wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
?lepy czy niewidomy kurna ? :}
Autor Wiadomość
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-08, 14:45    ?lepy czy niewidomy kurna ? :}

Witam,

Otó? zak?adam taki "dziwny" temat by zori?towa? si? ilu ludzi na tym forum/grach online ma problemy zdrowotne ze wzrokiem. ;-)

Graj?c sobie dzisiaj lig? B14 z Peter^^Ebdon obaj doszlismy do wniosku, ?e skoro nie trafiamy tak prostych bil, to musi to by? spowodowane oczywi?cie czym? innym ni? chwilowa niedyspozycja :lol:

I tak rozwin??a sie rozmowa na temat wzroku....a raczej braku owego.. hehe
Okazuje sie, ?e Peter tak samo jak ja ma problemy z jednym okiem, on ma chore prawe ja natomiast niedowidze od urodzenia na lewe oko - kat. E w wojsku (wtyd) :oops:



Piszcie jesli te? macie problemy ze wzrokiem, zobaczymy ilu nas jest :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez *Mocny_Kij* 2009-11-08, 14:59, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 14:59    

haaa ! a myslalem ze jestem sam ;DDD tez mam slabsze prawe oko na ktore widze przez mgle :lol: ale mysle ze to nie wplywa az tak na gre bo drugie oko nadrabia :-D
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:00    

Ja póki co wzrok mam dobry. Siedzenie ca?ymi dniami i nocami na bilardach nie zd??y?o mi go popsu? :-D Dobrze, ?e ju? nie grywam :mrgreen: Tworzyliby?cie zgrany duet, skoro jeden ma sprawne prawe oko, a drugi lewe. Uzupe?niacie si? :-D Pozdrawiam ;)
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:06    

!Adams napisał/a:
(...) ale mysle ze to nie wplywa az tak na gre bo drugie oko nadrabia :-D


Taaa nadrabia...mo?e u Ciebie ...
Ty graj?c masz jakies wyniki nie to co ja (musze zwalic niepowodzenia na co? aby moje ego nie ucierpia?o zbytnio :lol: )

kalashnikov_ napisał/a:
Tworzyliby?cie zgrany duet, skoro jeden ma sprawne prawe oko, a drugi lewe. Uzupe?niacie si? :-D Pozdrawiam ;)


Tak, mo?na by powiedzie? "prowadzi? ?lepy kulawego" :mrgreen:

No patrzcie ilu juz nas jest:
Ja;
!Adams;
Peter^^Ebdon..


Wiem ?e eto333 ma tez taki problem :oops:
Eto333 nie wstyd? si? i przyznaj! ?lepota nie boli, przynajmniej jest na co zrzucic odpowiedzialno?? za pora?ki :-D
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:09    

*Mocny_Kij* napisał/a:
Taaa nadrabia...mo?e u Ciebie ...
Ty graj?c masz jakies wyniki nie to co ja (musze zwalic niepowodzenia na co? aby moje ego nie ucierpia?o zbytnio :lol: )

Zwal na myszk?. Gość tak zawsze robi :lol:
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-11-08, 15:10    

haha ja wiem kto jeszcze na jedno oko celuje... ale tylko po alkoholu :lol: :lol: :lol:
zemek nie wstyd? si? :mrgreen:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:11    

Ja jak gram na ?ywo i za du?o wypij?, to te? na jedno oko. Szczególnie takie "dalsze" bile. Ale to chwilowa niedyspozycja na szcz??cie :-P
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:14    

kalashnikov_ napisał/a:
*Mocny_Kij* napisał/a:
Taaa nadrabia...mo?e u Ciebie ...
Ty graj?c masz jakies wyniki nie to co ja (musze zwalic niepowodzenia na co? aby moje ego nie ucierpia?o zbytnio :lol: )

Zwal na myszk?. Gość tak zawsze robi :lol:


Zawsze mozna tez zwalic na mlodszego brata albo na brak rolet w pokoju :lol: :-P
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:18    

No ja o rolety walczy?em przez 3 lata intensywnej gry w bila. Jak przychodzi?o lato, to ligi itp grywa?em tylko wcze?nie rano, albo wieczorem jak s?o?ce zasz?o, bo w przeciwnym wypadku prawie nic na monitorze nie widzia?em, mimo ?e mia?em ciemne zas?ony. Teraz ju? nie gram...a rolety zamontowa?em :-P
 
 
eto333
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:32    

Przepraszam bardzo, ale na czacie, z którego screena do??czy?e? tak?e przyzna?em si? do niedowidzenia i to sporego na lewe oko. A co do myszki - wymieni?em wreszcie i nie zwalam na ni? ju? - nowa dobrze dzia?a :-) . A pora?ki s? zazwyczaj spowodowane... brakiem umiej?tno?ci, no có?, mistrzem bilarda nie jestem i raczej nigdy nie b?d?, jednak zawsze pozostaje przyjemno?? z rywalizacji w mi?ej atmosferze.
Ostatnio zmieniony przez eto333 2009-11-08, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:39    

eto333 napisał/a:
Przepraszam bardzo, ale na czacie, z którego screena do??czy?e? tak?e przyzna?em si? do niedowidzenia i to sporego na lewe oko.


Ano nie wszed? ca?y screen... :-o

eto333 napisał/a:
A co do myszki - wymieni?em wreszcie i nie zwalam na ni? ju? - nowa dobrze dzia?a :-) .


