wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info...
Autor Wiadomość
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-11, 00:13    

Mam nadziej?, ?e temat nie zamar? i ?e us?ysze jakie? szczegó?y w najbli?szym czasie :-)

Ja juz wiem, ?e temin podany mi pasuje :-D i wiem te?, co cieszy mnie zdecydowanie mniej, ?e na spotkanie z Wami przyjade z m??em :roll:

Jako? nie by? przekonany czy to dobry pomys? puszcza? mnie sam? na zlot, gdzie w przewa?aj?cej mierze b?d? sami faceci :-P :mrgreen: - dziwne prawda :?: :arrow: przecie? Wy tacy niegro?ni :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-02-11, 00:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-13, 23:13    

no tak widz?, ?e temat staje si? pomalutku ma?o aktualny... szkoda, mo?e jakie? miasto przejme organizacj? imprezy od Krakowa :?: :roll:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-13, 23:54    

Mo?e Wroc?aw ? Bo widz? ?e krakusy nie bardzo kwapi? do tego ...
A od siebie dodam mo?e miejscówk? moj?, tzn Lublin, ewentualnie Kazimierz Dolny nad Wis??, ale to dla was koniec ?wiata jest i tam to na 100% nikt nie b?dzie chcia? przyjecha?.
 
 
*cristov*
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-14, 09:05    

a mo?e jednak w sprawdzonym Poznaniu-je?eli oczywi?cie poznaniacy znowu by chcieli wszystko zorganizowac.
Mi akurat Pozna? odpowiada (mimo ze mieszkam ca?kiem daleko;)) ale jest du?a szansa ze bym by?:) a Kraków to jednak za daleko-ca?? Polske przejcha?:/
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-14, 10:18    

Zawsze b?dzie tak ?e kto? b?dzie mia? bli?ej a kto? b?dzie mia? dalej. Na pewno bardzo du?o zale?y od naszych osobistych ch?ci i mo?liwo?ci. Ja wypowiem si? za siebie. Jak b?dzie to w jakim? innym miejscu, to ja bardzo ch?tnie si? pojawi?, bo naprawd? mam ochot? si? spotka? z wami. Je?eli natomiast wyrazicie ch?? aby pojawi? si? w Kazimierzu Dolnym nad Wis?? (jakby nie patrze? naprawd? fajnym miejscu na ziemi), tak?e bardzo ch?tnie si? zajm? organizacj? np. noclegów, wy?ywienia, atrakcji itp. To ode mnie.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-14, 19:10    

brzmi dobrze:) je?li Danielu masz tak? mo?liwo?? ja jestem jak najbardziej za :mrgreen: tylko pytanie co inni na to :?: szkoda, ?e krakowiacy co? ucichli...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-02-14, 20:34    

Faktycznie dobrze ze odswierzyles temat maniek :). Faktycznie skoro krakow nie jest zainteresowany tym aby ugoscic info to miejsce mozna zmienic. Padly 3 propozycje Kazimierz Dolny, Pozna? i Wroc?aw. Najatraktycniejsza oferta jest chyba ta przedstawiona przez Dannycha poniewaz jeszcze tam zlotu nie bylo a zawsze milo zwiedzic nowe miejsce :). Rzeczywiscie jest to kawalek do przejechania ale mysle ze jak ma ktos checi to to nie bedzie dla niego problemem. Jezeli bedzie wiekszosci pasowal wroclaw to rowniez nie ma problemu, jesli z kolei Poznan sie wam mocno spodobal to po raz kolejny z checia was ugoscimy :). Czekam na dalszy rozwoj tematu :)
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 05:34    

Kochani:D jako, ?e wracam z walentynek ... ;P
mi to jest oboj?tne :)
jak chcecie to nawet mozemy si? spotka? w Warszawie :)
z imprezowaniem nie ma problemu... gorzej z noclegiem i cenami...
ja jestem chetny niezale?nie od miejsca :PPP 8-)
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 09:39    

Kazimierz Dolny to pi?kne miejsce, ch?tnie tam si? zjawie:). Daniel tylko czy aby ceny nie s? tam "bandyckie"?. Nie mniej, Ja mog? przyjecha? do Kazimierza czy te? do Krakowa.

