wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rok 2005 - 2009 4SZAKAL4
Autor Wiadomość
4SZAKAL4 
Stara Gwardia

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-09-29, 16:00    Rok 2005 - 2009 4SZAKAL4

WITAM STARĄ GWARDIĘ !! i Tych co mnie jeszcze pamiętają :)

A i cześć DARECKI !!! :D

Czemu postanowiłem tu zajrzeć? A już Wam wyjaśniam :)
W poprzedni weekend byłem na turnieju i imprezie organizowanej przez firmę która produkuje a my od niej kupujemy produkty z branży ELEKTRYCZNO-ODGROMOWEJ. Akurat pracuję w hurtowni elektrycznej w Ciechanowie ale z główną siedzibą w Legionowie w której RÓWNIEŻ pracuje tomekwoz5 !! :) Wracaliśmy we 2 samochodem z Wrocławia i po drodze zgadaliśmy się na temat czy w coś gra jeszcze, w co grał i doszliśmy do takiego punktu w którym się okazało, że jakies 6-10 lat temu graliśmy razem na jednym stole :D że spotkaliśmy się nawet z tymi samymi osobami (no ja z jedną niestety :( ) on z Wami więcej na zlotach :)

Dosłownie SZOK, jaki ten świat mały! :)
Tak wpadłem sobie sprawdzić czy ta strona istnieje, czy ktoś ktu jeszcze żyje, ktoś tu gra. Czy ktoś znajomy jeszcze będzie mnie pamiętał a ja ich :) zaczynałem na B8 UK 2004 a wylądowałem pod koniec u Was i jeszcze troche czasu współpracy z Collective Room :)

Ale widzę, że fajnie, że dalej się to kręci, ludzie grają, szkoda ze 2004 bilki wyłączone.
Nie wiem czy powrócę do gry, inne czasy teraz, może jak znajdę chwilę to się tym zainteresuję ponownie, namówię Tomka drugiego na to :) Zobaczymy

Ponownie witam i pozdrawiam i życzę miłej zabawy ! :)
_________________
http://gryonline.wp.pl/player/4SZAKAL4
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2015-09-29, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DarekDarecki 
Organizator
Administrator


Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 2383
Wysłany: 2015-09-29, 18:38    

Witaj 4SZAKAL4 ponownie w naszych progach, miło nam Cię czytać. :-D
Jeszcze wwwBILARDYinfo nie zginęły, póki my żyjemy. :-D
Namów Woza do gry i wbijajcie na b8, snookera lub mieszańce zwłaszcza zimą, kiedy na dworze ciemno i mróz ścina. :-D
Powodzenia.
_________________
WzB 2023

ZAPISY DO LIG i WzB
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2015-09-30, 06:08    

Hej Szakalinho :-P i miło że zaglądnąłeś :-D .
Pozdrowienia dla Woza ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group