wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info...
Autor Wiadomość
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 15:36    

lepiej mi napiszcie jakie s? fajne kluby w Krakowie :PPPP
jak ju? tam mam jecha?, to zamierzam podbi? par? parkietów ;)

orientuje kto? si? gdzie leci dobra muzyka i s? w miar? przyst?pne ceny? jaki? klub studencki ;) 8-)
mam nadzieje, ?e tym razem b?d? ch?tni ?eby pobalowa? :PPPP
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 16:45    

spoko pojdziesz na rynek to masz w jednym miejscu 5 klubow praktycznie :P
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 18:56    

Tomek podbija parkiet :mrgreen:
 
 
langenord
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 23:04    

Tomekwoz zalezy jaka Cie muzyka interesuje bo klubów na rynku w Krakowie jest mnóstwo, a kluby wszystkie przewa?nie mozna nazwa? studenckimi bo wszedzie pe?no studentów jak to mówia "miasto studenckie". Co do miejsc parkingowych o których wspomnia? Dannych. Bardzo cie?ko powiedzie? gdzie jest bezpiecznie bo zakosi? auto mog? wszedzie ;-) . Ogólnie w Krakowie w centrum nie jest tak ?atwo o bezp?atne miesce parkingowe, bo du?o jest p?atnych strefówek i parkingów strze?onych, jak ju? okre?licie si? gdzie b?dziecie nocowa? to mog? rozgladna? si? za ciekawymi miejscami parkingowymi.. Ch?tnie pomóg?bym w organizacji ale mam teraz pare innych wa?nych spraw na g?owie ale postaram si? jako? pomóc...Pozdrawiam

P.S. Je?li kto? ma w?tpliwo?ci czy wybra? sie na ten zlot to polecam bo Kraków to naprawde piekne miasto :mrgreen:
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 23:13    

Fakt,nawet bardzo pi?kne...ale odleg?o?? z Gda?ska ju? niekoniecznie...tak?e ja niestety znowu musz? zrezygnowa? :-(
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 12:18    

Mo?e kiedys b?dzie zlot w Trójmie?cie ? :)
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-25, 16:14    

z tego co rozmawiali?my na spotkaniu w Poznaniu ma by? jako? wakacje :)
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 01:51    

Czekamy ;-)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 18:33    

do wakacji du?o czasu ;) ja zapewne rusz? do Mielna, wi?c pewnie sie pojawie :PPP

ale wracajmy do tematu Krakowa !!!!

kto jest w ko?cu ch?tny na ten wyjazd ???
Kaba
Langenord
Eiffelka
BigD
kb_2
Hoolland
Ja
Magdagp
DOG
Danny
Kufix?
Zemek i Johny ?? ;>
Maniek?
co? nas ma?o ;) dopiszcie kto ch?tny !!! ;] lista sie zgadza ?:)
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 20:08    

Mielno Tomek ;-) :mrgreen: ;-)
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-02-27, 00:30    

Cytat:
Zemek i Johny ?? ;>


co w ogole robia te znaki zapytania przy naszych nickach? :P. sprawa jest chyba jasna :D
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 13:56    

8-9 marzec to jest termin zlotu?
 
 
HOOLLAND
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 14:12    

Co do mojej obecno?ci wszystko b?dzie zale?a?o od floty jak? bede mial w gar?ci. B?dzie sianko , bedzie zabawa a je?li nie.... to bede sie stara? by byc z Wami w Krk. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez HOOLLAND 2008-02-27, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 15:02    

termin jaki by? podany to 7-9 ... :P
ja w pi?tek mam zaj?cia na uczelni rano.. ale móg?bym ju? ko?o 20 by? w Krk.

trzeba ustali? czy spotykamy si? ju? w pi?tek czy dopiero w sobote? :)
wola?bym pi?tek i sobota:) to zaliczy?bym jakie? dwie imprezki i spokojnie w niedziele wróci? do domq :PPP ale to jak ju? uwazacie 8-)
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 21:01    

Je?li chodzi o konkretny termin, to mi bardziej pasuje sobota i niedziela poniewa? normalnie w pi?tek pracuj? do 20:00 (ewentualnie mog?abym si? postara? by? dyspozycyjna od 19:00) a to jest troch? pó?no. Niemniej jednak je?li taka by?aby wola go?ci, to niech b?dzie i pi?tek, ale ja dopiero najwcze?niej po 19:00. Pozosta?e dni - sobota/niedziela - mam wolne.

