wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebuje pomocy
Autor Wiadomość
Tass17
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 13:57    Potrzebuje pomocy

Witam. Chce sie zapisac do ligi Bilarda 8- 2004, ale moje konto ma zaledwie miesiac, a tam trzeba miec minimum 60 dni, da sie to jakos zalatwic? Prosze o szybka odpowiedz, pozdrawiam.
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 14:34    

No wiesz... regulamin to regulamin. Odczekaj pa?dziernikow? edycj?, potrenuj itp. i zapisz sie od listopada :-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-09-18, 17:57    

No niestety 4SZAKAL4 ma racj?, odczekaj jeszcze jeden miesi?c i zapraszamy na lig? listopadow? :-)
 
 
 
4!Fun
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 16:18    

Wyslalam Ci na skrzynke linka, gdzie mozesz sie zapisac od edyzji listopadowej :). Pozdrawiam
 
 
ruch23
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-11, 21:17    Pomó?cie!!

Witam.

Mo?e Kto? mi poradzi w czym rzecz, bo nie potrafi? wej?? do ?adnego pokoju na nowych grach - o stole ju? nie mówi?c.
Ci?gle wyskakuje mi okno cytuj? :

"Error nr 5, cannot download language config file.
(http://download.gamedesire.com/ganymede/Biliards/languages.xml.gz)."


Nadmieniam, ?e robilem deinstalki, instalowalem na nowo i np nowe instalacje min. pokera
i wsz?dzie ten sam komunikat.

Prosz? o piln? pomoc .

ruch23
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-12, 01:15    

Poczyta?em tu i tam i doszed?em do pewnych wniosków...
Je?eli masz antyvirusa, na adres www.gamedesire.com powiniene? da? zielone ?wiat?o.
Najlepiej jak go wy??czysz i sprawdzisz czy Tobie gry dzia?aj?.
Je?li nie masz antyvirusa, to rzu? okiem na zapor? internetow? i uczy? podobnie.

Je?li z tego nie wyjdzie, daj zna? a poczytam wi?cej. ;-)
 
 
kaczorwba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-12, 12:43    

Cytat:
Poczyta?em tu i tam i doszed?em do pewnych wniosków...
Je?eli masz antyvirusa, na adres www.gamedesire.com powiniene? da? zielone ?wiat?o.
Najlepiej jak go wy??czysz i sprawdzisz czy Tobie gry dzia?aj?.
Je?li nie masz antyvirusa, to rzu? okiem na zapor? internetow? i uczy? podobnie.

Je?li z tego nie wyjdzie, daj zna? a poczytam wi?cej. ;-)


to musi pomóc w 100% bo nie jeden gracz ju? mia? ten sam problem i zawsze po dodaniu do wyj?tków gier Gd w antyvirusie udawa?o mu sie wej??
 
 
ruch23
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-15, 19:25    

Zawsze gralem nie przez www.gamedesire tylko przez gryonline.wp.pl.
Jak wchodze przez to 1, to nigdy nie potrafilem si? zalogowa??????
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-12-15, 22:58    

Przez GD wpisz nick z gier i has?o z poczty... ja bynajmniej tak si? loguj? :-> pozdrawiam
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-16, 04:02    

Nick na Gamedesire nie jest automatycznie taki sam jak na GryOnline WP.

Aby tak by?o, musisz spróbowa? zalogowa? si? poprzez www.gamedesire.com i po nieudanym logowaniu kliknij na "forgot your password". Wpisujesz tam nick jaki masz na WP, maila przypisany do tego nicku, a tak?e kod z obrazka po czym zatwierdzasz. System nie przyjmie przypomnienia je?li adres e-mail jest przypisany do innego nicku. Has?o otrzymasz na podany w?a?nie adres.

Maj?c t? informacj?, mo?esz si? logowa? na gamedesire.com podaj?c swój nick jako login. Has?o mo?na zmieni? w ustawieniach profilu.
(zak?adka "My profile" ---> po lewej "My account" ---> zak?adka najdalej po prawej "Password")

Loguj?c si? na polskiej ods?onie gryonline.wp.pl nadal korzysta si? z cz??ci adresu e-mail jako loginu. Has?o tak?e mo?e by? odmienne.
Ostatnio zmieniony przez dieter 2008-12-16, 04:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ruch23
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-18, 19:30    Dzi?ki za pomoc

Panowie szlachta podzi?kowanko - pomog?y Wasze rady.
Z góry przepraszam, ale ostatnie dni bylem zagoniony i nie mog?em odpisywa?.
Dzi? zaskoczy?y mi nowe gry.
Jeszcze raz dzi?ki.
ruch23
 
 
nocnyantek1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-03, 18:46    

a jak wys?ac wynik meczu
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-03, 19:05    

Po lewej stronie masz kolumne z linkami klikasz na TABELE LIGOWE , potem widzisz 11 lig przy których s? odpowiednio Extraklasa 1 liga 2 liga itd obok tego masz bia?? kopertke klikasz i wysy??sz wynik
 
 
nov
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-26, 16:25    

Witam, chcia?em sie zapisa? do ligi ale zarejestrowa?em si? pod innym nickiem ni? wy?wietlany nick na grach online na WP, co w takiem sytualcji zrobi?? czy nie ma mozliwo?ci zapisania si? do ligi? a mo?e mog? prosi? o zmiane nicka tutaj na forum???
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2384
Wysłany: 2009-02-26, 17:08    

Oczywi?cie, ?e zmienimy Ci nicka tu na forum podaj tylko jego nazw?.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
nov
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-26, 17:22    

w takim razie poprosz? o zmiane nicka z "mers" na "nov", pozdr
 
 
dawidekooooo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-07, 14:08    

Witam, mam wielki proooooblem z grami. Mianowicie mi nie chodz?. Zacz??o si? od identycznego problemu jaki mia? ruch23 :
ruch23 napisał/a:

"Error nr 5, cannot download language config file.
(http://download.gamedesire.com/ganymede/Biliards/languages.xml.gz)."

Kombinowa?em wi?c jak radzi? dieter z zapor? i antyvirusem, no i tak nakombinowa?em, ?e teraz gry mi w ogóle nie chodz?(gdy np. chc? wej?? na jaki kolwiek pokój snookerowy, wy?wietla si? instalacja, chocia? i tak si? nic nie pobiera). W FireFoxie strona www.gryonline.wp.pl wygl?da tak : http://img218.imageshack..../gryfirefox.jpg .
W Explorerze troszk? lepiej ale ?adne obrazki prócz reklam si? nie wy?wietlaj?, próbowa?em wej?? przez www.gamedesire.com ale tam... http://img205.imageshack....02/50367628.jpg . Nie wiem o co chodzi ale wydaje mi si?, ?e je?li gryonline.wp.pl chodz? normalnie(sama strona) a obrazki nie(S? one z serwera gamedesire.com które mi nie chodzi) to musi mie? to zwi?zek z jak?? blokad? portu czy czego? tam do GD. Prosz? o pomoc.
Pozdro
 
 
dawidekooooo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-07, 15:38    

Ok po kilkugodzinnej robocie uda?o si?, nawet pisa?em do Webera, a ten nie umia? sobie poradzi? :-D Przywróci?em system i wszystko ok :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group