wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jak zacz??a sie Twoja przygoda z bilardem ?
Autor Wiadomość
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
  Wysłany: 2008-07-03, 00:55    Jak zacz??a sie Twoja przygoda z bilardem ?

:?: Jak zacz??a sie Twoja przygoda z bilardem :?:

:?: W jaki sposób trafi?e? na Info i co sprawi?o, ?e sie tu zadomowi?e? :?:

:?: Czy gra w bilard to tylko odskocznia od codzienno?ci, czy mo?e to Twoja pasja :?:

;-) Ile nicków tyle historii - Opowiedz o sobie - Daj nam pozna? sie bli?ej ;-)



Najpierw ja...

Konto na grach za?o?y?am za namow? s?siada - nami?tnego bilardzisty w styczniu 2006 roku w dwa dni po pojawieniu sie w moim domu okna na ?wiat w postaci internetu....

Ot taki sobie nick - imi? - magda i inicja?y moich nazwisk - gp... - zak?adaj?c go nie mia?am bladego pojecia, ?e tak niesamowice zmieni on moje ?ycie, ?e stanie si? moim drugim ja...

Napierw spary ze wspomnianym s?siadem - la? mnie niesamowicie i wlaz? mi strasznie na ambicje :lol: - zacz??am trenowac - gra?am coraz wi?cej i mam nadziej?, ?e wprost proporcjonalnie do ilo?ci rozgrywanych partii - coraz lepiej... :-P

Potem pierwsza wizyta na pokoju graczy...bilard8.abc.pl... smak pierwszego zwyci?stwa w turze, pierwszej wygranej z 10-tysiecznikiem... potem walka o rankingi miesieczne... w ko?cu pomys? by sprawdzi? sie na kolorze - pomysl b?d?cy strzalem w dziesi?tke ;-)

Po pó?tora roku na adminie dorobi?am si? w?asnego pokoju, w który wk?adam morze czasu, energii, zaanga?owania - cieszy jak widz?, ?e to procentuje, ?e uda?o nam sie stworzyc pewnego rodzaju spo?eczno?? - znale?? przyja?nie, które wysz?y poza ramy wirtualnego ?wiata...

A jak to sie sta?o, ?e trafi?am na Info :?:

Pokój ten zna?am jedynie ze s?yszenia.... najcz?sciej we formie - Info - tu graj? najlepsi :-P Zna?am paru graczy wyst?puj?cych w barwach tego serwisu, ale jako? nie by?o mi tu po drodze :-)

W sierpniu zesz?ego roku pozna?am w Gda?sku Latina - poopowiada? mi co nieco, zrobi? temat na starym jeszcze forum o naszym spotkaniu, si?? rzeczy zarejestrowa?am sie na forum :->

Poczyta?am, poznawa?am coraz wi?cej osób, zapisalam sie na wrzesniow? lige wst?pn?, w ko?cu dzieki zawi?zanym znajomosciom dorobi?am si? swojego tematu o turniejach w abc - gest z jakim nie spotka?am sie na ?adnym innym pokoju na wp ;-)

Teraz.... mimo, i? niby obca... czuj? sie cz?sci? tego serwisu, uda?o nam sie doprowadzic do oficjalnej przyja?ni na linii Info - 4_everyone, zaliczy?am pierwszy swój zlot w Krakowie, teraz szykuje sie wspólny zlot naszych pokoi - tak.... te niby tylko tocz?ce sie kulki maj? na mnie, na Was....olbrzymi wp?yw.....


:?: :?: A jaka jest Twoja historia :?: :?:
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-07-03, 00:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 09:55    

Namówi?a mnie siostra,?ebym za?o?y?a konto, która gra?a na wp z nudów siedz?c w pracy...
Mój nick? Jak widze pytania na sto?ach "dlaczego ?obuziarka?" to a? mi si? chce zawsze odpisa? " Dlatego ?ebys si? pyta?" ... ale ogólnie moi znajomi przypi?li mi kiedy? tak? ksywk?, mia?o na to wp?yw kilka sytuacji :-P ale to przecie? nie ma wp?ywu na to jak i dlaczego zacze?am gra?, wiec nie powiem :-D
By?am akurat chora, standardowe zapalenie oskrzeli, nie by?o co robi? to wisia?am na tych grach do?? d?ugo, jako administrator na ró?nych publicznych pokojach, czy jako gracz.
Na pocz?tku...? Owszem, sza?... "jakie to fajne , jakie to fajne" ... ale to ci?nienie ju? dawno ze mnie zesz?o...ile? mo?na siedzie? i gra?? - wiem, niektórzy mog? d?ugo :P
Nie by?o pytania :mrgreen:
Ka?dy ma jakie? swoje pasje i na ten temat si? nie dyskutuje "s? gusta i gu?ciki" ;-) ( tak jak z tymi okularami pomara?czowymi,co nie Krzy?? ;-) )

Na bilardy.info trafi?am przez namowy 99adam99 ,którego niestety nicka nie widzia?am do?? d?ugo...zacz??o si? od ligi bilarda 8 (jeszcze wtedy bez 2004:P)
W pokoju Bilardy.info na B8 by?o codziennie zawsze minimum 10 osob ...teraz wyglada to znacznie biedniej :-(

Ogolnie podoba mi si? to w tych grach ...?e pozna?am naprawd? sporo fajnych ludzi :-) (spokojnie nie mam problemów z nawiazywaniem kontaktów na ?ywo,jestem bardzo...ee komunikatywna :-P :mrgreen: )

Teraz generalnie rzadko kiedy gram w cokolwiek i dobrze mi z tym ;-) :-P
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 12:26    

Witam serdecznie

Nie umiem ?adnie pisa? , wi?c krótko ..