W t? natomiast sobot? jeste?my umówieni z Kab? na ma?y rekonesans w klubie studio.

A co do noclegów? Uda?o wam si? ju? co? wybra?? zarezerwowa?? A mo?e poszuka? wam jeszcze co? innego? Je?li chodzi o Kraków to poleca?abym nie czeka? do ostatniej chwili, bo potem z miejscami mo?e by? ró?nie.
 
 
JohnyDepp 


Dołączył: 13 Maj 2004
Posty: 12
Wysłany: 2008-03-01, 15:58    

No to kto bedzie?? Bo my z zemkiem sie juz powoli szykujemy do zlotu i chcielibysmy wiedziec z kim sie zobaczymy i kogo mozemy sie spodziewac :)
_________________
Larry Bird w 1986 r. po tym jak Jordan zdoby? 63 punkty przeciwko Celtom - "... my?l?, ?e to by? Pan Bóg przebrany za Michaela Jordana ... "
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-01, 17:38    

Podajcie adres knajpy....... By? niestety nie mog? ( praca :-/ ) ale skrzyneczk? piwka ode mnie wam postawi? .... bo przecie? sukno ze sto?u bilardowego ??czy ludzi :-D
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-01, 20:46    

No nie wiem jak inni ale ja to na pewno przyjad? :)
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-01, 21:32    

ja w?a?nie wróci?em z bilka ;-) .... oczywi?cie da?em forry bigD :mrgreen:

napiszcie do jutra kto b?dzie bo nie wiemy ile rezerwowa? sto?ów i na ile :-P
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-01, 21:50    

My ju? po ma?ym rekonesansie. Tak wi?c:

S? trzy kluby, które wzi?li?my pod uwag?. Z ka?dego jest mniej wi?cej tak samo daleko na Rynek (czyt. dyskoteki i imprezy).

1. BILARD STUDIO ( http://www.bilardstudio.pl/intro.html )
- 5 sto?ów bilardowych (8ft) i jeden wi?kszy (9ft) z mo?liwo?ci? rozegrania na nim snookera
- sala ze sto?ami jest dla niepal?cych
- niestety jest bardzo ma?o miejsca od sto?ów do sto?ów i do ?ciany i z du?ym kijem nie zawsze da si? zmie?ci?

2. KLUB FRAME ( http://www.framekrakow.com.pl/ )
- dwa sto?y do bilarda (9ft) i jeden do snookera (12ft) - na stronie jest napisane ?e s? trzy, ale nie widzieli?my tam ich tyle.
- du?o miejsca dooko?a sto?ów
- TV - jakby kto? bardzo chcia? jaki? meczyk OE na Canal + obejrze? ;)
- kameralny klub - byliby?my tam sami gdyby zarezerwowa? wszystkie 3 sto?y

3. CUE BAR ( http://www.cuebar.pl/ )
- dwa sto?y bilardowe (8ft) i 3 snokerowe (12ft) - pono? gdzie? na poddaszu maj? jeszcze 3 sto?y bilardowe 9ft, ale tego nie sprawdzali?my
- sala dla pal?cych
- miejsca wzgl?dnie du?o, jest gdzie usi???, ale niestety sto?y bilardowe s? oddzielone filarkami od snookerowych, a jeden snookerowy jest w osobnej sali



To chyba by by?o na tyle opisów, zdj?cia mo?na zobaczy? na stronkach (chyba poza klubem FRAME).
Pro?ba do naszych go?ci :) - napiszcie:
a) kto ju? jest zdecydwany na przyjazd
b) kiedy ma zamiar przyjecha? (pi?tek czy sobota ??)!!
c) który klub preferuje


Bardzo prosimy o szybkie odpowiedzi, ?eby?my zd??yli poczyni? odpowiednie rezerwacje.

