wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
czyżby oszustwo ??
Autor Wiadomość
3will
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-28, 14:22    czyżby oszustwo ??

Witam.


WCP 8 GR. 2

Dwie osoby zg?osi?y Zmakowi, ?e maj? problem z rozegraniem ze mn? spotka? grupowych, chodzi o @smerfetka@ i Kufixa...
Do obu graczy pisa?em na GG kiedy mo?emu umówi? si? na mecz ( podaj?c kiedy ja mam wolny czas).
Bez propozycji terminu gry obie osoby napisa?y Zmakowi,?e maja problem z rozegraniem ze mn? gry.
Zmak zbagatelizowa? problem zas?aniaj?c sie regulaminem, ze niby jak mia?em z nimi problem mog?em zg?osic i ?e ONI to zrobili... ok ... tylko ?e ONI zg?aszaj?c , ?e nie mog? ze mn? si? umówi? SK?AMALI, poniewa? ja chcia?em sie umówi? na gr?..oni to olali a sobie zg?osili do Zmaka, ze nie mog? ze mn? zagrac.

Teraz jest pytanie : czy Kufix i @smerfetka@ to nie sa przypadkiem dobrzy "kumple" Zmaka i dlatego OSZUSTWO im si? upiek?o ???

p.s za oszustwem przemawia fakt, ?e Zmak po moim dok?adnym wyja?nieniu sytuacji nie RACZY? MI ODPOWIEDZIE? !!!


pzdr 3will
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2012-05-29, 13:42    

Regulamin nie s?u?y do tego, ?eby si? nim zas?ania? ale, ?eby go przestrzega?.
16. W przypadku problemów ze spotkaniem przeciwnika nale?y to zg?osi? organizatorowi nie pó?niej ni? 1 dzie? przed up?ywem terminu, wysy?aj?c wiadomo?? w grach online na konto organizatora.
Pod tabelk? równie? jest taka informacja. Nie zastosowa?e? si? to tej zasady i mo?esz mie? pretensje wy??cznie do siebie. W?asnych zasad tworzy? nie mo?esz. Ja nigdy nie foworyzuj? nikogo. ?eby zarzuca? komu? oszustwo, to trzeba mie? odpowiedni? wiedz? na ten temat, w przeciwnym przypadku jest to bezpodstawne oczernianie, za co dostajesz ostrze?enie na forum. W innych grupach walkowery równie? zosta?y przyznane w ten sam sposób. Mówisz, ?e nie odpisa?em ci? Sprawd? wiadomo?ci w grach. Napisa?em tak:
sprawa jest prosta, wystarczy odwiedzi? stron? z tabelk? i zapozna? si? z regulaminem.
Problemy z umówieniem si? z przeciwnikiem na mecz nale?y zg?asza? nie pó?niej ni? 1 dzie? przed up?ywem terminu.
@smerfetka@ i Kufix zrobili to, a ty nie - jest info pod tabelk?. Dlatego zosta? wpisany walkower na ich korzy??. Na pocieszenie powiem, ?e te walkowery nie wp?yn??y na uk?ad miejsc w tabelce.

Natomiast 17 maja napisa?em ci na GG:
Termin zako?czenia 2 etapu turnieju WCP: 20 maja godzina 22.00.
Nie zagra?e? jeszcze wymaganego do sklasyfikowania minimum spotka?.

oraz 19 maja:
20 maja o godzinie 22.00 zako?czy si? 2 etap grupowy turnieju World Cup Pool 8
Odpowiedzi ?adnej nie dosta?em.
Dodam jeszcze, ?e 2 etap grupowy zako?czy? si? ponad tydzie? temu i troch? za pó?no na takie uwagi. Gdyby? zg?osi? problem z przeciwnikami i wpisa?bym walkowery obustronne, to zaj??by? równie? 6 miejsce i nie awansowa?by?. Z tego wynika jasno, ?e nie ma tu mowy o ?adnej nieprawid?owo?ci bo nic ona nie zmieni?aby.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
3will
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-29, 14:43    

