wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przepisy, regulaminy, w?tpliwo?ci
Autor Wiadomość
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 18:39    Przepisy, regulaminy, w?tpliwo?ci

W tym temacie zadajemy pytania na temat rozgrywek ligowych, regulaminów. Je?li masz jakiekolwiek pytania co do interpretacji tych regulaminów, b?d? niejasno?ci zwi?zane z tematem to jest miejsce na Twoje pytanie.
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
  Wysłany: 2008-01-30, 12:53    Wa?ne adresy.

Adres strony g?ównej: www.bilardy.info

Adres rezerwowy: www.bilardy.info.prv.pl/glowna.htm

Adres Forum: www.bilardy.na1.pl/bilardy/portal.php
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-09, 00:05    

Wobec kilku ostatnich przypadków rozgrywania meczów naszej ligi lub turnieju w innych pokojach chcia?bym przypomnie?, ?e wszystkie mecze rozgrywane w rozgrywkach organizowanych przez nasz serwis winny by? rozgrywane w pokojach ligowych czyli wwwBILARDYinfo. Jak wiecie na podstawie ilo?ci rozgrywanych gier sporz?dzane s? rankingi pokojów wp?ywaj?ce na pozycje pokoju w hierarchii, a wi?c rozgrywanie meczów w innych prywatnych pokojach niejako nabija im statystyk? kosztem naszych rozgrywek. Ni?sza pozycja w hierarchii = ni?sze zainteresowanie = ni?sza ilo?? graczy. Pami?tajcie o tym, je?li zale?y Wam na utrzymaniu dobrego poziomu w ligach www.bilardy.info.
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-02-22, 23:16    Podajemy tylko wyniki rozegranych spotka?.

W zwi?zku z w?tpliwo?ciami i zaistnia?ymi problemami przypominam, ?e mo?na podawa? organizatorowi tylko wyniki rozegranych spotka?. Niedopuszczalne jest podanie wyniku np: 3:0 tylko dlatego, ?e na taki wynik zgodzi? si? przeciwnik. Je?eli kto? nie mo?e gra?, s? do dyspozycji urlopy i rezygnacje. Wszystkie problemy nale?y przedstawi? organizatorowi. G?ównym powodem takich dzia?a? jest dbanie o uczciwie graj?cych zawodników.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-02-22, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 17:05    

Napisz? co? w zwi?zku z kultur? graczy w ligach na bilardy info. Chodzi mi o dzisiejsz? sytuacj?...gdyby to by?a b?ahostka to bym nie pisa? ale to mnie zszokowa?o. Mianowicie patrzy?em na mecz mojej dziewczyny Agi (nick StraciloSens) na B8UK new...gra?a ona z Pa.tryk .
A wi?c po pierwsze...:

Aga napisa?a "powodzenia" - on nic nie odpisa?

Po drugie:

zrobi? jej aluzj?, ?e nie ma kultury...bo po jego wygranej partii napisa?a "0-1" a nie "gr" (proponuj? spojrze? na sytuacje wy?ej...)

No i po trzecie:

Kaza? mi wyj?? ze sto?u bo...jak on twierdzil - podpowiadam Agusi na priv jak ma gra?...a na g?ównym czacie sto?u ogranicza?em si? do pisania "gratki" ?eby nie wysz?o na to, ?e przeszkadzam w graniu.

Na stolik wszed? admin Latin_Soul, który przekona? mnie do tego, ?e nie warto wchodzi? w dyskusj?...wy??czy?em stolik bo stwierdzilem, ?e to dobry pomys?.

