wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Damian na zawsze w sercach naszych.....
Autor Wiadomość
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
  Wysłany: 2009-07-03, 00:48    Damian na zawsze w sercach naszych.....

Damian Kurowski
KaBa89... Z!elonyyy...

16.11.1989 - 02.07.2009




...Najlepszy bilardzista i snookerzysta jakiego zna?am...

...Wieloletni organizator, reprezentant wwwBILARDYinfo & CollectiveRoom...

...Czasem kontrowersjny, zawsze weso?y...

...Oryginalny, z w?a?ciwym tylko Jemu poczuciem humoru, zdecydowanie - niezast?piony...

...Towarzysz nocnych rozmów na gg, Kto?, Kto nigdy nie odmówi? mi pomocy w ?adnej sprawie...

...Poznany przez nas w realu - z pe?n? odpowiedzialno?ci? mo?na powiedzie? - PRZYJACIEL...

Brakuje s?ów... Wszystkie s?owa s? za ma?e i nie oddaj? tego co czuj?... tego co czujemy wszyscy...



...2 lipca 2009 roku w wieku niespe?na 20 lat Odszed? na Zawsze...

[*] Nigdy Ci? Nie Zapomnimy [*]

 
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 07:40    

nie wierze ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((( <cry>

nigdy nie zapomne Damian!!! [*]
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-07-03, 07:52    

?e co ??????????????????????????????????
o fak!!!

Kaba..... :-( :-(
[*][*]
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 07:56    

ojej .......

[*] Damian
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-07-03, 08:15    

To niesprawiedliwe ?e los zabiera tak m?odych ludzi...

By? niew?tpliwie utalentowanym graczem... jednym z nielicznych graj?cych na topie...
Bywa?o ró?nie ale wobec takiej wiadomo?ci wszystko co by?o nie tak traci swoje znaczenie...
Liczy si? tylko to, ?e nie spotkamy si? znów w realu i nie dokopie nam ju? przy bilkach...

Nie mog? w to uwierzy?... [*]
 
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 08:15    

O KURDE..... :-(
JESZCZE NIE DAWNO Z NIM GRA?EM W WORLD CUP ........ :-(

20 LAT ....
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2009-07-03, 08:35    

Trudno uwierzy? w to, ?e tak tragiczna wiadomo?? jest prawdziwa. Po Damianie powstanie wielka pustka, której nie da si? wype?ni?. Pozostanie on w naszej pami?ci na zawsze... [*]
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2009-07-03, 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
((..F1..))
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 08:39    

[*] :cry:
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 09:24    

Jezeli to mozliwe , proponuj? zmieni? stron? graficzn? bilardów na czarnobia?? . Na np: 3 dni .....ku czci Kaby
 
 
ruch23
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 11:14    Ku pami?ci KaBy.

Chocia? osobi?cie Go nie zna?em - w okresie ostatnich kilku lat grali?my z sob? nieraz - to powiem Wam, ?e swoj? gr? zawsze robi? na mnie bardzo wielkie wra?enie.
Szkoda, ?e ju? go nie ma tu w?ród nas, lecz w mojej pami?ci ?yje i tak niech pozostanie.

ruch23
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-07-03, 12:16    

Je?li uznacie to za stosowne prosz? o przesuni?cie tego tematu na portal Waszego forum - przez wi?kszo?? swojej bilardowej kariery by? Ikon? serwisu wwwBILARDYinfo - my?l?, ?e zas?uguje na taki gest.

Je?li Kto? mia? to szcz?scie i pozna? Go bli?ej wie, ?e cho? czasem kry? sie pod przykrywk? arogancji w g??bi Duszy by? bardzo wra?liwym m?odym m??czyzn?, który kocha? i by? kochany, mia? mnóstwo planów na przysz?o??, rozwija? swoj? karier? pi?karsk?, marzy?...

Drugi dzien nie mog? doj?? do siebie.
Zdecydowanie wybieram si? na pogrzeb Damiana - jak tylko poznam szczegó?y dam zna? w tym temacie - wiem, ?e sa tu Krakusy i i inne osoby, które mo?e zechca uczestniczy? w ostatniej drodze Damiana.

