wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Problem
Autor Wiadomość
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 17:54    Problem

MAM problem,a konkretnie:

mam zainstalowane wtyczki do mozilli , a jak gram w jaki? bilard to nie wy?wietla mi zdj?cia przy nicku.

- mo?e mieli?cie juz taki problem , prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony przez _(*MICH@L*)_ 2008-01-27, 17:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 20:37    

Problem na pewno nie jest powodowany przez Firefoxa, bo nowy bilard otwiera si? jako osobna aplikacja, niezale?na od jakiejkolwiek przegl?darki. Sugeruj? przeinstalowanie bilarda.
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 20:45    

A masz mo?e zainstalowane takie dodatki jak No-script lub ad-aware?? Jesli tak to one mog? blokowa? wy?wietlanie ró?nych rzeczy.
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 21:06    :(

a Kaspersky te? mo?e co? mieszac??
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 01:30    

Cytat:
Zdj?cie nie b?dzie widoczne dla innych graczy do momentu zaakceptowania go przez administratora. Zdj?cia zawieraj?ce tre?ci naruszaj?ce prawo lub zawieraj?ce tre?ci przeznaczone tylko dla doros?ych zostan? odrzucone. Wielko?? pliku nie mo?e przekracza? 500 kb a wielko?? obrazka 1024x1024. Jedynym dozwolonym typem pliku jest JPEG


O ile oczywi?cie nie widzisz swojego zdj?cia w?ród innych.

Poza tym aby mie? ów zdj?cie przy nicku, powinno ono by? Twoim g?ównym zdj?ciem, co mo?na osi?gn?? w swoim profilu klikaj?c na link obok zdj?cia "ustaw to zdj?cie jako g?ówne".

W?tpi? by antyvirus, w tym Kaspersky, ingerowa? w mo?liwo?? wy?wietlania zdj?cia.
Prawdobodobie?stwo jednak wyst?puje (wyst?puj? wirusy i inne ?miecie przenosz?ce si? wraz ze zdj?ciami).

Je?li i to nic nie rozwi??e, to zapewne masz Windows Vist?, przykro mi. :P
Ostatnio zmieniony przez dieter 2008-02-07, 01:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 10:41    .

Czekam na akceptacj? tego screena.

Windowsa Visty nie mam:)

,a mo?e jest jaka? wtyczka do tego??
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 19:08    

No wi?c nie mam pewno?ci, bo troszku si? zmieni?o od pó?torej roku, ale dopóki zdj?cie nie zostanie zaakceptowane, dopóty nie b?dzie on wy?wietlony w odpowiednich miejscach.
Sprawdz? by si? upewni?. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group