wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
GSM
Autor Wiadomość
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-07, 22:06    GSM

Nied?ugo ko?czy mi si? umowa z ERA i mam pytanie. Oczywi?cie b?d? przed?u?a? i my?l? nad zmian? telefonu :) Czy kto? z naszego forum jest posiadaczem telefonu LG KC550 ? Sporo czyta?em o nim w necie, ale to nie to samo, co us?ysze? informacj? na dany temat od kogo? "zaufanego". W sumie to nigdy przedtem nie u?ytkowa?em ?adnego telefonu z rodziny LG i fajnie by?oby przeczyta? kilka opinii na temat samej firmy w dziedzinie GSM. Czyta?em, ?e LG bardzo posz?o do przodu w telefonach. Ile w tym prawdy ? Kto? pomo?e ? :]
 
 
lulek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-26, 06:43    

Mam LG KC550 , sam waha?em si? , czy go bra? , ale Pan z salonu bardzo go poleca? , wzi??em i nie ?a?uj? , moja ?ona ma Samsunga D900i i jesli chodzi o baterie czy wy?wietlacz , mój LG wypada znacznie lepiej .
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 15:08    

Powiem jedno, Przejd? do PLAY :-D
Za przeniesienie numeru dostaniesz profity i telefony b?d? ta?sze :mrgreen:

PS. Dopiero zauwa?y?em ?? "odmrozi?em kotleta" :->
Temat ma ponad rok hehe :shock:
Ostatnio zmieniony przez *Mocny_Kij* 2010-01-10, 15:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 21:31    

To skoro odmrozi?e? kotleta, to ja dodam, ?e wzi??em wtedy tego LGKc550 i po pewnym czasie si? go pozby?em. Ojcu wiele nie trzeba, a fakt faktem, ?e ma du?y wy?wietlacz i czytelne litery, ale wolno my?li, aparat jest kiepski i brakuje mu wiele funkcji, do których przyzwyczai?y mnie firmy SE i Nokia. Mój pierwszy i ostatni LG :]
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2010-01-11, 10:13    

Dobrze wiedzie? czego nie bra? w przysz?o?ci, cho? pewnie nie brakuje zwolenników LG...

ma?y off topic...
Ka?asz... te ludziki u Ciebie w Avatarze to drzewka nie przetn? :?: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
Ostatnio zmieniony przez Maniek_Kutno 2010-01-11, 10:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-13, 18:12    

Nie, nieee, oni s? z Greenpeace :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group