wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info...
Autor Wiadomość
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 22:52    

Daniel nie rób mi pod górke;-P Nast?pny Gda?sk :-PPP ;)))
No nic zazdroszcze Wam aczkolwiek nie widzia?o mi sie jechac przez cala PL samej w poci?gu :roll:
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-10, 00:05    

A wszystko dlatego ze pisek_leszek zapisal internet na dyskietke :P
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 08:46    

Ale ?a?uj? :cry: Z tego co napisa?a Madzia....sami tancerze ;P
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 08:49    

mo?na by?o ogarn?? :-P
w najwazniejszym momencie zapomnia?em jak ma na imie :-( i wpadka :lol:

w Gda?sku Wojtku pokazesz co potrafisz i ja Cie naucze troche :-P 8-)
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 09:23    

W ko?cu odespa?em w miare :mrgreen:

Co do tancerzy.. Oczywi?cie ostro wariowali?my na Parkiecie z zemkiem , Johnym i tomkiem ( BTW Tomek nie tylko Ty imienia zapomnia?e? :lol: ) ale wiecie co.. Najlepiej to robi? jednak ................
...
...
...
...
...
...
...
Pisek Leszek :D

Ekipa wczorajsza z akademika ogólnie rz?dzi. Ju? sie nie moge doczeka? a? znów razem zabalujemy :) Wielkie <12> dla Was wszystkich :)
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-10, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 10:46    

?a?uje, ?e nie mog?em by? :-( ale tak bywa, mo?e w ko?cu uda mi si? spotka? z Wami:) nooo dawa? te fotki popatrzymy sobie chocia?;P
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 13:41    

A ja nie ?a?uj?, ?e mnie nie by?o :-P Z tego co czytam wynika, ?e mia?bym po zlocie mega-pot??nego kaca. A tego bardzo nie lubi? ;-)
Ostatnio zmieniony przez karp88 2008-03-10, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 17:01    

widze ze mnie tez sporo omin??o :) naprawde chociaz raz bede sie stara? wpasc na taki zlocik, sam albo z kobiet? ;)
PS. Kiedy bed? foteczki jakies?
PS.2. Hmm cos mi tu smierdzi z tym PISKIEM_LESZKA. Powiedzcie o co kaman, tak kazdy rozkminia, who is pisek? ;P ja jeszcze ledwo konaktuje po 3 dniowym melan?u, jesli to bylo juz wyjasnione to sory ale nie kumam ;|
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 17:13    

Fotki ju? s? w Albumie :) Zapraszam do ogl?dania i komentowania :)

A co do pisek_leszek ... Tutaj nic nie ?mierdzi, zwyczajnie pisek_leszek to rewelacyjny gracz, któremu ka?dy gratuluje osi?gni?? na B*8uk 2004. A tak a propos tego, to Darku poprosz? mnie zapisa? do ligi. Dzi?kuj?!

Fotki, fotki, fotki ... Ogl?dajcie i komentujcie :)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-10, 17:55    

Ehhh Daniel :-|
Prosi?am by? tak otworzy? album by wszyscy mogli wstawiac zdj?cia a administratorzy co najwy?ej je akceptowali przed ostetcznym ich umieszczeniem w albumie.

Poza tym wstawi?es moje foty bez ?adnego opisu - podejrzewam, ?e wiekszo?? nie ma pojecia kto jest kto - ja bym si? bardziej postara?a z opisem :-P
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 18:02    

Ja tam musz? zaraz kompletne rozeznanie zrobi? kto jest kto ;-)
MAGDA czekam na film,na którym jestem przez Ciebie nagrany :-D
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 18:13    

Opis jest pod ka?dym zdj?ciem Madzia, a film swoj? drog? trzeba gdzie? na youTube wrzuci? :)
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 19:54    