Do mi?ego zobaczenia :):):):):):)
Ostatnio zmieniony przez Eiffelka 2008-03-01, 21:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-02, 01:09    

To ja jako zdyscyplinowana uczestniczka zlotu napisze jako pierwsza ;-)

Zatem jestem zdecydowana na przyjazd - zamierzam pojawi? si? w sobot? wraz z m?zem ;-)

Co do noclegów to prawdopodobnie skorzystam z tej propozycji tu wstawionej wczesniej na forum :arrow: http://www.moonhostel.pl/index.php?go=start -> zamierzam rezerwowac jutro b?d? w poniedzia?ek - Daniela te? namawiam na nocleg w tym miejscu - w sumie to namawiam Was wszystkich bo my?le, ?e fajnie integrowa? si? w jednym hotelu :-P

Co do klubów Elu to naprawde jest mi wszystko jedno - zdaj? si? na Was - cho? dla mnie jako niestety na?oga tytoniowego :-| sala z bilardem wola?abym by by?a dla pal?cych :arrow: wszak bilard jak wiadomo lubi dym :-P
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 03:08    

... i pomy?le?,?e by?em 1szym graczem Info,którego Magda pozna?a maj?c wtedy mieszane uczucia wobec serwisu ;-)
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-03-02, 03:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-02, 09:51    

Taaa jako pierwszy si? mi wcisn??e? w moje plany wakacyjne w zesz?ym roku :-P Ale nie ?a?uj? :arrow: to Ty mnie tu wprowadzi?es wi?c jak kiedy? mnie ju? b?dziecie mie? ca?kiem dosy? to pretensje tylko do Latina :-P
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 13:58    

Kurcz?...ledwo zd??y?em wsta? a ju? mi tyle osób pretensje wyg?asza :-/ :-P
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 14:02    

No to tak. Pogralismy sobie troszke i pogadalismy z Kab? , bigD i El? wczoraj. Rozmawialem równie? z zemkiem i Johnnym. I pare rzeczy w sumie si? klaruje a pare wypada?oby jeszcze ustali?.

A wi?c tak sobie to wyobra?am :

Niech ka?dy kto wybiera si? na zlot potwierdzi to w tym temacie zebysmy wiedzieli ilu osob sie spodziewa?. Troche osob przyjedzie w pi?tek - tyle ?e o ró?nych porach - te? dajcie zna? o której mniej wi?cej si? was spodziewa?. Miejsca noclegu b?d? wychodzi na to rózne bo zemek + johny + pono? tomekwoz raczej sk?aniaj? si? ku noclegu na miasteczku studenckim.

Skoro ka?dy przyjedzie o róznej porze i niektórzy do?? pó?no to my?le ?e mo?na si? zebra? w ten pi?tek wieczorem z tymi co b?d? chcieli i mieli si?? na tak? jakby nieoficjaln? cz??? zlotu i wybra? si? np na rynek na jak?? imprez? piwko itd. , mo?e równie? bilard (o bilku poni?ej) ? To ju? zale?e? b?dzie od Was go?ci - na co b?dziecie mie? ochote :)

A sobote sobie wyobra?am tak : Ka?dy uczestnik zlotu ju? b?dzie na miejscu , z za?atwionym noclegiem itd. Je?li kto? b?dzie chcial pozwiedza? miasto itd to od rana b?dzie na to czas. A tak ko?o 15-16 my?leli?my sobie,?eby zarezerwowa? pare sto?ów w jakim? klubie bilardowym (jestem za studio mimo wszystko,a ?eby sobie tam zapali? wystarczy przej?? sale dalej wiec to nie jest problem:) ) na jakie? 5h no i pogra? sobie w bilka :) No i potem wieczorkiem mo?na by si? wybra? na rynek do jakiego? klubu ( wiem ?e pare osób które przyje?dzaj? chcia?oby si? wybra? po bilku na imprezk? ).

Dajcie zna? co o tym my?licie. no i czekamy w sumie na ostateczne potwierdzenia kto b?dzie i kiedy mniej wi?cej mo?na si? go spodziewa? :)
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-02, 14:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 15:21    

Je?li chodzi o mnie, to ja optowa?abym za klubem Frame g?ównie z takich wzgl?dów, ?e s? fajne sto?y do snooka i bilarda, jest tam du?o miejsca, sto?y s? na jednej sali nie s? od siebie oddzielone ?adnymi ?cianami czy kolumnami, a gdyby zarezerwowa? wszystkie trzy to mogliby?my tam by? bez osób trzecich.
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 15:34    

A mi sie Frame najmniej z tych trzech co bylismy podoba :P No a pozatym...

www.framekrakow.com.pl napisał/a:
W klubie FRAME obowi?zuje zakaz palenia!
:roll:
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-02, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 15:50    

kb_2tuneUp napisał/a:
No a pozatym...

www.framekrakow.com.pl napisał/a:
W klubie FRAME obowi?zuje zakaz palenia!
:roll:


Nom, dla mnie to w?a?nie du?y plus :)

A pali? mo?na tylko w Cue Bar.