W przysz?ym tygodniu na Pokoju CollectiveRoom rozpoczn? si? zapisy do Turnieju ku Pami?ci Damiana.
Turnieju, który bedzie po??czeniem dwóch ukochanych Jego dyscyplin - snookera i b8.
B?d? to zawody bez wirtualnej gotówki - wszak Pami?? o Kabie jest bezcenna :-(

B?dziemy w kontakcie.

R.I.P
 
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 13:28    

ci?zko... ci?zko... :cry: :cry: do mnie to nie dociera... [*] ;( Kabaczek ;(
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2009-07-03, 13:40    

[*]
 
 
 
Grzegorz76
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 14:30    

Kurcze, nie mog? uwierzy?. Taki m?ody lisek... :/ Zna?em go bardzo dobrze jako gracza w serwisie i chocia? piszecie o jego snookerowej arogancji, to ja nigdy nie do?wiadczy?em od niego jakichkolwiek wulgaryzmów ani z?ych emocji. Poprostu by? m?odym cz?owiekiem, pe?nym energii, który na z?o?? odpowiada? z?o?ci?, a na dobro odpowiada? dobrym s?owem i tak w?a?nie by?o w naszych relacjach. Jako gracz, co kilkakrotnie to powtarza?em, by? niesamowity. Jako jedyny opanowa? sztuk? snookera i bilarda jednocze?nie, do perfekcji a kto gra w bilarda lub w snookera wie, ?e te dwie gry nie?atwo ze sob? pogodzi?. I w tym elemencie by? napewno numerem 1 w ca?ym serwisie. NIestety, mog? napisa? o nim tylko jako kolega z serwisu, nie zna?em go osobi?cie ale my?l?, ?e napewno by?my si? dogadali i znale?li wspólne tematy. B?dzie mi go brakowa?o! Chcia?bym, wszystkich którzy go znali osobi?cie, rodzinie, znajomych z?o?y? najszczersze wyrazy wspó?czucia... bo to wielki ból i strata gdy odchodzi taki m?ody cz?owiek, który mia? ca?e ?ycie przed sob?. Tak d?ugo jak b?d? gra? w snookera, tak zawsze b?d? mie? Ciebie w pami?ci KaBa. 3maj si? lisie... [*]
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 14:35    

Jak si? dzisiaj dowiedzia?em tak?e nie mog?em uwierzy?.
Pami?tam Go jeszcze z pokoju 8semka i oczywi?cie z binfo.
Zawsze wymiata?, jeden z najlepszych, ostatnio gra?em z nim chyba z 2-3 lata temu ale do tej pory pami?tam te moje pora?ki...
Troch? kontrowersyjny, mówi? co my?la?, pami?tam jak na 8semce wlepi?em mu raz warna na forum ...Podobno utopi? si?, wypadek...
Nie zna?em go osobi?cie, nie wiem jak chcia?by ?eby?my Go zapami?tali.
Ten turniej na CollectiveRoom to dobry pomys?...mo?e i na binfo co? b?dzie....
Mo?e Memoria? ku pami?ci powinien wej?? na sta?e do rozgrywek (ale nie o kase).

Niech spoczywa w pokoju [*] :(

A tutaj filmik - triki bilardy 2004 który nagra? w 2007 r......
Bilard 8 Ball #_Ka_Ba_89_# Bilardy INFO
Ostatnio zmieniony przez *Mocny_Kij* 2009-07-03, 14:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 14:55    

Kabaczek [*] brak slow bardzo dobry kolega niewierze !!!!:((((((
 
 
r.a.f.i.k.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 15:37    

[*] Damian , ?wietny kolega ,by? przyk?adem dla wielu,dlaczego takiemu m?odemu cz?owiekowi ma prawo przytrafic sie takie nieszczescie,?ycie jest niesprawiedliwe,Najszczersze wyrazy wpó?czucia dla rodziny i przyjació?. Rafa?
 
