wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
jaki stó? kupi? do klubu ?
Autor Wiadomość
emiemi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 17:20    jaki stó? kupi? do klubu ?

Otworzy?am pub. Zastanawiam si? nad zakupem sto?u do bilarda jednak jestem laikiem w tych sprawach. Propozycji ad zakupu sk?adano mi ju? kilka jednak wol? poradzi? si? fachowców. Wiadomo chcia?a bym zaoszcz?dzi? na zakupie jednak z drugiej strony chcia?a bym równie? mie? jaki? konkretny stó? z którego klienci b?d? zadowoleni, gdy? traktuj? to równie? jako inwestycj?. Nie wiem czy nowy czy u?ywany. Prosz? o pomoc i doradztwo
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-11-10, 17:47    

Wielko?? sto?u który zamierzasz zakupi? powinna? dostosowa? do preferencji graczy którzy w lokalu b?d? sie pojawia?.

Osobi?cie najlepiej gra mi si? na stole o d?ugo?ci 9 stóp... je?li jednak gracze pojawiaj?cy si? w pubie maj? bardzo ma?e do?wiadczenie w grze w kulki powinna? wybra? stó? o d?ugo?ci 8 stóp.

Nowy czy u?ywany?... Je?li sukno b?dzie w dobrym stanie, mo?e by? u?ywany... nie ma nic bardziej denerwuj?cego od bili która zmienia swój tor toczenia si?, przez sukno z?ej jako?ci :-)

?ycz? powodzenia w wyborze sto?u i czekamy na zaproszenie
 
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 11:02    

To zale?y od tego jaki charakter ma ten pub i jak? rol? ma spe?nia? ten stó?. Rozumiem, ?e ten stó? ma by? jak?? rozrywk? dla zagl?daj?cych i nie b?dziesz tam robi?a ?adnych zawodów dla profesjonalistów. W?a?ciwie to wszystko zale?y od tego co oferuje konkurencja i czy bardzo by? musia?a si? postara? ?eby si? z niej wybi?. Ale ja bym chyba radzi? zaoszcz?dzi? i poszuka? jakiego? u?ywanego w dobrym stanie. Najlepiej z p?yt? kamienn?. Dro?szy ale ludzie nie b?d? si? denerwowa? ?e po jakim? czasie stó? si? wpracuje i bile nie b?d? lata?y jak chc?. P?yta kamienna b?dzie Ci ?adnie trzyma? równ? powierzchni? bez wypacze?. Zostaje tylko kwestia p?ótna. Jak trafisz na zniszczone p?ótno to mo?esz da? do wymiany ale nie wiem jak to cenowo wygl?da. Je?li konkurencji zbyt du?ej nie masz na polu bilardowym w lokalach takiego typu jak Twój to 8stopowy spokojnie wystarczy. Lepiej mniejszy blat z komfortem uderzenia ni? wi?kszy z jego brakiem.
Pozdrawiam
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-11-11, 12:36    

Proponuj? zrobi? benchmarking, zapozna? si? z innymi klubami, popyta? znajomych o ich reflekcje i spostrze?enia. Pytanie ile to ma by? sto?ów i jak mówili wczesniej do czego ma s?u?y?? Je?li masz zamiar robi? jakies zawody to trzeba zainwestowa? sporo, jesli ma by? to lokal dla ludzi chc?cych zrelaksowa? si? przy piwku i bilardzie stó? te? musi by? przyzwoity - co by sie nie denerwowali ?e bile krzywo lec? ;)
Wi?c tak czy inaczej w stolik musisz zainwestowa? :) Pomy?l nad sto?em do snookera, jesli w Twoim mie?cie nie ma takowego - to mo?e by? co? co przyci?gnie.
Pozdrawiam
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 13:46    

Moim zdaniem stó? 8stopowy w zupe?no?ci powinien wystarczy?:) sam posiadam taki w swoim lokalu i klienci s? zadowoleni.
Je?li jeste? zainteresowana kupnem u?ywanych sto?ów to posiadam 3 wolne. (napisz na PW)
Natomiast je?li nie chcia?aby? inwestowa? w stó? to mog? Ci wstawi? do lokalu (wiad. PW)


Proponowa?bym Tobie równie? automaty o niskich wygranych. (?mia?o pisz na PW)

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group