Tak wi?c proponuj? Wam ?eby do linków z regulaminami doda? jeszcze jeden - z definicj? s?owa "kultura", tak ?eby niektórzy gracze sobie poczytali na czym to polega...to tyle na ten temat. Pozdrawiam.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-03-06, 17:47    

wasssuuup ten temat by? poruszany nie raz i nie dwa...
w lidze gra kilka osób, które nie pisz? powodzenia, grt, dzi?kuje, hej... itp.
do takich graczy nale?y np. Blanti, pabbema, rimo1 oraz ostatnia sytuacja z graczem _lepos_
to osoby, z którymi nie tylko ja mam takie problemy...
no có? ludzi nie zmienisz...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-06, 18:23    

Do tego co Maniek powiedzia? dodam jeszcze, ?e staramy si? uczy? ludzi kultury, w drastycznych przypadkach usuwamy ich z naszych lig ale ludzie s? ró?ni i nie ka?dy jest reformowalny.
Regulamin ogólny:
3. Dyskwalifikacja A mo?e nast?pi? w wyniku:
• Ucieczki ze sto?u podczas trwania rozgrywki
• Niekulturalnego zachowania lub utrudniania gry w inny sposób przeciwnikowi (protest musi zosta? udokumentowany screenem z okna dialogowego i potwierdzeniem zaistnia?ej sytuacji przez s?dziego meczu).
4. Dyskwalifikacja B mo?e nast?pi? w wyniku:
• Notorycznie powtarzaj?cego si? niekulturalnego zachowania w czasie gier lub utrudniania w inny sposób gry.

Regulamin L5B:
§ 2 p.2. Liga zosta?a stworzona w celu dobrej zabawy, w zwi?zku z tym wszyscy gracze winni si? kierowa? zasadami fair play
i netykiety.
FAIR PLAY
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 18:47    

Ok rozumiem...ale nie pozwol? ?eby kto? obra?a? moj? dziewczyne i pisa? ?e nie ma kultury...mimo ?e jest to "tylko" internet
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 18:55    

hahahaha mnie to rozbroi?o co napisa? wasssuuup, :P
zaczynaj?c czyta? jego wypowiedz my?la?em, ?e naubli?ano jego dziewczynie, a tu widze nic takiego sie nie sta?o. Nie przesadzajmy juz ze kto? nie napisa? po kazdej parti gratuluje (ja tez czesto nie pisze:P), albo powodzenia.
Je?li chodzi o fakt, ?e chcia? ?eby? wyszed? ze sto?u to nie widze nic w tym dziwnego? Równiez nie zycze sobie zeby niektorzy gracze siedzieli podczas gdy gram z innym przeciwnikiem. jeszcze pytanie czy zapyta?e? si? czy mozesz popatrzec ??? hehe od tego zacznijmy.
Po prostu niektorzy uwazaj? ze grt sie tylko na koniec, inni nie zycz? sobie rozmow przy stole i trzeba sie do tego przyzwyczaic ;)
Moje zachowanie przy stole jest rózne, zale?nie od przeciwnika... nie raz od razu lec? buziaki i rozmowy przez ca?? gre, a innym razem napisze tylko <12>, dz i pa.
Pozdrawiam i ?ycze fajnej zabawy i samych mi?ych chwil podczas grania lig 8-)
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 19:05    

Tomek on napisa? ?e Aga jest bez kultury bo ona nie napisa?a "gr"...wla?nie dlatego o tym napisa?em bo wiem ?e nie ma przymusu pisania tego...wi?c czytaj co ja pisz? ;) a tak w ogóle to po to sa sto?y z obserwatorami ?eby na patrze?. I to pr?dzej przeciwnik powinien pierwszy napisa? ?e nie ?yczy sobie obserwatorów (na pocz?tku meczu) a nie robi w po?owie meczu jakie? g?upie wymówki ?e ja mu przeszkadzam bo jest to dla mnie ?mieszne. A skoro napisanie ?e jest ktos bez kultury nie jest dla Ciebie obraz? to Twoja sprawa. Je?li by chodzi?o o mnie to co innego. I jeszcze jedno....skoro sie ?miejesz z tego co napisa?em to te? ?wiadczy o Twojej kulturze. ;)
 
