wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Euro 2012

Kto wygra Euro 2012 ?
Polska
0%
 0%  [ 0 ]
Grecja
0%
 0%  [ 0 ]
Czechy
0%
 0%  [ 0 ]
Rosja
0%
 0%  [ 0 ]
Holandia
14%
 14%  [ 1 ]
Dania
0%
 0%  [ 0 ]
Niemcy
14%
 14%  [ 1 ]
Portugalia
0%
 0%  [ 0 ]
Hiszpania
57%
 57%  [ 4 ]
W?ochy
14%
 14%  [ 1 ]
Irlandia
0%
 0%  [ 0 ]
Chorwacja
0%
 0%  [ 0 ]
Szwecja
0%
 0%  [ 0 ]
Francja
0%
 0%  [ 0 ]
Anglia
0%
 0%  [ 0 ]
Ukraina
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-01-03, 14:48    Euro 2012

Emocje po losowaniu grup opad?y. Pozosta?o niewiele czasu do pierwszego meczu...
Kto jest waszym faworytem?
Jak poradz? sobie Polacy?

Piszcie i wypowiadajcie si? na temat "naszego" Euro 8-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Celebrin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-03, 19:35    

Polska wg. mnie wyjdzie z grupy na 2 miejscu lub nie wyjdzie z niej w ogóle, jezeli wyjdzie to odpadnie w cwiercfinale ; p, stawiam na Holandi?, ?e wygra.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-01-03, 20:44    

Espania ole :!: :-D

Mam do sprzedania ( w?a?cicielem biletów jest kumpel) bilety na Euro, na stadionie narodowym :-)
1.Mecz Polaków z Rosj? :-) 4 bilety
2.Mecz pó?fina?owy :-) 4 bilety

Mieli?my jecha? z kumplami ale nie mo?emy :-)
Cena do uzgodnienia :-)

Mam nadziej? ?e Howard Webb nie b?dzie nam s?dziowa? meczu :-D .
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-01-07, 19:23    

Moimi faworytami s? Niemcy. Aktualnie posiadaj? niezwykle utalentowanych graczy, których nie mieli od lat. Nowa generacja zawodników to super ?wie?y powiew czego? nowatorskiego w niemieckiej pi?ce, a mianowicie ?adnej dla oka ofensywnej gry. :-D
Nigdy im nie klibicowa?em, z wyj?tkiem fina?u M? we W?oszech w 1990r. gdzie ich rywal - Argentyna prezentowa?a wtedy niebywale kunktatorski styl, przez co straci?a uwielbienie i poklask. Teraz te? nie b?d? trzyma? kciuków za Niemiaszków, jednak dzisiaj twierdz?, ?e turniej wygraj?. Je?li taki uk?ad jest mo?liwy to stawiam na fina? Niemcy - Polska (a co :-D ) i niestety jak to zawsze bywa dostaniemy w kuper. ;-)
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Celebrin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-09, 17:41    

Szkoda, ?e Polacy maj? a? tak trudn? grup? :D no Niemcy te? s? dobrzy ale jednak zostaje z Pomaranczowymi ;d
 
 
Celebrin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-09, 20:25    

wczesniej pisalem ale chyba nie doszlo, POlska i Niemcy w finale spotkac sie raczej nie mog?, bo s? w 1 i 2 grupie ;d
 
 
[Cr@cK]
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-10, 12:53    

No to mog? ;) Je?li Polska i Niemcy zajm? 1 miejsce w swoich grupach to fina? jest mo?liwy

http://wyniki.interia.pl/...,rid,625,sort,I
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-01-10, 14:16    

Wi?c fina? jest ju? ustalony...nawet ?adna para :-D
 
 
 
Celebrin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-10, 16:14    

A no moga, myslalem, ze w cwiercfinale a potem w pol beda graly zespoly z grup AB przeciwko sobie i CD :D
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-01-11, 22:49    