Na gr? w bilarda w internecie , a zarazem te? na gre w BILARDY.INFO namówi? mnie mój przyjaciel ( mam nadzieje , ?e si? nie obrazi :-P ) CJINCLNJMO . Na pocz?tku , wielka trema , pierwsze pora?ki ,?adko zwyci?stwa, nerwy , emocje :shock: .
... najbardziej podoba mi si? klimat serwisu, kultura , zasady fair play , wysoko zawieszona poprzeczka je?eli chodzi o poziom gry . Moj nick to taka dziwna historia . mia?em kiedy? psa, boksera , wabi?cego si? VADER ( by? do niego podobny :mrgreen: ) i od tego czasu darz? wielk? sypati? t? posta? z Gwiezdnych Wojen .

To tyle

Pozdrawiam
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-07-03, 13:13    

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami.. :-)
Hm.. moja przygoda zacz??a si? do?? dawno, za czasów gdy serwis gier WP by? p?atny, by?y 60 minutowe bonusy, a ja mia?em wolny modem który cz?sto mnie roz??cza? :-P
By?y takie okresy, ?e jedna, wybrana gra by?a darmowa. Tak trafi?em na B9, bo by? darmowy, a stamt?d podejrzewam ?e na forum Jessicazma (którego archiwum swoj? drog? nadal dzia?a :arrow: http://b.gck.pl gdzie data mojej rejestracji pokazuje 19 sierpnia 2003. Pierwsze ligi, turnieje, znajomo?ci. Tak czas lecia? i lecia?, w ko?cu pokaza?y si? pierwsze konflikty, serwis si? rozsypa? i powsta? nowy, na którym teraz jeste?my.
G?ównie gra?em w B9, bo wbrew temu co wielu ludzi mówi nie jest to taka ?atwa gra, je?eli kto? nie gra "na pa??". Dorobi?em si? nawet admina w pokojach publicznych bilarda. Zapisa?em si? te? do ligi B9 (ale osi?gni?? nie pami?tam, zapewne 1 liga i kilka razy w ekstraklasie). Wesz?y jednak nowe bilardy i ekipa ze starego si? rozsypa?a. Zrezygnowa?em z ligi i teraz sobie siedz? na uboczu, zagl?daj?c na B9 gdy znajomi chc? pogra? i stale monitoruj?c forum :-)
Nick ? Hm.. ?adnie wygl?da? na tym niebieskim tle okna bilardowego i taki zosta? :)
Ostatnio zmieniony przez SZ_YM_ON 2008-07-03, 15:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 13:42    

Z?y adres do strony Jessicazma poda?e?. Prawid?owy to http://b.gck.pl i faktycznie nadal dzia?a ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-07-03, 14:43    

Szymon .... ?adny kawa?ek historii .... ;-)

Internet za?o?y?em w grudniu 2004 r..... po wcze?niejszych do?wiadczeniach z bilardem ( w realu ju? we wczesnych latach 90-tych oraz przygoda z gr? Cue Club) zacz??em czego? szuka? w necie .... i "nadzia?em si? " na WP przypadkowo.

Kilka tygodni gra?em sporadycznie jako go??, po to by w styczniu 2005 zarejestrowa? si? pod nickiem CJINCLNJMO :-D .

Przygoda z administracj? te? mi si? zdarzy?a, na b82004 w pokoju Reds Devils... mo?e kto? pami?ta ( Waski, MAKO... fajna ekipa ;-) )

Info poleci? mi Wilkuboss- pozdrawiam ;-) - nie b?d? pisa? jak reklamowa? ten serwis bo i tak wszyscy wiedz? :-D .

W 2005 r zacz??em od WzB..... a dalej to ju? jako? samo posz?o- WzB, Turnieje, Puchary. Pokojówki......

Specyfika tego serwisu jest wyj?tkowa i trudno tu o konkurencj? ( ale sobie s?odzimy :mrgreen: )..... chocia? wiadomo ?e zawsze znajd? si? niezadowoleni ;-)

To tak po krótce...... ;-)

Ps.

Nick- CJINCLNJMO- Terencjusz i Kochanowski.... to oni namieszali mi w g?owie ;-) Cz?owiekiem-Jestem-I-Nic-Co-Ludzkie-Nie-Jest-Mi-Obce ;-)
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-07-04, 09:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-07-03, 15:10    