No ale ?e my mamy te kluby na codzie? a nasi go?cie nie wiadomo kiedy znów nas odwiedz?, to proponuj? da? wybór w?a?nie im :) Cho? przeci?ga? na swoj? stron? oczywi?cie mo?na ;)
Mi w klubie studio przeszkadza w sumie tylko jedna rzecz - miejsce, a w?a?ciwie jego brak. Wydaje mi si? ?e jest tam naprawd? ciasno. Aha, no i nie ma du?ego sto?u do Snooka :)

kb chyba przestanie mnie lubi? za te moje posty ;)
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 16:07    

Mi sie w tym Frame przede wszystkim wystrój nie podoba itd jak to wyglada - amatorka taka lekko - wyglada jakby ktos mieszkanie opró?nil i sto?y do bilarda tam wstawi? plus stary telewizor :-D No i ten zakaz palenia o tyle zly ze w takim studio wystarczy sobie wyjsc do drugiej sali ( tej w której jest bar ) i mozna sobie zapalic a tu jest zakaz na caly klub.

Obiektywnie powiem tak ze z tych trzech klubów najlepszy wg mnie jest Cue - profesjonalnie si? prezentuje pod kazdym wzgledem. Ale co za studio przemawia to ze ceny zarowno piwa jak i gry s? najlepsze - równie? fajny wystrój ( no miejsca mogloby byc wiecej ale ogolnie jest spoko ) - no i jest to taki typowy studencki klubik , mam rowniez do niego sentyment :) A Frame nie dosc ze drogo ( ceny jak w Cue ) to ( wg mnie ) nie powala na kolana ;]

Ja tam nie zamierzam sie upierac ;p Tylko swoje zdanie Elu chcialem przedstawic ;p
Ale my?le ze Magda mnie poprze ;p :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-02, 16:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
bigD
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 16:34    

Osobi?cie bym wola? gra? na wi?kszych sto?ach 9 stopowych, taki w klubie studio jest 1, i wole mie? wi?cej miejsca na gre. Chcia?bym równie? zagra? w snookera, i to na orginalnym stole (12-stopowym). Nie wiem czego oczekuj? go?cie.
W klubie studio musielismy wybiera? najkrótsze kije, co zreszt? sam kb mowi?, ?e jak tam gra wybiera zawsze te najkrótsze, ale tez powiedzia? ze takimi lepiej mu sie gra (jak gra? przez ca?e studia w tym klubie to musia? sie do nich przyzwyczai? :P ) Jak nas bedzie 10-15 osób bedziemy sie przeciskali miedzy stolikami.
Najwiecej miejsca do siedzenia by?o w Cue Bar, ale tam gralismy tylko w snooka, nie wiem jak wygl?da sala na poddaszu ze sto?ami do pool'a 9ft tam nie zagl?dalismy, a przy sto?ach snookerowych do poll'a s? sto?y 8ft. Co do klubu Frejm, miejsca przy stolikach wystarczaj?co, dwa sto?y do pool'a 9ft, i jeden do snookera 12ft, by?y jakies stoliki, i kszes?a (w Cue Bar by?y nawet fotele ;) )

Dla mnie osobi?cie najlepiej by?o by we Frejmie: wystarczaj?co miejsca, du?e sto?y, sala dla niepal?cych.
Mozna równiez zagra? tylko w poola, np w Cue Bar na poddaszu na sto?ach 9ft, albo wybra? mniejsze sto?y (8ft) i gra? tylko w pool'a i tu do wyboru jest klub studio i cue bar (tu? za filarkami mamy tez stó? do snookera). Cenowo rzeczywi?cie najlepiej wygl?da klub studio, ale jak bedziemy dzieli? to na 10 osób to z?otówka w t? czy w t? nie gra roli, nie znam cen piwa bo jako kierowca nawet nie spogl?da?em na cennik ;)

No to teraz czekamy na decyzje go?ci, ja sie poddam woli wi?kszo?ci;)
Ostatnio zmieniony przez bigD 2008-03-02, 16:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group