wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info...
Autor Wiadomość
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 22:47    

No widz? ?e ?adna ekipa si? zbiera ... Ale kurde chyba b?d? si? przy was staro czu? ...

A co do opieki nad Dareckim, to chyba te? to si? rozwi?za?o i mam nadziej? ?e te? poza tubylcami te? Ci? osobi?cie przygarn? :)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-06, 23:47    

Wi?kszo?? z Was ju? wizualnie na zdj?ciach uda?o mi si? pozna? to mo?e jako? Was odnajde :-P :arrow: mo?ecie mi powiedziec o której zbiórka w sobot? bo to dla mnie istotnie :?: :arrow: idealne miejsce to chyba pod pomnikiem Mickiewicza - powiedzcie tylko o której to dogram wszystko by by? na czas ;-)

Telefony mam od Damiana, Daniela i Tomka - w razie czego to Was b?d? n?ka?a ;-)


Taaaa Daniel masz racje - my to tam bedziemy dinozaury :mrgreen: :arrow: ale nie ?am si? - mlodzi b?d? nam po piwo chodzic :-P
 
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-07, 03:23    

dobra trzeba zabrac sie za pakowanie :) jutro 20 dworzec mialbym prosbe do gospodarzy aby wyslali czy mnie czy deppowi jakies nr kontaktowe do siebie bo niesttey mi ukradli komorke nr ten sam 506080488 kb mam a depp eli i darka chyba tez ma czyli w sumie chodzi o nr kaby pozdrawiam i do dzisiaj :D
 
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-07, 08:36    

DannyCh napisał/a:
No widz? ?e ?adna ekipa si? zbiera ... Ale kurde chyba b?d? si? przy was staro czu? ...


Danielu, ale s?odzisz wszystkim ;)



Co do zlotu - zastanawiam si?, czy nie by?oby dobrze zacz?? soboty od jakiego? wspólnego "obiadku". Podobnie jak to by?o w Poznaniu. Wiem, ?e w sobot? b?d? i osoby, które oko?o 14 czy nawet 15 b?d? dopiero w Krakowie wysiada?, a nie wiem czy tak do tej 20:00, do której mamy zarezerwowane sto?y nam nie padn? z g?odu ;) Propozycja do przemy?lenia. Tym bardziej ?e Magda proponuje spotka? si? na Rynku i stamt?d ruszy? dalej wspólnie.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-07, 11:00    

jak napisa?em zeby nie dzwoni? rano tzn od 04.00 do 12 !!!! a nie mnie jaka? niewiasta budzi o 9 !!!!!!!!!!!! wrrrr pogniewamy si? chyba ;P
dobra spadam na uczelnie i widzimy si? wieczorem ;)
buzia :-P
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-07, 15:40    

Zgodnie z powy?szymi sugestiami zmienili?my troche rezerwacje sto?ów tak?e wszyscy zd??? dojecha? i ew. co? zje?? :) 16:30 - 21:00 Cue Bar. :)
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-07, 15:52    

W zwi?zku z powy?szym - proponuj? spotka? si? oko?o 15 na Rynku pod "Adasiem" i i?? razem co? zje??, a potem wspólnie pojecha? do klubu Cue Bar.
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-08, 13:14    

Ale kac :mrgreen: Zemek wymiata :lol: Kto nie przyjecha? niech ?a?uje albo sie zbiera to jeszcze na dzi? wieczór zd??y :mrgreen:
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-08, 13:51    

juz zak?adam wrotki ...
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 14:29    

a ja biore hulajnoge :mrgreen:
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 15:00    

zlot zlot i po zlocie :PPP teraz opowidac co sie tam dzia?o:PPPP calkowita relacja ma byc zdana:D pewnie sie wszyscy upili:P i rzucali bilkami:PPP

opowidac <24:42>:P
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 15:36    

Masakra, tyle powiem :mrgreen: Przez 2 dni non stop poza domem i non stop pod wplywem :lol: . Wróci?em przed chwil? z dworca gdzie bylem odprowadzic na poci?gi Poznaniaków , Darka i jednego takiego legioniste spod Warszawy :lol: A wi?c wracam do domu. Glodny jestem wi?c otwieram lodówk?. Tak patrze a w lodówce... Pisek Leszek :lol: :lol: :lol:

(uczestnicy zlotu wi?dz? o co chodzi :lol: )

A tak bardziej na serio to jak dla mnie by?o super. Pozostaje tylko ?a?owa? ?e na tak krótko przyjechali?cie. Super ludzie ka?dy bez wyj?tku :)