To i ja opowiem o tym jakie by?y pocz?tki gdy popad?em w to uzale?nienie :lol:
to ciut dawno by?o a rok? hmm 2002 ? 2003 ? a zacz??o si? wszystko od... snookera na Euro sporcie... :roll: postanowi?em poszuka? w necie takiej gry i sprawdzi? si? :-D znalaz?em... :arrow: http://gryonline.wp.pl/gry.online-snooker.html
pierwszy mój nick to MariuszXXX - pocz?tki by?y trudne... breaki 40... 50... i pami?tny 72, którego nie mog?em pobi? bardzoo d?ugo. Zmieni?em nick poniewa? dra?ni?o mnie to wypytywanie co znacz? trzy X obok Mariusza... Czy wiek :?: czy co? innego :?: :oops:
Wtedy narodzi? si? Maniek_Kutno tak jak wspomnia? SZ_YM_ON by?y bonusy na gry ale nie pami?tam czy przed tym czy po tym by?a mo?liwo?? darmowej gry na wybranej odmiane bilarda? Chodzi mi o kropki czerwone przy wi?kszo?ci gier i zielone przy jednej, w któr? mo?na by?o ?upa? ile wlezie - pami?ta kto? :?: :idea: Pó?niej jak zabrali snookera i dali mu czerwon? kropk? musia?em wysy?a? smsy z komórki ojca :mrgreen:
Tak te? przez pokój Kraków pozna?em du?o ludzi i mnóstwo czasu tam sp?dza?em, kolejnym etapem w moim snookerowym ?wiatku by? pokój taterka... niestety 3 lata temu rozpad?a si? ekipa... By? rok 2005 i pozosta?y pokoje do gry zwane "kartkowcami" a? pewnego dnia graj?c z kim? (nie pami?tam niestety z kim) us?ysza?em o lidze www.bilardy.info. Zajrza?em... spodoba?o si? i od 2006-02-11 jestem graczem owej ligi... a ju? nawet organizatorem...
Ot moja historia.. 8-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 15:20    

ja te? jeden z weteranów...


internet za?o?y?em w styczniu 2004 roku. O bilardzie powiedzia? mi _Sztendi_ zaczeli?my du?o gra? i to mi si? wkr?ci?o. Od maja 2004 poszed?em do pokoju 8semka tam zaczo?em gra? tury lige puchary co? tam wygrywa??m ;P zrobi?em rank 10.000 tam potem nast?pny niczek i kolejne 10.000 gra?em w 8semce do roku bodaj?e 2007 jako? stycze? ? oczywi?cie wiedzia?em o istnieniu serwisu bilardy.info ale nie interesowa? mnie on , pami?tam pami?tne pokojówki z info ciekawe wyzwanie mm heh.
W lidze na info gram dosy? d?ugo równolegle gdy gra?em w 8semce to i w info lidze o teraz mi sie przypomnialo ! z 2 lata na info ju? !
 
 
dawk11
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 15:22    

To moze i ja sie wypowiem

Zanim zalozylem neta gralem w Cue Cluba i kiedy mialem juz lacze zaczalem szukac wirtualnej wersji snookera (bo glownie on mi sie spodobal), zaczalem grac na publikach, doszedlem do breaka ok. 70 i zobaczylem reklame turniejowa pewnego pokoju (pozniej go zmienilem z roznych wzgledow) i do tej pory gram w Drewutni.

Na Info trafilem jakies 1,5 roku wtedy byla to chyba jeszcze zastepcza ale nie zapisalem sie do zadnej ligi

Po roku jednak postanowilem sie zapisac do ligi snookera bo slyszalem ze gra tutaj cala czolowka serwisu - i tak gram juz pare ladnych miesiecy w tym serwisie i mam o nim jak najlepsze zdanie - znakomita atmosfera, swietni gracze, ekstra oprawa.

Pozdrawiam wszystkich graczy serwisu :)
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 21:31    Stare dzieje :)

Moja przygoda zacz??a si? od tego, ?e ojciec mojej ówczesnej kobity by? takim ma?ym maniakiem wszelkich gier komputerowych itp. Pewnego weekendu kiedy by?em u niej w??czy? na chwil? B8 UK i da? mi par? razy sobie uderzy? (nast?pnie zamkn??em stó? i poszed?em na obiad - pierwsze starcie i ju? ucieczka :-P ). Po powrocie do domu wszed?em sobie na gryonline.wp.pl, za?o?y?em swoje pierwsze konto i spróbowa?em sobie pogra?. Mia?o to miejsce dok?adnie 2004-09-25 :) Wtedy, jak na B8 UK, który by? jest i na zawsze b?dzie dla mnie gr? nr 1 by?o na pokoju du?o graczy. Tylko wszed?em i od razu rzuci?a mi si? w oczy niesamowicie mi?a atmosfera jaka tam panowa?a. No to do dzie?a. Par? meczyków w plecy, potem smak zwyci?stwa, kolejnego itp, itd... Uzale?ni?em si? do tego stopnia, ?e gra?em dzie? w dzie? po ?adnych "kilka" godzin. Czasem siada?o si? do kompa o 18 wieczorem, a k?ad?o si? spa? o 7 rano. Z B.Info zetkn??em si? chyba podczas jednego z turniejów na UK (by? to zdaje si? tur ku pami?ci gracza JimHackman, którego cz??? z Was na pewno pami?ta). Najbardziej z uczestników turnieju, których potem zobaczy?em w tabelkach ligowych rzuci? mi si? w pami?? DerekDarecki :-) Pami?tam, ?e na krótko po turnieju zarejestrowa?em si? tutaj na Forum, ale nie gra?em jeszcze w ligach. Prze?omem by? chyba fina? turnieju Wiosenny Turniej Pool 8UK (a? dziwne, ?e jeszcze maj? to w archwium), gdzie przegra?em z DukeR'em 9-10, po bardzo ?adnym meczu z piorunuj?cymi zwrotami akcji. Najpierw przegrywa?em 0-5, potem wygra?em 5 partii z rz?du, a potem w ?eb w ?eb. Pami?tam, ?e by?o bardzo du?o widzów na stole, oczywi?cie 99% za DukeR'em, bo ja wtedy graczem serwisu nie by?em :lol: . Potem zapisanie si? do ligi UK. Pierwsze sukcesy, b14, b9, turnieje tutaj i na WP. Mas? czasu cz?owiek straci? na te wirtualne kulki, ale je?li móg?bym si? cofn?? w czasie o te 4 lata, to na pewno bym z tego nie zrezygnowa?, bo pozna?em zarówno tam jak i tutaj przez B.Info ?wietn? ekip? i mimo, ?e w ligach nie gram ju? jaki? czas, to utrzymuj? z niektórymi sta?y kontakt. No i tak po aktywnych prawie 3 latach gry, powietrze usz?o, cz?owiek znalaz? sobie troch? innych zaj?? no i ju? nie ma tego zapa?u co kiedy?. Raczej zawsze by?em "krótkodystansowcem". Czyli szybki awans do EX, mistrzostwo, mo?e pucharek, mo?e turniej i rezygnacja. I tak w kó?ko. Teraz to nawet mi si? zapisywa? nie chce, czyli w najbli?szym czasie w ligach nie pogram :-D Mo?e w zim? dla zabicia nudy:) Tak czy owak dzi?ki wszystkim za te kilka lat gry na najwy?szym poziomie ;-)

