wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje 8semka i 9wiatka
Autor Wiadomość
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-05-20, 18:09    Turnieje 8semka i 9wiatka

Nawi?zali?my wspó?prac? z kolejnymi pokojami. Tu b?d? pojawia? si? ciekawe propozycje turniejowe.
 
 
LukMojBrat
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-20, 18:14    

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na turnieje do pokoju 8semka i 9wiatka. Gwarantujemy mi?? atmosfer? i naprawd? wysokie wygrane..pozdrawiam LukMojBrat :lol:
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-20, 18:26    

Bior?c pod uwag? niechlubn? przesz?o?? tego pokoju to ?rednio interesuj?ca wspó?praca. Czy to tylko zbie?no?? nazw czy to ten pokój, który tak obsmarowywa? nasz i szczyci? si? "wysokim" poziomem kultury?
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-20, 21:11    

phi ;) to raczej nie ten sam pokój co kiedy? zaczyna?em :-P
tam w?adze sprawowa? marks :-P
potem sie popsu?o... a tu z tego co mi wiadomo jest to pokój na nowych bilkach, prowadzony przez Luka, którego niektórzy mieli okazje pozna? ;-)
chyba inna bajka :-P
 
 
Miami_Beach
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-20, 21:34    

ja my?le ?e bilardyinfo nie powinny wspolpracowac z innymi pokojami :)
 
 
KIGAM3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-21, 00:14    wwwBILARDYinfo

TEN SERWIS jest jeden jedyny w sobie , gra na innych pokojach nie ujmuje niczemu i utrzymanie dobrych kontaktów z tymi pokojami powinien by? jak najleprzy , poniewa? chodzi o dobr? zabaw? i rywalizaj?!Widz? KIPCIOR jak zawsze najwi?cej ma do gadania co jest nie poj?te dla mnie poniewa? tylko bryka po FORUM i zero ma poj?cia o grze i rywalizacji <szkoda s?ów>.KIEDY? traktowali?my pokoje jako rywali itd ale teraz zmieni?y si? czasy , to ?e chamstwo jest na innych pokojach to indywidualna sprawa tych pokoi.GRUNT to wspóldzia?anie i podtrzymywanie kultóry na BILARDYINFO bo to zawsze cechowa?o ten pokój!!!PO za tym wzie?a by si? reszta organizatorów za rozwijanie SERWISU a nie tylko wegetuj?!Z TEGO CO WIDZE TO TYLKO ZMAK JUZ JEST MOTOREM TEGO SERWISU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-21, 11:33    Re: wwwBILARDYinfo

KIGAM3 napisał/a:
Widz? KIPCIOR jak zawsze najwi?cej ma do gadania co jest nie poj?te dla mnie poniewa? tylko bryka po FORUM


Mo?e wyjasnij wszystkim co konkretnie masz na my?li. Je?li np dawanie ostrze?e? czy te? upomnie? na forum to od czasu kiedy dosta?e? 3 czyli od jakich? 10 miesi?cy da?em tylko 1. Na forum panuje spokój, od czasu do czasu tylko s? s?owne upomnienia jak kto? si? zagalopuje. Przypadek??

KIGAM3 napisał/a:
GRUNT to wspóldzia?anie i podtrzymywanie kultóry na BILARDYINFO bo to zawsze cechowa?o ten pokój!!!


No to mo?e przypomnij wszystkim za co zosta?e? jaki? czas temu zawieszony na tym forum i jak si? to ma do tej kultury o której piszesz.

A nawiasem mówi?c to pisze si? kultUry.
Ostatnio zmieniony przez kipcior 2008-05-21, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KIGAM3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-21, 17:25    

CO tu wyja?nia? wsiooo wida?!A tak po za tym to temat nie jest o mnie ani o forum.CHOPIE we? si? w gar?c heh!!!<?al>
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-22, 11:27    

To ?e jakie? pokoje maj? ochot? z nami wspó?pracowa? i rywalizowa? powinno nas cieszy? a nie martwi?.... Konkurencja jest potrzebna ?eby si? rozwija?. A to ?e za czasów marksa bywa?o ró?nie....no có?.... dobrze wiemy dlaczego tu i ówdzie nasz serwis jest obsmarowywany a bardzo cz?sto zdarza si? ?e zarz?dy danych (Daniel nie o Tobie :-P ) serwisów si? zmieniaj? ( no z pewnymi wyj?tkami ;-) ).

To ?e pomi?dzy wami iskrzy to troch? chyba inny temat ni? ten co zapoda? Zmak :-D ...
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-05-22, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-05-22, 12:59    

Dzisiaj dowiedzia?em si?, ?e pokój zaprzyja?niony z nami: 4_everyone doda? now? 8semk? do swoich przyjació?. Tu jest link do forum pokoju 4_everyone
http://www.4everyone.klis.biz/viewtopic.php?t=144
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
LukMojBrat
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 13:38    

Ja napisze, krótko nowa 8semka niema nic wspólnego ze star? gdy? jest jedynie prowadzona na nowym bilardzie, poza tym doszli?my wspólnie ze Zmakiem do porozumienia co napewno pomo?e ni? zaszkodzi naszym serwisom... Jako argument mo?e ?wiadczy? fakt, ?e pokój 8semka przeka?e spor? kwot? $$$ na wakacje z bilkami, które ciesz? si? tak ogromn? popularno?ci?...dzi?kuj?..i pozdrawiam ..Luk :mrgreen:
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 14:02    

KIGAM racja, ?al ;]
Tak samo jak nie ma nic wspónego ze star? 8semk? ;) Czemu ? Prosta odpowied? ;]
Mówi?,?e mo?na gra? z r?ki po czym jak zagrasz dostajesz bana ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group