wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Info...
Autor Wiadomość
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 16:43    

a propos postu kb - To prawda, ?e w tym klubie Frame wystrój nie jest typowo klubowy ;) ale TV wcale nie jest stary :P :)
A tak na powa?nie - bior?c pod uwag? wszystkie aspekty i ewentualne upodobania graczy to chyba Cue Bar rzeczywi?cie by?by optymalny. Szkoda, ?e nie mamy tu takiego klubu jak ten klub Piotra w Poznaniu :) bo tam si? naprawd? fajnie gra?o :) - mo?e by jak?? fili? w Krakowie otworzy?? :)
 
 
JohnyDepp 


Dołączył: 13 Maj 2004
Posty: 12
Wysłany: 2008-03-02, 20:08    

Mi osobiscie podoba sie wizja gry w Frejmie, duzo miejsca pool 9ft no i stol do snook'a jak to przytoczyli D i eff. Ale powiedzcie lepiej gdzie stoly sa najmniej zniszczone bo to chyba w grze w bilka jest dosc istotne, tak zeby jakies roty mozna bylo uzyc :D
_________________
Larry Bird w 1986 r. po tym jak Jordan zdoby? 63 punkty przeciwko Celtom - "... my?l?, ?e to by? Pan Bóg przebrany za Michaela Jordana ... "
Ostatnio zmieniony przez JohnyDepp 2008-03-02, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 23:25    

ogarniemy troche bilka i reszta nie wazna ;P
potem skoczymy na jakis balet;) wiec sie tym nie przejmowac:D

Wariaty z ponznia wpad?bym do was w pi?tek;)
a w sobote by?my raezm pojechali /:) pasi ?:) musze to jeszcze obgadac ;ppp
ja bede na bank;) tylko nie chce mi sie samemu jechac z Wawy ;]

pzdr i dziis przepraszam za b?edy ;PPPP 8-)
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 02:04    

Najlepsze sto?y zarówno do bilka jak i do snooka s? w Cue.

"Wariaty z poznania" to w piatek o 20:00 b?d? w Krk na dworcu ;]
Ostatnio zmieniony przez kb_3riseFast 2008-03-03, 02:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-03-03, 03:29    

Cytat:
"Wariaty z poznania" to w piatek o 20:00 b?d? w Krk na dworcu ;]


dokladnie :D

takze wozik gadalismy na gg i mowilem ci jakie masz 2 opcje :D. Jedna to ta ze widzimy sie o 20:00 w krakowie bo przyjezdzaja nam tak samo pociagi, lub wpadasz w piatek do nas i jedziesz z nami tym o 12:40 :D. Jezeli chodzi o klub to zdam sie na organizaorow, w koncu wy najlepiej wiecie jak to wyglada. Jesli jednak mialbym jakies sugestie ze swojej strony wam podac to mnie by interesowalo aby:
- bylo chociaz jakies pomieszczenie dla palacych
- aby mozna bylo kijem swobodnie manewrowac bez potrzeby robienia dziur w scianach :P
- no i milobybylo gdyby jakis stoliczek do snooka sie znajdowal

Takze z tego co doczytalem opcjonowalbym za CUE BARem

My z Deppem zakwaterowania bedziemy szukac wlasnie w tym miasteczku studenckim, takze jak przyjedziemy o 20, dojedziemy tam i sie zameldujemy w pokoju to nam pewnie zejdzie godzina na dojazd na rynek kolejna, takze po 22 jesli bedziecie balowac postaramy sie do was dotrzec :)
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-03, 15:09    

Nie b?de sie zbytnio rozpisywa? oddam tylko swój g?os ;-)

Ja bym stawia?a na CUE BAR :arrow: kb popieram Ci? :-P

W snookera i tak nie zamierzam grac - ja mam problem co? trafi? w poola to gdzie mi tam si? próbowa? w snooka :mrgreen:

Bardziej ni? na bilardowej wi?c na towarzyskiej si? chyba skupi? czesci wieczoru ;-)

AAA i co? z noclegami cienkawo - tam gdzie sobie upatrzy?am miejsc brak - jeszcze szukam :->
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2008-03-03, 23:08    

Te? chcia?bym si? zjawi? na zlocie w Krakowie i je?li mog? to poprosz? o jak?? rezerwacj? noclegu w hotelu, gdzie b?dzie wi?kszo??. Przyjecha?bym w sobot? poci?giem, tylko nie wiem jeszcze o której, dopiero b?d? si? dowiadywa?. ;-)
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-04, 00:16    

Nie wiem czy bedziesz zainteresowany takim czym? - ale my dzisiaj zrobilismy sobie z Danielem internetowy rekonesans po hotelach w Krakowie i wy?onilismy sobie takie dwa miejsca do których zamierzam jutro wykonac telefon...