Zdj?cia fajne :) Cz??ciowo oddaj? klimat zlotu :) bo ?eby go poczu? w ca?o?ci trzeba by?o tam by? :) Ja swoje dodam jak tylko wykasuj? czerwone oczy ;)
Ostatnio zmieniony przez Eiffelka 2008-03-10, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-10, 21:55    

Czekamy z niecierpliwoscia :) i do magdy od razu pytanko kiedy mozna sie filmiku spodziewac? :)

Jeszcze chcialbym tylko przypomniec jeden z tekstow imprezy ktorego to autorem jest nie kto inny jak DerekDarecki, a wygladalo to mniej wiecej w ten sposob. Siedzimy sobie w w pizzerni i czekamy na jedzonko. JEdni czekali mniej inni wiecej :D. Siedzielismy w skladzie: Ela, Darek, Darek, Tomek, Haber, Piotrek i Ja. Nie pamietam calego kontekstu rozmowy ale najwazniejszy czlon brzmial: DD:"Dzwonia do mnie ze szpitala i mowia iz moja zona stracila przytomnosc (wszyscy cisza bo myslimy ze to jakas powazna sprawa) DD:(po chwili zastanowienia): A JA LIGE GRAM. To wszyscy padlismy, chyba nie mnie tylko to utkwilo w pamieci.
Ostatnio zmieniony przez zemeckis 2008-03-10, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 22:57    

taaaaak ten tekst by? niesamowity ;)
emocje z jakimi Darek opowiada ró?ne historie pokazuj? jaka dla niego jest to pasja :-P

zapami?tam dobrze tez stwierdzenie bigDarka i Skorpionka jako, ?e na nast?pny zlocik w Gda?sku wybior? sie samochodem i przypadkiem b?d? jecha? przez Wawe :!: :mrgreen:

nie wyobrazicie sobie co dzi? si? sta?o :!: :!: :!: wynik meczu na b8uk bigD-pisek_leszek 4-2 !! motywacja nie posz?a na marne ;)

Pzdr wszystkich gor?co... nawet Adminke innego pokoju :-P
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-10, 23:05    

DannyCh: "Bo pisek_leszek wie gdzie sie podzialy tamte prywatki" :D
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 23:31    

Zemek, to nie tak bylo:

Rozmawiamy na stole, i napisa?em: "Chuck Norris to cienias przy pisek_leszek"
mój przeciwnik, polprzytomny napisa?: "?e Chuck Norris wie gdzie si? podzia?y tamte prywatki"
ja na to: "to pisek_leszek organizowa? tamte prywatki ..."
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-03-11, 00:48    

Oczywist? spraw? jest to, ?e ?a?uje tej wyprawy. Spotka? Darka i pos?ucha? co gada.... bezcenne. Zobaczy? naprutego Tomka i patrze? jak marnuje okazje na "tygryska" (mam nadzieje, ?e wiesz o czym mówie). Zemka jak zasypia w tramwaju... No có? nie jestem szejkiem i g?ówie dlatego si? nie pojawi?em. Szkoda - co niezmienia faktu, ?e i ja weekend mia?em udany... dzi?ki Danielu za ?yczenia :mrgreen:
Jeszcze ?a?uje, ?e osobi?cie nie pozna?em panów Kb i Kaby :roll: no ale mam nadziej?, ?e kiedy? to si? stanie :-D
Pewnie Ela si? cieszy?a bo snooków nie mia? kto jej stawia? :lol:
Haber na next zlocie na 100% b?d? :-)
Fajnie, ?e jest co wspomina?... po pozna?skich sarnach teraz przysz?a kolej na P_L ;)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 00:51    

Mariusz... nie wiem czy wiesz ;-P nast?pny w Gda?sku :roll: :PPPPPPPPP
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-11, 01:32    

Co do filmu to hmm - przyznam si? szczerze, ?e jeszcze nigdy nic w sieci z moich produkcji nie umieszcza?am i za bardzo nie wiem jak to zrobi? :-|