W sumie nie napisa?em nic o tym jak si? znalaz?em w gronie Organizatorów. Za dobrze nawet tego nie pami?tam. Wiem, ?e 2 lig? UK przej?? niejaki Krych KrychO666, po miesi?cu chyba zrezygnowa? i Darkowi zaoferowa?em swoj? pomoc. No i tak od grudnia 2005 razem z Darkiem dzielimy i rz?dzimy na UK :lol: Mo?e ju? nied?ugo ? Kto wie...

To tyle ;-)
Pozdrawiam:))
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 21:39    

To mo?e i ja.
Dawno temu, za górami za lasami, kiedy ludzie ??czyli si? modemami, by? sobie cichy i spokojny Daniel, który lubi? wpa?? na gry on-line na WP aby pogra? w tysi?ca albo makao. Ale pewnego dnia, czasy modemowania si? sko?czy?y i nast?pi?a era Nerwostrady. To by? dzie? 8 pa?dziernika 2002r. Pami?tam dat? dok?adnie gdy? to by? dzie? kiedy te? mia?a miejsce pierwsza randka z kobiet?, która wpad?a mi wtedy w oko. To by? te? dzie?, kiedy pierwszy raz w serwisie gry on-line pojawi?y si? bilardy. Pami?tam to bardzo dok?adnie, bo w?a?nie przez te bilardy spó?ni?em si? na w/w randk? :-)

A sk?d nick? Proste ... Imi? zaczerpni?te z j. angielskiego + pierwsze 2 literki nazwiska ... Czyli co? jak magdagp tylko w m?skim wykonaniu. :-)

A co do serwisowych historii, to pierwsze ligi które prowadzi?em, to by?y ligi wst?pne na b*8, które wraz z DukeR'em i jego ?onk? Seraphimka zacz?li?my organizowa? na pocz?tku 2003 roku, bodaj?e w marcu. Wi?c moi mili 5 latek ju? min??o od pierwszej edycji lig ... Jak ten czas zap... tzn. leci. Przez te wszystkie czasy, pomys?ów i ludzi przewin??o si? wiele. Jeszcze wi?cej przewin??o si? graczy, tych mniej i bardziej znakomitych. Jako, ?e wi?kszo?? sportowej kariery tutaj (od GCK, przez zast?pcza.prv.pl, do dzi? czyli bilardy.info) sp?dzi?em g?ównie na b*8, tych?e w?a?nie graczy i specjalistów pami?tam. Zemeckis by? chyba jednym z pierwszych arcymistrzów, którzy zdominowali do?? solidnie b*8. D?ugo po nim nie by?o takiego gracza, który wspi??by si? na poziomy takiego majstersztyku jak on. A potem by?a liga, liga i jeszcze raz liga, która zacz??a si? rozrasta? do niesamowitych rozmiarów. Ekstraklasa, 1, 2, 3, 4, 5 liga ... a w Lidze Wst?pnej, któr? organizowa?em, musia?em tworzy? 6 grup po 9 graczy bo a? tylu by?o ch?tnych. Niesamowite, prawda? A potem klops. Wyjecha?em sobie do UK, przez 10 miesi?cy nie mia?em dost?pu sta?ego do sieci, i w tym czasie nast?pi?y najgorsze zmiany. Pojawi?y si? inne pokoje, które organizowa?y mini-turki za wirtualn? gotówk?. To by? pocz?tek ery pazernych graczy, którzy czasami wst?puj?c w nasze szeregi dostrzegali pi?kno rywalizacji sportowej, a nie tylko ch?? powi?kszenia w?asnego konta. Tak jest cz??ciowo po dzi? dzie?, ale mam nadziej? na zmiany w dobrym kierunku, mi?dzy innymi dzi?ki przyja?ni z wcze?niej wspomnianym pokojem 4_everyone. BILARDY.INFO - reaktywacja? Na pewno ... :!:

Tak sobie troszk? rozrzewni?em si? we wspomnieniach, jak to drzewiej bywa?o, ale uwierzcie mi to by?y na serio super czasy. Jak kto? nie wierzy, to zapytajcie si? innego 'dinozaura', z którym to mam przyjemno?? wspó?pracowa? po dzi? dzie?. Razem zaczynali?my w lidze wst?pnej, ponad 5 lat temu, a dzisiaj dalej jeste?my razem w szeregach organizatorów lig w obecnym ich kszta?cie. Nie wiecie kogo mam na my?li? Yzer vel DETRED, ale swoj? histori? niech opowie wam sam zainteresowany ;-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-07-03, 22:09    

Chcia?am tylko powiedziec, ?e bardzo mi?o sie czyta te Wasze historie i bardzo sie ciesz?, ?e znale?li?cie ch?c by skre?lic po te pare s?ow - zawiewa czesto z tych postów nostalgi?.... sentymentalizmem.... mnie sie podoba ;-)

Ja Wam powiem jeszcze, ?e gra tutaj to mnie pod wzgledem bilardowym bardzo rozwija - tu jest spokój, uciekam od zgie?ku mojego pokoju, skupiam sie tylko na grze, to dzieki lidze tutaj nauczy?am sie grac bardziej taktycznie..... no i ostatnio zapisuj?c sie na tur 5bilardów po raz pierwszy zagralam w gry, które by?y dla mnie tajemnic? :lol: b14, UK, 9 dopiero je instalowa?am na kompie - heh

I jeszcze obieca?am Darkowi, ze gdzies o tym wspomn? - dzieki temu turniejowi Pi?ciu Bilardów po raz pierwszy spotka?am sie przy stole w?asnie z Panem Dareckim - i to jest ciekawe - bo akurat nam pierwsze udalo sie spotkac w Krakowie przy prawdziwym stole a dopiero pare dni temu przy wirtualnym :-D

Ch?tnie poczytam wiecej Waszych historii.... :-P
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-04, 10:59    

witam

Moja przygoda z grami online zacz??a si? w 2004 roku przez Mojego szwagra.
Pami?tam to jak dzi?, przyszed? do Mnie, usiad? przed komputer i co? tam sobie pod nosem bluzga, Ja wchodz? do pokoju, patrze a tu szwagier gra w b8, spogl?dam jak mierzy i od razu powiedzia?em czekaj Ja Ci wbije hy hy. No i posz?o, powiedzia?em :-D szwagier za?ó? Mi nick, ale jaki ? hmm..... Kiedy? Mój brat nazwa? Mnie Kufer, no to mo?e Kufix.
Zacz??o si?......, gra na pokojach publicznych, pó?niej chodzi?em po pokojach turniejowych.
Trafi?em do pokoju 8semka i to Mnie na dobre uzale?ni?o. Gry w turniejach, administracja, liga, wspaniali wówczas administratorzy, znakomici gracze. Pó?niej mecze mi?dzypokojowe z serwisem bilardy.info, wspania?a rywalizacja, ?wietni gracze. No to nadszed? czas aby si? spróbowa? w LW b8 :evil: bilardy.info. :evil: pami?tam wówczas, ?e LW b8 by?a tak silna, jak nasza ekstraklasa na 8semce. Zrezygnowa?em z LW poniewa? stwierdzi?em, ?e to za wysokie progi jak dla mnie;P. Pó?niej smutek, 8semka si? rozsypuje i si?? rzeczy nie mia?em na to ?adnego wp?ywu, nie odpowiedni ludzie? hmm... sam nie wiem nast?pi? KONIEC 8SEMKI. Postanowi?em zacz?? gra? w ligach i si? zadomowi? w serwisie bilardy.info, ale brakowa?o Mi jeszcze rywalizacji w grach turniejowych, wi?c bilard8.abc.pl, Magda z ekip? dobrze sobie radzili z organizacj? wi?c pogra?em tam w turkach. Teraz skupiam si? na grze w ligach bilardy.info, i sporadycznie grywam w nowym pokoju 4everyone Madzi i krisa.

Mam nadzieje, ?e tak w skrócie opisa?em Wam Moj? historie z bilkami :-P
Pozdrawiam i mile sp?dzonego zlotu Wam ?ycze ;-)
 
 
dorotaxx5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-31, 14:31    

To moze teraz ja :)

We wrzesniu (w sumie pod jego koniec) gdy siedzialam 120km od domu, u swojego obecnie "bylego" chlopaka zobaczylam jak jego brat gra w kulki :D Na poczatku wydalo mi sie to nudne - no wez mierz i celuj.. Heh :) Przypadkiem zobaczylam ze jest jego ruch a ze ja bylam tylko w pokoju to usiadlam przed monitor i zaczelam sobie grac :D fakt nie wychodzilo mi to za bardzo :D Dowiedzialam sie ze moj "byly" chlopak tez w to gra :P wiec poprosilam zeby zalozyl mi konto :lol: Czemu dorotaxx5 ? Nie mam pojecia :P Chcialam miec nick "Dorota" od mojego imienia ale niestety nie bylo wolnych miejsc :P no i dopiska xx5 :P

