wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Siemanko
Autor Wiadomość
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-25, 14:25    Siemanko

Siemankooooooooooooooooo!!!! :D

Podstawowe pytanie - CO U WAS S?YCHA??! :D pewnie rzadko wchodzicie na to formu, a ju? pewnie te? jest mniej ludzi ze starej gwardii. Z legend POOLA B82004 i UK :)
Pewnie bym nie wpad? ale dosta?em maila z automata od ZMAK'a ze skasowane bedzie moje konto bo rok sie nie logowa?em :P

To jak tu ju? jestem pomy?la?em, ?e co? nama?? :D dalej widz? chyba ci?gniecie ligi ale ju? na NOWYM, mnie on nigdy nie poci?ga? :) wola?em 2004. Od 3 lat, napieprzam w strzelank? typu Counter Strike, a zwie si? CROSS FIRE. Gra ze stanów ale ju? s? europejskie serwery wi?c jest fajnie. Mam klan z?o?ony z 10 polaków, ogólnie wygrali?my Mistrzostwa Polski rok temu i w tym roku te? mamy jak narazie najlepsz? ekip? :) Walczymy te? ostro na europejskiej scenie, gra jest w europie jeszcze ma?o rozwinieta ale coraz g?o?niej o niej no i mo?e b?d? nied?ugo jakie? LANY a wtedy szukanie multigamingu który nas zasponsoruje, jaki? wyjazd za granic? albo co? tam :P tak?e zabawa jest przednia bo w PL - rz?dzimy :) Jestem te? w sk?adzie reprezentacji POLSKI na stronie Electronic Sports League - ESL, najbardziej popularna na ca?ym ?wiecie strona, po?wi?cona grom: ligi, puchary, nagrody, imprezy ?wiatowe - wszystko.

No i jakby nie by?o, dalej staram si? pokazywa? klas? w bilarda :D tylko tym razem od ponad roku gram na stronie http://www.omgpop.com/#/arcade/gamelobby/pool
Gram w to bo istniej? w?a?nie ligi: polska i europejska. Oczywi?cie w obu zajmuje 1 miejsce :D
POLSKA ---> http://www.esl.eu/pl/#/pl/omgpop/pool/1on1/ladder/
EUROPA ---> http://www.esl.eu/pl/#/eu/omgpop/pool/1on1/ladder/

W polsce w ta gre nie ma rywali :P przegrana jak jest to fartem od niechcenia :P ale tradycj? bilarda dalej ci?gn? :D

Ca?uj? Was wszystkich którzy mnie pami?taj? :P najbardziej ?obuziarkee oh oh tak tak!!! Dalej jestem taki *** jak by?em no troszk? dojrza?em wi?c czasami si? opami?tuj? xD Kalashnikova morde zachlan? ci?gle! No wszystkich pozdrawiam :) Darka Czyrków KIGAMów Zmaków Danielów CJINA Manka i innych

POZDROWIONKA MORDY HYHYHYHY!!!
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2011-08-25, 15:24    

Witaj Szakalu, Ty w mordk? m?dralu, kup? czasu Ci? tutaj nie by?o. Przez ten okresik mieli?my bezstresik, spokojny roczek, po prostu mi?o. :-D Jednak fajnie, ?e wpad?e?, ?e nas pozdrowi?e?, ?e co? o sobie nam na?wietli?e?. I my równie? Ci? pozdrawiamy i ewentualnie do lig zapraszamy. :-D
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-28, 13:27    

Witaj szakal <9>
pozdrowienia równie? ja te? pami?tam ja codziennie sie loguje na forum , jestem na bierz?co tylko ,?e ju? bardzo ma?o gram wi?cej drinkuje hehe ;)
 
 
saygon88
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 09:58    

Ja te? pragn? przywitaj starych wyjadaczy :D

Wstyd mi si? przyzna?, ale trafi?em tu przez przypadek. Po ma?ych problemach z systemem musia?em importowa? na nowo kontakty gg. I tam oczywi?cie pojawi?y si? kontakty niegdy? przeze mnie skasowane (Zmak i Derek, musicie mi wybaczy?:P) z opisami tej oto stronki ;-) Z ciekawo?ci wlaz?em i troszk? wkr?ci?em si? na nowo ;-) Na pewno nie na tak? skal? jak kiedy?, ale ju? zacz??em troch? gra? ;-) Potrzeba mi wprawy, bo nowy bilardzik ró?ni si? od starego, i ca?kiem mo?liwe, ?e powróc? do której? z lig :)


Teraz mo?na znale?? mnie pod innym nickiem(saygon88), bo stary mi wykasowali, a z reszt? ju? troch? mi nieodpowiada?. W ko?cu Tworzy?em go z 10 lat temu ;-)


