wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dzi?kuj? za gr? i ?ycz? powodzenia.
Autor Wiadomość
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-05-30, 20:36    Dzi?kuj? za gr? i ?ycz? powodzenia.

W grudniu 2004 zacz??em gra? w lidze B8, wtedy pokój nazywa? si? www.zastepcza.prv.pl. Potem zapisywa?em si? do nast?pnych lig i nieprzerwanie gra?em do tej chwili. W tym czasie mia?em zaszczyt zmierzy? si? z wieloma znakomitymi przeciwnikami. Bezinteresowana gra maj?ca na celu zdobycie dobrego miejsca w lidze by?a ciekawa i atrakcyjna. Ostatnio jednak wiele si? zmieni?o.
Rezygnuj? z gry w ligach. Czy kiedy? tu jeszcze wróc?? Tego nie wiem.
Dzi?kuj? wszystkim za gr? i ?ycz? powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-05-30, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-30, 21:58    

Wiele razy mia?em czelno?? by? Twoim przeciwnikiem i nie raz, nie dwa roz?o?ony zosta?em na ?opatki.
Oby nadal trwa?y Twoje ch?ci do tworzenia turnieji jak równie? zami?owanie do samego bilarda.
Do zobaczenia towarzysko przy stole. ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-31, 09:26    

Zmaku,....czytam i nie wierz?,..... dla mnie to niepowetowana strata dla tego serwisu :-/

Twoja kultura osobista, zaanga?owanie w prowadzenie turnieji oraz uczestnictwo w wielu ligach......

?ycz? Ci ?eby Twoja rzeczywisto?? bez bilarda by?a równie udana ..... w ko?cu po tylu latach nie jest ?atwo zrezygnowa?- co? o tym wiem.

Dzi?ki za wspólne mecze które zawsze sta?y na najwy?szym poziomie.......

Powodzenia ;-)
 
 
 
kazik013
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 09:53    

Naprawd? przykro, tym bardziej, ?e zaczynali?my przygod? z Info w podobnym czasie. Dzi?kuj? za wszystkie rozegrane mecze i ?ycz? powodzenia dalej.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-05-31, 10:10    

Zmaku gra?e? tu kilka lat,
otwieraj?c niektórym okno na bilardowy ?wiat.
Zdecydowa?e? si? zrezygnowa?,
wszystkim podzi?kowa?.
Dzi?kuje i ja,
z Tob? zawsze by?a wspania?a gra.
Zgadza si?, wiele w serwisie ostatnio si? zmieni?o,
a do Twojego odej?cia przyczyni?o.
Mam nadziej?, ?e mi?o ten czas wspominasz
i o ludzikach z bilarda nie zapominasz.
Spotkanie w Kutnie mamy ustalone,
wi?c do zobaczenia tam, a nie na wirtualnym stole. 8-)

...

Szkoda, ?e tak wysz?o.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 11:22    

Bu?ka Zmaku :-) Trzymaj si? ;-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-05-31, 13:21    

Je?eli Zmak wraz z karier? ligow? ko?czy karier? organizatora na Info to strata to dla serwisu niepowetowana :-|

Nie znam szczegó?ow ani powodów decyzji - wiem jedynie, ?e dla mnie osoba Zmaka by?a Ikon? tego serwisu, z Nim dane mi by?o zorganizowa? pare przedsi?wzi??, mia?am tez przyjemno?? zaprzyja?ni? sie z Nim bardziej prywatnie :->

Je?eli Twa decyzja Zmaku jest ostateczna i nie podlega negocjacjom to pozostaje mi j? jedynie uszanowa? - niemniej ja u siebie walczy?abym jak lwica by zatrzymac admina Twojego pokroju dalej na stanowisku.... a mo?e da si? jeszcze co? zmienic :?:

W ka?dym razie ?ycz? Ci jak najlepiej i mam nadziej?, ?e znajomo?? z Tob? przetwa mimo planowanej przez Ciebie abstynencji bilardowej - szacunek Zmaku - bu?ka :*
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-05-31, 15:06    Dzi?kuj? Ci Zmaku

I ja równie? chcia?em podzi?kowa? za wszystkie te lata sp?dzone w tym serwisie, za du?y wk?ad w rozwój i istnienie Bilardów.Info oraz ?ycz? wszystkiego najlepszego na najbli?sze oraz te dalsze dni. Trzymaj si? Zmaku
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 15:11    

poprostu szok...
Jak napisa?e? "Rezygnuj? z gry w ligach" to pomy?la?em, ?e zostaniesz jako organizator, administrator lecz kolejne zdania raczej odrzucaj? te my?l.
Zawsze mog?em liczy? na Twoj? pomoc. Sporo si? od Ciebie nauczy?em b?d?c adminem. Dzi?ki Ci za to! Szacunek
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 15:41    

oOooOOoooooOOoOo Zmaku ;>
Mam nadzieje ze tylko w ligach, bo Ty? Zmaku MOTOREM ca?ego serwisu :) Dzieki równie? za wspania?? rywalizacj? jak i rozmowy na ró?ne tematy. Tak jak Magda napisala - Jestes Symbolem serwisu i zawsze nim b?dziesz. Krotko mowi?c jestes LEGEND? :-D
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 16:55    