Mysle ze bilard jest juz moja pasja gram w niego codziennie :P Ale mysle ze z czasem bede grac mniej :P Bo co za duzo to nie zdrowo :o

Na Info trafilam juz totalnym przypadkiem :P Przyjaznie sie juz od dluzszego czasu z Grzesiem *Slabiutki* i czesto ogladalam jak gra lige :P Nie wiedzialam o co w tym chodzil duzo mi mowil i tlumaczyl :P Az wkoncu stwierdzilam ze chce sprobowac :P Moze byc ciekawie :D takze dopiero tutaj zaczynam :)

Gram w bilarda 302 dni dokladnie :D Mysle ze jak na mnie to dlugo bo szybko mi sie gry nudza jednak ta nie :P Wciagnelo mnie to :D pozatym duzo ludzi poznalam :) I nie zaluje hehe :P

Pozdrawiam :* :->
 
 
*alepeszek*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-19, 01:39    

To teraz Ja...
Jakie? 3 lata temu dosta?em neta na gwiazdk? wie? ucieszony 16 latek odrazu szuka wra?e?..
Suzake?m gier które mnie zainteresuj? i nic..
Kolega z dru?yny ( Rugby <33 ) powiedzia? abym za?o?y? konto na wp bo s? fajne gierki itd.. za?o?y?em swoje 1 konto no i jak zwykle.. ?wie?akowi dostawao sie po pupie..
Pó?niej stalo sie to na?ogiem.. Dzie? bez bilka dniem straconym.Gra?em co dzien,cwiczylem by sie odegrac koledze z druzyny :)
którego? pieknego dnia zagra?em z nim i wygralem.. cieszylem sie jak dziecko..
Pozna?em kilka dni pozniej smak medalu wygranego...
Zaczalem brac gre na serio... i nie potrzebnie.. ciagle sie z bratem klucilem ze msuze grac turniej :D:D
Strata neta nastepnie bo pzreprowadza.... i wrocilem po ponad pol roku.Gram nalogowo, a przy tym sie dobrze bawie.. mozna tu spotkac fajnych ludzi ale to zadkosc :)

Mysl? ,?e co? zrozumieli?cie.. mam nadzieje ze poznam tutaj na forum kilka w porzadku osob.
dzieki Zmak za info.
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-02, 11:45    

Mo?liwe ?e moja pami?? mnie zawodzi, ale moja przygoda z bilardem na WP zacz??a si? 9 pa?dziernika 2002 roku. Sk?d ta pewno??? Nick i e-mail za?o?y?em dok?adnie tego dnia. :-) Kole?anka z serwisu kurnik.pl chcia?a ze mn? zagra? w b8. Za pierwszym razem przegra?em, ale potem by?o coraz to lepiej. Kilka dni pó?niej przerzuci?em si? na b9, który w tamtym czasie mia? jednocze?nie max oko?o 10 graczy oko?o godziny 16-20, ale gra zauroczy?a swoj? przewrotno?ci?. :-P
Od tamtego czasu, pomimo i? gdzie? znika?em, b?d? gra?em na innym bilardzie, zawsze na b9 wraca?em.

W lipcu 2003, wróci?em ze snookera akurat na II Turniej Wakacyjny B9, który to wygra?em. Pami?tam jak ludzie mnie nie znali i ?le mi ?yczyli. :-P Tak wst?pi?em w szeregi zast?pczej, a potem tak?e i bilardy.info.
Dalej by?o ró?nie, ale tutaj wracam zawsze, jak i na b9. :-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-19, 19:07    

Po ostatnim World Cup B8 2009, pojawi?o si? sporo nowych graczy. Zach?cam do od?wie?enia tego tematu ;-)
 
 
 
Ol!mp!ada 

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 13
Wysłany: 2010-02-20, 17:33    

Witajcie. Przygode z bilardem (a wlasciwie ze snookerem) zaczalem dawno nawet nie pamietam kiedy i przez ponad 2 lata regularnie grywalem oczywiscie w starego snookera w pokoju Drewutnia. Gralo sie tam sporo, ligi, puchary itp. Ogolnie duzo fajnych momentow tam spedzilem. Pod koniec gry w starego snookera zapisalem sie do ligi na binfo - wtedy tylko do snookera - reszty bilardow nie lubilem. Kiedy przenioslem sie na stale na nowe bilardy zaczalem grac duzo w B9 - zapisalem sie do ligi na binfo pozniej do pozostalych lig.
Zawsze najbardziej lubilem snookera i do dzisiaj najchetniej gram wlasnie w te odmiane bilarda.

