wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jedna Dru?yna, Jeden Strój
Autor Wiadomość
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 20:32    

zdjecia w albumie :D
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 22:31    

Jezeli bedzie taka okazja jeszcze w przysz?o?ci to te? bardzo chetnie kupi?bym koszulke . Tym razem przespa?em moment zakupu...:(
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-09-27, 12:09    

Grzesiu prawdopodobnie b?dzie szybciej ni? sie spodziewasz - w po?owie pa?dziernika dam tu zna? - bo jak to zwykle bywa - par? osób - zw?aszcza u mnie na pokoju obudzi?o sie po niewczasie i wst?pnie Im obieca?am, ?e postaram sie w miare szybko zrobi? T-shirty jeszcze raz - dam Ci informacje na PW, ?eby? tym razem nie przespa? :-)
 
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-09-27, 17:54    

Magda, wykonujesz to sama czy zlecasz jakiej? firmie ? :-)
Ostatnio zmieniony przez SZ_YM_ON 2008-09-27, 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-09-27, 21:58    

Szymon tak szczegó?owo chcesz warsztat pozna? mój :?: jakbym Ci powiedzia?a musia?abym Cie zabi? :lol:
 
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-09-28, 13:42    

O nic szczegó?owego nie spyta?em. Tak pytam, z ciekawo?ci.
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-28, 13:43    

wystracha? sie :!: :-P
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-09-28, 14:28    

no fakt o nic specjalnego nie pyta?... te? mni to interesowa?o kiedy? ale da?em sobie spokój z tym zapytaniem...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-09-28, 22:29    

Jejku - jak tak bardzo Was interesuja szczegó?y to:

Jak ju? zbiore zamówienia - znam rozmiary - jade do hurtowni i zakupuje koszulki wed?ug zamówienia - robie rozpiske jaki nick przypasowa? do jakiego rozmaru - dok?adny opis kazdej koszulki i wioz? je do firmy robi?cej nadruki.

Potem po dziesi?tkach telefonów i problemów, bo zawsze co? im tam wyskoczy :-P pakuje wszystko i wysy?am na poczcie poleconym priorytetem.

No a potem czekam a? wreszcie zdjecia Wasze w nich zobacze :-P

To juz chyba wszystko..... :roll:
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-09-29, 09:12    

Madziu szymonowi chyba tylko o to chodzi?o, ?e robi to firma a nie Ty :-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-09-29, 10:17    

No w sumie racja.
Ale i tak jestem pod wra?eniem, ?e chce Ci si? tak je?dzi? i za?atwia? to wszystko nara?aj?c si? na koszta, skoro s? ?atwiejsze i ta?sze sposoby zlecenia komu? zrobienia koszulek :->
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 16:15    

ale wiesz SZYMON, Magda byla poinformowana, z reszt? sama mogla z pamieci podac dokladne nasze nicki :-) a jakbys skladal zamowienie przez net to bys musial czekac dluzej - a dlaczego?? BO skoro OSOBISCIE jezdzila i widziala te koszulki i widziala ze s? b??dy bed?c nawet na miejscu. TO co by sie dzialo przy wysylkach z neta? Z 5 koszulek zle zrobionych i czekanie tygodni na reklamacje, odsylanie , dopominanie, proszenie o odeslanie. Mogloby to dluzej trwac a tak to co do r?ki - to pewniejsze - wiec za to chwa?a Madzi ze poswiecila swoj czas :-)
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-09-29, 17:06    

S?dz?, ?e przy konkurencji jaka dzi? panuje na rynku, 5 ?le zrobionych koszulek w zamówieniu da?oby baaardzo z?y i d?ugi pog?os danej firmie. Ja przynajmniej omija? bym j? szerokim krokiem ;-)
Wi?c nie ma co uogólnia?. S? dobre firmy w internecie, chocia?by ta, która robi koszulki dla naszej grupy rowerowej z Piotrkowa (zrobili nam ju? spokojnie ponad 50 t-shirtów i ani razu nie trzeba by?o odsy?a? koszulki z powrotem). Nie jest to w ?adnym przypadku reklama, tylko zwyk?e polecanie czego?, co mo?e okaza? si? lepsze i wygodniejsze. Koszulki s? z b. dobrego materia?u, jest szeroka paleta barw (nawet odblaskowe).
Wiadomo ?e op?acalne jest zamawianie wi?kszych ilo?ci, wi?c je?eli b?d? jeszcze ch?tni na koszulki, to mo?ecie zamówi? to tam, oszcz?dzaj?c Magdzie k?opotów i poszarpanych nerwów :-P
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-10-21, 15:36    