Rzu? okiem - mo?e te? si? skusisz:

http://domturysty.info/

http://www.nazarhostel.com.pl/


Jutro powinnam wiedziec wiecej ;-)
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 00:52    

Jakbym wiedzia? i pami?ta? w jakim miejscu spali?my przy ostatniej okazji bycia w Krakowie (stycze?) to na pewno bym poleci? :-P

P.S. Strasznie ?a?uj?,?e nie mog? by? z wami :cry: ju? my z Tomeczkiem by?my tam balecik rozkr?cili :mrgreen: ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-04, 12:07    

Widzisz Wojtu? ....musimy co? kiedy? skroi? u nas ;-) jaki? bilard club z widokiem na Zatok? Gda?sk? :-D ..... Wbijasz czarn? i widzisz przez okno jak fale docieraj? do brzegu :mrgreen:
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 19:35    

szkoda, ?e Ja nie b?d? móg? przyby? na ten zlocik :cry:
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-04, 20:33    

Piotrek - jestem zawiedziona :cry: - mieli?my powa?nie porozmawiac sobie na pewne tematy - obiecywa?es - nie wiem kiedy bedzie kolejna okazja - mam nadziej?, ?e bedzie ;-)

Ja juz dzi? zaklepa?am sobie miejsce noclegu i wp?aci?am zaliczk? wi?c decyzja o pojawieniu sie na zlocie jest ostateczna :arrow: nocuj? tutaj :arrow: http://domturysty.info/

Jak kto? ma jeszcze ochot? to polecam bo wiem, ?e im t?umniej tym lepiej - maj? jeszcze wolne pokoje w terminie 8 - 9 - cena 2 - osobowego to 120z?, blisko do rynku, 3 min od hotelu strze?ony parking.

Chyba, ?e kto? woli nie oglada? jak si? prezentuje z rana po imprezie to wy?ej wymienione miejsce omijajcie szerokim ?ukiem :mrgreen:

Pozosta?o tylko odlicza? dni.......

aaaaa i jeszcze jedno - szczególnie skoncentruj? si? na Panach, którzy wyrazili ch?c na wyst?pienie w sk?adzie na pokojówk? przeciwko abc, która rusza w poniedzia?ek 10-go marca...... ponegocjujemy sobie wyniczki :mrgreen:
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 20:47    

no tak widz? proponuje nam ustawienie wyników po za forum :mrgreen:
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-05, 10:53    

Panowie Administratorzy - Danielu - Pawle - macie ma?? misj? - poniewa?, jak s?dze, po zlocie bedziemy mieli ochot? podzieli? sie z Wami wra?niami fajnie by?oby jakby pojawi?a sie mozliwo?? dodawania zdj?c w albumie - bo z tego co widz? póki co jej nie ma :-(

Mo?na by te? utworzy? kategori? - typu zloty, spotkania, od wiruala do reala - co? tam na pewno wymy?licie ;-)

Pozdro :-)
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 17:35    

Od wirtuala* do ló?ka w realu ;ppp

Bedzie czas... ze i pewnej nocy... zabierze sie do Was.... nocny ?owca ;p :evil:
Czyli ja :!: Szakal ;p MC aka Tomu? ;p

Tym razem bym pojechal - zebym nie mial kobiety ;> ale co ona sobie pomy?li hyhy sami wiecie jakie s? kobiety :mrgreen: ("...a jedzie sie bzyka? palant !" ) ;PP
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-03-05, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 17:56    

Tak, tak, Tomusiu. Po prostu pantofelek jeste? :lol: A na piwo z kolegami Ci? puszcza ?
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 18:09    

ech:P Jak zawsze wybieracie miejsce byle jak najdalej ode mnie!:PP
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 18:52    