Dzi?ki Zmaku za wszystko. Rozpisywa? si? nie b?d?, bo wymieniaj?c móg?bym o czym? zapomnie?. A by?o by co wymienia?. Ty rezygnujesz, ja ju? prawie nie gram, ale mam nadziej?, ?e jeszcze kiedy? spotkamy si? przy wirtualnym stole ;-) Trzymaj si? ciep?o ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-05-31, 17:12    

To co si? Zmakowi nale?y ........to na pewno turniej na jego po?egnanie.....wi?c Admini to dzie?a :-) ......sam daj? 200K .
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-05-31, 20:05    

Dzi?kuj? wszystkim za dobre s?owa. Chwile sp?dzone z Wami pozostan? w mojej pami?ci na zawsze. Nie przesta?em gra? w bilki wi?c niew?tpliwie z wieloma z Was jeszcze nie raz zagram.
Mia?em o tym napisa? pó?niej ale ?eby nie by?o niew?a?ciwych domys?ów napisz? teraz. Czerwiec jest ostatnim miesi?cem mojego sprawowania funkcji organizatora i administratora. Z?o?y?o sie na to wiele ró?nych przyczyn zwi?zanych z grami online i serwisem wwwBILARDYinfo. Nie b?d? ich wymienia? i prosz? mnie o to nie pyta?.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 00:05    

Dzieki za wszystko . Szkoda ..... :-(
 
 
Limfanatic
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 07:33    

Szkoda ?e wzorowy organizator odchodzi... mam nadziej? ?e nie pope?nicie b??du i wybierzecie normalnego nast?pce :)
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 07:42    

Wspania?y organizator, bardzo dobry gracz, ci??ko zliczy? ile razy Mi pomaga?e?...

Spora strata dla serwisu :-(

Mam nadzieje, ?e pogramy jeszcze nie raz ;-)

Szacunek Zmak
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-06-02, 11:13    

HALLO! :-P Szanowni Admini ;-)

Zaproponowa?em turniej na po?egnanie Zmaka...... rozumiem ?e jego odej?cie to jeszcze nie koniec ?wiata ale zawodnikowi i organizatorowi który po?wi?ci? nam tyle czasu chyba si? to nale?y....?

Bardzo prosz? o jak?? reakcj? .... gdy? milczenie jest chyba najgorszym wariantem...... w ko?cu ma by? tort i piwko :-D ( to wirtualne niestety )...

Stawk? na sponsoring podwy?szam do 250k ;-)
 
 
 
KIGAM3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 12:16    

JAK ju? pisa?em ZMAKU wiela szkoda!!!ALE zagramy pewno jesio nie raz hyhyhy w ko?cu bilard to nie tylko B.INFO!!!
 
 
Limfanatic
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 15:11    

CJINCLNJMO napisał/a:
Zaproponowa?em turniej na po?egnanie Zmaka...... rozumiem ?e jego odej?cie to jeszcze nie koniec ?wiata ale zawodnikowi i organizatorowi który po?wi?ci? nam tyle czasu chyba si? to nale?y....?


Mog? do?o?y? 100k, turniej oczywi?cie musia?by si? odby? na dziew?tce :) Innej opcji nie widz?.
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 15:26    

ja moge zrobic turniej tylko jaka odmiana bilka? : P
znajde czas to napisze wtedy dzien i godzine chyba ze kto inny bedzie mial
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 15:52    

A ja my?l? ?e nie powinni?my si? ogranicza? do jednej odmiany bilka :)
Pami?tacie ? To Zmak powo?a? do ?ycia Lig? 5 Bilardów , jedyn? w swoim rodzaju na ?wiecie. My?l? zatem ?e Turniej 5 Bilardów by?by czym? fajnym :)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-06-02, 19:17    

No i wreszcie si? co? ruszy?o :-D ..... Daniel b.dobry pomys? ! Ustalcie tylko kiedy ( bo gdzie wiadomo ;-) ) i jedziemy :-)

Mo?e to b?dzie niez?a promocja tej odmiany naszej ligi i godziwe po?egnanie jej autora ;-)
 
 
 
Limfanatic
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 14:52    

Cytat:
To Zmak powo?a? do ?ycia Lig? 5 Bilardów , jedyn? w swoim rodzaju na ?wiecie. My?l? zatem ?e Turniej 5 Bilardów by?by czym? fajnym :)


By?oby sporo walkowerów :)

Jestem za b9 dalej.
 
