wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ZLot w Gda?sku

Terminy zlotu w 3city
5-6 . 07.2008 r. ;]
51%
 51%  [ 17 ]
12-13. 07.2008 r.
24%
 24%  [ 8 ]
19-20. 07.2008 r.
3%
 3%  [ 1 ]
26-27. 07.2008 r.
21%
 21%  [ 7 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 17:34    

Grzes mo?e byc i Gda?sk ;-) i WaWa i Kraków i Wroc?aw i Szczecin i Lublin itp:P
byleby w tak dobrym towarzystwie jak by?o w lipcu ;-) a wtedy miejsce nie ma znaczenia;)
Madziu a co polecisz z po?udnia?:>
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-11-22, 12:24    

Zdecydowanie Zakopane tak jak mamy teraz jest rewelacyjne - a w czasie trwania Pucharu ?wiata to miasto nabiera takiego klimatu, ze cie?ko o taki na ca?ym globie chyba :-D

Prywatnie Puchar ?wiata zaliczy?am trzykrotnie i raz w trakcie zlotu - kto tego nie prze?y? - tego bia?o - czerwonego morza ludzi, tej nieko?cz?cej sie fety nie wie, jak to wci?ga i jak wrecz zmusza do powtórzenia tego za rok :-)

Puchar ?wiata po??czony ze zlotem jest ciut innym - rywalizacja na skoczni schodzi na drugi plan - wiadomo, ?e wa?niejsi ludzie, dla których sie tam jedzie :-)

W Bia?ym Dunajcu zlot jest ?wietny przede wszystkim dlatego, ?e wszyscy jestesmy ulokowani w jednym miejscu - u bardzo go?cinnego Górala - Pana Miecia Pawlikowskiego - cena w tym roku 20 z? za osobe na dobe - bardzo zach?caj?ca - a warunki ca?kiem w porzadku - widoki cudne, lodówka zape?niona - naprawde warto - pomyslcie jeszcze :-)

16 - 18 stycznia 2008 - jeszcze jest czas by zarezerwowac sobie wolne - Ci co moga oczywi?cie :-) Zapraszam
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-11-22, 14:34    

Ja b?d? w tym okresie w Zakopanem... mo?e si? gdzie? tam spotkamy....
Jak co? to ja b?de mia? flag? i czapk? bia?o - czerwon?... :mrgreen:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-28, 19:16    

a w ogóle kto jest pewny na zlot?:> z ch?cia bym zobaczy?a list?:P moze sie zdecyduje jednak na zlocik:xx
 
 
ECTHELLION
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 02:14    

zale?y gdzie to mo?e i ja si? doklej? je?li mnie zechcecie ;]
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 10:52    

?ukasz, kto by Ci? chcia? :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group