 
StraciloSens
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 19:40    

No to i ja napisz?..
Fajnie fajnie :) Mia?am zagra? lig? z kolesiem, którego mecz ogl?da?am wcze?niej.. :] Jako? mnie nie wyprasza? mimo, ?e tak bez pytanie wesz?am na stó? i mia?am czelno?? patrze? na tocz?ce si? bile po stole wielce skupionych graczy.. ciekawe czemu :)
Co innego jak na stó? podczas mojego meczu wszed? Grzesiek. Wszystko pi?knie elegancko. Nie obchodzi mnie wcale, ?e mia? pretensje, ?e jestem niekulturalna bo nie napisa?am "gr". Napisa?am tylko wynik 0-1 czemu? Nie zamierzam by? grzeczna jak kto? nie umie odpisa? na zwykle "powodzenia" na pocz?tku meczu. Wyja?nia? czemu chyba nie musz?.
Natomiast to, ?e mój rywal kategorycznie zechcia? opuszczenia ze sto?u Grzesia ju? nie rozumiem :-| Nie napisa? nic wcze?niej, ?e przeszkadza mu obecno?? obserwatorów. Dopiero jak wynik by? niekorzystny dla niego zacza? pisa? "wasssuuup zejdz ze sto?u" O teorii, ?e Grzesiek gra za mnie przez pisanie na prv ( vide podpowiadanie) nie wspomn?. Nikomu nie przeszkadza?. Sama czasem ogl?dam jak gra jak?? lig?. Nie przypominam sobie ?eby co? podobnego przytrafi?o si? mi. Nigdy nie by?am wyganiana ze sto?u jak gra? mój ch?opak. Hmm wida? gra w lepszej lidze z graczami na poziomie poza wyj?tkami, które zdarzaj? si? wsz?dzie.
Aha.. Pozdrowiam Ci? Tomek "serdecznie" :] Niezmiernie si? ciesz?, ?e zechcia?e? napisa? swój post w tym temacie. Gratuluj?, ?e lubisz gra? na zamkni?tym stole, w kameralnej atmosferze, gdzie nikt nie wa?y si? spojrze? na Twoj? gr? i bro? Bo?e przeszkodzi? w mistrzowskim zagraniu :) Pozazdro?ci?
"Pozdrawiam i ?ycze fajnej zabawy i samych mi?ych chwil podczas grania lig " no w?a?nie.. mi?ych chwil podczas grania.. nie czu?am si? zbyt mi?o jak kto? obcy wyprasza? blisk? mi osob?. To tyle
narku
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-06, 20:06    

Pomijaj?c graczy zwyczajnie niekulturalnych, trafiaj? si? flustraci którzy s? mili jak wygrywaj? natomiast przy niekorzystnym wyniku trac? nerwy i cz?sto przekraczaj? granic? dobrego wychowania.....

Gracz z którym gra?a StraciloSens najprawdopodobniej nale?y do tych drugich.
Dobrze wiesz Grzegorzu :-) , ?e sprawa nie powinna by? generalizowana i nie dotyczy ca?ego serwisu....

Tak jak napisa? Zmaku, w ka?dej spo?eczno?ci znajdzie si? jaki? wrzodzik..... ;-)

Niemniej jednak rozumiem Twoje rozgoryczenie, by? mo?e w next edycji, wymieniony przeciwnik nabierze og?ady.... no chyba ?e do niej nie dotrwa :-D
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-03-06, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 23:00    

StraciloSens, hahaha tak lubie grac na stole zamknietym bo jestem strasznie niesmialy i denerwuje si? jak kto? patrzy jak gram. bardzo przezywam kazde zagranie i je?li kto? mnie peszy to juz nie jest taka sama gra :(
nie przesadzajmy i nie robmy problemów o by?o co ;)
Ostatnio zmieniony przez tomekwoz5 2008-03-09, 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 00:55    

"byle co" :PPP 8-)
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 02:59    

No có?...wida?, ?e jak kto? raz nie zrozumie to nie zrozumie nigdy ;) I ?eby by?o jasne nie mam pretensji do bilardy info. Chcia?em tylko pokaza? jak si? zachowuj? gracze nowi...ci, którzy graj? w te ligi pierwszy raz. Dlatego wyt?umaczenie im podstawowych zasad jak sie zachowywa? na stole by?oby w tym przypadku bezcenne. To tyle ko?cz? chyba ten temat bo s? tutaj tacy, którzy by mnie najch?tniej zbanowali na ca?e gry za to, ?e w ogóle o tym napisa?em.