Ciekawych momentów by?o wiele, czekamy na zdj?cia od Eli , Magdy i Darka :) Szczególnie spod teatru Slowackiego gdzie Pan organizator DerekDarecki rozlewa? Wyborow? a my stali?my w kó?eczku , ca?a ekipa bilardy.info , w samym centrum miasta :lol:

No a dzi? ekipa w sk?adzie : Zemeckis , JohnyDepp , tomekwoz5 , DerekDarecki , kb_2tuneUp spa?a razem w 2 osobowym pokoju na miasteczku studenckim :lol:

No i widok Zemka popijaj?cego czyst? z gwinta na peronie na dworcu G?ównym :lol:

No ale niezapomnianych chwil by?o wi?cej tak?e kto nie by? niech ?a?uje 8-)

Na koniec dodam tylko , ?e dzi?ki zlotowi liga B8UK-old poszerzy si? o wielu nowych uczestników :lol:

Do zobaczenia niedlugo na kolejnym zlocie mam nadzieje ;] Przyje?dzajcie jeszcze raz do Krakowa - zapraszamy ;]
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 15:40    

Zdecydowanie moje klimaty :mrgreen:
Prócz tego,?e ?A?UJ?.....to powiem jeszcze,?e w 3mie?cie nie czeka na was NIC innego :mrgreen: ;-)
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 17:14    

Latinku czyli co:P kolejny zlot bedzie w 3miescie?:P
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 18:03    

W niedalekiej przysz?o?ci wyje?d?am z Polski....my?l?,?e b?dzie to ju? tu? przed wakacjami ale niestety dok?adnie nie wiem kiedy....
W ka?dym razie KB moja ambicj? i delikatne ego urazi? maksymalnie :mrgreen: ;-)
Wi?c b?de robi? wszystko by zorganizowa? co? konkretnego tu? przed emigracj? tym bardziej,?e jest tu nas wielu i kilka osób ju? znam z INFO osobi?cie...szykujcie uszy (do wlewania przeze mnie wódki) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-03-09, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 19:26    

echh Pijaki;)
No nic, je?li faktycznie wyrazicie ch?ci na kolejne spotkanko nad mo?em (3city) ;-)
To zadbamy o Was z reszt? ekipy st?d ;-) ))
Wojtek ju? si? strasznie napali? nie mo?ecie go zawie??:P :roll:
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-09, 19:38    

Jak dla mnie bylo po prostu swietnie :D. Jeszcze mi promile nie przeszly takze wieczorem postaram sie napisac cos bardziej sensownego :D. No i rowniez z niecierpliwoscia czekam na zdjecia i filmy :)
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2008-03-09, 19:40    Niech ?yj? zloty :)

Przed chwil? wróci?em z Krakowa, zarzuci?em co? na ruszcik i oczywi?cie odpali?em kompa. :-D
Dwie godziny temu po?egna?em JohnegoDeppa i Zemka we Wroc?awiu na dworcu. Ch?opaki pojechali dalej do Poznania, a ja przesiad?em si? na poci?g do siebie.
Piotrek kb_2tuneUp doskonale opisa? kilka zdarze?, ja jeszcze dodam, ?e rozegrali?my b?yskawiczny turniej na B8 ka?dy z ka?dym, zasady mieszane tzn. jak tam kto chcia? z angielskiego lub ameryka?skiego. Graj?c w bilard prowadzili?my bardzo o?ywion? dyskusj?, bo ka?dy chcia? si? dowiedzie? wielu rzeczy na temat innych uczestników.
Potem poszli?my wznie? toast, zje?? kebaba i co? tam jeszcze........ :-D
Krótko mówi?c by?o super, jeste?my po zlocie bardzo zintegrowani, wspomnienia pozostan? tymbardziej, ?e sprz?t do zapisu historii mieli?my, dziewczyny o to zadba?y i kto jeszcze nie by? na zlocie bilardy.info niech ju? dzisiaj zacznie my?le?, aby znale?? si? na kolejnym.
Dzi?ki Krakusom za bardzo dobr? organizacj?, wszystkim uczestnikom równie? dzi?kuj? za mi?e spotkanie i mam nadziej?, ?e si? jeszcze zobaczymy. :-D
Aha i chcia?em jeszcze gor?co pozdrowi? Piska Leszka. :mrgreen:
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 19:52    