Pozdro dla starych wyjadaczy, który jakim? cudem mog? mnie jeszcze pami?ta? ;-)

kysiopysio (saygon88)
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2011-11-01, 11:10    

Cze?? kysiopysio. Mi?o, ?e zechcia?e? odwiedzi? nasz serwis, gdy? jeste? zapisany w nim na sta?e i równie? uczestniczy?e? w rozgrywkach i to z powodzeniem.
Dla przypomnienia:
Pa?dziernik 2004 - Liga B8UK - Mistrz - http://darekdarecki.ovh.o...iwum/II-I-E.htm
Marzec 2005 - Liga B8 - Mistrz - http://99adam99.ovh.org/b8archiwum/exs11.html
Maj 2005 - PL B8 - Zwyci?zca - http://99adam99.ovh.org/b8archiwum/pls13.html
Trzy triumfy, które przesz?y do historii i których nikt Ci nie zabierze. Powodzenia w ?yciu i ewentualnie w ligach. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
saygon88
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 11:35    

o kurcze ;-) kiedy to by?o :D a? mi?o popatrze? ;-)
teraz jeszcze z wi?ksz? motywacj? b?d? odwiedza? gry i forum ;)
 
 
blaireQ 
Organizator


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 419
Wysłany: 2011-11-02, 14:46    

Witam serdecznie :)

Tak jak wyzej juz ktos zaczal przywitania tak i ja to zrobie :D
Byc moze niektorzy jeszcze mnie pamietaja :) moze nie pamietaja mnie zabardzo z ligi ale ogolnie z bilardu 2004 :) gdzie bylem niemal od samego poczatku :) i postanowilem sprobowac moich sil teraz w lidze B8 :) zobaczymy co z tego bedzie. Bardziej zalezy mi na odnowieniu kontaktow ze starymi znajomymi niz cokolwiek innego ale jak wygram w EKSTRAKLASIE tez sie wcale nie pogniewam :)
Miedzy innym chciualbym sie ze wszystkimi graczami i starymi znajomymi przywitac i zyczyc wszystkiego dobrego w grach :)
Pozdrowienia dla KYSIOPYSIO :) pewnie mnie pamietasz jeszcze :P:P i cala reszte bandy i starych wyjadaczy z gamedesire :)
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2011-11-02, 16:40    

Witaj ponownie blaireQ w serwisie.
Pami?tam jak walczyli?my na B8 graj?c w Ekstraklasie. Najlepszy wynik osi?gn??e? w pa?dzierniku 2005 roku, by?e? wtedy Wicemistrzem.
http://99adam99.ovh.org/b8archiwum/exs15.html
W tej edycji zremisowali?my.
Na razie nie spotkamy si? na sto?ach ósemki, gdy? nie bior? udzia?u w lidze B8, ale w przysz?o?ci kto wie. :-D
Powodzenia w rozgrywkach i ogólnie. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
blaireQ 
Organizator


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 419
Wysłany: 2011-11-02, 19:17    

DerekDarecki witam :) Twoj nik pamietam doskonale jak i nicki calej ekipy tamtejszej ekstraklasy :) w tym czasie to moim zdaniem byla najlepsza ekipa bilardu 8 :) a widzisz jednak jakies osiagniecie w lidze mialem:D fajnie by bylo sciagnac cala ekipe spowrotem a byloby napewno ciekawie:)

szczerze - fajnie powrocic spowrotem do swiata bilardu ! :) mam nadzieje ze bedziemy razem milo spedzalki czas na bilardach :)
hyhyhy

BLAIREQ :D
 
 
 
saygon88
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-03, 17:08    

fajnie, ?e starzy wyjadacze wracaj? ;-) a jeszcze fajniej, ?e cz??? z nich gra nadal :)

pewnie, ?e pami?tam Ci? blaireQ :D
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2011-11-08, 06:38    

Wow.. ostatni? rzecz? której bym si? spodziewa?, to to, ?e kto? usunie mój post..
Smutne.
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2011-11-08, 19:50    

Nie przejmuj si? Szymon, ten u?miech jest naprawd? Twój, a reszta moja, moja, moja............. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
saygon88
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 13:58    

nie wiem co napisa? Szymon, ale pami?tam, ?e my nawet w jednym klanie przez chwilk? grali?my :D
 
 
blaireQ 
Organizator


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 419
Wysłany: 2011-11-22, 22:12    

klan :D ojejku to bylo niezle :D moze teraz zrobimy jakis turniej druzynowy?? co na to organizatorzy??:D

SAYGON zrob sobie nick Kysiopysio bo jakos przypomina mi stare czasy :)
Ostatnio zmieniony przez blaireQ 2011-11-22, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
miru70
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 12:41    

czesc jestem tu nowy
wysylam wyniki i nie wiem cze dobrze to robie
bo nikt ich nie zapisuje
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2012-02-05, 13:36    