Kasiu w wakacje ma by? w 3mie?cie :-)
Wi?c na pewno pomo?esz w organizacji :mrgreen:
A jeszcze jest Krzysiek i Lordvader wi?c damy rad?,ja si? zajm? baletami :-D
Mo?e wtedy SZAK przyjedzie ;-)
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 19:21    

magdagp napisał/a:
Mo?na by te? utworzy? kategori? - typu zloty, spotkania, od wiruala do reala - co? tam na pewno wymy?licie ;-)


Na starym forum taka kategoria by?a, by?y nawet wniej zdj?cia z poprzednich zlotów - z Wroc?awia i z Poznania. Rzeczywi?cie, w miar? mo?liwo?ci mo?naby tak? kategori? doda?.
 
 
*A*r*e*S*
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 23:02    

?? si? Tak zapyatm.. jedzie mo?e kto? z Lubelskiego na ten zlocik w Krakowie, ch?tnie bym si? wybra? =]
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 14:38    

Dokona?em dzis rezerwacji sto?ów w Cue Bar - 2 bilardowe i jeden snookerowy. Sobota 15:00 - 20:00. Jesli za ma?o sto?ów lub za krótko / za d?ugo / za wcze?nie / za po?no itd itd :lol: to piszcie bo zawsze mozna to zmieni? :)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 14:59    

troche d?ugo chyba :PPP

a tak w ogóle to o której godzinie ludzie maj? zamiar si? pojawi? ???

czy przyjezdza kto? w pi?tek jak Poznaniacy i ja ?? jakie? atrakcje w pi?tkowy wieczór ...
planujemy si? zakwaterowa?, a potem zacz?? balet :) wi?c jak kto? ch?tny to pisa?!

Mój numer 609-828-609 ;] tylko prosze nie dzwoni? o wczesnych godzinach porannych :-P
PZDR
 
 
kb_3riseFast
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 15:23    

No ja po Was w piatek przyjade prawdopodobnie na dworzec. tak sie z zemkiem umawialem wstepnie. takze potem mozna gdzies uderzyc ;) Tak wogole to kto jeszcze przyjezdza :) Maniek_Kutno , HOOLLAND i inni jak z Wami :)?
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-03-06, 17:50    

mnie nie b?dzie...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 18:59    

Maniu? da?e? ****, z reszt? ju? Ci to powiedzia?em przez koma :-P

czyli kto sie pojawi? :-/

Ja
Zemek
Johny
Magdagp
Kaba
Kb
Eiffelka
BigD i tyle ?? :( ludzie macie jeszcze troche czasu ?eby sie zastanowi? :evil:
wi?c ty?ki w gór? i widzimy sie w Krakowie! 8-)

ja zaraz wychodze na balety, wi?c dostepny bede juz tylko pod telefonem, który poda?em powy?ej. Do zobaczenia w KrK :!: 8-)
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 19:01    

dannych i derekdarecki jeszcze
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2008-03-06, 19:36    

Sobota - 14,55 Kraków G?ówny. :-D
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Eiffelka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 20:35    

Z tego co wiem:
1. Tomekwoz
2. Zemek
3. Johny
4. Magdagp + 1
5. Kaba
6. Kb
7. Eiffelka
8. BigD
9. DannyCh
10. DarekDarecki
i chyba jeszcze Lange b?dzie, Holland i DOG pisali ?e chc? by?, ale nie widz? ?eby si? jako? konkretnie zdeklarowali, chyba ?e co? przeoczy?am...



Wpisywa? si?, wpisywa?, miejsca jeszcze s? ;)



P.S. Darku "Darecki" :) czy chcesz ?eby Ci? odebra? z dworca i przetransportowa?? :)
P.S. 2 Dajcie zna? kto jeszcze kiedy przyje?d?a i o której, to jako? si? my Krakowianie dogadamy co do transportu :)
Ostatnio zmieniony przez Eiffelka 2008-03-06, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 20:56    

ares tez chce przyjechac i pyta czy ktos z lubelskiego jedzie ... mam nadzieje ze nic nie pomylilem :>
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2387
Wysłany: 2008-03-06, 21:17    

By?oby doskonale, gdyby kto? z miejscowych zaopiekowa? si? mn?. :-D
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group