Najwa?niejsze ?eby Polacy wyszli z grupy wtedy b?dziemy gdyba? co i jak. . Je?li nie wyjdziemy z grupy to nie powinna by? sensacja, bo jeste?my najni?ej notowan? dru?yn? w rankingu FIFA. Gra u siebie jest plusem ale ka?da z dru?yn nie przyjedzie tu po to by przegra? i pojecha? do domu po fazie grupowej. Zak?adaj?c plan minimum wyjdziemy z grupy i trafimy (najprawdopodobniej) na Niemców lub Holendrów i wtedy b?dziemy musieli naprawd? si? natrudzi? ?eby pokona? jednych z faworytów. Jednak w?tpi? w to ?eby Ronaldo i spó?ka ?atwo skór? sprzedali a i Du?czycy powalcz?.
Pó?fina? b?dzie dla nas jak z?oto. A tam ju? b?d? czeka? (wed?ug mnie Hiszpanie) lub Anglia.
Nie jestem takim optymist? a raczej pesymist? i wol? si? mi?o rozczarowa? ni? niemi?o zawie??.
Nie wiem czy wyjdziemy z grupy...
Fina? wed?ug mnie b?dzie rywalizacj? Niemców z Hiszpanami a zwyci?zc? ci??ko wytypowa?.
Ranking przemawia za Hiszpani? ale boj? si?, ?e wygraj? Niemcy...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Celebrin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 15:52    

Patrzac na postepu Piszczka czy Lewandowskiego oraz innych dosc dobrych pilkarzy jak blaszczykowski, murawski, wasilewski, bramkarz mysle, ze wyjscie z grupy jest calkiem mozliwe i wg. mnie bardzo prawdopodobne ;d
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-06-08, 22:50    

I kiepsko...
Tyle straconych szans w I po?owie....
Strata g?upiej kartki, pó?niej karny i szcz??liwie wym?czony punkt.
Przy dyspozycji Rosji znów przyjdzie nam wierzy? w cud, bo chyba ju? od nas nie b?dzie wszystko zale?a?o...

Jednak wierze w awans tak jak dzi? w to, ?e Tyto? obroni karnego.

Polska ! :-D

Kurde jutro takie mecze a ja w robocie od 18... :cry:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2012-06-09, 18:48    

Wkurzyli mnie maksymalnie, jakby nie podo?ali presji. Wiadomo, wszyscy chcemy sukcesu, wierzymy, ?e si? powiedzie i ?e co? w tym turnieju ugramy. Teraz przyjdzie mecz prawdy z Ruskimi, musimy si? umotywowa? i zmobilizowa?, ca?y naród jest z naszymi pi?karzami. Kurde balans, we?cie si? w gar?? i poka?cie, ?e Polak potrafi. :-D
http://www.youtube.com/watch?v=P50AkWqh4fg
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2012-06-10, 06:49    

Fakty:
:arrow: niesamowity stadion, kibice, oprawa
:arrow: zdolnych kilku pi?karzy
:arrow: w/g mnie poradzenie sobie z trem? i strzelenie pi?knego gola
:arrow: os?abienie przeciwnika poprzez czerwon? kartk?

Wszystko podane na tacy tylko wygra? :-D ... ale po co robi? zmiany...i odci??y? najbardziej zm?czonych graczy :mrgreen: ...ehhh

Trzeba wierzy? dalej...gdy? dalej w grze jeste?my a Czesi pomimo z?ego wyniku pokazali, ?e Rosjanie s? do ugryzienia...ale trzeba si? dobrze broni? ;-)
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2012-06-16, 22:30    

Pograne... :-/
Moim skromnym zdaniem o takim wyniku zadecydowa?y:
- z?a taktyka Smudy po I po?owie meczu z Grecj?
- brak skuteczno?ci w II po?owie meczu z Rosj?
- odrobiny szcz??cia w meczu z Czechami

Awans wed?ug mnie Czechów i Greków to du?a niespodzianka :!:

Szkoda, bo czuj? niedosyt, smutek i jestem rozczarowany. Jednak patrz?c obiektywnie byli?my najgorsz? (wed?ug rankingu FIFA i UEFA) dru?yn? na Euro. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. :-( Nie tak mia? wygl?da? ten wieczór. Mo?e innym razem ?

Pozosta?o mi kibicowa? Hiszpanii 8-)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group