 
Mackal21
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-04, 14:31    

Ja te? rezygnuj?.
Gra?em tu od listopada 2004 wi?c przesz?o 3 lata.
Dzi?ki za wszystko.
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-06-04, 19:09    

Nie mówi? ?egnaj Mackal, powiem cze??. Mam nadziej?, ?e jeszcze si? spotkamy.
Kolejny kawa? historii wwwBILARDYinfo odchodzi. To ju? chyba jaka? rewolucja. Ciekawe co b?dzie po wakacjach :?:
Powodzenia ?ycz? w realu i mam nadziej?, ?e czasem zajrzysz tu i tam :-D
 
 
Mackal21
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-04, 22:21    

Tobie Zmak ?ycz? tego samego ,bo jeste? jedn? z osób z któr? twój nick kojarzy si? nie tylko z tym serwisem ,ale w ogóle z wirtualnymi bilkami :-) .
A zagl?da? b?d? raz po raz i mo?e nawet go?cinnie zagram w jaki? turze.
Pozdrawiam.
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-05, 07:37    

Zmak i Mackal - jedni z najbardziej cenionych przeze mnie graczy w tym serwisie. Zawsze fair i zawsze z kultur?. Jedno co moge powiedzie? to szkoda. Serwis duzo straci bez Was , szczególnie bez Zmaka jako organizatora. Cho? mam inny pokój na snookerze , ch?tnie dorzuce si? do puli turnieju po?egnalnego Zmaka z wyrazami podzi?kowania za to co zrobi?. Pozdro.
 
 
Seraphimka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 18:19    

Zmaczku , szkoda ?e zamierzasz odsun?? si? troch? od spraw zwi?zanych z BILARDY.INFO,
My?l? ?e ?egna? si? nie ma sensu bo nie raz tu wrócisz , jak ka?dy z nas :)))
Ale na pewno nale?? Ci si? du?e podzi?kowania za Twój wk?ad w ten serwis :)
Ja ze swojej strony chcia?abym serdecznie za wszystko podzi?kowa? ;))
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-09-29, 10:45    Rezygnacja z lig

Witajcie, chcia?em poinformowa? prowadz?cych oraz graczy o mojej rezygnacji ze wszystkich lig, w których bra?em udzia?, tj.: Liga UK 2004, Liga b9 2004, Liga Snoookera 2004 oraz Ligi 5 Bilardów :-) .
Ka?da liga na swój sposób by?a mi bliska i z ka?d? b?d? mia? mi?e wspomnienia. W ka?dej lidze osi?gn??em mniejszy lub wi?kszy sukces 8-) .
Je?li chodzi o kulisy rozstania - po rozgrywkach czerwcowych postanowi?em odpocz?? od bilek, grywa?em sobie tylko turki na nowej b9 i uk. Teraz kiedy wystartowa?a stara, dobra odmiana bilek... hmm stwierdzi?em, ?e nic w tej grze mnie nie poci?ga, nie czuj? ?adnej satysfakcji z gry, nie sprawia mi to rado?ci a co najgorsze... nie wkurza mnie jak przegrywam. :-/ Po prostu wypali?em si?...
Chcia?em baaaardzo podzi?kowa? tym organiazatorom, z którymi mia?em przyjemno?? a wi?c: Liga UK: ka?asz :!: i Darek :!: , Liga b9: karpiu :!: i Zmak :!: , Liga Snookera: Kipcior :!: i Yzer :!: , L5B: Zamk :!: .
Nie zapominam tak?e o Lidze b8 2004, w której go?ci?em najkrócej. Dzi?ki Daniel :!: , Kaba :!: i Natalka :!: .
Dzi?ki wszystkim graczom, z którymi mia?em przyjemno?? toczy? boje o najwy?sze stawki i te o utrzymanie :roll: .
Dzi?ki graczom z ligi snookera, która zawsze by?a i b?dzie najbli?sza mojemu sercu :idea: .
Nie wykluczam powrotu do gier, bo z tego nie rezygnuj?... Mam nadziej?, ?e spotkamy si? nie raz i nie dwa.
A chcia?em równie? przeprosi? graczy, którym podpad?em - przepraszam i podzi?kowa? tym, którzy stosowali si? do zasady "fair play" - dzi?kuj?.
Nie mówie ?egnam bo nadal b?d? pe?ni? funkcj? organizatora.
Nie wykluczam równie? powrotu do lig co by to niektórym s?uc "dupk?" 8-)
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-09-29, 10:57    Dzi?ki Maniek

Dzi?kuj? Ci Ma?ku za wieloletni? gr? w lidze B8UK i wcze?niej w B14 i dobrze, ?e nigdzie nie wyje?d?asz tylko nadal b?dziemy w kontakcie. Je?li nie czu?e? ju? wkurzenia po przegranej to faktycznie gra o stawk? przesta?a Ci? poci?ga?. Rozbrat z bilkami na d?u?szy czas mam nadziej? dobrze Ci zrobi, by powrót by? satysfakcjonuj?cy.
Dzi?ki za gr? i trzymaj si?.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group