Witaj miru70
Grasz w 2 lidze B8 i wynik jednego meczu jest wpisany. Pod tabelk? pisze:
Ostatnia aktualizacja: 2012-02-03, 14:22
Pozosta?e mecze, które zagra?e? mia?y miejsce pó?niej, dlatego nie s? wpisane. Zostanie to zrobione wkrótce.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
dziadek_50 
Organizator


Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 149
Wysłany: 2012-04-15, 13:29    

Witam wszystkich 8-) zapisalem sie do ligi snookerka kiedy bede mogl zagrac?
_________________
Nam jedna szarża-do nieba wzwyż,i jeden order-nad grobem krzyż
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-04-15, 15:39    

Witaj na wwwBILARDYinfo :-)

Zapewne jeszcze dzisiaj organizator snookera- DerekDarecki, do??czy Ci? do 2L i zostaniesz o tym poinformowany. Powodzenia.
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-04-15, 20:34    

Witaj.
Zosta?e? do??czony do 2L snookera i EX semi pro, edycja kwietniowa. Wszystkie najwa?niejsze informacje s? pod tabelkami. Przed gr? prosz? zapozna? si? z regulaminem oraz zasadami fair play. Pami?taj, ?e je?li zaczynasz edycj? masz obowi?zek j? doko?czy?. Rezygnacj? mo?na z?o?y? jedynie do 15-go pod warunkiem, ?e nie masz zagranych wi?cej, ni? 2 mecze.
Je?eli grasz na drugim stole lub wykonujesz inn? czynno??, przed rozpocz?ciem meczu zapytaj przeciwnika czy nie b?dzie mu to przeszkadza?o.
Drastyczne lub powtarzaj?ce si? ?amanie zasad fair play mo?e skutkowa? dyskwalifikacj? zgodnie z regulaminem, o której decyduje organizator lub zarz?d.

?ycz? wielu emocji.
org. DerekDarecki
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
dziadek_50 
Organizator


Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 149
Wysłany: 2012-04-17, 07:13    

Dzieki za szybka reakcje .
Pierwsze meczyki juz rozegrame ;-)
_________________
Nam jedna szarża-do nieba wzwyż,i jeden order-nad grobem krzyż
 
 
 
Silver^Day
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-18, 16:28    

Równie? witam, na start tak?e zapisa?em si? do ligi snookera ;)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-04-18, 16:46    

Witaj Silver^Day ;-)

?ycz? powodzenia w rozgrywkach naszego serwisu :-) .
 
 
 
dziadek_50 
Organizator


Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 149
Wysłany: 2012-04-20, 09:40    

Mi?o widzie? Silver ;-)
_________________
Nam jedna szarża-do nieba wzwyż,i jeden order-nad grobem krzyż
 
 
 
mmathys
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 14:22    

witam ;)

Równie? si? przypominam ;] mo?e jeszcze kilka osób pami?ta mnie pod nickiem Mathys.
Troch? czasu tutaj sp?dzili?my z moim Ojcem Fiodor1969.

Moze bez wielkich sukcesów , ale mile sp?dzony czas ;) Ja postanowi?em wróci? , niestety juz na innym nicku bo teraz b?dzie to mmathys. ;-)

Zobaczymy jak b?dzie szlo ... ;]

Pzdr
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-08-15, 15:11    

Powodzenia... i pozdrów Tatusia :-D
 
 
 
*_Coolio_*
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-23, 20:16    

Witam wszystkich INFOwichów, mam zamiar pograć w ligach, nie do końca jeszcze rozumiem co tu i jak opanowałem na razie tylko tabele mam nadzieje że administracja w razie czego pomoże. Spotkamy się przy stole. Powodzenia.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2013-07-24, 10:12    

Witaj w serwisie,

powodzenia i dobrej zabawy, życzę ;-)
 
 
 
WojtekPL_147 

Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: 2014-09-15, 11:48    

Witam wszystkich ponownie :) od października wracam do lig, na razie zapisałem się do mieszanej, 8UK i snookera :) Pozdrawiam! ;)
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2014-09-15, 18:52    

Ano siemano Wojciechu z Opoczna, miło nam to czytać. :-D
Osobiście bardzo lubię z Tobą grać, bo nigdy nie można z góry założyć kto wygra. :-D
Niebawem spikniemy się na stole i popykamy sobie - OLE :!: :mrgreen:
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
dziadek_50 
Organizator


Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 149
Wysłany: 2014-09-18, 16:38    

Miło powitać Wojtus.Bedzie kogo nareszczie ogrywac hehe (żart oczywiście)
_________________
Nam jedna szarża-do nieba wzwyż,i jeden order-nad grobem krzyż
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group