 
HOOLLAND
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 16:54    

Ostro,za ostro wielka szkoda, ?wietny gracz szacunek za to co robi? na stole szkoda ?e opu?ci? nas tak szybko, za szybko [*]
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2009-07-03, 17:11    ?pij spokojnie

?egnamy Ci? Damian, odszed?e? tak nagle, zaszokowa?e? nas po raz wtóry. Jak statek w przystani zwin??e? swe ?agle i odlecia?e? wysoko w chmury. Nie doko?czymy ju? meczu naszego, nie pykniem w snookera i kolejnego, jeste?my smutni w czarnej ?a?obie, b?dziemy jednak pami?ta? o Tobie. Niech Ci ziemia lekk? b?dzie, niech Ci dobrze b?dzie wsz?dzie, tam gdzie dotrze dusza Twoja, taka jest modlitwa moja.
?pij spokojnie.........

DerekDarecki

_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
ewa7713
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 17:41    

„Odesz?e? tak wcze?nie,
?e ani uwierzy?, ani si? pogodzi?.
?mier? tak punktualna’
?e zawsze przychodzi nie w por?”

Damian [*] kotleciku ;( ju? nigdy nie powiesz do mnie kucharko :(


„S?owa nie ukoj? bólu,
ale nas po??cz?”

Spoczywaj w spokoju [*]
Ostatnio zmieniony przez ewa7713 2009-07-03, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 22:29    

:cry: :cry: :cry: :cry: dlaczego....
Ostatnio zmieniony przez angel88ona 2009-07-03, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 23:41    

Tak jak wi?kszo?ci z Was osobi?cie nie pozna?em, tak nie pozna?em i Damiana. My?l?, ?e zb?dne jest tutaj pisanie o tym czy by? na stole arogancki czy mi?y, czy jaki tam. Odszed? dobry gracz, nasze mecze zawsze sta?y na b. dobrym poziomie...raz do przodu, raz do ty?u. Najgorsze jest w tym wszystkim to, ?e odszed? cz?owiek, który mia? przed sob? najlepsze lata swojego ?ycia... Sta?a si? tragedia. Niech Ci ziemia lekk? b?dzie Damian [*]
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-07-04, 12:21    

Pogrzeb Damiana odb?dzie si? w ?rod? (08 lipca) o godzinie 13.00 na Cmentarzu Gr?ba?ów (Kraków - Nowa Huta).

Dok?adny adres cmentarza: ul. Darwina 1

Jest to wiadomo?? pewna w 100% uzyskana przeze mnie od Siostry Damiana.
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2009-07-04, 15:10    

Poniewa? kolega 4SZAKAL4 ma zakaz pisania na forum, dlatego poprosi? mnie o umieszczenie tego linku do filmiku ku pami?ci Damiana.
http://www.youtube.com/watch?v=nVn3EwnSGrA
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-07-04, 19:10    

4SZAKAL4 chcia?em Ci w imieniu nas wszystkich serdecznie podzi?kowa?... to pi?kne co nakr?ci?e?... jednocze?nie cholernie smutne... ogl?daj?c to nie opuszczaj? nas ciarki... Damian- mam nadziej? ?e widzisz jak bardzo za Tob? t?sknimy- spoczywaj w spokoju [*]
 
 
 
angel88ona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-04, 20:04    

T?sknimy wszyscy :cry: .. wspó?czucie dla rodziny Damiana... to ogromny ból dla nich... oby si? trzymali :cry:
 
 
Irekbro
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 11:01    

Damian [*] ;(
 
 
K@rolas_RSP
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 19:37    

kurna kaba szkoda naprawd? ;( [*] jeden z bardziej utalentowanych graczy i super kumpel ...
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 08:34    

Jeszcze niedawno pili?my razem... szkoda s?ów...

Szok i nie moge si? pozbiera?...

Spoczywaj w pokoju mój przyjacielu...

[*]
 
 
kamilekkk93
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 21:32    

Kaba [*]
Nioe mog? w to uwierzy?, by? jednym z moich najwiekszych idolów w t? gre.. No ale co?..

Spoczywaj W pOkoju Damian [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group