wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ZLot w Gda?sku

Terminy zlotu w 3city
5-6 . 07.2008 r. ;]
51%
 51%  [ 17 ]
12-13. 07.2008 r.
24%
 24%  [ 8 ]
19-20. 07.2008 r.
3%
 3%  [ 1 ]
26-27. 07.2008 r.
21%
 21%  [ 7 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-10, 20:33    

Doje?d?ajcie ca?o ..... :-) a ?eby was zach?ci? do umiarkowanie szybkiej ale sprawnej jazdy nadmieni? ?e ju? pierwsze mini spotkanie zlotu odby?o si? dzisiaj...... na gda?skiej starówce pojawi?a si? Magda z sympatyczn? pani admin z 4everyone Ew? a do nich do??czy?em ja ( dzisiejsze starcie obu serwisów zako?czy?o si? remisowo pomimo tego ?e dwóm paniom towarzyszy? kolega :mrgreen: ).

Panowie, potrzebne wsparcie- Magda zapowiedzia?a ca?y sztab kobiet :mrgreen:
Wi?c komu w drog? temu ....... bus Darka :mrgreen:
 
 
 
LukMojBrat
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-10, 20:37    

Do zobaczyska w Gda?sku :D:D:D:D:D
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-07-11, 00:19    

no to zaczynamy pakowanie :D Wolas tez jedzie z nami takze busik obstawiony :D
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 00:35    

:-( :-/ :-| :-?
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-07-11, 00:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-07-11, 01:19    

pakuj sie a nie sie krzywisz :P
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-12, 10:36    

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wczoraj mia?o byc takie lightowe spotkanko przed dzisiejszym w?asciwym.... i powiem Wam tak....
jezeli lightowe spotaknko wyglada tak jak to nasze wczoraj to ja sie boje co bedzie dzisiaj :D :D

Wczoraj skonczylismy o 3 nad ranem - by?o nas juz 25 osób - szale?stwo - mamy morze zdjec - tylko administratorzy umo?liwi? nam dodawanie to powrzucam - tymczasem zapraszam na poogladanie pierwszych fot z naszego po?aczonego spotkania na nasze forum :P

Bu?ka :lol:
 
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-12, 20:26    

CIESZ? SI? ,?E WAS POZNA?EM .

JESTESCIE PO PROSTU ZAAAAJEEEEEBI?CI :-D
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-13, 12:12    

Grzesiu i vice versa :*

Poniewaz ma?o kto ze zlotowiczów ma dostep do internetu - mini relacj? z oficjalnej cz?sci zlotu zdam ja :-P

Godz. 16.00 - GreenClub na gda?skiej Zaspie - spotakanie przy realnym zielonym p?ótnie :lol:

Ka?dy z serwisów rozegra? miedzy sob? eliminacje maj?ce na celu wy?onienie reprezentacji do maj?cej by? hitem dnia pokojówki na ?ywo :lol:

W efekcie w dru?ynie wwwBILARDYinfo zagrali: DerekDarecki, JohnyDepp, zemeckis i CJINCLNJMO


Sk?ad 4_everyone stanowili ewa7713, LukMojBrat, nijoZG i magdagp....

Niespodzianki kurcze nie by?o i podobnie jak tu w sieci zlali?cie nas okrutnie wygrywaj?c 13:3 - w sumie to farta mieliscie oczywi?cie :-P

O godzinie 20.45 pod s?awny ju? gda?ski klub bilardowy podjecha? konwój z?o?ony z 6 taksówek (ca?kiem fajnie to wyglada?o :mrgreen: ) i przewióz? ca?? ekip? w docelowe miejsce imprezy - czyli bar - knajpe - dyskotek? Bacówk? - w Jelitkowie - oddalon? 200 metrów od pla?y :lol:

Maksymalnie zintegrowane ekipy obu serwisów szala?y na parkiecie do bia?ego rana, a? do ostatniego kawa?ka zagranego przez DJ -a

Teraz sie pochwal?, ?e obta?czy?am wszystkich ch?opaków z Info bez wyj?tku i chc?c nie chc?c musze przyzna? ?e kompanami do zabawy s? rewelacyjnymi, no lwy parkietu dos?ownie :-P :lol:

Musze tu wspomniec te? o pewnym istotnym elemencie integracyjnym, który nast?pi? w?asnie w owej dyskotece, gdzie dosz?o do tradycyjnej wymiany koszulek :-P

Z DannyCh wymienia?a sie ..... magdagp :mrgreen: :mrgreen: i w?asnie w owych zamienionych ciuchach poszlismy zdobywac parkiet - co zosta?o uwiecznione na zdjeciach, których i na tym forum my?le nie zabraknie :-)

O godzinie 4.45 ca?? ekip? wybralismy sie na poblisk? pla?e - i tam oczywiscie dzieki temu, i? w ch?opakach z Info krew nie woda, a raczej dzieki temu, ?e we krwi procentów by?o niema?o dosz?o do spontanicznej k?pieli ch?opaków - nawet stawiaj?cemu najwiekszy opór Kabie nie uda?o sie unikn?c zamoczenia - w mysl zasady jak wszyscy to wszyscy ...

