wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
bilard w realu
Autor Wiadomość
schalke21 

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: 2010-01-16, 20:33    bilard w realu

witajcie
s?uchajcie mam taki problem. mam swój ma?y stó? bilardowy, i gdy posmaruje kapk? kred?, i gdy wykonam uderzenie, to na bili bia?ej pozostaje ?lad po kredzie. nie wiem czy chodzi o to ?e za mocno smaruje kred?, czy o to ?e mam z?? kred?, ale chcia?bym to bardzo wiedzie?. jakby co u?ywam kredy firmy Pioneer.
pozdro. czekam na odp
 
 
 
*Mocny_Kij*
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 09:57    

Co prawda nie mam sto?u bilardowego ale graj?c na "mie?cie" nigdy nie zauwa?y?em ?ladu po kredzie...za mi?kka mo?e jaka? jest, albo wytwarzasz takie tarcie ?e topi si? przy kontakcie kija z bil? :mrgreen:
Ale nie musisz mnie s?ucha?, ja gram w realu ma?o i nie umiem nawet dobrze rozbic, wi?c... :oops:
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2010-01-17, 10:17    

By? mo?e to z?a kreda, a by? mo?e za du?o nak?adasz na tipa. Ja tak?e graj?c na mie?cie nie zauwa?y?em aby na bili zostawa? nadmiar kredy.
Pogadaj z Kufixem, my?l? ?e jest to osoba która co? mo?e wiedzie? na ten temat :)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
schalke21 

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: 2010-01-17, 12:57    

dobra dzi?ki spróbuje :-) a jak nie pomo?e kupi? now? kred?
pozdro
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 16:14    

Mi si? wydaje, ?e to wina sto?u :-P
 
 
!!DrHouse!!
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 20:52    

Zdarza si? to ca?y czas czy tylko w niektórych zagraniach? Szczerze powiedziawszy ?adko spotykam si? z taki czym? (u?ywam kredy Master). By? mo?e jest to po prostu nie czyste zagranie spowodowane np. niew?a?ciwym prowadzeniem kija, lub zerwanym uderzeniem itp. Wiadomo ?e je?li przed zagraniem kredujesz tego kija minut? ?e a? jest widoczna warstwa to ?lad b?dzie :mrgreen:
Je?li jest to notoryczne spróbuj innej kredy, osobi?cie polecam Master, by? mo?e to wina kapki która w z?y sposób "poch?ania" kred? lub bardziej prawdopodobne zwyk?y "kick" :-P

Tak czy inaczej je?li jest to denerwuj?ce, spytaj jakiego? "kozaka" na pewno cu? doradzi,
Pozdrawiam :-)
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 05:53    

Nie obra? si?, ale czy aby bia?a bila nie jest zwyczajnie zbyt t?usta lub w inny sposób zabrudzona? Jak wiadomo, drobiny takie jak kreda, bardzo ?atwo przylegaj? do takich powierzchni. Oczywi?cie zwilgocenie samej kredy te? mo?e to wyja?nia?.
 
 
schalke21 

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: 2010-01-18, 20:13    

no dobra dzi?ki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group