Instruktarz jaki? jest mi niezb?dny - bo wprawdzie nagranie jest bardzo krótkie, bo za pó?no sobie przypomnia?am przez te wszystkie emocje bilardowe, ?e w ogóle mam kamere :-D ale za to pokazuje próbk? umiejetno?ci oratorskich DerkaDareckiego, który w charakterystyczny dla siebie sposób og?asza wyniki miniturnieju :lol:

No chyba, ?e Was wszystich zaprosz? do siebie do Bielska - Bia?ej (nie do Gda?ska Zemku :-P ) i film poogladacie sobie u mnie - a mo?e i nagramy nowy :-D
 
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-11, 01:36    

Cytat:
No chyba, ?e Was wszystich zaprosz? do siebie do Bielska - Bia?ej (nie do Gda?ska Zemku :-P )
no wlasnie nie wiem skad mi sie ten gdansk wzial ale bylem o tym swiecie przekonany :) jak co do wielu innych spraw a racji nie mialem :P. I jeszcze jedno pytanko do magdy. Co to byla za akcja na parkiecie bo o czyms mi depp opowiadal a ja nic takiego nie pamietam :).
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-11, 01:48    

A ja nie wiem o jak? akcj? chodzi konkretnie - mo?e temu, ?e za wiele ich tam by?o :-P

Aaaaaaa chyba, ?e Deppowi chodzi o t? jak to próbowa?es wystartowa? do jakiej? laski na parkiecie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bardzo sie stara?es.... ale lepsze branie mia? za chwil? u Niej Darecki :lol: :lol: Jednak wiesz.... dziewczyny lubi? bardziej do?wiadczonych :mrgreen:
 
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-11, 01:50    

Cos w tym stylu tylko znam bardziej komiczny opis tej sytuacji :)
 
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 08:37    

Przyznam, ?e ciekawie te? by?o kiedy pod "takim du?ym ?ó?tym budynkiem na przeciwko monopolowego", podczas wznoszenia toastów, poznawali?my pochodzenie swoich nicków. Dodam, ?e najprostsze wydawa?oby si? nicki wymaga?y najd?u?szych wywodów. Bo co tam mój "Eiffelka" czy "kb_2tuneUp" albo "Kaba89", najwi?cej wyja?nie? przecie? wymaga? nick "DerekDarecki" ;P A, no i przy okazji wiem ju? kto powinien pami?ta? o moich kolejnych urodzinkach ;P Taki jeden prawdziwy Sssskorpion ;P
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 13:48    

Sssskorpion ?? Chyba mnie co? omin??o ... :P
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 14:38    

Co do filmow to mysle ze zamiast wrzucac na YouTube lepiej bedzie uploadowac je na

www.rapidshare.com

lub

www.sendspace.com

,linki na forum wkleic i kazdy bedzie sobie mogl stamtad poprostu sciagnac. Jak Madziu nie wiesz jak to zrobi? to w PMie zawsze moge objasnic conieco :)
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 16:55    

albo jeszcze prosciej - www.plikus.pl :)
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 21:04    

a co do kolejnego zlotu wakacyjnego w Gda?sku, to zerka?am na kalendarz i proponuje dlugi weekend 15, 16, 17 sierpnia :)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 22:07    

Maniu?... hahah akcja z tygryskiem by?a *** :-P

Skorpiony s? wredne ;) wi?c chyba wiadomo o kogo chodzi :-P

5.11 i 6.11 ;) zapami?tajcie na zawsze te pi?kne daty 8-)


Nic nie kombinowa? nastepnym razem spotykamy sie w Gda?sku ;) ja od razu zamierzam jecha? tam na tydzie? :-P
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 22:41    

Prawid?owo Tomek,ja si? wszystkim zajm?...no chyba,?e poprzecie pomys? Eiffelki,wtedy ju? mnie tu nie b?dzie :-)
Chyba,?e nie zdam kilka razy prawka ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group