Potem ch?opaki nam sie przebiera?y.. ale o tych atrakcjach, które nam zafundowali nie wypada mi ju? pisac :mrgreen:

Ogólnie spotkanie wczorajsze by?o.......wybaczcie.....*** :mrgreen:

Dzi? wieczorem chyba kolejna powtórka...

Ju? wiadomo, ?e pad? rekord frekwencji... ponad 30 osób w GreenClubie to wynik wrecz rewelacyjny :lol:

Póki co jeszcze nie wracamy..... "chwilo trwaj - jestes pi?kna"
 
 
 
ewa7713
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 13:31    

magdagp napisał/a:
Ogólnie spotkanie wczorajsze by?o.......wybaczcie.....*** :mrgreen:
-podpisuj? si? pod to :-D
magdagp napisał/a:
Dzi? wieczorem chyba kolejna powtórka...
- ja ju? tego nie powtórz? bo jest mi niedobrze i mam kaca max giganta
magdagp napisał/a:
"chwilo trwaj - jestes pi?kna"
- i nie tylko chwila jest pi?kna :P
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 15:15    

ewa7713 napisał/a:
- ja ju? tego nie powtórz? bo jest mi niedobrze i mam kaca max giganta
Czym si? zatru?a? tym si? lecz :lol:
 
 
klisiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 15:40    

Ja chc? jeszcze raz! ;-D
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-13, 16:37    

A wrzuce Wam co? byscie nacieszyli oczy nim administracja forum wróci ze zlotu i odblokuje album na dodawanie zdje? :-P

Wczorajszy dzie? w pigu?ce - zdjecia autorstwa klisia

http://www.flickr.com/pho...57606139578844/

Szczególnie polecam parkietowe szale?stwa po s?ynnej ju? wymianie koszulek z Danielem w roli g?ównej :mrgreen: :lol:
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-07-13, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-13, 16:56    

W zwi?zku z tym, ?e dla mnie zlot ju? si? sko?czy? pozwol? sobie na ma?e podsumowanie :-)

Kiedy zje?d?aj? si? ludzie z ca?ej Polski i w ró?nym wieku mo?na mie? w?tpliwo?ci czy impreza si? uda ..... Nic bardziej mylnego :-D
Ekipa 4everyone jak i www.bilardy info to wspaniali ludzie, potrafi?cy si? porozumie? nie tylko przy wirtualnym stole ale i w realu.

Czy zabawa by?a udana ? ;-) To by?a eksplozja humoru, konwersacji, pomys?owo?ci i gry fair play w mi?dzypokojówce rozegranej w GreenClubie ( np. moja partia z nijoZG.... nijo Ty wiesz o czym pisz? ;-) )

Nasze ta?ce by?y chyba esensj? integracji która niew?tpliwie zako?czy?a si? sukcesem :-D

Kiedy wszyscy my?leli ?e gra zako?czy?a si? ju? w GreenClubie .... nasza Ekipa rozpocz??a kolejn? gr? w któr? grali?my wiele razy do samego rana :lol: ---> chodzi oczywi?cie o kultowego ju? chyba "Barana " :lol:
Kulminacj? "Barana" by?a gra stoczona tylko przez ch?opaków z naszego serwisu na pla?y, w utworzonym kó?eczku oko?o 12 facetów ( w tym?e ku?eczku spili?my "wod? ognist?" ufundowan? przez 4everyone za naszego wina w bilarda) ..... gdzie za ka?d? wtop? trzeba by?o zaliczy? pompk? :-D - sam zaliczy?em 3 :mrgreen:

Ale wszystko co dobre szybko si? ko?czy.... :-/ ..... Mam tylko nadziej? ?e nie by? to ostatni raz czego wszystkim i sobie ?ycz? :-D
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-07-13, 17:01, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
sokol900
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 17:14    

Hej ;) fajnie ze zlot wam sie udal :) obejrzalem fotki i najlepiej wyszly dwie osoby Angelka(angel88on) podczas tanca i DannyCH rowniez podczas tanca w bluzce Madzi ;> za?o?yle? to pewnie z powodu tego ze byles pijany badz byles bardzo odwazny lub to i to :D no ale zauwazylem ze bylo wiecej chlopakow niz dziewczyn a mialo byc na odwrot :)
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 20:55    

heheheh foty GIT

Wiadomo ze inaczej byc nie moglo, pozytywnie a nawet EXPLOZYJNIE :D hyhy


Woz POZDRO Polecia?o ?? :->
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-07-13, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-14, 01:18    

szakalek tak tak TomekWoz przekaza? nam Twoje pozdrowienia;) ?a?uj chlopie, ze Cie nie by?o !!!!!!!!!!!!! WYPAS na maxa:xxxx
My wlasnie z Kasia wrocilysmy z 3ciego dnia imprezowania i stanowczo mowimy, ze chcemy nastepny zlot jak NAJSZYBCIEJ!!!!!!!
pozdrowienia i buziaki :-P dla calej ekipy bilardy.Info i 4_everyone ;-) )))))))))))))))))))))))