Powiem wam jedno - nie kupujcie myszek w Avansie - This "szit" doesnt't working good :lol: ( czy jak to si? tam pisze).

eto333 napisał/a:
(...)no có?, mistrzem bilarda nie jestem i raczej nigdy nie b?d?, jednak zawsze pozostaje przyjemno?? z rywalizacji w mi?ej atmosferze.


Ja tak samo jestem ?redniakiem, gram bo mnie to relaksuje i bawi :-D
Ale wiesz jak gra sie kilka lat to ma sie ochot? na jakiego? "Puchara" :mrgreen:

Wracaj?c do tematu to ju? jest nas 4 (chocia? w tym rankingu jestem pierwszy :shock: :mrgreen: ):

*Mocny_Kij* -- lewe oko;
!Adams - prawe oko;
Peter^^Ebdon - prawe oko;
eto333 - lewe oko;


:roll:
Ostatnio zmieniony przez *Mocny_Kij* 2009-11-08, 15:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
eto333
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 15:47    

*Mocny_Kij* napisał/a:
Ale wiesz jak gra sie kilka lat to ma sie ochot? na jakiego? "Puchara"


No rzeczywi?cie, ja przez 4 lata nic powa?niejszego nie wygra?em. :-)

*Mocny_Kij* napisał/a:
eto333 - lewe oko;


I lewe i prawe, lewe jednak w duzo wi?kszym stopniu.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-11-08, 15:53    

http://www.humor4u.info/z...jdz_dziecko.jpg

znajd?cie dziecko.. jak znajdziecie to wszystko okej z waszymi patrza?kami :shock:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 16:28    

Maniek_Kutno napisał/a:
znajd?cie dziecko.. jak znajdziecie to wszystko okej z waszymi patrza?kami :shock:


Nie widze nic poza pewn? "par?" nad brzegiem jeziora blisko ogromnego drzewa.....
Jakie? czarno-bia?e to zdj?cie :->
 
 
((..F1..))
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-08, 16:37    Lol

Ja te? musz? si? przyzna? do "?lepoty" :-P Moje oczy ju? poma?u wysiadaj? :-/

Ale dziecko znalaz?em :lol:
 
 
!!DrHouse!!
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 17:46    

Widz?, ?e temacik poruszony ale powiedzcie jak to jest ?e lewym widz? wszystko a prawym nic ciemna, zamazana mg?a..,:P a ogólnie mam dobry wzrok patrz?c dwoma oczami :mrgreen: , jeszcze jak gram w dzie? to nie wiem czy to wina monitora czy oka ale widz? podwójnie bile a gdy jest ciemno w pokoju wtedy jest normalnie to o co tu kurde chodzi co? xD zdaje mi si? ?e to jaka? odmiana ?lepoty bilardowej i normalny lekarz nic tu nie pomo?e :P
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-11-08, 18:30    

My?le, ?e to pytanie nie powinno by? kierowane do forumowiczów, najlepszej odpowiedzi udzieli Ci pan lub pani okulista :-D
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 19:39    

Co ja wtedy mi sie myszka rozwali?a
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 19:59    

michkot94 napisał/a:
Co ja wtedy mi sie myszka rozwali?a


Padlem :lol: michkot pojechales po bandzie ;D
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 20:13    

!Adams napisał/a:
michkot94 napisał/a:
Co ja wtedy mi sie myszka rozwali?a


Padlem :lol: michkot pojechales po bandzie ;D

!Adams nie ?miej si?, koledze chodzi?o o to, jak mniemam, onegdaj dlategó? myszka mu si? zawis?a si? :lol:
Nobla dla gracza michkot94 za z?o?enie zdania, z którym prof. Miodek mia?by k?opoty z wyjasnieniem genezy przyczynowo-skutkowej :lol:
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 23:27    

michkot94 napisał/a:
Co ja wtedy mi sie myszka rozwali?a

Chyba 1-0 dla mnie :lol: :mrgreen: :-D
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 18:12    Re: Lol

((..F1..)) napisał/a:
Ja te? musz? si? przyzna? do "?lepoty" :-P Moje oczy ju? poma?u wysiadaj? :-/


Czyli liczba "?lepych" tudzie? "niewidomych" wzrasta. Na razie jest nas 5-ciu:
Cytat:

*Mocny_Kij* -- lewe oko;
!Adams - prawe oko;
Peter^^Ebdon - prawe oko;
eto333 - lewe i prawe oko;
((..F1..))


I tak my?la?em, ?e jest nas wi?cej :shock: 8-)
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 09:10    

Jest wi?cej :-> Mi po 5 latach grania wzrok tak si? pogorszy?, ?e powinienem gra? w takich brylach jak St?pie?, mo?e wtedy co? bym trafia?.

Je?li chodzi o ?cis?o?? to prawe oko mam dominuj?ce a lewe czasami mam wra?enie, ?e nie ma ró?nicy czy jest otwarte czy zamkni?te :-D .

Najwi?kszy natomiast ubaw mam jak gram po kilku g??bszych......, lepiej bym gra? jak bym zamkn?? oczy:P
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-11-13, 17:59    

Ka?ach...nie na?miewaj si? z m?odzie?y ;-)
 
 
 
!Adams
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 21:47    

Najwazniejsze ze ambitna ta mlodziez :lol: :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group