Z uwagi na to, ?e jest par? osób na obu pokojach, które przespa?y poprzedni termin a ?ywi? ch?? wej?cia w posiadanie koszulki serwisowej uruchamiam akcje po raz drugi

Przypominam

WYGL?D T-shirta

- Kolor czerwony ;-)

Z przodu wyt?oczony czarny napis


"wwwBILARDYinfo"

Na plecach natomiast indywidualny nick danej osoby


Cena koszulki :arrow: 35z?
(Cena zawiera -T-shirt, nadruk, przesy?k? na adres domowy)

Osoby zainteresowane takim T-shirtem napisz? do mnie Prywatn? Wiadomo?? tutaj na forum, -> TU JEST LINK <--
w której podadz?:

:arrow: nick jaki ma by? umieszczony na plecach

:arrow: swój rozmar (S, M, L, XL, XXL) - si? dowiem ciekawostki :-P (numeracja jest do?? du?a wi?c prosz? nie zawy?ac specjalnie)

:arrow: kolor jaki sobie ?ycz?

:arrow: dok?adne dane swoje potrzebne mi do wysy?ki (Imi?, nazwisko, adres) - obiecuje, i? zachowam w tej kwestii dyskrecj? i nikogo nachodzi?a nie bede :-P



Ja odpisz? na ka?d? wiadomo?? i podam numer konta, na które nale?y dokono? wp?aty - bedzie to konto mojego m??a - poniewa? On posiada intelligo i ?atwiej mi b?dzie przez neta do niego dotrze? :-)

Termin do wp?aty 35 z?otych :arrow: 31.10.2008

Koszulki zamówi? tylko dla osób, które w terminie dokonaj? wp?aty - bo nie b?d? ryzkowa?a swoich pieni?dzy, gdyby kto? si? rozmy?li? :-P

Ze swojej strony postaram si? wszystko za?atwi? jak najbardziej rzetelnie - tyle mog? obieca? ;-)

Czas realizacji do 13.11.2008 - mo?e wcze?niej jak pójdzie sprawnie ;-)

Zatem spó?nialscy z poprzedniej edycji lub nowi ch?tni ju? moga pisa? :-)
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-10-21, 16:30    

No i oczywi?cie na nast?pnym zlociku koszulki obowi?zkowe ( ile mo?na paradowa? samemu :-P )... czarni kontra czerwoni... a gdyby po??czy? te kolory to mamy barwy AC Milan :-P
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-21, 17:51    

albo barwy Spó?dzielczego Klubu Sportowego "Start" Gniezno
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-10-21, 18:01    

Krzysiu - moja osobista pro?ba do Ciebie - bo cz?sciej zagl?dasz na forum ni? Grzesiek - jak ju? Go tam spotkasz w pracy to Mu napomknij s?ówko, ?e akcja T-shirt ruszy?a ponownie - bo sie boje ?e znów Mu ona moze umkn?? :-P :-D

Z góry dzieki - buziak :-D
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-10-30, 16:46    

Chcia?am tylko przypomnie?, i? jutro mija termin do dokonania wp?aty za koszulk? - par? osób, które zamówi?y nie uczyni?o tego jeszcze - a to niezbedny warunek bym ze z?o?onego przez Was zamówienia sie wywiaza?a ;-)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-10-30, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-11-12, 17:07    

Wszystkich, którzy zamówili koszulki w ods?onie nr 2 informuj?, ?e dzi? wys?a?am wszystkie na poczcie zatem jutro, pojutrze - powinny by? juz u Was w domu :-)

Mi?ego u?ytkowania i nie ukrywam, ?e licze na Wasze zdjecia - Tych z Was co zamówili w pierwszym rzucie równie? - troche mnie zawiedli?cie - my?la?am, ?e zdecydowanie wi?cej fotaczy pojawi sie w albumie :-(
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 20:16    

ja sie wstydze ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group