wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje w bilard8abc
Autor Wiadomość
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 20:14    

s?oneczka kiepsko z tymi waszymi trickami ;-P

"Maniek nie jestem pewien czy lobuziarkaaa wygra ostatnio nie mia? formy.... ale faktycznie sta? go na to"

Nie przewidzieliscie tego,ze jednak kilka rodzynek ;-P plci pieknej zaglada na forum :-P
 
 
lysy87
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 20:27    

ciekawe o kim mowa :-D :-D
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-26, 21:34    

Prosze tu off topa z powa?nego tematu nie robi? :-P

Pierwszy dzien zako?czony - wygra? taki jeden zawodnik, którego nick obi? si? Wam moze o uszy - 4SZAKAL4 - tak jako? :-P
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 11:10    

i po abc :-?
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-04-05, 11:46    

Witajcie :!:

Poczu?am si? zobligowana do napisania tego posta, gdy? na Waszym serwisie i nie tylko na Waszym wyrobi?am sobie opini? magdagp z abc, osoby wiernej temu pokojowi :arrow: i dobrze - bo ca?? sob? stara?am si? zawsze reprezentowa? ten pokój, który dane mi by?o tworzy? przez okres dwóch lat - najpierw tylko z pozycji gracza a pó?niej zaanga?owanego admina.

Niemniej z uwagi na zaistnia?e na naszym pokoju sytuacje i konflikt z samym za?o?ycielem abc, o którym nie napisz? ?le z uwagi na fakt, i? uwa?am, ?e z?y to ptak co w?asne gniazdo kala :arrow: od dwóch dni nie jestem administratorem ani pokoju ani forum pokoju bilard8.abc.pl :-|

Nie s?dzi?am, ?e kiedy? dojdzie do takiej sytuacji niemniej nie mog? sobie pozwoli? na takie traktowanie jakie przypad?o nam w udziale.

Pokój ten bed? szanowa?a zawsze, bo w nim sa moje korzenie, tam w?o?y?am kawa? serca, energii, czasu i zaanga?owania :arrow: niestety jest on ju? tylko moim by?ym pokojem.

Wraz ze mn? z pokoju abc odesz?a wi?kszo?? czynnych adminów, a juz z pewno?ci? wszystkie osoby, które tworzy?y trzon tego pokoju.

Jednoczesnie chcia?am Was poinformowa?, ?e bezczynno?c i bezdomno?? wirtualna mi nie grozi, gdy? z dniem 04.04.2008 powo?alismy do ?ycia wraz z kristofello1 nowy pokój na serwisie gier on - line.

Oboje z Krzy?kiem otrzymali?my od wp 5lvl i pe?nimy na nim funkcje SA, wraz z nami na adminie pojawi? si? tam wszystkie znane Wam z wi?kszych i mniejszych turniejów na abc osoby, g?owny sponsor abc, informatyk pracuj?cy na rzecz abc oraz jak mysle spora liczba graczy abc.


Prezentacja nazwy :arrow: 4_everyone


Pokój jest w trakcie organizacji, tworzenia strony i forum, powoli mam nadziej? bedzie stawa? si? coraz bardziej widoczny.
Postaramy si? stworzy? z niego pokój co najmniej na miare abc, aktywny i profesjonalny - mamy solidn? baze - potrzeba nam czasu ;-)

Mam nadziej?, ?e w moich relacjach z Waszym serwisem nic nie ulegnie zmianie oraz, ?e pierwszy w historii mych gier na wp mój transfer nie stworzy negatywnego wizerunku mojej osoby - my?le, ?e wi?kszo?? z Was mia?a kiedy? podobn? sytuacje.

?ywi? nadziej? równie? na to, ?e kiedy?, gdy ju? pozbieramy si? organizacyjnie pozwolicie na Waszym forum na zareklamowanie big turnieju odbywaj?cego si? na 4_everyone, bo obiecuj?, ze mniej wra?en ni? na abc na w/w pokoju nie b?dzie na pewno ;-)

Po uporzadkowaniu wszystkiego dojdzie te? z pewno?ci? do jakie? propozycji pokojówki - sk?ad 4_everyone b?dzie wtedy prawdopodobnie zblizony do sk??du z abc bo integracja, która narodzi?a si? miedzy nami na bilard8.abc.pl jest nasz? si?? i wysz?a poza ramy tego serwisu by zadomowi? si? w nowym miejscu.

Pozdrawiam Was serdecznie i prosz? b?d? o zamkniecie tematu zwi?zanego z turniejami w abc b?d? je?eli b?dzie taka Wasza wola o zmienienie jego nazwy.


Z wyrazami szacunku

magdagp - 4_everyone.
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 17:39    

Hukn?? pi??ci? w stó?, powiedzie? "do??", te? trzeba umie?. Podziwiam i powodzenia ?ycz? ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-06, 06:23    

Pozostaje ?yczy? Madzi wszystkiego najlepszego na nowej drodze .... ;-)
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-06, 11:27    

Jeden z 2 pokoi graczy jaki odwiedzalem przez ostatni czas. Madziu, oczywiscie ?ycze Ci szybkiego dojscia to takiej popularnosci jak? posiada abc a takze przeskoczenie tego :)
 
 
*halutka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-08, 10:50    

Ja tam gra?am m.in. ?e Ty tam by?a?, pokój to ludzie którzy go tworz?. Powodzenia. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group