- Ania & Kasia ;*
Ostatnio zmieniony przez Ania24051986 2008-07-14, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klisiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-14, 10:13    

Ej, chod?cie wszystkie kolejne zloty b?dziemy organizowa? razem: 4_everyone & Info. ;-P

Full wypas impreza w du?ym gronie *** osób ;-)
 
 
sokol900
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 00:07    

a ja Anie i jej kolezanke dzis widzialem hyhy :P n
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 07:31    

sokol gdzie?:ooooo czy ja o czyms nie wiem ?:PP
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2384
Wysłany: 2008-07-15, 16:11    Gda?ski zlot to by? dopiero odlot :)

Witam wszystkich ju? z Legnicy, czyli z domku mego. Wróci?em o 3,30 nad ranem wcze?niej zawo??c Ma?ka_Kutno, Zemeckisa, JohnegoDeppa i Tomkawoz5 do Mielna, którzy przed rozstaniem przekazali serdeczne pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów, a przede wszystkim zlotowiczów. Przy okazji zawioz?em Wolasa89 do Poznania, bo akurat przeje?d?a?em przez stolic? Wielkopolski.
Moje wra?enia s? dok?adnie takie same jak innych, prze?y?em niezapomniane chwile, które pozostan? mi na zawsze w pami?ci. Ekipa by?a bezb??dna, pozna?em wiele nowych osób, z kilkoma przywita?em si? po raz kolejny, zagrali?my turniej, poskakali?my na zabawie, wyk?pali?my si? w morzu, powymieniali?my zdania na temat serwisów, a przede wszystkim koszulki (Magda z Danielem - hit zlotu) i co wi?cej trzeba. :-D Niech ci co mogli, a nie byli ?a?uj?. Ju? w pi?tek by?o ?wietnie, w sobot? bombowo, a i w niedziel? dali?my rad?, bo blady ?wit powitali?my jeszcze na starówce, a spa? poszli?my chyba o 7 rano dyskutuj?c przed snem z Zemkiem jak to jest by? Piskiem Leszkiem.
Mamy pe?n? dokumentacj? konkretnie na zdj?ciach, wi?c nikt tutaj na pewno nie b?dzie przesadza?, bo wida? to golutkim okiem, ?e zabawa by?a pyszna. Sam z du?em zaciekawieniem obejrza?em pierwsz? sesj? wrzucon? przez Klisia, a jeszcze b?dzie co ogl?da?.
Chcia?em podzi?kowa? wszystkim uczestnikom za to spotkanie, Magdzie i ca?ej ekipie 4_everyone oraz naszym ludziom i mam nadziej?, ?e si? jeszcze kiedy? spotkamy. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
HoratioCaine
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 17:40    

W pe?ni popieram Darka. ?wietni ludzie, kupa ?miechu i dobrej zabawy :D
JA CHCE JESZCZE RAAZ!! :D
 
 
sokol900
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-16, 19:00    

Aniu w galeri baltyckiej ;P
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-16, 22:13    

Powiem Wam tak - to by? mój trzeci zlot bilardowy jaki prze?y?am i z pe?n? odpowiedzialno?ci? powiem, ?e najlepszy :-D

Blisko tydzien codziennych spotka?, niektórych wielogodzinnych, wyczerpujacych, wszystkich cudnych i niezapomnianych :-D

Zaryzykuje stwierdznie, i? nie wyobra?am sobie by kolejne zloty mog?y by? tylko jednego serwisu - my?le, ?e udowodnili?my, ?e razem potrafimy sie bawic najpe?niej, spontanicznie, praktycznie bez zahamowa? :lol:

Gry w "barana", w butelk? :-P z nieszczesn? podk?adk? do piwa w "Yesterday -u" ( nie da sie tego z?apac :-? ) zblizajace sie wielkimi krokami dwa konkursy, które z pewno?ci? przypadn? Wam do gustu :-P godziny parkietowych szale?stw, morze ?miechu, rozmowy na priv i na ogóle - znajomosci, które musz? przetwa? barier? odleg?o?ci :-D

Ze swojej strony dziekuj? Wam Wszystkim serdecznie za te wszystkie spedzone razem chwile - by?o bosko i nigdy tego nie zapomne ;-)