Wi?c je?li Kraków si? wstrzyma? to trzeba ju? kunkretnie my?le? nad miejscem, bo mamy dzi? 15 lutego:) a termin zlotu o ile si? nie myle, mia?by? w marcu.

Nie chc? robi? zamieszania, ale tak za wczasu :mrgreen: Proponuje zlot w Zielonej górze. Organizator by Kufix. (okres letni). Ale o tym pózniej.........
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 15:27    

A co tam takiego jest w Zielonej Górze? Z pewno?ci? nie tramwaje :lol: <?art>
Z mojej strony to nigdy nie by?em na zlocie i teraz by?oby to szczególnie k?opotliwe - trza przylecie? do Polski wpierw. No ale gdzie? w czerwcu-lipcu bym si? skusi?, najlepiej w góry. ;-)
Ostatnio zmieniony przez dieter 2008-02-15, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-15, 19:06    

Pewnie Pietrek zaprasza? b?dzie na polowanie jakie? .... :mrgreen: bo w okolicach Zielonej Góry lasów pod dostatkiem :mrgreen:
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 19:35    

Dieter napisa?em Zielona góra aby?cie mieli orientacje mniej wi?cej gdzie Was zapraszam, a chodzi Mi dok?adnie o miejscowo?? Wojnowo Mam tam do dyspozycji domek nad jeziorkiem (dlatego latem). Ognisko, jedzonko, wódeczka, piwka, i na 100% automaty typu: lotki, pi?karzyki, na 50% stó? do poola:) wszystko to na powietrzu:) Taki mam plan. Ale reszt? Wam postaram si? opowiedzie? jak b?dzie zlocik planowany na marzec. CJIN- lasów jest mnóstwo ale na polowaniu si? nie znam:) chocia? co? mog? si? dowiedzie? dla zainteresowanych. W?dkarstwo- w tym to mog? co? pomóc.
 
 
SZ_YM_ON 


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 19
Wysłany: 2008-02-15, 20:02    

Z ka?dym kolejnym postem kusicie mnie coraz bardziej.. 8-)
 
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 20:50    

Wersja Kufixa jest bardzo interesuj?ca :> W razie polowania, to ja b?d? strzela? :mrgreen: :mrgreen:
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 21:24    

Raczej Tob? b?d? strzela? :-P
Ostatnio zmieniony przez karp88 2008-02-15, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-15, 21:28    

Po kliku g??bszych, to ju? wszystko jedno b?dzie Karpiku :-P
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-15, 23:11    

Byleby? Wojtku z serii nie poci?gn?? :mrgreen: ...... po ostatnich wypowiedziach wida? ?e zabawa w plenerze mog?aby nam dostarczy? du?ej frajdy ...... ;-)
 
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 04:54    

Co do zlotu w Krakowie. Ja mam ostatnio duzo pracy i w sumie nie wiem czemu temat ucich? i widze padaj? inne miejsca. Konkretne lokale juz zaprezentowalem jak to bym widzia?. Kwestia noclegu pozostaje za któr? sie moge rozgl?dn?? no i pasowaloby jakis jeden termin konkretny ustali?. No i co na to inni , szczegolnie Ci z Krk , bo sam to wiele raczej nie zdzialam , nigdy czego? takiego nie organizowa?em :) Pojawienie sie na zlocie w innym miescie jak dla mnie odpada - za du?o obowi?zkow spad?o na glowe ostatnimi czasy. Dlatego tez cieszylem sie z zlot jest planowany w Kraku bo bym mial mozliwosc poznac pare osób :) Pozdrawiam :)
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 11:12    

piszcie ile osob bedzie i co trzeba za?atwi? :-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-16, 12:15    