Zmak napisał/a:
Regulamin nie s?u?y do tego, ?eby si? nim zas?ania? ale, ?eby go przestrzega?.
16. W przypadku problemów ze spotkaniem przeciwnika nale?y to zg?osi? organizatorowi nie pó?niej ni? 1 dzie? przed up?ywem terminu, wysy?aj?c wiadomo?? w grach online na konto organizatora.
Pod tabelk? równie? jest taka informacja. Nie zastosowa?e? si? to tej zasady i mo?esz mie? pretensje wy??cznie do siebie. W?asnych zasad tworzy? nie mo?esz. Ja nigdy nie foworyzuj? nikogo. ?eby zarzuca? komu? oszustwo, to trzeba mie? odpowiedni? wiedz? na ten temat, w przeciwnym przypadku jest to bezpodstawne oczernianie, za co dostajesz ostrze?enie na forum. W innych grupach walkowery równie? zosta?y przyznane w ten sam sposób. Mówisz, ?e nie odpisa?em ci? Sprawd? wiadomo?ci w grach. Napisa?em tak:
sprawa jest prosta, wystarczy odwiedzi? stron? z tabelk? i zapozna? si? z regulaminem.
Problemy z umówieniem si? z przeciwnikiem na mecz nale?y zg?asza? nie pó?niej ni? 1 dzie? przed up?ywem terminu.
@smerfetka@ i Kufix zrobili to, a ty nie - jest info pod tabelk?. Dlatego zosta? wpisany walkower na ich korzy??. Na pocieszenie powiem, ?e te walkowery nie wp?yn??y na uk?ad miejsc w tabelce.

Natomiast 17 maja napisa?em ci na GG:
Termin zako?czenia 2 etapu turnieju WCP: 20 maja godzina 22.00.
Nie zagra?e? jeszcze wymaganego do sklasyfikowania minimum spotka?.

oraz 19 maja:
20 maja o godzinie 22.00 zako?czy si? 2 etap grupowy turnieju World Cup Pool 8
Odpowiedzi ?adnej nie dosta?em.
Dodam jeszcze, ?e 2 etap grupowy zako?czy? si? ponad tydzie? temu i troch? za pó?no na takie uwagi. Gdyby? zg?osi? problem z przeciwnikami i wpisa?bym walkowery obustronne, to zaj??by? równie? 6 miejsce i nie awansowa?by?. Z tego wynika jasno, ?e nie ma tu mowy o ?adnej nieprawid?owo?ci bo nic ona nie zmieni?aby.




Zmak chyba nie czytasz ze zrozumieniem!

Mi chodzi o to, ?e TE DWIE osoby zg?osi?y problem z ustaleniem terminu gry ze mn? co jest nieprawd?, poniewa? zamiast mi odpowiedzie? kiedy mog? zargra? zg?osili Tobie, ?e nie mog? ze mn? zagra? ... rozumiesz????
Ja czeka?em do ko?ca, bo mysla?em, ?e si? w ko?cu "obudz?" i zaproponuj? termin, a zamiast odpowiedzi widz? nagle, pod tabelk?, ?e zg?osili ?e nie mog? ze mn? gra?!
Co do Ciebie to nie chodzi mi wcale o to,?e nie pisa?e? odno?nie tego ile dni zosta?o itp... ale odno?nie tego, ?e nie wyja?ni?e? dlaczego oni wygrali walkowerami---- ZG?ASZAJ?C nieprawd?, bo ja mam dowody na to, ?e do nich pisa?em o wyznaczenie terminu.
poza tym w 1 rundzie rozegra?em wszystkie spotkania, wi?c ?mieszne jest dla mnie to, ?e kto? mi zarzuca "niemo?no??" umówienia si? na gr?!

p.s ciekawe czy dostan? logiczn? odpowied? , czy mo?e nast?pne ostrze?enie ( za napisanie prawdy!!)


pzdr.
Ostatnio zmieniony przez 3will 2012-05-29, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2012-05-29, 16:38    

Wyja?ni?em ci ju? wszystko szczegó?owo, chocia? nie by?o potrzeby bo zasady s? jasne i wszyscy, oprócz ciebie je rozumiej?.
Temat zamkni?ty.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group