Pozdrawiam
kiedys dawk11 , dzisiaj Ol!mp!ada ;)
 
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 20:47    

Dobry temat ;)

Swoja przygode z bilkami zaczalem ok 2 lata temu...Zarazony od kumpla od razu sie spodobalo ;)Oczywiscie od snookera :-P Moze ktos kojarzy Snooker Pub tam sie zdobywalo pierwsze szlify coraz to wieksze breaki choc latwo nie bylo ;] swego czasu 30 to i bylo sporo :-) po polrocznej nauce i pierwszych 'sukcesach' chcialem sprobowac sil na bilardach... Najbardziej podobala sie odmiana B8 pro dolaczylem do teamu CLAN KULKI PRO gdzie zaproponowano mi do B.INFO (gralo paru graczy z CLANU) Rywalizacja na pro sie posypala(odeszla stara gwardia 8-) )i choc z przerwami przygoda na B.INFO trwa do dnia dziesiejszego :-)

Z bilardowym (snookerowym) pozdrowieniem Karolek , Joker , Adams ;) :-D
Ostatnio zmieniony przez !Adams 2010-02-21, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
[Cr@cK]
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-28, 17:20    

Moja kariera na grach zacz??a si? jako? na pocz?tku roku 2007, mo?e koniec 2006. Tak samo jak Maniek_Kutno ogl?da?em snookera na EuroSport i zacz??em szuka? snooka na necie. Na pocz?tku grywa?em jako guest, ale po kilku ciep?ych s?owach na temat mojej gry postanowi?em si? zalogowa?.

Pierwszy nick to greengo1945, który zosta? za?o?ony 3 marca 2007r. Pocz?tki grania to pokoje publiczne snookera 2004. Po jakims czasie zajrza?em na pokoje prywatne i zacz??em gra? w turniejach. Pierwsz? wygran? w turnieju prze?ywa?em jak mrówka okres i si? wkr?ci?em. Po paru miesi?cach grania na snookerze przeszed?em na B8 2004 na Scream Room oraz Bilard Elites.

27 kwietnia 2007r. powsta? nick SkullyZSBO (Mia?o by? SkullZSBO, ale przypadkiem si? wcisn??o "y" i tak ju? zosta?o :P ) , na którym po oko?o pó? roku gry zrobi?em rank 10000. Pó? roku robi?em, a po tygodniu straci?em. Moja niewiedza spowodowa?a, ?e mi skasowano co? na co tyle pracowa?em, a wszystko przez bilans 48-3 z jednym graczem. Po paru latach gry na innych nickach ( _K0N!ECZK0_, !EG0N_0L$EN!, !EG0N*0L$EN!, [Cr@cK], 13_017_770 oraz pareset innych) powróci?em na nick SkullyZSBO i gram na nim do dzi?. Przez ten okres mia?em okazj? pozna? kilka sympatycznych osób tak?e w realnym ?wiecie;) M.in. magdagp, MaRTu$Ia, *Slabiutki*, ?†P KaBa89... Z t? drug? Pani? utrzymuj? sta?y kontakt;)

Nie pami?tam natomiast jak si? dowiedzia?em o pokoju wwwBILARDYinfo :/ Pami?tam, ?e kto? mnie namawia? do gry w lidze i si? zapisa?em :P Organizatorem by?a wtedy Natalia - 4!Fun ;) Po paru meczach, wygranych, zremisowanych i przegranych sko?czy?em z lig? na INFO bo mi si? odechcia?o. Z najlepszymi graczami na WP i GD mia?em ponowny kontakt w pokojówkach :-) Bilard Elites vs wwwBILARDYinfo oraz 4_everyone vs wwwBILARDYinfo :P Potyczki w barwach BE najlepiej si? pami?ta bo by?y zwyci?skie :) A? si? ?ezka w oku kr?ci :cry:

Na powrót do gry w lidze namówi? mnie wchilinski, lecz tym razem s? to rozgrywki ligowe na nowych bilkach. :P

Z Bia?o-Zielonym pozdrowieniem SkullyZSBO
Ostatnio zmieniony przez [Cr@cK] 2010-02-28, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
master$
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-08, 14:11    

A wiec, moja przygoda z bilkami zaczela sie jakies 2 lata temu, wiadomo net pod choinke i te sprawy ; ) poczatkowo 'gralem' na jakichs pokojach, nie pamietam nawet nazw, potem gdy rywalizacja w domu z bratem juz nie wystarczala zaczela sie gra na turniejowych pokojach(poczatki na b8, tylko i wylaczanie), no i tam po kilku miesiacach osiagnalem szczyt formy i mozliwosci mianowicie ranking okolo 5400 :x nagle jednak jakbym uslyszal glos z nieba: "bladzisz synu, B9 to prawdziwa gra!", nie moglem tego zlekcewazyc i od tamtej pory moja gra sie znacznie wzbogacila, poczatkowo turnieje w jakims tureckim pokoiku gold cos tam cos tam, a ze B9 jest gra specyficzna(dla mnie wyjatkowo) to celem bylo bycie rozpoznawalnym graczem w tej dyscyplinie; rzecz jasna nie jednym B9 czlowiek zyje wiec wyprobowalem wszystkich odmian, a gdy dowiedzialem sie ze pare osob znanych mi z turniejow gra sobie w ligach binfo to nie moglem takiej okazji przepuscic, zagadalem, podpytalem i tak tutaj trafilem; teraz bilard jest raczej nieodlacznym elementem tygodnia(zeby nie powiedziec dnia), sposob gry, forma lig calkowicie mi odpowiada dlatego mysle ze to poczatek mojej owocnej tutaj przygody ; )
P.S wiem wiem, nie zaczyna sie od a wiec...
 
 
bialoczarny
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-09, 14:34    

Pami?tam taki czas gdy emotikony nie by?y jeszcze obrazkowe ,a g?ównymi publicznymi pokojami by? : "Z?oty" , "Srebrny" i chyba "Br?zowy" .. fajne czasy : ) i mo?na by?o gra? te? jako go?? (nie zalogowana osoba) np. go??254 czy z jakim? tam innym numerkiem.
Pod wp?ywem waszych historii postanowi?em si? skupi? i przypomnie? sobie dat? i ......
wypad?o mi na prze?om 2002/2003 ,a tak powa?nie to znalaz?em dok?adnie z tego okresu moj? korespondencj? pocztow? (marzec 2003).
Gra?em wtedy tylko w snookera na publikach wi?c niestety nie kojarz? co si? dzia?o na pokojach graczy ani na turniejowych.
Z obecnych tu kojarz? z tamtych czasów nick : Dieter i wspominanych przez Dannego : DukeRa i Seraphimke ,jeszcze par? nicków by si? na pewno przypomnia?o...