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Piszcie piszcie Kabie to si? mo?e zajmie i kb_2tuneUp te? - cho? kolegi nie znam :)

My?le, ?e poki co niech si? spr??? Krakusy a na przyszlo?? czemu nie - wszystkie opcje dobre :-P
Daniel Kazimierz jest piekny - by?am - pozna?am - tylko strze?cie si? Cyganek tam - mnie ma?py wykiwa?y na trzy dychy :mrgreen: :lol:

Fajnie, ?e cos si? ruszy?o :)

Damian ode mnie licz dwie osoby - za?atwi? trzeba jakie? lokum na nocleg i zarezerwowa? sto?y w jakim? klubie - reszta imprezy na bank wyjdzie spontanicznie ;-)
 
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 12:59    

Rezerwacje sto?ów itd biore na siebie tylko do tego potrzeba konkretnego terminu. My?le , ?e si? przed zlotem z Kab? wybierzemy na jaki? ma?y rekonesans po klubach bilardowych , tak ?eby ?adnych niespodzianek nie by?o :)

P.S. Ano Magda jeszcze mnie nie znasz bo nie toleruje innych bilków poza snookiem :P
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-02-16, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-18, 12:42    

No i ju? si? konkretniej zrobi?o.
Mo?e napisz? co ja bym chcia? wiedzie? przed takim spotkaniem.
Przede wszystkim to mo?liwo?? zakwaterowania i jakiego? ?arcia, bo dla mnie to najwa?niejsze ?ebym nie musia? biega? i czego? napr?dce szuka?. Zdaj? sobie spraw? ?e mo?liwo?ci i ch?ci finansowe s? ró?ne (nie nale?? do krezusów) wi?c ch?tnie bym wyl?dowa? w tanim miejscu, ale nie takim ?ebym si? musia? z karaluszkami dzieli? pokojem :)
Co do jedzenia, to my?l? ?e ?niadanie wystarczy, bo wieczorkiem to i tak pewnie gdzie? b?dziemy si? integrowa? w kupie :)
Co do rezerwacji sto?ów ... jestem za i tu bym krakusom zostawi? pole do popisu. To samo je?eli chodzi o jakie? dodatkowe atrakcje zwi?zane ze zwiedzaniem itp.
Tyle ode mnie. Je?eli jest jeszcze co? co inni chcieliby wiedzie? to my?l? ?e teraz jest czas aby to napisa? :)

I jeszcze mo?e 2 s?owa co do terminu. S?dz? ?e pi?tek-niedziela to by?by fajny okres na takie spotkanie. Kiedy? pad? termin 8-9 marzec. My?l? ?e je?eli KB-Tune i KaBa si? spr??? to co? ciekawego wyszukaj? tak ?eby zd??y? z rezerwacj? na czas.

Pozdrawiam,
Daniel :)
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-18, 19:31    

DannyCh napisał/a:
Co do jedzenia, to my?l? ?e ?niadanie wystarczy, bo wieczorkiem to i tak pewnie gdzie? b?dziemy si? integrowa? w kupie :)


Danielku, my nie muchy ;)


A tak na powa?nie, to o ile - tak jak wcze?niej pisa? Darek - nie mamy za wiele czasu w tygodniu, ze wzgl?du na prac? (ach ten pracoholizm ;P ), ale ju? si? zdeklarowali?my ?e pomo?emy na ile to b?dzie mo?liwe :) W?a?nie prowadzimy rozmowy z Kab?.
A kiedy ju? si? uda wszystko dogra?, to deklarujemy si? i by? na zlocie - wstyd by?by przepu?ci? zlot we w?asnym mie?cie, no i oczywi?cie ?al opu?ci? jakikolwiek zlot :)
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-19, 16:36    