Mnie nie pozostaje nic doda? :) Wieczorne kó?eczko info pod Teatrem S?owackiego pierwsza klasa i full kulturka :) Zemek i Szczypiorek szalej?cy po parkiecie ... widok niezapomniany dla nikogo. No i krajoznawcza podró? tramwajem z KaB? który na pytanie: "A co to?" (chodzi?o nam o powstaj?cy w?a?nie, bardzo ?adny budynek) odpowiada: "A to jest remont" :D Nie ma to jak zorientowanie w terenie ... Te i wiele niezapomnianych chwil by?y warte 600km w aucie, kilku godzin jazdy oraz kilku wydanych z?otówek. Ci co nie byli niech naprawd? ?a?uj?. Mam tylko nadziej? ?e na nast?pnym zlocie, pobijemy rekord liczebno?ci :)

Co do nast?pnego spotkania, którego ju? temat pad? na zlocie i w poprzednich postach to oprócz 3miasta pad?a moja propozycja lubelska, gdzie w bli?ej nieustalonym terminie (prawdopodobnie maj) odb?d? si? Mistrzostwa Europy 2008 w Snookera.
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 19:56    

a co nie by?y remonty?? czy ok?ama?em ?? :mrgreen:

PS. Daru? prosi?bym do ligi na UK OLD :lol: hyhy
Ostatnio zmieniony przez KaBa89 2008-03-09, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 20:41    

Ciesz? si? ?e wszystkim podoba? si? zlot w Krakowie, mi?o s?ysze? (czyta?) takie pozytywy na ten temat :) Ale co tu wiele mówi? zlot w Krakowie po prostu nie móg? si? nie uda?, i to bynajmniej nie z tego wzgl?du ?e by? on w Krakowie ale w?a?nie dzi?ki tym wspania?ym ludziom, którzy tu byli :) Bardzo mi si? to podoba, ?e potrafili?my sp?dzi? naprawd? ?wietne chwile mimo róznicy wieku, miast z których pochodzimy (np. z Wa-wy ;P ), zainteresowa? i takich tam innych ró?nych :)

P.S. Eeee... jak to by?o? - pisek_leszek nigdy nie gra? w snookera, ale zrobi? dwa maxy w jednym frejmie ? :D
Ostatnio zmieniony przez Eiffelka 2008-03-09, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 20:49    

Eiffelka napisał/a:
pisek_leszek nigdy nie gra? w snookera, ale zrobi? dwa maxy w jednym frejmie ? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to by? tekst dnia który waln?? kb :mrgreen:

PS. jeszcze pomy?li ?e si? z Niego nabijamy :-| a tu chodzi o co innego przecie? :roll:
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 20:58    

Dokladnie to powiedzialem ?e

Pisek Leszek waln?? 2 maxy w 1 frejmie i od tego czasu nie gra w snookera :lol: :lol: :lol:

( w domy?le,?e za dobry jest na nas szaraków :D )

Dodam tylko ze w turnieju który grali?my w B8 ka?dy z ka?dym w cue barze wyniki które Derek poda? by?y b??dne. Powinno by? : 1miejsce - Pisek Leszek , 2,3... - reszta :lol:
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-09, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bigD
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 21:00    

Jak najbardziej nie nabijamy sie z piska_leszka, jest to czo?owy gracz na b8 UK, który 5 razy z rz?du wygra? t? lige, i Darecki nie moze sie nadziwi? jak on to robi, dlatego bardzo cz?sto wymienia? jego nick, co si? udzieli?o innym "zlotowiczom".
I tu gor?co pozdrawiam piska_leszka (nie myli? z Chuck'iem Norris'em :P )

A co do zlotu, to by?o sympatycznie i bardzo mi?o, jako dobrzy gospodarze pozwolili?my wykaza? sie go?ci? w grze w pool'a. Kr?g pod s?ynnym budynkiem na przeciwko monopolowego (czyt. Teatr J. S?owackiego) tez przejdzie do historii. Mi?o by?o si? z wami wszystkimi spotka? i ch?tnie zawitam do mojego rodzinnego Gda?ska na kolejnym zlocie :)
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 21:06    

bigD napisał/a:
(nie myli? z Chuck'iem Norris'em :P )


Ano nie myli?. Poniewa? Dnia 8.03.2008 roku Chuck Norris przesta? by? trendy :lol:
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 21:13    

to ja wam powiem ca?? prawd? :mrgreen:

Wed?ug umiej?tno?ci na UK :lol:

pisek_leszek potem d?ugo d?ugo nic
potem jest thorin
potem d?ugo d?ugo nic
reszta graczy
znów d?ugo d?ugo nic
potem jestem ja :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez KaBa89 2008-03-09, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 21:17    