Szacun dla prawdziwych graczy ,pozdro :)
 
 
DukeR
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-25, 23:25    

Hehe ;)
Na wst?pie chcia?em powita? stare dobre nicki ;) no i oczywiscie te nowsze tez dobre ;). Fajny temat - jak sie poczyta?o to a? ?ezka sie w oku zakr?ci?a ;). Jak nazbieram weny do pisania to mo?e i ja wpisz? tu pare s?ów o mojej przygodzie z bilardami ;) - ciesz? si? ?e jeszcze nas z Edytk? pami?taj? niektórzy gracze ;).

Kalash - faktycznie zerknelem ze jeszcze maj? w archiwum na WP te turnieje z tamtych lat ;) - Qrde faktycznie mialem sie czym pochwalic nawet ;))) - no i qrde dobrze ze udalo mi sie wtedy z Tob? wygrac - bo jak bys Ty wygra? to juz dawno bys zapomnia? hihi ;)

Pozdrowionka dla wszystkich ;)
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2010-08-26, 15:55    Cze?? Koleszko :)

Witamy ponownie koleg? DukeRa, co to najcz??ciej wygrywa? do zera i zapraszamy do wspólnej zabawy, która przynosi nam troch? s?awy.
Pozdrawiam Ci? Rafa? i Serapchimk?, pewnie ju? u?miechni?t? masz teraz mink?, gdy czytasz to na g?os ?once, siedz?c z laptopem za miastem na ??ce. :-D
Pami?tam jak ?wietnie pyka?e? w poola, jak wygrywa?e? podn?sz?c gula, jak mia?e? cela i sprytne r?ce, a by?o to w lidze na starej ósemce. :-D
Teraz te? mo?esz spróbowa? si?, cho? pewnie b?dziesz jak w?? si? wi?, by znowu by? najlepszym graczem, lecz chyba ?atwiej zosta? ju? machem. :-D
W ka?dym razie zapraszamy, bo jesieni? znów ruszamy.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-10, 12:33    

Dobry temat opowiadac jak to sie u was zaczynalo :-)
 
 
P@tryk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-03, 20:50    

[Post zosta? usuni?ty, a u?ytkownik otrzyma? ostrze?enie.]
 
 
K@rolas_RSP
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-29, 00:49    

Fajny temat mo?na by pisa? i pisa?... :) Ja tam pami?tam czasy bonusów i szybkich wjazdów na wp ale moje pierwsze profesjonalne turnieje to z halutk? JMJ Edytk? i DukeR'e i pami?tn? stron? yo_yo_yo jak wspominam te czasy i turnieje to ?ezka si? kr?ci w oku to :P a potem to ju? jako? lecia?o m?ode wilczki graj?cy wr?cz bezb??dnie a starsi powoli usuwali sie w cie?. :) jak to w ?yciu pogo? za kas? i godn? przysz?o?ci?.

mo?na by zrobi? kiedy? jaki? pi?kny turniej ludzi ju? nie graj?cych tak cz?sto ale którzy wnie?li wiele do serwisu, oczywi?cie tylko na zaproszenie organizatora :)

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie Ostry :!:

ps.
w tym sk?adzie je?eli mnie pami?? nie myli nie przegrali?my ?adnej klanówki ;p
Ostatnio zmieniony przez K@rolas_RSP 2010-11-29, 00:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
llevelys
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-07, 18:04    

Witam. Kilka dni temu Zmak przypomnia? mi, ?e bilard info istnieje:D. i w ten sposób nagle znalaz?em si? na forum i w tym temacie. Hmmm, moje pocz?tki................bardzo dawne, si?gaj? czasów gdy trzeba by?o zap?aci? sms by moc zagra?, jak dobrze pami?tam ty chyba by?o 10 z?otych za miesi?c. Wtedy mia?em nick achille, to by?y czasy Fel, Duker'a, Zeme, i innych wielkich graczy. Po chwili przerwy wróci?em jako llevelys i gra?em do?? d?ugo w ligach, które wówczas powsta?y za spraw? Dereka, Zmaka i DannyCh. Potem w??czy? si? w to równie? m.in. Kalach. Heh, potem znowu ma?a przerwa i z nickiem Dhago wróci?em na chwil?. Teraz brak czasu ale ch?tnie wracam pami?ci? do by?ych lat. Mo?e nied?ugo si? co? zmieni i znowu zagram w której? lidze by, cho? przegrywaj?c mecz za meczem, pobawi? si? jak za dawnych lat:D. Pozdrawiam starych (sta?em) i m?odych (sta?em) graczy. llevelys
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group