wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Stół
Autor Wiadomość
Tygrysek100 

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-03-20, 14:09    Stół

Nie jestem specjalistą w bilardzie, gram jedynie hobbystycznie z kolegami. Ostatnio postanowiłem kupić sobie własny stół. Znalazłem producenta stołów bilardowych w okolicy mojego miejsca zamieszkania, jest to Fa-Bil . Rozumiem, że mam tu do czynienia z profesjonalistami, więc liczę że podpowiecie który stół byłby dla mnie najlepszy i czy kupno własnego stołu w ogóle się opłaca.
Dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez Tygrysek100 2015-03-20, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2015-03-20, 14:26    

Cześć,

większość z nas to profesjonaliści bilarda wirtualnego :-D , choć oczywiście spore grono grywa w realu.
Ja się odniosę do tego czy warto kupić własny stół....Kiedyś próbowałem trenować za własne pieniądze i zaczęło to pochłaniać tyle grajcarów, że zdecydowałem się odpuścić.
Jeśli zamierzasz trenować latami i masz gdzie stół postawić, jak najbardziej w/g mnie opłaca się kupić własny blat ;-) Nawet, gdybyś trenował w jakimś klubie to własny stół to niewątpliwie atrybut ;-) .

Podam Ci dwa nicki polskich graczy ligowych z reala, możesz sobie ich odszukać na Game Desire i wysłać do nich prywatną wiadomość z zapytaniem o jakość stołów w realu ;-) .
Ci gracze to:

danielos_87

!SzPaLuS!
 
 
 
Tygrysek100 

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-03-20, 18:39    

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jak pisałem gram jedynie hobbystycznie i zawody raczej mnie nie interesują, a z samymi graczami postaram się skontaktować. Jeszcze raz wielkie dzięki. ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group