Sam fakt i? znalaz? si? w tym zestawieniu ponad Thorinem wiele mówi o tekstach na zlocie poniewa? w ?wiatku snookerowym powszechne s? powiedzenia typu : "Thorin wymy?li? Snookera na WP" lub te? "To nie Thorin gra w snookera tylko snooker gra w Thorina" i tym podobne :lol:
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-09, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 21:34    

Zdecydowanie osoba piska leszka vel Chuck Norris'a ;) przewija?a si? przez ca?y wieczór i by? on jednym z wielu nieobecnych którego nam brakowa?o. Nie brakowa?o natomiast akcentów bilardowych (mini-turniej) oraz procentowo-tanecznych w wykonaniu uczestników zlotu :) Wszyscy czekaj? na zdj?cia od Madzi oraz Eli, a w tym celu w?a?nie lec? otworzy? album zlotowy, specjalnie dla tych co nie byli, ?eby nabrali ch?ci na nast?pne spotkanie :)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 22:42    

musze sobie zrobi? nick szczypiorek :PPPP

prosi?bym zapisa? elite do ligi b8uk i snooka ;)

co do zlotu to by?o ***?cie :) Darek jest niesamowity :-P
a Kaba nawet nie jest takim gamoniem :)
Daniel masz juz tylko pare dni zeby odezwa? sie do mnie zeby zagra? PLb14 :D hyhy zg?aszam walka ;PPPP
Dzi?kujemy organizatorom za pomoc :!:

Jestem za bardzo zmeczony zeby co? konkretnego napisac ;) ale z zemkiem dobrze zakonczylismy na peronie :-P 8-)

Pzdr dla wszystkich... niech ?a?uj? Ci co nie byli 8-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-09, 22:48    

Kochani to ja powiem tak:

Dzi?kuj? Wam wszystkim za mo?liwo?? poznania Was, s? chwile, których sie w ?yciu nie zapomina - ten zlot bedzie dla mnie jedn? z nich ;-)

Z hase? zlotu to oczywiste - Teatr S?owackiego - a to ten budynek naprzeciwko monopolowego :mrgreen: :mrgreen:

pisek_leszek - wielki nieobecny - pierwsza gwiazda zlotu dzi?ki Darkowi ;-)

Mój osobisty sukces to ogranie na ?ywo w bila mych wirtualnych pogromców - Kaby i Tomkawoza :mrgreen: - ma?a rzecz a cieszy :-P - tabela ze spotkania chyba sie Daniel pojawi co??? bo dawno w statystykach na info nie wypad?am tak dobrze :mrgreen: :mrgreen:

Daniel - super, ?e uda?o nam sie w ko?cu poznac na ?ywo - w 100% odzwierciedli?es moje wyobra?enia o Tobie - zaproszenie do Lublina traktuj? powaznie - szykujcie si? tam na mnie razem z Madzi? ;-) :*

Damian - tak w?a?nie Cie sobie wyobra?a?am :-> ?wietny facet z Ciebie i fajnie na zdjeciach wychodzisz cho? pono? za nimi nie przepadasz, aaaa i wierzcie lub nie ale Kabe na parkiet wyciagn??am :mrgreen: :*

Tomek - m?ody przystojniak - lew parkietu - w r?k? mnie uca?owa? - hoho - gentelmen :*

Derek - du?o by gadac - moim zdaniem dusza zlotu - bardzo rozgadany, ?wietny facet, o meksyka?skiej urodzie - ciesze si?, ?e Ci? pozna?am :*

Ela i Darek - Wasza serwisowa para - niezwykle sympatyczni - to przyjemno?? móc Was zaliczy? do swoich znajomych :*

Pozosta?ych uczestników zlotu nie zna?am osobi?cie z gier, jedynie z nicku teraz mog? powiedziec ciut wiecej:

zemeckis - nie wyglada na swoje lata - m?ody, przystojny, swietny bilardzista, dzi?ki wygranej z nim w bila zarobi?am piwko od Johnnego

JohnnyDepp - m?ody, przystojny, taneczny :-P No i bardzo fair ze mna zagra? w bila - ruch pozwoli? powtórzyc - fajnie by?o Ci? poznac ;-)

kb_poland - jeden z organizatorów, kijem ca?kiem sprawnie w?ada - chyba mnie zmotywuje na pare partyjek snookera - mam obiecane w ka?dym razie :-P

No i na teraz mam zdjecia zrzucone ju? - co nieco wstawie tu na forum - a jak kto? z uczestników zlotu chce kompleksowo wszystkie fotacze - podajcie maila - prze?le Wam ca?y pakiet :->

Buziaki - fajnie by?o czu? si? cz?sci? takiej ekipy :*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group