Co? n.t. noclegów , rzu?cie okiem :)

http://www.taniehostele.p...ng=pl&menu=onas

http://www.ssm.com.pl/

http://www.moonhostel.pl/index.php?go=start
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 23:21    

wiec wiadome juz kto przyjedzie??:>

nocleg jest , stoly beda :P , teraz pytanie ilu nas bedzie :mrgreen:
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 23:53    

Ja b?d?, cho? tak naprawd? z tego to wyczyta?em na tych stronach, to z miejscami (w miar? tanimi) mo?e by? ró?nie, cho?by DS, które w trakcie roku akademickiego oferuj? nocleg w pokojach z podwy?szonym standardem czyli to ok. 100z? za nock?. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie to do?? sporo. W miar? rozs?dnie wygl?da MoonHostel, cho? tam jest tylko 12 pokoi i w sumie to mog? one by? ?rednio dost?pne równie?.

DODANO:
Dodatkowo mnie jeszcze interesuje miejsce na autko, poniewa? tak przyjad?, i chcia?bym go zostawi? w miar? bezpiecznym miejscu na noc, ?eby krakusom si? on za bardzo nie spodoba? :)
Ostatnio zmieniony przez DannyCh 2008-02-22, 00:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 19:56    

mi tam odpowiada te szkolne schronisko m?odzie?owe:) mi wiele nie potrzeba, mo?e by? jaki? akademik, a nawet ciekawiej, bo pozna si? na pewno par? osób :PPP

b?dzie kto? mo?e jecha? przez Warszaw? ?? :lol:
albo po drodze ch?tnie bym si? z kim? zgada? ;]
 
 
4!Fun
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 21:12    

Tez bym chetnie wpadla na zlocik ;-) , ale jak wiadomo jestem troche daleko :-( . Szkoda, bo milo by bylo poznac was wszystkich, wypic piwko i zagrac na prawdziwym stole 8-) , w szczegolnosci w snooka. Ciekawe jakie macie breaki, bo ja ugra?am zawrotn? sum? 9pkt i mam nadzieje kiedys to poprawic :-D
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-22, 22:26    

Jak mog? co? podpowiedzie? to powiem w jaki sposób my dograli?my u nas sprawe z tym kto si? na zlot wybiera - kto jest zdecydowany..

Otó? - osoba b?d?ca g?ównym organizatorem naszego zlotu udost?pni?a numer telefonu komórkowego (prywatny, firmowy, kupiony tylko dla celów zlotu - nie wnikam :-P ) :arrow: ka?dy zdeklarowany posy?a? tej osobie sms z potwierdzeniem swojej obecno?ci.

Na forum powsta? tez specjalny post z list? uczestników - edytowany na bie??co - jasno wynika?o z niego kto jedzie - ka?dy móg? tez obada? czy towarzystwo mu pasuje :->

W Zakopanym nie musieli?my uiszcza? zaliczki, gdy? noclegi by?y za?atwiane niejako po znajomo?ci - nie wiem jak w Krakowie - czy bez zaliczki te? by sie oby?o - to ju? musz? dac znac organizatorzy.

Zatem niech najlepiej kto? si? zdecyduje i wezmie na siebie odpowiedzialno?? bo do zlotu raptem dwa tygodnie wi?c rezerwacja jest ju? jak najbardziej wskazana :-)

Bu?ka :-)
 
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 15:00    

Co do noclegów to proponuj? jeszcze:

http://www.trzykafki.pl/index.htm - trzy lokalizacje - wszystkie stosunkowo blisko rynku/centrum.

i

http://www.krakownoclegi.pl/ - kilkadziesi?t metrów od klubu snookerowo bilardowego Frame. Tu s? pokoje od 1-6 osobowych i ceny s? wzgl?dnie przyst?pne gdyby np. wynaj?? 1 pokój na kilka osób.
Ostatnio zmieniony przez Eiffelka 2008-02-24, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group