Jutro jak ode?pie co nieco i znajde natchnienie pokusz? sie o ma?y opis ka?dego uczestnika zlotu - napisze jak odebra?am Go swoimi oczami - my?le, ?e i Wy wszyscy dorzucicie pare s?ów by opis by? pe?ny - ale to jutro :-)

Bu?ka - ide sobie jeszcze zdjec pododawac :-P
 
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-16, 22:57    

sokol aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozliwe i pewnie w poniedzialek ;-) no ja niestet Cie nie widzialm:p i raczej bym nie pozna?a nie wiedz?c jak wygladasz;-)

Madziu zgadzam sie z Toba w 100% jednak niezapominajmy o fantastycznym wykonaniu zamówniea taxowki przez zemeckisa :D <hahaha>:D
jak ktos pamieta s?owo w s?owo przemowienie zemka niech je tu napisze:D :lol:

pozdrawiam ;-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-16, 23:06    

Ania ja pamietam dok?adnie :P

Miejsce akcji :arrow: Jelitkowo - Gda?sk

Godzina akcji :arrow: 5.45

Zemeckis dzwoni po taksówke......

Zemeckis: Dzie? dobry... ja jestem z wwwBILARDYinfo i chcia?em zamówic taksówk?...
Prawdopodobnie po drugiej stronie s?uchawki: Dok?d??
Zemeckis ( po chwili zastanowienia i zarzuceniu okiem po okolicy): .... no nad morze... :mrgreen: :mrgreen:

Prawodopodobnie po drugiej stronie s?uchawki: Prosze da? do telefonu kogo? doros?ego :-P

Zemeckis przekazuje telefon Dareckiemu.....

Darecki: Dzie? dobry....... ( dzwi?k w telefonie.. pi pi pi pi ) Pani zrezygnowa?a z przyjecia zamówienia :-P
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-07-16, 23:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-16, 23:18    Ma?e podsumowanie :)

No to mo?e i ja podsumuj?. Sam nie wiem od czego zacz??, a na czym sko?czy? ...
Ka?dy ze zlotowiczów wniós? co? od siebie. Czy to ?miech czy szczery u?miech, czy cisz? czy ?piew i taniec, czy to rol? przewodnika lub paparazzi, czy gwiazdy wieczoru w przebraniu ... Warto by?o pozna? wszystkich w kupie i ka?dego z osobna ...

Skoro Madzia ma opisa? ka?dego z uczestników z osobna, to mo?e ja si? pokusz? o skromn? charakterystyk? pokoi jako ca?o?ci.

Pomimo ?e serwis 4_everyone jest ró?ny od naszego, osoby które go tworz? (prawie wszystkie) s? dos?ownie ***, jak to zosta?o uj?te. Szczególnie do gustu INFO przypad?a ?e?ska jego cz???, która na zlocie stanowi?a ognisko zapalne wszelakiej akcji i reakcji ;-) Zielone ;-) ?wiat?o do wy?mienitej zabawy da?y genialne kobietki, które s? 4_everyone.

A wwwBILARDYinfo wcale nie odstawa?. Gry i zabawy m?skie i damsko-m?skie przypad?y do gustu wszystkim uczestnikom zlotu. Wycieczki na pla??, zamawianie kawalkady taksówek, tak?e w ma?o sprecyzowane miejsca :-) Co tu mówi?. Testosteron i wy?mienita zabawa w najlepszym wydaniu.

A ogólnie ... Ogólnie smutno ?e ju? koniec, ale nast?pny zlot nied?ugo. Jedziemy ?? Byleby Zemek nie zamawia? transportu ...


PS. Za chwilk? pojawi si? obiecany konkurs :)
Ostatnio zmieniony przez DannyCh 2008-07-16, 23:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 01:05    Konkurs :)

Tak jak obiecywa?em, pojawia si? konkurs.

Pytanie jest bardzo proste. Na obrazku poni?ej widzicie kompilacj? fragmentów zdj??, które zrobi?em podczas zlotu. Pytanie brzmi:
Czyj dekolt kryje si? pod odpowiednim numerkiem ??




Klikaj?c powi?kszysz obrazek ;-)
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 05:59    

Ta z numerem "7" strasznie p?aska :( I jeszcze klaty nie ogoli?a :roll:
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-17, 06:09    

.... a do tego powiem Ci Wojtek ?e bez stanika by?a...... :mrgreen: Ale "dziwi? si? " ?e akurat na t? zwróci?e? uwag? :-P Inne panie niech si? nie ura?aj? ;-) my ju? dobrze wiemy która jest która ;-) ....

A co do Zemka..... jednego nie mo?na mu odmówi? .... spontan na maxa :mrgreen: .... dobra firma taxówkarska by trafi?a..... :mrgreen: w ko?cu poda? najwa?niejsze dane :-D
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 07:08    

13 to chyba pisek leszek :->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group