Tomek - przepraszam, ale juz wi?cej nie dam Ci powodów do ?miania si? z tych "g?upot". Wi?c na swoje docinki musisz niestety znale?? inny temat.
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 10:31    

waaaassuuup, chyba nikt nie ma do Ciebie pretensji- nie przesadzaj, ale ten temat by? ju? wa?kowany niejednokrotnie. Hehej wiadomo, ?e to sprawa kultury ... Ale jakby ka?dy roztrz?sa? takie sytuacje na forum...
Ja osobi?cie uwa?am,?e podczas gry takie zachowanie trzeba brzydko mówi?c "ola?" , co innego gdyby gracz ewidentnie obra?a?... ;-)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 19:25    

brawo Kasiu i o to mi chodzi?o ;) :*** 8-) tak by?o i bedzie :-P
 
 
pabbema
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-06, 18:51    

Maniek_Kutno napisał/a:
wasssuuup ten temat by? poruszany nie raz i nie dwa...
w lidze gra kilka osób, które nie pisz? powodzenia, grt, dzi?kuje, hej... itp.
do takich graczy nale?y np. Blanti, pabbema, rimo1 oraz ostatnia sytuacja z graczem _lepos_
to osoby, z którymi nie tylko ja mam takie problemy...
no có? ludzi nie zmienisz...


no i si? mylisz kolego...gratuluj? i dzi?kuj? zawsze, jednak na koniec mecZu, a nie po kazdej pojedy?czej partii co zreszt? sobie wyja?nili?my. Jak dot?d nikomu to nie rpzeszkadza?o...powiem wi?cej- wg mnie jest to wbrew zasadom zachowania kulturalnego, ale to tylko wg mnie i nie uwa?am, ?e moje zachowanie jest niekulturalne, kiedy robi? w ten sposób. tyle w tym temacie.
P.S. nie wiedzia?em, ?e masz ze mn? problemy- ale mi?o widzie?;]
 
 
reebok_CFC
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:10    

mam pytanie, mam 5600+ gier na snookerze ponad 500 na b8, moge sie np zapisac do ligi b9 ? mimo iz tam mam 0 gier?
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 18:23    

Mo?esz.
 
 
jumper8
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-29, 17:16    

siema jestem nowy na tym forum. podajcie mi tylko linka do zapisow bilarda 8 to pokaze wam jak sie gra hehe.,,wiec gdzie tu sie mozna zapisac gra tu ktos w ohgole jeszcze? pomoze mi ktos;>
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-10-29, 17:32    Wystarcz? 4 minuty :)

Witaj nowy graczu. Najpierw przenios?em ten post do tego dzia?u, bo temat ten jest odpowiedni do zadawania takich pyta?, a nie Liga Bilarda 14, w dodatku pytasz o zapisy do B8. :-D
Na stronie g?ównej lub na stronie forum jest mnóstwo linków, które gdzie? kieruj?. Wystarczy znale?? odpowiedni, jakie? 3-4 min. klikania, nie wi?cej. Aby zaoszcz?dzi? Ci tych 4 minut ?ycia podaj? adres do grup zapisów. ?mia?o klikaj i do??czaj.
http://bilardy.na1.pl/bilardy/groupcp.php
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
jumper8
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 09:25    

moze mi ktos wytlumaczyc czy ta liga dalej jest i czy moge sie zapisac jak tak to prosze o pomoc czy jakiegos linka z gory thx

heheh no spoko poswiecil bym te 4 min ale jestem bardzo leniwy xD lece obczaic dz hehe

prosil bym jeszcze o wytlumaczenie jak w nia grac; ] nie gralem jescze w zadnej lidze xP

tzw..kiedy odbywaja sie spodkania? hehe jakos malo tam graczy widze to ile osob tak startuje?xP
 
 
bilardy.info 
Organizator
Prezes


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-10-30, 10:06    

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w odpowiednim regulaminie, popatrz równie? jak wygl?daj? :arrow: TABELKI Na tej stronie obok linku ZAPISZ s? linki do regulaminów.
Ka?da edycja rozpoczyna si? na pocz?tku miesi?ca i trwa do ostatniego dnia miesi?ca. Sezon trwa od pa?dziernika do czerwca. W wakacje odbywaj? si? Wakacje z Bilkami
Ostatnio zmieniony przez bilardy.info 2008-10-30, 10:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jumper8
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 12:14    

ok

hm myslalem ze to co miesiac jest a nie od pazdziernika do czerwca, jeszcze 8 miesiecy beidze trwala liga? nie rozumiem to moge dolaczyc do niej teraz czy nie ;]

ok juz wszystko wiem...czekam
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 12:41    

