wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ME Pi?karzy r?cznych 2010 w Austrii
Autor Wiadomość
((..F1..))
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-30, 20:16    ME Pi?karzy r?cznych 2010 w Austrii

Pewnie niektórzy interesuj? si? pi?k? r?czn? i zauwa?yli , ?e po raz pierwszy w historii Polska dru?yna awansowa?a do pierwszej 4. Dzi? ch?opaki grali pó?fina? z Chorwatami , niestety przegrali :cry: . Szkoda bo by?a szansa na spory sukces jednak jak si? okaza?o to nie od ich gry wszystko zale?a?o. Natomiast to co wyprawiali dwaj norwegowie , którzy s?dziowali ten mecz poszarpa?o moje nerwy :-| Zastanawiam si? nadal jak na takim szczeblu rozgrywek mi?dzynarodowych mog? dzia? sie takie rzeczy.
No nic pozosta?o tylko kibicowa? jutro naszym w meczu o br?z. :->
Ja pozwole sobie obstawi? kolejno?? pierwszej trójki :

1 Francja
2 Chorwacja
3 Polska

Taka kolejno?? by? na M? w 2009 roku i oby sie powtórzy?a :-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-01-31, 07:49    

O s?dziowaniu w najwy?szej rangi zawodów mówi si? od zawsze... odk?d interesuj? si? sportem a interesuj? si? odk?d pami?tam ;-)

Zdaje si?, ?e to problem nie do rozwi?zania... gdy? zawsze b?dzie wchodzi? w gr? b??d ludzki( lub cz?owiecze zap?dy do stronniczo?ci :-/ )... no chyba ?e kiedy? b?d? s?dziowa? maszyny...wtedy do nich b?dziemy mie? pretensje :-D

Obstawiam tak? sam? trójk? ;-)
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 17:06    

No to mamy br?z...ale na majtach chyba :-P
 
 
((..F1..))
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 17:21    

Szkoda troszk? bo w drugiej po?owie grali ca?kiem dobrze :roll: . Pierwszej nie ogl?da?em ale chyba dobrze bo podobno nie by?o co ogl?da? . Nie chce znowu zwala? winy pora?ki na s?dziów , ale po raz kolejny to nie by? dobrze s?dziowany mecz... :-?
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-01, 01:50    

Tak czy siak brawo Wenta i ch?opaki... to najwi?kszy nasz sukces w ME ;-)
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2010-02-01, 10:08    

Z?y jestem troche na Wente, ?e w pierwszej po?owie nie wzi?? wcze?niej czasu, kiedy to Polacy grali bardzo ?le, gubili pi?ki i nie mieli pomys?u na sforsowanie obrony islandzkiej. To by? b??d trenera. Zauwa?cie kiedy w drugiej po?owie Polska zacz??a goni? i dosz?a na 3 bramki trener wyspiarzy nie czeka? do ko?ca... odrazu zareagowa? i wzi?? czas w 10 minucie 2 po?owy. I co ? I od tego czasu grali zdecydowanie lepiej.
Moim zdaniem Szmal jest jedyn? osob?, która mo?e wróci? z podniesionym czo?em. Wiem, ?e kto? mo?e si? z tym nie zgodzi?, ale có? z tego, ?e ch?opaki narobili nam smaku kiedy na pocz?tku wszystko wygrywali.... :!: :?: Ostatnie 3 mecze to pora?ki.
A jak mówi jedno zdanie... nie wa?ne jak zaczynasz... wa?ne jak ko?czysz
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2010-02-01, 11:15    

Owszem... dlatego Wenta jeszcze nie ko?czy :-D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group