalem po kilkanascie albo kilkadziesiat sekund na uderzenie. Derek byl jednak bardzo wyrozumialy i choc ja bylem mocno zirytowany dokonczylismy ten mecz w bardzo przyjacielskiej atmosferze.
Minal jakis czas, dokladnie nie powiem i zaczalem grac z Mankiem. Do czasu spotkania, internet sie poprawil, a wiec spokojnie podszedlem do pojedynku.
Pierwsza partia poszla bez problemu i zakonczyla sie w jednym, szybkim podejsciu.
Zaczelismy grac druga i rowniez szlo dobrze. Jednak nagle cos sie zepsulo. Kija mialem ja i prowadzilem w tym momencie okolo 5-10 pktami.
Kij mi sie znow nie chcial pokazywac od razu, a ponadto strony internetowe po prostu siadly. Jak wspomnialem nawet podczas meczu, mialem wazna sprawe do zalatwienia poza grami. Rozumiem zdanie wiekszosci uczestnikow ligi, ktorzy to uwazaja ze powinienem byl tak sie umowic na mecz aby nie kolidowalo to z moimi osobistymi sprawami, ale czasem po prostu nie mamy na takie rzeczy wplywu, a ja akurat z tych dwoch rzeczy na pierwszym planie stawiam zycie osobiste.
Sytuacja z niemoznoscia zagrania wystapila 4 razy podczas meczu. za drugim razem maniek skomentowal moje ociaganie. W tym momencie bylem juz po prostu wsciekly. Na gre, na internet, na to ze jeszcze z 12 bil musialem wbic, a w tych warunkach bylo to po prostu awykonalne; no i na to ze mialem jeszcze ta nieszczesna sprawe poza bilardem, a akurat w tym momencie net musial oslabnac.
Oliwy do ognia dodal Zmak, swoja niecodzienna znajomoscia internetu i jego dzialania, ktora ograniczyla sie do sprawdzenia pingu na stole. Zareagowalem tak jak to widac na screenie, wiem ze grubo przesadzilem, jednak bylo to typowe dzialanie w afekcie.
Mialem tak zszargane nerwy ze wybuchlem.

Jednak dalej uwazam, ze dyskwalifikacja typu C, a wiec wyrzucenie gracza z rozgrywek ligowych jest przesadycznym werdyktem. Rozumiem i nie kwestionuje dyskwalifikacji z bilarda 14, choc niedosyt pozostal, gdyz pokonanie Derka Dareckiego wczesniej tego dnia, otworzylo mi mozliwosc wygrania tejze ligi. Badz co badz Maniek Kutno to organizator w/w ligi, a wiec zdalem sobie sprawe juz kilka min po meczu, ze skonczy sie to dyskwalifikacja.

Nie rozumiem natomiast dyskwalifikacji z ligi UK. Wydarzenie nie dotyczylo tej ligi, a jestem pewny, ze w lidze bilarda angielskiego na mnie skarg nie bylo. Mialem jedynie w zeszlym miesiacu problemy z tabelkami, ze wzgledu na zagraniczne IP. Gra tam zawsze odbywala sie w przyjaznych warunkach, a ja raczej malo sie na stole odzywalem.
Dlatego wlasnie odwoluje sie od tej decyzji, potraktowano mnie jak zbrodniarza jakiegos, a ja wcale taki nie jestem.
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 20:09    