Tak. Mo?na do??czy? w ka?dej chwili, jednak ka?dy zawodnik do??cza na pocz?tku ka?dej edycji, czyli od pocz?tku nowego miesi?ca. Wcze?niej ju? by?a rada aby? przeczyta? regulamin, tego nie jest du?o, a jest tam wyja?nione wszystko odno?nie ka?dej z lig, tak?e Bilard-8 2004, czyli tej która Ci? interesuje. Je?eli masz jakie? bardziej szczegó?owe pytania, jeszcze raz polecam regulamin, lub zapraszam do mnie na GG. Ch?tnie pomog?.
 
 
Speed
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 01:21    

a w tych tabelkach... bo ja nie wiem... jak to zrobi? ?eby by? wy?ej... bo ja chcia?bym by? pierwszy w nich... da rade? :-)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-11-02, 11:10    

Witaj Speed, sto lat Ci? nie widzia?em. To co najwa?niejsze ju? zrobi?e?, zapisa?e? si? do lig, reszta to ju? drobiazg, wystarczy tylko polata? troch? z kijem po sto?ach odpowiednio potoczy? kilka bil i pierwsze miejsce masz w kieszeni.
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-11-04, 17:15    2 w 1 to nie u nas :)

Dzisiaj spotka?em si? z sytuacj?, gdzie zawodnik X wys?a? mi wynik meczu ligowego, który jednocze?nie mia? by? równie? rezultatem Pucharu Ligi. I co gorsza nie móg? tego zrozumie? dlaczego nie chc? tego uzna?. Powiedzia?, ?e tak si? umówili z przeciwnikiem i raczej jest to ich wewn?trzna sprawa, a ja si? czepiam. Za nic w ?wiecie nie chcia? przyj?? do wiadomo?ci, ?e tak robi? NIE WOLNO !!!
Liga to liga, puchar to puchar. Nie mo?na gra? jednocze?nie jednego meczu, który za?atwi spraw? w tych dwóch imprezach. Za chwil? rozpocznie si? turniej rankingowy i cz?sto tak jest, ?e ta sama para trafia na siebie i w peelu i w rankingowym. I co wtedy zagra? b?dzie mo?na 3 w 1 ?
Mo?e odrazu si? umówmy, ?e graj?c jeden mecz, wynik ten b?dzie obowi?zywa? do ko?ca sezonu i tylko co miesi?c wygrany wy?le wyniczek, bo tak umówili si? gracze. :-D
Nakaza?em rozegra? mecz PL, gdy? ten co faktycznie rozegrali by? ligowym. Zawodnik przyj?? do wiadomo?ci i zadeklarowa? gr?.
Teraz apel do wszystkich potencjalnych graczy, którzy w ten sposób chcieliby sobie u?atwia? ?ycie i omija? zasady. Nie b?dziemy tolerowa? takich "myków" i przy ich stosowaniu b?d? wyci?gane konsekwencje do wydalenia z ligi w??cznie.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
B14
Organizator

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: 2008-11-04, 18:16    

Sprawa jest jeszcze bardzie prosta ni? napisa? Darek.

Organizatorzy tworz? wszelkie rozgrywki nie dla siebie tylko przede wszystkim dla graczy ...
I skoro dany zawodnik, chce rozegra? jak najmniej meczów, niech po prostu zrezygnuje z danych zawodów... znajdzie si? kto? inny kto ch?tnie rozegra mecz za niego... ;-)

To, ?e w serwisie zdarza si?, ?e kto? kto zagra 1 mecz i podci?ga wynik pod dwa spotkania... có? pewnie tak jest, lecz my?l?, ?e ?aden organizator nie b?dzie tego akceptowa? .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group