To ja ze swojej strony dorzuc? informacje, ?e jakim? dziwnym zbiegiem okoliczno?ci z Twojego ip graj? lub gra?y w ostatnim czasie 3 nicki: zemadar, Deodath i Melkor. . Ten ostatni dobrze nam znany, na który na?a?yli?my jaki? czas temu dyskwalifikacj?. Powiem szczerze, nie interesuje mnie nawet czy Twoja wersja brzmi, ?e to Ty, Twój brat i tata, czy mo?e 3 kolegów z osiedla z jednej podsieci. Prawda jest taka, ?e nie zosta?o to zg?oszone w terminie wi?c zosta? przekroczony regulamin. Ze swojej strony dodam, ?e swojego czasu analizowa?em te konta i ma?o prawdopodobne jest, ?e nale?? do 3 ró?nych osób.
Co do sytuacji opisanych wy?ej to kara jak najbardziej zas?u?ona, nie ma u nas czego? takiego jak dzia?anie w afekcie, szczególnie ?e nikt Ciebie nie podpuszcza?, a chamstwo by?o tylko i wy??cznie z Twojej strony niewymuszone i celowe. Sprawa generalnie w ramach zarz?du nie rodzi?a absolutnie ?adnych w?tpliwo?ci: jednog?o?nie zosta?a podj?ta taka a nie inna decyzja wi?c my?l?, ?e nie ma o czym mówi?. Masz czas na przemy?lenie swojego podej?cia do innych graczy i organizatorów, i na wyciszenie si?.
Ostatnio zmieniony przez kipcior 2008-04-28, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pabbema
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 20:37    

Wed?ug mnie zarz?d podj?? s?uszn? decyzj?, zemadar poza tym to dziwny cz?owiek, który ma gdzie? zdanie drugiego i gra pod siebie lub umawia si? przychodzi na stó? i nie gra...ogólnie dziwny gracz, a w rozmowie z Ma?kiem si? popisa?.

Pozdrawiam
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-04-28, 21:06    

Chcia?em jeszcze wyjasni? dlaczego zawodnik zemadar zosta? usuni?ty równie? z ligi B8UK.
Je?li kto? gra w kilku ligach i w jednej z nich zostanie zdyskwalifikowany za np. przekroczenie dopuszczalnej liczby walkowerów to zazwyczaj trafia na czarna list? z karencj? na zapisy do LW przez okres 3 miesi?cy. W ligach, w których zosta? sklasyfikowany gra nadal. Ale je?li kto? zostaje zdyskwalifikowany z uwagi na zachowanie lub oszukiwanie itp. zostaje usuni?ty generalnie ze wszystkich lig, w których bierze udzia?. Przyk?adem niech b?d? gracze IrekBro, gienio304, Songo/Vegeta i Buli96, wszyscy zostali wykluczeni z wszelkich rozgrywek za prób? oszustwa. W tym przypadku zachowanie gracza zemadar nie pozwoli?o na tolerowanie jego udzia?u w ?adnej lidze, ale jest to okres przej?ciowy i po wakacjach b?dzie móg? zapisa? sie ponownie do naszych lig, o ile b?dzie mia? na to ochot?.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
pabbema
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 15:24    

z pewno?ci? z przyjemno?ci? powróci :-)
 
 
zemadar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 18:02    

Dziekuje Derku za wyjasnienie, to mi wystarczy.
Mylicie sie nadal co do mojej tozsamosci, ale to juz nie ma znaczenia.
Wina moja byla bezsprzeczna, ale tak jak pisalem myslalem ze dotyczy to ligi w ktorej zdarzenie mialo miejsce. Tak najwidoczniej nie jest, a wiec odwoloanie nie ma zadnego sensu.
Pozdrawiam i dziekuje za gre. Szkoda ze tak sie zakonczyla, bo mogla byc gruba niespodzianka za miesiac na ukeju.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 11:32    

no mog?aby by? :PPP

1. tomekwoz5
2. Kaba89
3. JohnyDepp :-P
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 13:48    

wozik czemu ja 2 a nie Ty?? :-/
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-01, 08:14    

Zostaw go Kaba, niech sobie pomarzy ;P najpiekniejsze jest to ze za marzenia sie nie p?aci ;)
 
 
ECTHELLION
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 01:40    

no popisa? si? t? rozmow? ;P dopiero zajrza?em no ale nie?le ;) ja jestem do?? d?ugo na grach ale rzadko tutaj na forum ;] poprawiam si? z czasem. Ogólnie gram w bilardzik ju? co? ko?o 6 lat ale czego? takiego jak ta rozmowa lub 3 nicki pod te same IP to jeszcze nie by?o ;)

decyzja s?uszna, dyskusje nie by?y wogóle potrzebne :)

pzdr for all
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group